• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

آرشیو

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 584442
      سپاس ها : 1
      سپاس از شما 3 بار در 3 پست
      جزئيات بيشتر

لطفا من به یک مشکل بزرگ در تبلت........................

با عرض سلام وخسته نباشید به تمام دوستان................من یک ای پد 2 دارم وانو با پی سی اپ دیت کردم به ورژن ای کلود یاداوری کنم با کامپیوتری که این کار را کردم مال من نبودو همه چیز به خوبی پیش رفت تا اینکه دیروز که با کامپیوتر خودم به ایتیونز وصل میشم هیچ کاری را نمیکنه پیغام میده شما باید تمام اپ های خود را دیلیت کنیدتا بتوانید مثلا سینک کنید یا ویدیو وخلاصه هر کار دیگری.....خدمت شما عرض کنم که من به جلبریک کلا عقیده ای ندارم و حدود 500 اپ روی ای پدم دارم که واقعا یه چیزی حدود 1000 دلار بابتش به اپ استور پرداخت کردم و چون بیشتر از 5 کامپیوتر عوض کردم مثل این هست که من چنین پیغامی میگیرم دوستان چاره کار من چی هستش؟؟؟؟؟؟لطفا یکی به من کمک کنه خیلی ممنونمhttp://forum.mobilestan.net/images/s...nimated/at.gif

2. كاربران زير از شما shahramspiner عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #2

درجه : مدير بازنشسته
      بخش : ios
      شماره كاربري : 304132
      نام : وحید
      سپاس ها : 5,072
      سپاس از شما 15,001 بار در 4,677 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramspiner
      با عرض سلام وخسته نباشید به تمام دوستان................من یک ای پد 2 دارم وانو با پی سی اپ دیت کردم به ورژن ای کلود یاداوری کنم با کامپیوتری که این کار را کردم مال من نبودو همه چیز به خوبی پیش رفت تا اینکه دیروز که با کامپیوتر خودم به ایتیونز وصل میشم هیچ کاری را نمیکنه پیغام میده شما باید تمام اپ های خود را دیلیت کنیدتا بتوانید مثلا سینک کنید یا ویدیو وخلاصه هر کار دیگری.....خدمت شما عرض کنم که من به جلبریک کلا عقیده ای ندارم و حدود 500 اپ روی ای پدم دارم که واقعا یه چیزی حدود 1000 دلار بابتش به اپ استور پرداخت کردم و چون بیشتر از 5 کامپیوتر عوض کردم مثل این هست که من چنین پیغامی میگیرم دوستان چاره کار من چی هستش؟؟؟؟؟؟لطفا یکی به من کمک کنه خیلی ممنونمhttp://forum.mobilestan.net/images/s...nimated/at.gif
      متوجه نشدم تو اون کامپیوتر دیگه با اکانت خودتون نرم افزار نصب کردید یا یه اکانت دیگه
      خدایا

من در کلبه حقیرانه خود

چیزی را دارم که تو در عرش کبریائی خود نداری

من چون توئی دارم

و تو چون خودی نداری

5. Top | #3

درجه : مدير بازنشسته
      رتبه :
      بخش : Windows Phone
      شماره كاربري : 333821
      نام : امید پوررضائی
      سپاس ها : 35,531
      سپاس از شما 55,337 بار در 8,601 پست
      جزئيات بيشتر

عزیز اینجا بخش ویندوز تبلت هست...شما باید به بخش زیر مراجعه کنین...
      http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1147

تاپیک قفل و به ارشیو منتقل شد...

6. 5 كاربر زير از شما mido-mido عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع