× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

بخش عمومی

1. Top | #1

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 349111
    نام : امید
    سپاس ها : 2,125
    سپاس از شما 6,735 بار در 534 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض خبری خوشحال کننده:تمامی دستگاهای ویندوز فون آپدیت ویندوز8 را دریافت میکنند

سلام سایت wp7connect ویدئویی از مصاحبه یک فروم پرتغالی موبایل با مباشر مایکروسافت نونو سیلوا منتشر کرده که دراون تایید کرده تمامی دستگاهای ویندوز فون آپدیت ویندوز8 را دریافت میکنند وقادر خواهند بود به نسل بعدی سیستم عامل (آپولو) ارتقا یابند

در بخشی از این مصاحبه از نونو سیلوا راجع به ارتقا دیوایس های ویندوز فونی سوال شده که اینطور جواب داده

س:کدامیک از دستگاه های ویندوز فونی آپدیت آپولو رو دریافت میکنن؟

ج: تا اونجای که من اجازه دارم به شما بگم اینه که تمام دستگاه های واقعی ویندوز فون قابلیت ارتقا را به نسخه بعدی ویندوز فون یعنی آپولو خواهند داشت

س: هنگامی که شما می گید دستگاه های واقعی ویندوز فون منظورت دقیقا چه دیوایس های هستش ؟

ج: کلیه دستگاه های نسل اول ویندوز فون از قبیلhtc .LGS و سامسونگ. OMNIA 7

لینک ویدئو از سایت ی وت یو ب
    bit.ly/HRUNUb

لینک منبع:
    bit.ly/HGHW3v

2. 17 كاربر زير از شما xcontact84 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 460368
    نام : شاهین
    سپاس ها : 432
    سپاس از شما 371 بار در 69 پست
    جزئيات بيشتر

متاسفانه یک خبر متناقض هم اومده که میگه هیچ یک از دستگاههای کنونی آپدیت آپولو را دریافت نمیکنند.
    http://www.theverge.com/2012/4/17/29...llo-no-upgrade

نتیجه ی اخلاقی اینکه هیچ کدام رو باور نکنید تا خود مایکروسافت مستقیما اعلام کنه.

4. 3 كاربر زير از شما warlord.kane عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 252405
    سپاس ها : 239
    سپاس از شما 2,804 بار در 245 پست
    جزئيات بيشتر

خبر تکراریه ، تو بخش ویندوز فون چگونه باید باشد پست شماره 14 :http://forum.mobilestan.net/showthre...=214516&page=2

دوستان در طی دیروز و امروز دو خبر کاملا متناقض پخش شده ... خبر خوشحال کننده موثق تر به نظر میرسه اما آدم رو دچار نگرانی میکنه.... اولی میگه هیچ ابزاری ویندوز فون رو دریافت نخواهد کرد و دومی میگه همه ابزار ها حتی نسل اولی ها دریافت خواهند کرد.
    خبر اول از زبان یک فرد نزدیک به مایکروسافت گفته شده که در متن فردی موثق خوانده شده و دومی از طرف یکی از کارمندان اسپانیایی مایکروسافت که به نظر خیلی مطلع تر میاد و گفته اون چیزی که من اجازه دارم بگم اینه که همه آپدیت آپولو رو دریافت می کنند.
    1- Just after few hours since we posted that current generation Windows Phone devices will be upgradeable to next major version of Windows Phone code named ‘Apollo’, now The Verge claims that it won’t be the case as we reported before.

From The Verge,

Now, a trusted source close to Microsoft tells us that is absolutely not the case, that instead there will be no upgrade path from Mango to Apollo
    .

منبع : http://wmpoweruser.com/now-the-verge...apollo-update/

2-Apollo update coming to all Windows Phones? According to one Microsoft Evangelist, yes
    The Portuguese mobile forum Zwame interviewed Evangelist Nuno Silva and in the above excerpt, Silva was asked if all current Windows Phone devices will receive the Apollo or Windows Phone 8 upgrade. His response, as translated by WMPU, was:

"What Microsoft said/stated and what I’m allowed to tell you is that all actual devices will get upgrade to the next major version of Windows Phone (we´re talking about Apollo)"
    Silva would clarify "all actual devices" to mean:

"Are all that came out. Since the first generation that were bought. The LGs and SAMSUNGs.. OMNIA 7 which were the first devices with Windows Phone reaching the market."

منبع : http://www.wpcentral.com/apollo-upda...evangelist-yes

حالا شما پیدا کنید پرتغال فروش را

6. كاربران زير از شما beautiful-mind عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 691689
    نام : آرشام
    سپاس ها : 54
    سپاس از شما 144 بار در 44 پست
    جزئيات بيشتر

واقعا خوبه که دوستان اینقدر خوب مطالب رو دنبال میکنند و به اشتراک میگذارند.
    من طبق سابقه خودم از گوشی ویندوز فون خواهش میکنم از دوستان تا انتشار خبر از وبلاگ رسمی شرکت مایکروسافت اخبار رو باور نکنند.

8. كاربران زير از شما m.alamgir عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط beautiful-mind
    خبر تکراریه ، تو بخش ویندوز فون چگونه باید باشد پست شماره 14 :http://forum.mobilestan.net/showthre...=214516&page=2

دوستان در طی دیروز و امروز دو خبر کاملا متناقض پخش شده ... خبر خوشحال کننده موثق تر به نظر میرسه اما آدم رو دچار نگرانی میکنه.... اولی میگه هیچ ابزاری ویندوز فون رو دریافت نخواهد کرد و دومی میگه همه ابزار ها حتی نسل اولی ها دریافت خواهند کرد.
    خبر اول از زبان یک فرد نزدیک به مایکروسافت گفته شده که در متن فردی موثق خوانده شده و دومی از طرف یکی از کارمندان اسپانیایی مایکروسافت که به نظر خیلی مطلع تر میاد و گفته اون چیزی که من اجازه دارم بگم اینه که همه آپدیت آپولو رو دریافت می کنند.
    1- just after few hours since we posted that current generation windows phone devices will be upgradeable to next major version of windows phone code named ‘apollo’, now the verge claims that it won’t be the case as we reported before.

From the verge,

now, a trusted source close to microsoft tells us that is absolutely not the case, that instead there will be no upgrade path from mango to apollo
    .

منبع : http://wmpoweruser.com/now-the-verge...apollo-update/

2-apollo update coming to all windows phones? According to one microsoft evangelist, yes
    the portuguese mobile forum zwame interviewed evangelist nuno silva and in the above excerpt, silva was asked if all current windows phone devices will receive the apollo or windows phone 8 upgrade. His response, as translated by wmpu, was:

"what microsoft said/stated and what i’m allowed to tell you is that all actual devices will get upgrade to the next major version of windows phone (we´re talking about apollo)"
    silva would clarify "all actual devices" to mean:

"are all that came out. Since the first generation that were bought. The lgs and samsungs.. Omnia 7 which were the first devices with windows phone reaching the market."

منبع : http://www.wpcentral.com/apollo-upda...evangelist-yes

حالا شما پیدا کنید پرتغال فروش را
    دوست عزیز اتفاقا شما خبر تکراری گذاشتین به ساعت ارسال پست نگاه کنید متوجه میشین خبر شما یک ساعت ونیم بعد از پست منه اگه سابقه پست های منو چک کنید متوجه میشین که من سعی کردم پست مفید بذارم و اصلا خبر تکراری نذارم و اکثرش رو خودم ترجمه کردم حتی خیلی از موارد توی کل سایت های فارسی زبان اولین بار ارسالش توی انجمن خودمون بوده

10. 3 كاربر زير از شما xcontact84 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط warlord.kane
    متاسفانه یک خبر متناقض هم اومده که میگه هیچ یک از دستگاههای کنونی آپدیت آپولو را دریافت نمیکنند.
    http://www.theverge.com/2012/4/17/29...llo-no-upgrade

نتیجه ی اخلاقی اینکه هیچ کدام رو باور نکنید تا خود مایکروسافت مستقیما اعلام کنه.
    ممنون از شما دوست عزیز ولی اگر شما خبرهای قبلی ویندوز فون رو دنبال میکردین یادمه مایکروسافت طی یه اعلامیه اعلام کرده بود که گوشی های ویندوز فون برخلاف اندروید دارای حداقل 2 سال پشتیبانی نرم افزار خواهد بود البته اندروید به دلیل متن باز بودن سیستم عامل و ارائه ان توسط شرکت های مختلف قرار بود حداقل 18 ماه ساپورت داشته باشه که در عمل بسیاری از شرکت ها مثل ال جی حتی 5 ماه هم به ساپورتشون ادامه نمیدن وبسیار بی نظمه توی این زمینه که راه حل مایکروسافت بسیار هوشمندانست وبرای جلوگیری از ایجاد همچین هرج ومرجی اجازه تغییر سیستم عامل و ارائه سخت افزارهای مختلف رو از شرکت های تولید کننده گرفته واپدیت سیستم عامل توسط خود مایکروسافت ارائه میشه حالا چرا بلافاصله بعد از این خبر تکذیبیه بیرون میاد خوب به نظرم دلیلش کاملا مشخصه دلیل اقتصادی ومارکتینگ مایکروسافت نمیخواد اصلا این سیستم عامل نوپاش در مقاسه با اندروید واپل سهمشون رو توی بازار از دست بدن وهمینطور نمیخواد خرید هیچکدوم از محصولاتش یه خطر بیافته چه گوشیهای کنونی که اگه کاربران مطمئن باشن اپدیت برای این گوشیها نخواهد اومد به طور قابل ملاحظه ایی فروشش افت میکنه واگه بگه که آپدیت برای گوشیهای قدیمی خواهد اومد خوب فروش گوشیهای تازه کم میشه و کاربران رغبی به ارتقا گوشیها شون نخواهند داشت به نظر من بعد از عرضه گوشیهای با سیستم عامل وینوز فون 8 و گذراندن زمان معمول فروش اون آپدیت هم برای گوشیهای همچون htc خواهد اومد اگه شما دقت کرده باشین توی تکذیبیه حتی اعلام شده گوشیهای لومیا نوکیا هم امکان ارتقا نخواهند داشت که به نظر واقعا خنده داره و به شدت سابقه نوکیا رو خراب میکنه کاربران از خودشون می پرسن چرا باید گوشی بخرم که حتی یکسال هم پشتیبانی نخواهد داشت که این کاملا خلاف سیاست مایکروسافته به نظرم مایکروسافت راه درست رو پیش گرفته و همچون اپل از تمامی گوشیهای تحت لیسانسش حمایت خواهد حداقل همانطور که خودش گفته حداقل 2 سال

12. 5 كاربر زير از شما xcontact84 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #7

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 358786
    سپاس ها : 31
    سپاس از شما 191 بار در 55 پست
    جزئيات بيشتر

Nuno Silva اين خبر رو تكذيب كرد.
    منبع:
    http://www.wpcentral.com/microsoft-e...hone-8-updates

توضیحاتی درباره این موضوع