• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• اموزش نصب برنامه بعد از جیلبریک ایدیوایس/نصب برنامه کرک

اموزش نصب برنامه بعد از جیلبریک ایدیوایس/نصب برنامه کرک اموزش نصب برنامه بعد از جیلبریک ایدیوایس/نصب برنامه کرک
    صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 73

آموزش های جیلبریک

1. Top | #1
      اموزش نصب برنامه بعد از جیلبریک ایدیوایس/نصب برنامه کرک
      اموزش نصب برنامه بعد از جیلبریک ایدیوایس/نصب برنامه کرکاموزش نصب برنامه بعد از جیلبریک ایدیوایس/نصب برنامه کرکاموزش نصب برنامه بعد از جیلبریک ایدیوایس/نصب برنامه کرکاموزش نصب برنامه بعد از جیلبریک ایدیوایس/نصب برنامه کرک

درجه : عضو طلایی
      بخش : iPhone
      شماره كاربري : 666441
      نام : یاسر
      سپاس ها : 1,160
      سپاس از شما 2,703 بار در 1,148 پست
      جزئيات بيشتر

New اموزش نصب برنامه بعد از جیلبریک ایدیوایس/نصب برنامه کرک

با سلام این اموزش تمام کارهایی که باید بعد از جیلبریک ایدیوایس ها باید انجام بدیم برای نصب برنامه در بر داره:

1.بعد از اینکه دستگاه خودتون رو جیلبریک می کنید و دستگاه بعد از یه بار ریبوت میاد بالا شما باید چند تا سورس مورد نیاز رو در سیدا نصب کنید برای این کار:

1- wifi آیفون رو روشن کنین و برنامه cydia رو باز کنین

2- از منوی پایین روی manage بزنین و وارد قسمت سورس بشین

4- حالا وارد edit بشین و add رو بزنین

حالا لینک سورس دلخواهتون رو وارد کنین.

2.خب بعد از اینکه سورس ها رو اضافه کردید باید برنامه appsynce رو نصب کنید که برای هر فریموری appsynce جدا هستش شما باید مختص فریمور خودتون رو نصب کنید برای این کار بعد از نصب سورس ها در قسمت search اسم برنامه appsynce رو سرچ می کنید و براتون برنامه apssynce رو میاره و شما اونی رو که مال دستگاه خودتونه رو نصب می کنید .حالا بعد از این کار شما می تونید برنامه کرک شده از اینترنت داونلود کنید و با برنامه ایتونز روی گوشی خودتون نصب کنید.یا برنامه installus رو از سیدا نصب کنید و از طریق اون برنامه هارو از خود گوشی داونلود کنید و نصب کنید.

3.برای دوستانی که می خوان از طریق ایتونز برنامه هارو نصب کنن از این روش پیش برن:

1.برنامه یا بازی رو از اینترنت داونلود می کنین که پسوند ipa داره بعد ایتونز رو باز می کنید و برنامه رو در ایتونز می کشید بعد برنامه در سر برگ apps اضافه می شه:

2.بعد به قسمت خود گوشی میریم برای دوستانی که از روی یک سیستم دیگه برنامه هاشونو انتقال دادن و نمی خوان حذف بشه می تونن روی گوشیشون راست کلیک کنن و گزینه transfer purcheses رو انتخاب کنن.بعد منتظر تمام شده مراحل باشن برای اصمینان بیشتر 2 بار این کارو انجام بدن بهتره:

بعد به قسمت apps برید تیک برنامه یا بازی مورد نظر رو بزنید بعد در اخر apply رو بزنید و تموم.

2. کسب و کار

3. Top | #2

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 107987
      سپاس ها : 27
      سپاس از شما 62 بار در 12 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      من امروز گوشی آیفون 4 اس رو به 5.1.1 آپدیت کردم بعد از اون جلبیریک کردم،طبق گفته شما باید بعد از جلیبریک Appsync رو از طریق CYDIA نصب کنم ،ولی وقتی جستجو می کنم ورژن Appsync مخصوص فریمور 5.1.1 رو نمی بینم ورژن هایی که داره ios 5 و ios 5.0+ رو داره. ممنون میشم راهنماییم کنید.

4. Top | #3
      اموزش نصب برنامه بعد از جیلبریک ایدیوایس/نصب برنامه کرکاموزش نصب برنامه بعد از جیلبریک ایدیوایس/نصب برنامه کرکاموزش نصب برنامه بعد از جیلبریک ایدیوایس/نصب برنامه کرکاموزش نصب برنامه بعد از جیلبریک ایدیوایس/نصب برنامه کرک

شماره كاربري : 236780
      نام : هومن
      سپاس ها : 3,112
      سپاس از شما 3,516 بار در 1,693 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1717
      سلام
      من امروز گوشی آیفون 4 اس رو به 5.1.1 آپدیت کردم بعد از اون جلبیریک کردم،طبق گفته شما باید بعد از جلیبریک Appsync رو از طریق CYDIA نصب کنم ،ولی وقتی جستجو می کنم ورژن Appsync مخصوص فریمور 5.1.1 رو نمی بینم ورژن هایی که داره ios 5 و ios 5.0+ رو داره. ممنون میشم راهنماییم کنید.
      دوست عزیز از سورس cydia.hackulo.us همون برنامه appsync for ios5+ رو نصب کنید که شامل تمامی ورژن های ارائه شده در 5 می باشد

5. Top | #4

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 227848
      سپاس ها : 38
      سپاس از شما 10 بار در 6 پست
      جزئيات بيشتر

باباا تورو قران یکی بگه چه جوری من یه برنامه یا بازی رو ایفون نصب کنم. لطفا یکی اموزش کامل با برنامه های مورده نیازشو بزاره

6. Top | #5

شماره كاربري : 326244
      نام : ســـید
      سپاس ها : 3,810
      سپاس از شما 6,907 بار در 2,099 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوست عزیز
      این آموزش خیلی ساده و کامل هست
      اگه دستگاه شما جیلیریک هست که وارد سایدیا میشید و سورس Cydia.hackulo.us رو اضافه میکنید و بعد برنامه Appsync مصابق با ورژن گوشیتون نصب میکنید
      خیلی ساده

اگرم جیلیبریک نکردید ابتدا طبق آموزش جیلیبریک میکنید و بعد عمل بالارو انجام میدید

اینم آموزش جیلیبریک
      http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1864

7. 12 كاربر زير از شما Mmmsh88 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #6

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 227848
      سپاس ها : 38
      سپاس از شما 10 بار در 6 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mmmsh88
      سلام دوست عزیز
      این آموزش خیلی ساده و کامل هست
      اگه دستگاه شما جیلیریک هست که وارد سایدیا میشید و سورس cydia.hackulo.us رو اضافه میکنید و بعد برنامه appsync مصابق با ورژن گوشیتون نصب میکنید
      خیلی ساده

اگرم جیلیبریک نکردید ابتدا طبق آموزش جیلیبریک میکنید و بعد عمل بالارو انجام میدید

اینم آموزش جیلیبریک
      http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1864
      با سلام خدمت شما عزیزم گوشی بنده جیلبرینگ شدست منتها مشکلی که من دارم وسط انتقال فایل از کامپیوتر به موبایل یهو برنامه دیسکانکت میشه و فایل در گوشی قرار نمیگیره مشکل من اصلا جیلبرینگ نیست چون جیلبرینگ کردمش

9. كاربران زير از شما kanelair عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #7

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : ios
      شماره كاربري : 304132
      نام : وحید
      سپاس ها : 5,072
      سپاس از شما 15,001 بار در 4,677 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط kanelair
      با سلام خدمت شما عزیزم گوشی بنده جیلبرینگ شدست منتها مشکلی که من دارم وسط انتقال فایل از کامپیوتر به موبایل یهو برنامه دیسکانکت میشه و فایل در گوشی قرار نمیگیره مشکل من اصلا جیلبرینگ نیست چون جیلبرینگ کردمش
      با آیتونز دیسکانکت میشه
      اگه آره با برنامه i tools و یا ifunbox نرم افزار هاتونو نصب کنید
      خدایا

من در کلبه حقیرانه خود

چیزی را دارم که تو در عرش کبریائی خود نداری

من چون توئی دارم

و تو چون خودی نداری

11. 6 كاربر زير از شما I-Vahied عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #8
      اموزش نصب برنامه بعد از جیلبریک ایدیوایس/نصب برنامه کرکاموزش نصب برنامه بعد از جیلبریک ایدیوایس/نصب برنامه کرک

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 96
      سپاس ها : 370
      سپاس از شما 64 بار در 44 پست
      جزئيات بيشتر

موقع نصب نرمافزار پیغام رو گوشی failed to inistal میده واسه چی این پیغام میده؟

13. Top | #9

شماره كاربري : 647897
      نام : سعید
      سپاس ها : 4,693
      سپاس از شما 8,211 بار در 2,724 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط kanelair
      شما از اینستالوس برای نصب برنامه و بازی استفاده کنید
      http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=129347

14. 4 كاربر زير از شما I-SAEED عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #10
      اموزش نصب برنامه بعد از جیلبریک ایدیوایس/نصب برنامه کرکاموزش نصب برنامه بعد از جیلبریک ایدیوایس/نصب برنامه کرک

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 96
      سپاس ها : 370
      سپاس از شما 64 بار در 44 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mmm
      موقع نصب نرمافزار پیغام رو گوشی failed to inistal میده واسه چی این پیغام میده؟
      کسی نیست پاسخ بنده رو بده؟

صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع