× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 60 1231151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 592

آرشیو

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 642710
    نام : mahdi
    سپاس ها : 1,270
    سپاس از شما 6,388 بار در 1,318 پست
    جزئيات بيشتر

{آموزش} تصویری اسپوف روی بادا2{روش قدیمی}

با سلام فکر کنم این راه جدید اسپوف یا نصب برنامه های کاربردی بادا باشه از دوستان می خوام که ترجمه کنن ....

[CENTER]The first way to install applications for bada 2.0

Nothing is not the place, is not thought of such protection, which can not be avoided. That's the first steps of hacking Bada 2.0 ready. I want to express my gratitude to the user jerry8111 in touch with me and providing all necessary information, and a big hello by developers wertyzilla and leaves, you guys better. Well, I think it's time to move on to the method itself:

A. The first thing you need is to download everything you need on the link below.
    Two. Extract all that stuff from the archive.
    Three. Go to the folder BadaAppsSignature, it will see a certificate called BadaCertificate.cer
    4. This certificate, we need to throw the phone and install it. You should see something like this:

Five. Shake the game / program from our website, unpack it, for example on the desktop.
    6. Open the folder with the program for the substitution, in paragraph 1 downloaded and run BadaAppsSignature.
    7. Push the button highlighted in red.

Eight. Now we need to find. Exe file is downloaded in the early game / program. (I unpacked the game to the desktop in a folder badabox, we go there, look for the Bin folder and choose ***. Exe, in my case badaBox.exe)

9. Click to open, the window closes. See BadaAppsSignature and press the red button:

10. Go to the folder with the game / program, in which we see is two files Signature.xml and Signature (2). Xml.

11. Remove Signature.xml, and Signature (2). Xml to rename Signature.xml.
    12. Go to the folder Info, it will see the file Appinfo.sys, open it with notepad.
    13. In the notebook we see something like this:

14. Red color which characters you want to rename the folder with the game / program downloaded in step 5.
    15. Connect phone to PC mode, a removable drive, threw the folder on the stick to the path name of the disk => Others => _ @ @ bada_applications @ @ __
    16. On your phone, change the installation location from the phone to flash.
    17. Connect phone to PC mode, Kies.
    18. Go to the second tab of the program BadaAppsSignature, enter the folder name in the box below, select the item and press the red button familiar to us =)

[19. We look forward to installing the game / program on our phone.]

منبع: لینک

2. Top | #2

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : بخش تخصصی کلیه ویوها | نرم افزار و بازی بادا | بخش عمومی
    شماره كاربري : 666315
    نام : علیرضا
    سپاس ها : 4,543
    سپاس از شما 11,685 بار در 2,366 پست
    جزئيات بيشتر

این روش تست شد و کار میکند
    ترجمه:

1- اولین کاری که باید بکنید دانلود برنامه از لینک زیره:

2- همه ی فایل ها را از حالت فشرده خارج کنید.

3- به داخل پوشه ی BadaAppsSignature بروید. یک فایل سرتیفیکیت با نام BadaCertificate.cer مشاهده می کنید.

4-این فایل را به داخل گوشی انتقال داده و نصب کنید:

5- یک برنامه اسپوف نشده دانلود کنید و اون رو اکسترک کنید (مثلا تو دسکتاپ) سپس برنامه را به داخل پوشه ی BadaAppsSignature انتقال داده و کل پوشه ی برنامه ی BadaAppsSignature را به درایوی غیر از درایو ویندوز انتقال دهید. (باتشکر از Golden Prince)

6-برنامه ای رو که از لینک بالا دانلود کردید اجرا کنید( BadaAppsSignature)

7- روی قسمتی که مشخص شده کلیک کنید:

8-حالا فایل exe را از پوشه ی Bin فایل دانلود شده پیدا کنید.

9- روی Open کلیک کنید. پنجره بسته و بار دیگر برنامه نمایش داده می شه. حالا روی دکمه ی قرمز کلیک کنید:

10- به فولدر برنامه یا بازی دانلود شده بروید فایل جدید با نام Signature(2) ایجاد شده. فایل Signature.xml را کات کرده و در فولدر دیگری ذخیره کنید و فایل Signature(2).xml را به Signature.xml تغییر نام دهید.

11- به فولدر Info رفته و فایل Appinfo.sys را با نوت پد باز کنید.

13- در فایل باز شده همچین چیزی را می بینید:

14- اسم کل پوشه ی بازی یا برنامه ی دانلودی را به این نام تغییر دهید:

15- گوشی رو به حالت Mass Storage به کامپیوتر وصل کنید. و پوشه را در مسر زیر کپی کنید:

کد:
    Others\__@@bada_applications@@__

16- در داخل گوشی محل نصب را از تلفن به مموری کارت تغییر دهید.

17- گوشی خود را به حالت Kias به کامپیوتر وصل کنید.

18- به تب دوم بروید. اسم پوشه را داخل کادر خالی نوشته از قسمت کشویی تنها گزینه را انتخاب و روی کلید مشخص شده کلیک کنید.

19- بعد از نصب برنامه گوشی را به حالت Mass Strange به کامپیوتر وصل کنید. فولدر برنامه ای رو که نصب کردید پیدا کنید و فایل Signature قبلی رو که ذخیره کردید به جای فایلی که توی مموریه قرار بدید.

20- گوشی رو به حالت کیز به کامپیوتر وصل کنید.

21- کیز و اجرا کرده و از برنامه خود back up بگیرید.

22- بعد از این که بکاپ گرفتید کیزو ببندید و گوشی رو خاموش روشن کنید.

23- برنامه ای رو که بکاپ گرفتید رو از توی گوشی پاک کنید.

24- گوشی رو به حالت کیز وصل و کیزو اجرا کرده و restore کنید.

25- خب همش تموم شد الان می تونید برید سرغ برنامه ی بعدی.

تاپیک قرار دادن برنامه های تست شده و آماده شده برای شما دوستان

آموزش قرار دادن برنامه ها در تاپیک بالا:

Information | اطلاعات

http://www.uploadbaz.com/33iv5flfazzi

{آموزش} تصویری اسپوف روی بادا2{روش قدیمی} {آموزش} تصویری اسپوف روی بادا2{روش قدیمی} {آموزش} تصویری اسپوف روی بادا2{روش قدیمی}

فیلم نصب یک برنامه

{آموزش} تصویری اسپوف روی بادا2{روش قدیمی}Tip | نکته

یه نکته که نمیدونم مهم هست یا نه ولی من با ویندوز xp هک میکنم و با 7 بکاپ میگیرم

اگه یه بار ریستور کردید تا 100 درصد رفت بعد هنگ کرد گوشی خاموش شد دوباره بخواید ریستور کنید اول باید گوشی رو به حالت مموری وصل کنید بعد پوشه برنامه رو پاک کنید بعد ادامه کار اگه این کارو نکنید برنامه شما رو ریستور نمیکنه

وقتی تموم شد ریستور حتما کابلو بکشید چون صفحه گوشی سیاه میشه و ریست میکنه و ممکنه برنامه مورد نظر رو نریزه البته این به فریمورتون هم برمیگرده

نقاط ضعف:

1- اگه برنامه ای آخرش ریستور نشد نمیشه کاری کرد برید سراغ برنامه بعدی

2- اگه با همچین اروری بعد از ریستور مواجه شدید نمیشه کاری کرد برید سراغ برنامه بعدی

دارم روی این دو مورد کار میکنم انشاالله برطرف میشه

آموزش تکمیلی (invalid file) :

دوستان اگه شما بکاپ گرفتید و ریستور مورد داشت و گوشی ریست شد شما باید اول یه برنامه کوچولو که از سامسونگ اپس دانلود و بکاپ گرفتید رو ریستور کنید بعد برنامه ای رو که میخوای هک رو رو ریستور کنید مثال برای همچین مشکلی بازی زیبای defeng

لینک دانلود بازی :

http://www.mediafire.com/download.php?dl73wxdf55q9duh

اینم عکس بازی که نصب و اجرا میشه اگه نکته بالا رو رعایت نکنید بازی اجرا نمیشه و پیغام invalid file میده

آموزش تکمیلی 2 : (تست نشده)

خوب دوستان به این جا رسیدیم که دو تا ارور پیدا شد

بریم سراغ اروری که از شما می خواد دوباره دانلود کنید در مورد این ارور با یه هکر روسی صحبت کردم و مثال هم بهش دادم گفت که مشکل از برنامه است و ممکنه من یه برنامه مشابه رو نصب کنم و شما نتونید. به خاطر فایل هاشه نمیدونم تا چقدر این مطلب درسته به زودی چک میشه که حرفش درست هست یا نه از چند تا از دوستان فایل های مورد نیاز بازی که این خطا رو داده میگیرم تست میکنم تو این ضمینه شما باید کمک کنید تا هک کامل شه :) متن مکالمه رو ندارم وگرنه اصلشو میگذاشتم :(((

آموزش تکمیلی شماره 3 :

خوب دوستان همونطور که میدونید دو تا ارور میداد این روش ارور دانلود دوباره که چک شد هنوز در حال بررسی است ولی به احتمال خیلی زیاد درست گفته شده

بریم سراغ ارور ریستور که شما وقتی ریستور میکنید تا آخرش میره گوشیتون هم ریست نمیشه ولی ریستور انجام نمیگیره و خطا میده در این حالت مشکل از حافظه داخلی گوشی شماست که پر شده باید خالیش کنید اونوقت درست میشه

دوستان این هک با حل این ارور کامل شد یعنی دیگه تقریبا میتونید همه چیزو اسپوف کنید هر سوالی بود تیم مدیریتی با حداکثر توان خودشون در خدمت شما دوستان عزیز هستن

موفق باشید 7/2/91 اینجانب ara

آموزش تکمیلی 4:

خوب دوستان ارور ریستور نمی خواد دست از سر ما برداره مثل اینکه اگه البته اینو باید زودتر میگفتم ولی فکر نمیکردم واسه دوستان هم پیش بیاد به هر حال اگه ریستور انجام نشد شما باید با یه برنامه که قانونی از سامسونگ اپس دانلود کردید ترجیحا کم حجم بکاپ بگیرید و جفتشونو پاک کنید گوشی رو خاموش روشن و حالا ریستور البته عوض xml و... که شرح آن در پست دوم هست رو یادتون نره

آموزش تکمیلی 5 :

نکته قابل توجه اینه که با عوض کردن فریمور آیا این بکاپ ها ریستور میشن جواب مثبته و احتمال میره چون من کلا تجربی رفتم جلو هیچی رو 100 درصد نمیگم ولی به خاطر اینه که xml اصل رو برگردوندید
    پس یه بار انجام بدید برای همیشه راحت نصب کنید موفق باشید امیدوارم دیگه تموم شده باشه

آموزش تکمیلی 6 (تاریخ 91/03/13)

دوستان همونطور که میدونید از همون اول گفته بودیم که یه دونه یه دونه نصب کنید الان میگم دونه دونه نصب نکنید همه رو نصب کنید xml ها هم درست کنید بکاپ و بعد ریستور اینطوری آخری ریستور نمیشه بقیه رو میریزه مشکل این دوستمون هم حل میشه البته یه چیزی رو بگم اون حرف من اول به خاطر این بود که فریمور من نمی تونست این کا رو بکنه ولیه فریمور های جدید راحت انجام میدن حتی بستن کیز و خاموش کردن گوشی رو هم میتونید حذف کنید

================================================== ============
    مثال 2 :

دوستان کسایی که تازه می خوان شروع کنن برای آموزش این برنامه wamo camera هر 25 مرحله رو گذرونده و نصب شده برای اینکه مشکلاتتون برطرف شه با این شروع کنید

http://www.mediafire.com/?o9a4kly64gueq3r
    ================================================== ========
    ================================================== ===========
    مثال شماره 3 :

بازی بسیار زیبای fruit ninja که 25 مرحله رو رد کرده :)))

دوستان این فایلو دانلود کنید از زیپ در بیارید دو تا زیپ دیگه داره که یکیش توش xml اصلی است دیگری توش برنامه است اونی که توش برنامه است رو از زیپ در بیارید بعد گوشی رو مموری کارت بگذارید و بریزید تو برنامه های بادا تو other بعد به حالت کیز وصل کنید برنامه هک رو اجرا کنید تو تب دوم اسم پوشه رو وارد کنید منوی کرکره ای رو انتخاب و ببینید نصب میشه این برای من میشه من xml رو خودم عوض کردم تست کنید خبر بدید اونایی که مشکل دارن!!!!

http://www.mediafire.com/?7me9aybnpcy8zwk

================================================== ==========
    مثال شماره 4:

بازی بسیار زیبای empire defence 2 که 25 مرحله رو رد کرده :)))

دوستان این فایلو دانلود کنید از زیپ در بیارید دو تا زیپ دیگه داره که یکیش توش xml اصلی است دیگری توش برنامه است اونی که توش برنامه است رو از زیپ در بیارید بعد گوشی رو مموری کارت بگذارید و بریزید تو برنامه های بادا تو other بعد به حالت کیز وصل کنید برنامه هک رو اجرا کنید تو تب دوم اسم پوشه رو وارد کنید منوی کرکره ای رو انتخاب و ببینید نصب میشه این برای من میشه من xml رو خودم عوض کردم تست کنید خبر بدید اونایی که مشکل دارن!!!!

http://www.mediafire.com/?2128vvqczlpdtmb

================================================== =========
    مثال شماره 5:

برنامه بسیار زیبای wamo camera که 25 مرحله رو رد کرده :))) به درخواست sina_d900

http://www.mediafire.com/?z58siomdcqztrm5

================================================== =====
    مثال شماره 6:

بازی بسیار زیبای defeng که 25 مرحله رو رد کرده :)))

http://www.mediafire.com/?6nkc2d9h85mcx8u

یه نکته راجب این بازی اینه که Appinfo.sys رو نداره بعضی از سایت ها اشاره به این دارن که مشکل شما که ارور میگیرین مربوط به این فایله خوب من یه بازی گذاشتم که اصلا نداره فقط ارور invalid file رو در مورد ریستور بخونید دیگه مشکلی نیست نشون میده سایت های دیگه خودشون این مطلب رو کشف کردن واضحه نه :))))))

================================================== ============
    خوب بریم سراغ مثال 7 که بازی زیبای ultharcats هست

دوستان این فایلو دانلود کنید از زیپ در بیارید دو تا زیپ دیگه داره که یکیش توش xml اصلی است دیگری توش برنامه است اونی که توش برنامه است رو از زیپ در بیارید بعد گوشی رو مموری کارت بگذارید و بریزید تو برنامه های بادا تو other بعد به حالت کیز وصل کنید برنامه هک رو اجرا کنید تو تب دوم اسم پوشه رو وارد کنید منوی کرکره ای رو انتخاب و ببینید نصب میشه این برای من میشه من xml رو خودم عوض کردم تست کنید خبر بدید اونایی که مشکل دارن!!!

توجه کنید که این فایل فقط xml و اسمش تغییر کرده و شما بعد از نصب اگه می خواهید برای همیشه کار کنه یعنی وقتی دومین برنامه رو ریختین از کار نیوفته حتما باید بکاپ ریستور کنید همونطور که در پست دوم توضیح داده شده

ARA-mEsal7.zip - 236.9 MB

اینم اسکرین شات از گوشی خودم که بازی رو ریختم

================================================== =======
    خوب بریم سراغ مثال 8 که بازی زیبای Assassins_Creed هست

دوستان این فایلو دانلود کنید از زیپ در بیارید دو تا زیپ دیگه داره که یکیش توش xml اصلی است دیگری توش برنامه است اونی که توش برنامه است رو از زیپ در بیارید بعد گوشی رو مموری کارت بگذارید و بریزید تو برنامه های بادا تو other بعد به حالت کیز وصل کنید برنامه هک رو اجرا کنید تو تب دوم اسم پوشه رو وارد کنید منوی کرکره ای رو انتخاب و ببینید نصب میشه این برای من میشه من xml رو خودم عوض کردم تست کنید خبر بدید اونایی که مشکل دارن!!!

توجه کنید که این فایل فقط xml و اسمش تغییر کرده و شما بعد از نصب اگه می خواهید برای همیشه کار کنه یعنی وقتی دومین برنامه رو ریختین از کار نیوفته حتما باید بکاپ ریستور کنید همونطور که در پست دوم توضیح داده شده

ARA-mEsal8

اینم چند تا عکس از گوشی خودم

================================================== =======

این یه عکس که من خودم تونستم برنامه myexplorer رو بریزم

اینم یه عکس که تا حالا این 4 تا رو هک کردم و همشون کار میکنن

نمیدونم به ویندوز ربط داره یا نه ولی تو xp خیلی راحتر از 7 نصب میشه

مثال:

دوستان این فایلو دانلود کنید از زیپ در بیارید و گوشی رو رو مموری کارت بگذارید و بریزید تو برنامه های بادا تو other بعد به حالت کیز وصل کنید برنامه رو اجرا کنید تو تب دوم اسم پوشه رو وارد کنید ببینید نصب میشه این برای من میشه من xml رو خودم عوض کردم تست کنید خبر بدید اونایی که مشکل دارن

مثال 9 بازی زیبای angrybirds

ساعت 2 نصفه شبه

ARA-mEsal9

WARNING | اخطار

دوستان این ترفند تکمیلی به وسیله ی خود بنده انجام شده پس هیچ جای نت نیست پس کپی برداری بدون ذکر ARA و سایت موبایلستان زشته انجام ندید

ترجمه شده توسط ARA و VIVASAMSUNG

کپی برداری با ذکر نویسندگان بلامانع است!
    ویرایش توسط jetdroid : 02-06-2012 در ساعت 11:18 دلیل: اضافه کردن آموزش تکمیلی شماره6 (91/03/13)

{آموزش} تصویری اسپوف روی بادا2{روش قدیمی} {آموزش} تصویری اسپوف روی بادا2{روش قدیمی} {آموزش} تصویری اسپوف روی بادا2{روش قدیمی}

3. Top | #3

بخش : G series
    شماره كاربري : 177362
    سپاس ها : 7,695
    سپاس از شما 2,978 بار در 938 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض اسپوف در بادا 2

سلام به دوستان گلم

با توجه به توضیحات بالا و ترجمه دوست خوبمون من انجام دادم و همونطور که در عکسها مشاهده میکنید به راحتی هر چه تمام تر اسپوف بر روی بادا 2 جواب داد

4. 12 كاربر زير از شما meshk عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #4

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط aminmars
    یعنی فقط یه برنامه میشه اسپوف کرد؟؟؟
    نه دوست گلم شما هر تعداد برنامه نیاز داشته باشی میتونی اسپوف کنی برنامه تست شدس و کامل جواب داده

6. 5 كاربر زير از شما meshk عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #5

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 443570
    سپاس ها : 138
    سپاس از شما 170 بار در 34 پست
    جزئيات بيشتر

دوستان من برای نصب کلیک میکنم ارور 0112 کسی میدونه مال چی هست در ضمن فایل باید تو مموزی کارد کپی کنیم یا تو موبایل

8. 5 كاربر زير از شما zaq11qaz عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #6

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط zaq11qaz
    دوستان من برای نصب کلیک میکنم ارور 0112 کسی میدونه مال چی هست در ضمن فایل باید تو مموزی کارد کپی کنیم یا تو موبایل
    شما اگه طبق آموزش پیش رفته باشین هیچ مشکلی پیش نمیاد

مسیر کپی برنامه ها

memory card@@__ Others\__@@bada_applications

دوستان دقت کنید وقتی فایل اسپوف نشده رو اکسترکت میکنید تمام مهتویات باید داخل یه پوشه باشه و اون پوشه رو به اسم اون فایلی که میخواین تغییر بدین و کپی کنین تو مموری کارتتون و اینم بگم این تنظیمات باید عینا به این شکل باشه

settings/General/installation location/ phone

10. 12 كاربر زير از شما meshk عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #7

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : بخش تخصصی کلیه ویوها | بخش عمومی بادا | Tizen
    شماره كاربري : 682465
    نام : :)
    سپاس ها : 13,741
    سپاس از شما 9,148 بار در 2,104 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط davood_titan
    به نظر شما یدونه چی ارزش داره اسپوف کنیم ؟؟
    یدونه مقدمه برای چندتاست
    فعلا تا اینجاش جلو رفتن بقیشم میرن انشالا

12. 14 كاربر زير از شما Adel عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #8

شماره كاربري : 426516
    نام : ▒ Hossein ▒
    سپاس ها : 21,971
    سپاس از شما 5,038 بار در 1,832 پست
    جزئيات بيشتر

انگری بیردزو میشه اسپوف کرد کسی امتحان نکرده

14. 6 كاربر زير از شما HOSS3IN عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #9

شماره كاربري : 426516
    نام : ▒ Hossein ▒
    سپاس ها : 21,971
    سپاس از شما 5,038 بار در 1,832 پست
    جزئيات بيشتر

فکر کنم اررور 0112 مال اینه که BadaCertificate.cer رو در حافظه داخلی گوشی نصب کردین چون خودم هم این مشکلو دارم حالا بخوام تو مموری نصبش کنم باید چکار کنم.

16. 6 كاربر زير از شما HOSS3IN عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #10

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 695045
    نام : بهزاد
    سپاس ها : 3,238
    سپاس از شما 1,071 بار در 344 پست
    جزئيات بيشتر

سلام بچه ها

رو چه فریموری اسپوف میکنید؟؟؟

نکنه به فریمورش بستگی داره؟؟؟شاید روی بعضی فریمور ها بشه 2 تا یا بیشتر اسپوف کرد

18. 6 كاربر زير از شما behzad_emp عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 60 1231151 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع