• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

ارتباطات و مخابرات

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 349781
      سپاس ها : 41
      سپاس از شما 13 بار در 4 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض درخواست راهنمایی در مورد خرید روتر / اکسس پوینت

سلام دوستان قصد خرید یک روتر خوب رو دارم که بتونم اینترنت رو توی خونمون شیر کنم . میخوام بزارمش تو اتاقم و زمانی که مثلاً تو اتاقای دیگه هستم یا تو حال و پذیرایی بتونم با آیپدم به اینترنت دسترسی داشته باشم و همچنین بتونم با آیپدم به کامپیوترم وصل شم و فیلمامو روی آیپد ببینم و یا بازی های سیستمم رو اجرا کنم ... بدون قطعی ... و یه 200 متری رو هم پوشش بده
      نمیخوام خیلی هزینه کنم و هزینم بیش از 70 ، 80 هزار تومن بشه
      مدل مد نظر خودم
      TP-LINK 300Mbps Wireless N Router TL-WR841N
      هستش با قیمت 78 هزار تومن ... به نظر شما خوبه ؟! میتونه نیاز هامو برطرف کنه ؟

البته توی این رنج قیمتی میتونم
      Linksys E1000 Wireless-N Router
      رو هم بخرم ... نمیدونم لینکسیسه با این رنج قیمتی در حد این تی پی لینکه هستش ؟

شما چه مارک و مدلی رو پیشنهاد میدین ؟

بزارید یه توضیحات کوچکی هم در مورد نوع اتصال و شرکت سرویس دهنده و مودم و ... بدم که اینارو هم مد نظر داشته باشین

ببینید بخاطر اینکه خط ما قابلیتشو نداشت ما اینترنت و بصورت مشترک با همسایه طبقه چهارممون که خطشون این قابلیتو داره گرفتیم ، شرکت سرویس دهنده داتکه ، مودم ایسوس هستش و یه کابل شبکست به طول 30 - 40 متر که اینترنتو از طبقه چهارم به طبقه اول میاره و در مقابل یه خونه ی 170 - 180 متریه که میخوام اینترنتو توش شیر کنم
      یعنی الان یه مودم توی طبقه چهارم که به خط همسایمون وصله و با یه کابل شبکه 30 - 40 متری به سیستم من متصل شده

ممنون ازینکه وقتتون رو در اختیار من گذاشتید
      با تشکر

2. کسب و کار

3. Top | #2

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 95035
      سپاس ها : 2,590
      سپاس از شما 1,391 بار در 403 پست
      جزئيات بيشتر

شما اگه از طبقه اول میخواهید برای طبقه چهارم اینترنت شیر کنید
      این مدلها رو کلا بیخیال شید
      شما باید یه مدلی بگیرید که قابلیت نصب آنتن رو داشته باشه مثل مدل های

D-Link - DWL-2000AP, DWL-2210AP, DWL-6000AP, DWL-6000AP, DWL-500, DWL-G510, DWL-520, DWL-G510, DWL-A520, DWL-AB520, DWL-AG520, DWL-G810, DWL-G510, DWL-800AP, DWL-810, DWL-900AP, DWL-700AP, DWL-800AP and DWL-G810

در نهایت هم یه آنتن 6 dBi به بالا بگیرید

4. كاربران زير از شما Admiral-sale-13 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

شماره كاربري : 349781
      سپاس ها : 41
      سپاس از شما 13 بار در 4 پست
      جزئيات بيشتر

نه ! ، من که کامل توضیح دادم ... !؟! ، مودم خودش توی طبقه ی چهارمه و آنتن هم داره ، اما مشکلی که هست اینه که سیگنالاش به طبقه اول نمیرسه ، و با کابل به طبقه ی اول اومده ... برای همین من برای طبقه ی خودمون هم یه روتر میخوام که این کابله که از طبقه ی چهارم اومدرو بهش وصل کنم و بتونم اینترنتو توی خونه ی خودمون هم که طبقه ی اوله به صورت بی سیم شیر کنم

6. Top | #4

شماره كاربري : 838621
      سپاس ها : 0
      سپاس از شما 0 بار در 0 پست
      جزئيات بيشتر

سلام به دنبال روتر در فروشگاه های اینترنتی هستم. برای خرید روتر میکروتیک مرجع خاصی وجود دارد؟

توضیحاتی درباره این موضوع