× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.

بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

آرشیو

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 48470
    نام : بهزاد
    سپاس ها : 2,687
    سپاس از شما 4,103 بار در 1,178 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض توجه:اگر قصد آپدیت به ics دارید حتمن این مطلب رو بخوانید

با سلام
    بعد از انتشار نسخه ics برای گوشی های ray neov arcs در بازار اروپا نمونه های قابل دانلود آن نیز برای کسانی که در سایر کشور ها زندگی میکنند و مثل من صبر نداشتند عرضه شد

روش کار فعلن با فلش تولز هست و البته تا دو سه هفته آینده با همون seus قابل آپدیت هست

خوب جدای این صحبت ها من نتیجه آزمایش ها روی neov دوستم و ray خودم رو براتون میگم:

ابتدا از مزایا خدمتتون عرض میکنم:
    1 رابطه کاربری جذاب و کاربردی
    واقعا تغییرات زیادی در جهت بهبود رابط کاربری انجام شده از اون حالت سنتی به شکل مدرن ics در اومده
    تغیرات دیگر در شکل آیکون ها-استاتوس بار کامل-بخش ستینگ پیشرفته و راحت-افکت های ورود و خروج-افکت برای روتیت کردن-تغییر حالت recent app به صورت عمودی-ویجت های جذاب تغییر حالت power down key (برای اسکرین شات دکمه پاور و ولوم پایین را نگه دارید)
    تغییر محیط کاربری دوربین
    مهم ترین اون اضافه شدن smart dialing البته به شخصه حالت ساده دیالر قبلی رو بیشتر میپسندیدم ولی این بسیار کاربردی و دقیق شده
    اضافه شدن قابلیت رد تماس با مسیج و....

2 افزایش توان مولتی مدیا:
    کیفیت عکس برداری اندکی بهتر شده حجم عکس های ضبط شده از میانگین 1 مگ به حدود 1.3 مگ افزایش پیدا کرده کیفیت فیلمبرداری هم به همون خوبی قبل منتها با اصلاح سیستم فوکوس اتومات بوده البته در نیو V دوستم یه لگ خیلی ریز داشت
    شارپنس صفحه مقداری بالاتر رفته و میزان rich بودن رنگ مشکی اندکی بیشتر شده
    رنگ ها عمیق تر هستند(حدود 15 تا 20%) که احتمالن این تغییرات بدلیل استفاده از be در کل محیط گوشی بوده
    کیفیت موزیک پلیر تغییر محصوصی نکرده

3 افزایش توان پردازش صفحات وب بسیار سریعتر و کاربردی تر از قبل شده حتی تا حدود دو برابر
    4افزایش قابلیت های جدید نظیر bluetooth thetring ,....در محیط ستینگ
    کلن ستینگ گوشی راحت تر شده منتها کار برای تنظیمات برای کاربران حرفه ای باز هست
    5 افزایش سرعت بوت گوشی
    6 کاهس چشمگیر مصرف باتری

معایب:
    متاسفانه با تمامی این خوبی هایی که گفتم مشکلاتی پیش رو هست
    خود سونی اعلام کرده بود که کاهش نسبی پرفرمنس امر طبیعی هست و حتی به کاربران پیشنهاد داده بود که خودشان انتخاب کنند

مشکلات پیش آمده
    کندی تقریبا 10% گوشی:
    گوشی نسبتا کند شده مدت زمان برای امدن ستینگ اندکی بیشتر شده
    در جاهایی که شما لیست بلند بالایی دارید(مثلن موزیک پلیر) عملن اسکرولینگ سنگین تر حس میشه
    در صورت استفاده از لایو والپیپر عملا لگ بین صفحات احساس میشه در حالت عادی هم کندی نامحسوسی وجود دارد

زمان بالا امدن لیست منو(لیست برنامه) با تمانینه هست
    اتو روتیت در جاهایی که کیبرد حضور دارد(مثل مسیجینگ) عملن یکی دو ثانیه زمان میبرد
    اگر در حال پخش موزیک کار سنگین دیگری میکنید ممکن است صدا بریده بریده شود
    بازی های دو بعدی تقریبا بدون مشکل اجرا میشوند ولی ممکن است شما رو بیرون بندازئ
    ولی بازی های hd تقریبا حکم فاجعه رو دارند
    بازی هایی مثل real racing2 که قبل سرعت فریم قابل قبولی داشتند با لگ ها و کندی های زیادی اجرا میشوند یکسری بازی ها مثل gta3 اصلن ران نمیشوند
    nfs h.p که فوق العاده روون بود اندکی کندتر شده

جالب است که میزان رم خالی گوشی با برنامه ای مثل super task killer از 180 تا در جینجر
    به میزان حتی 230 مگ رم خالی هم میرسد ولی در عمل زیاد کمکی نمیکند

حال اگر بازی دوست هستید و گوشی سریع رو میخواهید بیخود 500 400 مگ رو با این اینترنت زغالی دانلود نکنید(200 تا دانلود ics و 200 تا هم مجدد جینجر)
    من که با تمامی مزایا و زیبایی های ics به زودی بر روی G.B عزیز بر میگردم
    بهر حال گوشی که نتوان با اون بازی HD انجام داد از نظر من فرقی با گوشی های نسل قبل ندارد

فقط سوال برایم این هست
    SONY XPERIA U , SOLA هم با مشخصاتی نظیر گوشی های ما قرار است به ICS آپدیت شوند!
    بنظر من میتونه شکست و مشکلی بزرگ رو برای سونی ببار بیاره

مگر اینکه سونی نابکاری کرده باشه و برای گوشی های 2011 اینچنین کرده باشه که مشتری ها به تدریج به روی مدل های 2012 کوچ کنند

با تشکر از اشکان حسام72 جاویل(یا یاویل) که همواره راهنمایی هاشون کمک بخش دیگران من جمله خودم بوده

2. 7 كاربر زير از شما METAL-MANIA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

شماره كاربري : 193341
    نام : امین
    سپاس ها : 708
    سپاس از شما 5,090 بار در 1,718 پست
    جزئيات بيشتر

ممنون دوست عزیز البته من هم neo v دارم ورفتن به اندروید 4
    شخصا اصلا با گوشی بازی نکرده ام !اما
    1.مصرف باتری 2. سرعت بسیار عالی در وب3.پرفرمانس بسیار خوب 4.استیبلیتی بسیار خوب
    قبول دارم توی فیلمبرداری یه کم لگ داره البته اصلا به چشم نمی یاد!
    اما در کل برای خیلی ها که اهل بازی نباشن به نظرم هرگز به 2.3 بر نمی گردن!

4. Top | #3

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 323217
    سپاس ها : 271
    سپاس از شما 198 بار در 102 پست
    جزئيات بيشتر

شاید xperia u امکانات خوبی برای آندروید 4 نداشته باشه (حافظه داخلی کم و...) ولی xperia sola که دارای سخت افزار خوبی از جمله سی پی یو دو هسته ای و خیلی امکانات خوبی هست و فکر نکنم در مقابل آندروید 4 کم بیاره!

5. كاربران زير از شما aghazadeh25 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

شماره كاربري : 48470
    نام : بهزاد
    سپاس ها : 2,687
    سپاس از شما 4,103 بار در 1,178 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjpo
    ممنون دوست عزیز البته من هم neo v دارم ورفتن به اندروید 4
    شخصا اصلا با گوشی بازی نکرده ام !اما
    1.مصرف باتری 2. سرعت بسیار عالی در وب3.پرفرمانس بسیار خوب 4.استیبلیتی بسیار خوب
    قبول دارم توی فیلمبرداری یه کم لگ داره البته اصلا به چشم نمی یاد!
    اما در کل برای خیلی ها که اهل بازی نباشن به نظرم هرگز به 2.3 بر نمی گردن!
    بتظر من کارایی بالا رفته منتها پرفورمنس واقعا کم شده

توضیحاتی درباره این موضوع