× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

بخش عمومی و مطالب آموزشی iOS

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 87213
    نام : نازنین
    سپاس ها : 2,620
    سپاس از شما 8,617 بار در 2,006 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض یک اتفاق عجیب و جالب

دوستان عزیر چند وقتی هست یک اتفاق جالب واسه من افتاده گفتم مطرح کنم ببینم بقیه هم همچین شانسی داشتن یا نه اونم اینکه شارژ پولی برنامه ها و بازیها (نه خرید) واسم رایگان شده و ازم چیزی کم نمیکنه!
    توضیح بیشتر بدم،ببینین اگر دقت کنین خیلی از بازیها مثل بازیهای شرکت bigfish بصورت رایگان هستند یعنی شما اولش بدون هزینه بازیو دانلود میکننید و بعد از یک مدت بازی ازتون میخواد که برای ادامه بازی فول ورژن رو مثلا 5-6 دلار بخریدتا بتونید بازیو ادامه بدید یا خیلی بازیهای دیگه مثل blood and glory رو شما رایگان از آیتیونز دانلود میکنید ولی در ادامه بسته های پیشتهادی سکه و ... بهتون پیشنهاد میده که میتونید اونهار بخرید معمولا این بسته ها از 0.99$ شروع میشه تا 99.9&.اتفاقی که برای من افتاده اینه که از حساب من وقتی خرید میکنم هیچی کم نمیشه مثلا تو بازی blood and glory حدود 200-300$امکانات خریدم بدون اینکه حتی یک سنت از حسابم کم بشه یا بازیهای bigfish رو دانلود میکنم بعد فول ورژنش روهم از داخل بازی میخرم اما از حسابم کم نمیشه .خلاصه اینکه همه چیز مجانی شده.این بازیها رو کرک شدشونو دانلود نمیکنم بلکه مستقیما از خود آیتیونز میگیرم و از داخل بازی امکانات میخرم اما از حسابم هیچی کم نمیشه قبل از اینکه آیپدم رو جیلبریک کنم هم اینجوری بود.با این توهینی که اپل به ایرانیها کرده و بهشون آیپد نفروخته به نظرم حقشه که از این باگ استفاده کنیم من تا حالا نزدیک 1000$ تو بازیهای مختلف خرید کردم درحالی که اکانتم 4-5 دلار بیشتر شارژ نداره و خیلی حال میده.خواستم بگم تا دوستان هم امتحان کنن و حالشو ببرن.پیشنهاد میکنم اگر تو اکانتتون پول دارید اول بازیو دانلود کنین من blood and glory رو واسه شروع پیشنهاد میکنم .بعد وارد appstore دستگاهتون بشید و اکانتتون رو log out کنین تا اگر 1% کار نکرد بیخودی ازتون پول کم نشه.اونایی که امتحان کردن خبرشو بدن.
    بازیهای شرکت glu و bigfish این باگو دارند .بازیهای شرکت گیم لافت موقع خرید ارور سرور میگیرن و دارم روش کار میکنم اگر شرکت دیگه ای دیدم که این باگو دارن خبرشو همیجا میدم

2. 9 كاربر زير از شما nn7710nn عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

شماره كاربري : 202527
    نام : م.صادق
    سپاس ها : 7,962
    سپاس از شما 9,279 بار در 2,519 پست
    جزئيات بيشتر

میگم از توی سیدیا از این iAp cracker یا iAP free که نصب نکردید | نه ؟
    اگه نه که خوش به حالتون !! آپ استور رو بزن بیار پایین

4. 3 كاربر زير از شما SADEGH عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط rhodes
    میگم از توی سیدیا از این iap cracker یا iap free که نصب نکردید | نه ؟
    اگه نه که خوش به حالتون !! آپ استور رو بزن بیار پایین
    نه همونطور که گفتم قبل از جیلبریک کردن هم اینطور بود

6. 3 كاربر زير از شما nn7710nn عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : iOS
    شماره كاربري : 36810
    نام : سید حسین
    سپاس ها : 4,738
    سپاس از شما 25,157 بار در 3,689 پست
    جزئيات بيشتر

یک سوال تو اکانت شما گیفت کارت ادد بوده قبلا یا ویزاکارت؟

من جای شما بودم این کار رو نمی کردم چون بالاخره اپل این باگ رو می فهمه و تمام حساب های خریده شده احتمالا منفی می شه
    چون من برام پیش اومده خرید کردم تا چند هفته بعد از حسابم کم شده و چون تو اکانت دیگه پول بوده مثلا -2 دلار شده

8. 6 كاربر زير از شما Mostajab عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

شماره كاربري : 291145
    نام : hamid
    سپاس ها : 63,708
    سپاس از شما 7,468 بار در 1,973 پست
    جزئيات بيشتر

حتما باید تو حساب چند دلار پول باشه ؟

10. كاربران زير از شما shylord عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6

شماره كاربري : 647897
    نام : سعید
    سپاس ها : 4,696
    سپاس از شما 8,211 بار در 2,724 پست
    جزئيات بيشتر

نوش جونتون . ما که از این شانس ها نداریم .
    .
    ایول 1000 دلار کمه download all بزن : دی
    .
    خب شما میتونید هر چی میخاید دانلود کنیدبعدشم اصلا گیفت کارتتونو بیش تر از 10 دلار شارز نکنید.

موفق باشد

12. 2 كاربر زير از شما I-SAEED عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #7

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط shylord
    حتما باید تو حساب چند دلار پول باشه ؟
    نه اصلا من برای کسایی گفتم که اگر پول دارند از حسابشون خارج بشن تا اگر این باگ کار نکرد موقع خرید از حسابشون کسر نشه من خودم با اکانتم لاگین میشم وبازی رو دانلود میکنم بعدش از اکانتم خارج میشم و میرم تو بازی و آپشنهای پولی رو میخرم اونم بدون اینکه اروری بده میگه purchase succful

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostajab
    یک سوال تو اکانت شما گیفت کارت ادد بوده قبلا یا ویزاکارت؟

من جای شما بودم این کار رو نمی کردم چون بالاخره اپل این باگ رو می فهمه و تمام حساب های خریده شده احتمالا منفی می شه
    چون من برام پیش اومده خرید کردم تا چند هفته بعد از حسابم کم شده و چون تو اکانت دیگه پول بوده مثلا -2 دلار شده
    گیفت کارت هست

14. 6 كاربر زير از شما nn7710nn عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #8

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 662205
    سپاس ها : 1
    سپاس از شما 76 بار در 37 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط nn7710nn
    دوستان عزیر چند وقتی هست یک اتفاق جالب واسه من افتاده گفتم مطرح کنم ببینم بقیه هم همچین شانسی داشتن یا نه اونم اینکه شارژ پولی برنامه ها و بازیها (نه خرید) واسم رایگان شده و ازم چیزی کم نمیکنه!
    توضیح بیشتر بدم،ببینین اگر دقت کنین خیلی از بازیها مثل بازیهای شرکت bigfish بصورت رایگان هستند یعنی شما اولش بدون هزینه بازیو دانلود میکننید و بعد از یک مدت بازی ازتون میخواد که برای ادامه بازی فول ورژن رو مثلا 5-6 دلار بخریدتا بتونید بازیو ادامه بدید یا خیلی بازیهای دیگه مثل blood and glory رو شما رایگان از آیتیونز دانلود میکنید ولی در ادامه بسته های پیشتهادی سکه و ... بهتون پیشنهاد میده که میتونید اونهار بخرید معمولا این بسته ها از 0.99$ شروع میشه تا 99.9&.اتفاقی که برای من افتاده اینه که از حساب من وقتی خرید میکنم هیچی کم نمیشه مثلا تو بازی blood and glory حدود 200-300$امکانات خریدم بدون اینکه حتی یک سنت از حسابم کم بشه یا بازیهای bigfish رو دانلود میکنم بعد فول ورژنش روهم از داخل بازی میخرم اما از حسابم کم نمیشه .خلاصه اینکه همه چیز مجانی شده.این بازیها رو کرک شدشونو دانلود نمیکنم بلکه مستقیما از خود آیتیونز میگیرم و از داخل بازی امکانات میخرم اما از حسابم هیچی کم نمیشه قبل از اینکه آیپدم رو جیلبریک کنم هم اینجوری بود.با این توهینی که اپل به ایرانیها کرده و بهشون آیپد نفروخته به نظرم حقشه که از این باگ استفاده کنیم من تا حالا نزدیک 1000$ تو بازیهای مختلف خرید کردم درحالی که اکانتم 4-5 دلار بیشتر شارژ نداره و خیلی حال میده.خواستم بگم تا دوستان هم امتحان کنن و حالشو ببرن.پیشنهاد میکنم اگر تو اکانتتون پول دارید اول بازیو دانلود کنین من blood and glory رو واسه شروع پیشنهاد میکنم .بعد وارد appstore دستگاهتون بشید و اکانتتون رو log out کنین تا اگر 1% کار نکرد بیخودی ازتون پول کم نشه.اونایی که امتحان کردن خبرشو بدن.
    بازیهای شرکت glu و bigfish این باگو دارند .بازیهای شرکت گیم لافت موقع خرید ارور سرور میگیرن و دارم روش کار میکنم اگر شرکت دیگه ای دیدم که این باگو دارن خبرشو همیجا میدم
    یه اکانتت رو بدید امتحان کنیم قصد کم کردن از حساب رو ندارم فقط امتحان کنیم

16. كاربران زير از شما sina28 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع