• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 518 از 518 نخستنخست ... 18418468508516517518
    نمایش نتایج: از 5,171 به 5,172 از 5172

بخش عمومی

1. Top | #5171

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 138149
      سپاس ها : 96,819
      سپاس از شما 28,193 بار در 3,748 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط jagher
      دقیقا هم برای من همین مشکل بیش اومد . حدود 2 ماه پیش . متاسفانه به هیچ عنوان تعمییر نمیشه .نکسوس 5 خریدم .حالا میخوام کاستوم رام برییزم میترسم به سرنوشت نکسوس 3 دچار بشم
      سلام

چرا تعمیر میشه، باید یه تعمیرکار پیدا کنید که هارد گوشی رو داشته باشه یا بتونه جور کنه
      من به تعمیرگاهی مراجعه کردم که بعد از 2 روز هارد گوشیمو پیدا کرد ولی متاسفانه حین تعویض، بُرد گوشی افتاد زمین و یه تیکه ای ازش جدا شد!!!
      قرار بود یه بُرد از یه گوشی دیگه برداره و رو گوشی من سوار کنه که اونم انقدر طول کشید من بیخیالش شدم و گلکسی نکسوس خودمو 100 تومن فروختم!! :|

الان هم یه Xiaomi Redmi 3s دارم و خدا رو شکر راضی ام (هرچند شارژرش مشکل داره و شارژ نمیکنه!)

درمورد نصب کاستوم رام هم تعمیرکاره میگفت که خیلی از گوشی های 2016 و حتی گوشی هایی که رام اصلی روشون بوده و تا الان کاستوم رامی روشون نصب نشده هم دچار مشکل هارد شدن
      ظاهرا یه مشکل عادیه، بخاطر کیفیت پایین بعضی هاردهای استفاده شده تو گوشی ها

2. کسب و کار

3. Top | #5172

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 686338
      سپاس ها : 77
      سپاس از شما 10 بار در 9 پست
      جزئيات بيشتر

سلام من galaxy nexus تازه به دستم رسیده و ۲ تا مشکل دارم
      ۱. وقتی ایرانسل پیام تنظیمات gprs واسم میفرسته گزینه ی ذخیره ندارم و به همین دلیل نمیتونم به اینترنت وصل بشم
      ۲. وقتی روی دوربین میزنم مینویسه گالری در دسترس نیست و کلا از دوربین نمیتونم استفاده کنم

صفحه 518 از 518 نخستنخست ... 18418468508516517518

توضیحاتی درباره این موضوع