• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 517 از 518 نخستنخست ... 17417467507515516517518 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 5,161 به 5,170 از 5172

بخش عمومی

1. Top | #5161

درجه : مدير بازنشسته
      بخش : Google Nexus | Black Berry
      شماره كاربري : 31317
      نام : پیمـ Peyman ــان
      سپاس ها : 13,898
      سپاس از شما 14,723 بار در 3,622 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط msr123000
      سلام من یدونه i9250 رو میخوام به 3g وصل کنم اصلا وصل نمیشه یعنی اصلا 3g رو پیدا نمیکنه
      کسی میدونه مشکلش چیه فقط روedge میره و تری جی نمیشه
      با تشکر
      تو تنظیمات آنتن قابلیت انتخاب 3g رو دارید؟ یادم نیست اگه هست فقط 3g رو انتخاب کنید برا آنتن دهی
      شهر شما در تمامی مناطق 3g رو پوشش میده؟
      کلا جواب نگرفتید به اپراتور بگید اینترنت خط رو از طریق سامانه خودشون غیر فعال کنند و بعد فعال کنند
      PIN : 2BF8AEAD

2. کسب و کار

3. Top | #5162

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 56595
      سپاس ها : 404
      سپاس از شما 74 بار در 32 پست
      جزئيات بيشتر

من گوشی رو نگاه کردم گزینه ای برای انتخاب 3g نداره

4. Top | #5163

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 678121
      نام : ناصر
      سپاس ها : 21
      سپاس از شما 9 بار در 7 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط msr123000
      من گوشی رو نگاه کردم گزینه ای برای انتخاب 3g نداره
      *#*#4636#*#* از چپ به راست==>> ستاره مربع ستاره مربع 4636 مربع ستاره مربع ستاره
      این کد را شماره گیری کنید وارد تنظیمات مخفی گوشی میشید. وارد گزینه phone information شوید بعد از لیست set perferred network type گزینه WCDMA را انتخاب کنید .
      تمام شد حالا باید علامت 3G که H یا +H هست رو کناره آنتن گوشیت ببینی

5. 2 كاربر زير از شما stalwart عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #5164

شماره كاربري : 678121
      نام : ناصر
      سپاس ها : 21
      سپاس از شما 9 بار در 7 پست
      جزئيات بيشتر

من گوشیم از دیروز خراب شده .خاموش و روشن میشه هر کاری هم می کنم بر میگرده به حالت اول یعنی هر کاری که می کنم مثلا فایلی حذف یا اضافه می کنم یا برنامه ای حذف یا نصب میکنم دوباره گوشی زود ریست میشه خاموش روشن میشه .فقط 10 یا 15 ثانیه وقت دارم کاری انجام بدم زود خودش ریبوت میشه هیچ تغییراتی هم اعمال و ذخیره نمی شه.حتی از تو کاستوم ریکاوری هم هر کاری می کنم مثلا رام فلش میکنم یا وایپی انجام میدم انگار که هیچ کاری انجام ندادم وقتی گوشی ریبوت میشه بر میگرده به تنظیمات قبل از خرابی حتی خود ریکاوری هم تنظیماتش بر میگرده هیچ تنظیمی ذخیره نمی شه
      قبل از این که این جوری بشه این اررور رو می داد unfortunately com.google.process.gapps has stopped بعدش دیگه ریبوت شدن های پشت سر هم شروع شد

7. Top | #5165

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 452514
      نام : pOOyan
      سپاس ها : 623
      سپاس از شما 139 بار در 73 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط stalwart
      من گوشیم از دیروز خراب شده .خاموش و روشن میشه هر کاری هم می کنم بر میگرده به حالت اول یعنی هر کاری که می کنم مثلا فایلی حذف یا اضافه می کنم یا برنامه ای حذف یا نصب میکنم دوباره گوشی زود ریست میشه خاموش روشن میشه .فقط 10 یا 15 ثانیه وقت دارم کاری انجام بدم زود خودش ریبوت میشه هیچ تغییراتی هم اعمال و ذخیره نمی شه.حتی از تو کاستوم ریکاوری هم هر کاری می کنم مثلا رام فلش میکنم یا وایپی انجام میدم انگار که هیچ کاری انجام ندادم وقتی گوشی ریبوت میشه بر میگرده به تنظیمات قبل از خرابی حتی خود ریکاوری هم تنظیماتش بر میگرده هیچ تنظیمی ذخیره نمی شه
      قبل از این که این جوری بشه این اررور رو می داد unfortunately com.google.process.gapps has stopped بعدش دیگه ریبوت شدن های پشت سر هم شروع شد
      با نکسوس تولکیت رام رو فلش بزنید

8. كاربران زير از شما aloneadrian عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5166

شماره كاربري : 260339
      سپاس ها : 18
      سپاس از شما 7 بار در 7 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان عزیزم
      من وقتی میرم ریکاوری برای نصب رام های جدید با این پیغام مواجه می شم

نمی دونم چرا وارد قسمت ریکاوری نمیشم
      ممنون میشم اساتید کمکم کنند

10. Top | #5167

شماره كاربري : 260339
      سپاس ها : 18
      سپاس از شما 7 بار در 7 پست
      جزئيات بيشتر

آیا نیست یاری کننده ای؟

11. كاربران زير از شما azal عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #5168

درجه : مدير بازنشسته
      بخش : SAMSUNG
      شماره كاربري : 754999
      نام : امیر
      سپاس ها : 20,371
      سپاس از شما 30,418 بار در 6,105 پست
      کمک مالي به سايت: 10000 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط azal
      آیا نیست یاری کننده ای؟
      ریکاورتون hidden هست تو همین صفحه پاور یا ولوم مثبت رو یک بار بزنین همه چی میاد یا هر دو باهم یک لحضه .
      AWSOME

13. 4 كاربر زير از شما A.M.I.R N.O.T.E عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #5169

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 138149
      سپاس ها : 96,819
      سپاس از شما 28,193 بار در 3,748 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط stalwart

سلام

درسته که زمان زیادی از ثبت این پست گذشته ولی از اونجایی که این مشکل برای خودم هم پیش اومده و دوست ندارم بقیه دوستان هم به این مشکل دچار بشن، جواب این پست رو میدم
      (هرچند این مشکل رو بقیه گوشی ها مثل گلکسی نوت و گوشی های دیگه هم ممکنه بوجود بیاد، با عنوان emmc fried یا emmc brickbug و ...)

متاسفانه باید عرض کنم که چیپ emmc یا همون چیپ حافظه داخلی گوشیتون، بدلیل تعداد دفعات بالای فلش زدن و Read و Write شدن، Read-Only شده و امکان Write مجدد روش وجود نداره
      (حتی امکان پاک و فرمت کردن حافظه هم وجود نداره!)
      گوشی خودم هم 2 هفته ای هست که به همین مشکل دچار شده و باعث شد واسه پیدا کردن تنها راه حلش، بعد 2 سال مجددا به انجمن موبایلستان سر بزنم!!!

بنده خودم تمام راه ها رو امتحان کردم ولی هیچکدوم جواب نداد!
      فلش کاستوم رام از ریکاوری، فلش رام استوک با انواع تولکیت ها و همینطور Odin، فلش فایل Pit پچ شده با Odin، فلش از طریق ADB، پارتیشن بندی مجدد حافظه داخلی و ...
      ضمن اینکه باکس زدن با JTag هم ظاهرا تغییری تو وضعیت گوشی ایجاد نمیکنه (فقط باکس رو تست نکردم)

طبق تحقیقات بنده، تنها راه رفع این مشکل اینه که مادربرد گوشی کلا تعویض بشه، یعنی بنوعی یه حافظه داخلی نو باید رو گوشی نصب کنید
      که با توجه به قدیمی بودن این گوشی امکان پیدا کردن مادربرد این گوشی بسیار بعید هست!!
      من که بدلیل نداشتن توان مالی (برای خرید یه گوشی اندرویدی نو) مجبورم هرجور شده یه مادربرد پیدا کنم و همین گوشی رو درست کنم
      تو شهر خودمون که گشتم نتونستم بُرد گوشی رو پیدا کنم!

امیدوارم این مشکل برای بقیه دوستان پیش نیاد، سعی کنید تعداد دفعات فلش زدن رو به حداقل برسونید که اینجوری نشه!

15. 5 كاربر زير از شما HOSSEIN 7 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #5170

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 262011
      سپاس ها : 49
      سپاس از شما 37 بار در 23 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط HOSSEIN 7

سلام

درسته که زمان زیادی از ثبت این پست گذشته ولی از اونجایی که این مشکل برای خودم هم پیش اومده و دوست ندارم بقیه دوستان هم به این مشکل دچار بشن، جواب این پست رو میدم
      (هرچند این مشکل رو بقیه گوشی ها مثل گلکسی نوت و گوشی های دیگه هم ممکنه بوجود بیاد، با عنوان emmc fried یا emmc brickbug و ...)

متاسفانه باید عرض کنم که چیپ emmc یا همون چیپ حافظه داخلی گوشیتون، بدلیل تعداد دفعات بالای فلش زدن و Read و Write شدن، Read-Only شده و امکان Write مجدد روش وجود نداره
      (حتی امکان پاک و فرمت کردن حافظه هم وجود نداره!)
      گوشی خودم هم 2 هفته ای هست که به همین مشکل دچار شده و باعث شد واسه پیدا کردن تنها راه حلش، بعد 2 سال مجددا به انجمن موبایلستان سر بزنم!!!

بنده خودم تمام راه ها رو امتحان کردم ولی هیچکدوم جواب نداد!
      فلش کاستوم رام از ریکاوری، فلش رام استوک با انواع تولکیت ها و همینطور Odin، فلش فایل Pit پچ شده با Odin، فلش از طریق ADB، پارتیشن بندی مجدد حافظه داخلی و ...
      ضمن اینکه باکس زدن با JTag هم ظاهرا تغییری تو وضعیت گوشی ایجاد نمیکنه (فقط باکس رو تست نکردم)

طبق تحقیقات بنده، تنها راه رفع این مشکل اینه که مادربرد گوشی کلا تعویض بشه، یعنی بنوعی یه حافظه داخلی نو باید رو گوشی نصب کنید
      که با توجه به قدیمی بودن این گوشی امکان پیدا کردن مادربرد این گوشی بسیار بعید هست!!
      من که بدلیل نداشتن توان مالی (برای خرید یه گوشی اندرویدی نو) مجبورم هرجور شده یه مادربرد پیدا کنم و همین گوشی رو درست کنم
      تو شهر خودمون که گشتم نتونستم بُرد گوشی رو پیدا کنم!

امیدوارم این مشکل برای بقیه دوستان پیش نیاد، سعی کنید تعداد دفعات فلش زدن رو به حداقل برسونید که اینجوری نشه!

دقیقا هم برای من همین مشکل بیش اومد . حدود 2 ماه پیش . متاسفانه به هیچ عنوان تعمییر نمیشه .نکسوس 5 خریدم .حالا میخوام کاستوم رام برییزم میترسم به سرنوشت نکسوس 3 دچار بشم

توضیحاتی درباره این موضوع