تبلیغات
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35
    hrbani آواتار ها
    درجه
    مدیر آزمایشی انجمن
    بخش
    تخصصی ونرم افزارمیگُ |saillfish| اسلامی
    شماره كاربری
    686386
    نام
    حمیدرضا
    جزئیات بیشتر...
    Nokia N9
    Nokia N900
    091

Rafi3

با عرض سلام خدمت دوستان
    نمی خوام به قول یه نفر تو یه فورم دیگه "تاپیک زیر خاکی بیرون بکشم" اما دیدم جای جالبی برای این تجربه هست که به کار دوستان تازه وارد بخشمون هم ممکنه خیلی بیاد:

با فارسی کردن زبان گوشی (از مسیر Settins->Time andlanguage->Language فارسی رو انتخاب کنین و گوشی رو ری استارت کنین)

1- می تونین با مراجعه به قسمت راهنما (Help) خود گوشی از کاملترین راهنمای فارسی موجود N9 استفاده کنین که به خوبی راهنمای نرم افزارهایی مثل آفیس و فوتوشاپ هست و با متن فارسی نسبتاً خوب (نه دست و پاشکسته مثل بعضی از نرم افزارهای مترجم)
    2- توی برنامه های نثشه و درایو اسم تمام خیابونها و ... رو کامل فارسی می بینین و می تونین فارسی سرچ کنین و ... (توجه داشته باشین که اگه زبون گوشی انگلیسی باشه، این موارد رو در نقشه و درایو باید انگلیسی وارد کنین و تو سرچ فارسی چندان نتیجه ای نمی گیرین).
    السلام علی مساکن برکت اله و معادن حکمت اله و حفظت سر اله و رحمت اله و برکاته
    لا یَومَ کَیَومَک یا اَباعَبدِالله * اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّدٍ و عَجِّلْ فَرَجَهُمْ* السلام علیک یا قمر بنی هاشم اباالفضل العباس
    اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطمةَ و اَبیها و بَعلِِها وَ بَنیها وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
    حضرت امام رضا(ع)فرموده اند:هیچ چیزباارزش تر ازاخلاق نیکونیست
    «هیچگاه امیدکسی راناامیدنکن،شایدامیدتنها دارایی او باشد.»

به روی دامن پدر سه ساله دیده هرکسی*به دامن سه ساله ای سر پدر ندیده کس

تاپیک جامع معرفی نرم افزارهای ریکاوری کامپیوتر * Active@ UNDELETE|کاملترین بازیاب فایل وپارتیشن بافرمتهای مختلف(حتی لینوکس)
    تاپیک جامعN9برای تمامی عزیزان، علی الخصوص دوستانی که به تازگیN9خریدن * باگ های رفع شده نیتدروید
    ایمیج جدید Sailfish پورت شده برای N9 * روش جدید فعالسازی دولاپر مود و استفاده از مخازن، استور و ... نوکیا
    با کدام روش آموزشی، کدام بوت لودر، کرنل و ... را جهت انواع سیستم عامل ها (نیتدروید،Sailfishو...)نصب نماییم
    آموزش جدید رفع کامل محدودیتN9/N950جهت دسترسی به استورنوکیا،مخازن و...

M@HDI آواتار ها
    درجه
    عضو ممتاز
    شماره كاربری
    231688
    نام
    ..." MAHDI "...
    جزئیات بیشتر...
    LG Nexus 4 E960
    Huawei Honor 3C
    091-0935

با عرض سلام خدمت همه دوستان گل این بخش:
    اینایی رو که میگم شاید جاش اینجا نباشه اما تو دلمه و باید گفته بشه
    من روزی که میخواستم این گوشی رو(البته به عنوان گوشی دوم خودم بعداز نکسوس 4 وشاید بشه گفت گوشی سومی که تو خونه موجوده (گوشی خانومم)نوکیا لومیا 520)بردارم ترس از این داشتم که تو فروم دیگه کسی جوابگوی مشکلات احتمالی این گوشی نباشه ،اما با وجود دوستان خوبی مثل hrbani و kasnikhaz فهمیدم که واقعا اشتباه کردم .
    و الان این گوشی طوری منو مجذوب خودش کرده که الان حدود 3 روزه نکسوس4 رو گذاشتم کنار واینو تو دستم گرفتم(بخاطر زیبایی ظاهری و الحق زیبایی فوق العاده سیستم عاملش)
    من تا الان با هر 3 نوع سیستم عامل آندروید (با انواع گوشیهای مختلفش)و ویندوز و سیمبیان کار کردم ولی خدایی زیبایی و روان بودن فوق العاده ای که این سیستم عامل داره رو در هیچکدوم ندیدم. واقعا نمیدونم نوکیا روی چه حسابی این سیستم عامل رو رها کرد وبه دنبال چیز دیگری رفت (واقعا حیف و صد حیف...)
    مثلا الان گفته میشه که ویندوز فون سیستم عامل روان و بدون لگیه ،واقعا من تا قبل از اینکه این گوشی رو بخرم ،جون با لومیا 520 کار کردم تقریبا با این نظر هم عقیده بودم اما وقتی بااین سیستم عامل کار کردم واقعا ویندوز فون تو چشمم سیاه شد(سیستم عاملی که با یک هسته cortex a8 داره به این رونی کار میکنه و از ویندوز فون 2 هسته ای 520 روانتره)
    حیف حیف که از لحاظ نرم افزاری دیگه زیاد پشتیبانی نمیشه(هر چند نرم افزار های کاربردی و کار راه انداز رو همین الانم داره)وگرنه واقعا رودست نداشت
    سیستم عاملی فوق العاده روان - زیبا - سرعتی و با کیفیت به همراه یک گوشی فوق العاده زیبا و محکم و چشم نواز(واقعا منی که تا حالا چندین گوشی سامسونگ داشتم در هیچکدومش آمولد با این کیفیت ندیدم)
    ببخشید اگه زیاد پرحرفی کردم ،اینا تو دلم بود و باید گفته میشد
    موفق باشید

Alien Project آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    640831
    جزئیات بیشتر...
    Sony Xperia SP
    091

من چند ماه پیش فروختم و یه s4 mini گرفتم ولی دلم میخاد بفروشم و باز N9 بگیرم خیلی راحت بودم باهاش خیلی .. اصلا نمیتونم دل بکنم ازش .. از بچه ها کسی قیمتشو داره ؟ تورو خدا اگه دارین بگین .. مرسی

درجه
    عضو سایت
    شماره كاربری
    815412
    جزئیات بیشتر...

واقعا اند گوشی بود ها ......عاشق گوشی ان 9 بودم ........

hrbani آواتار ها
    درجه
    مدیر آزمایشی انجمن
    بخش
    تخصصی ونرم افزارمیگُ |saillfish| اسلامی
    شماره كاربری
    686386
    نام
    حمیدرضا
    جزئیات بیشتر...
    Nokia N9
    Nokia N900
    091

Good ترفند: راه های جدید بازکردن هشدارهای لاک اسکرین و پیدا کردن پروداکت کد گوشی

با عرض سلام خدمت عزیزان

بنده اول استفاده Help خود گوشی (که کاملترین راهنمای استفاده ای بوده که در مورد N9 دیده ام) رو خوندم و بعد مشغول به استفاده از گوشی شدم. این نکات رو یادم نیست توش دیده باشم و گفتم خالی از لطف نیست که اینجا خدمتتون بیان بشه (اولی رو چند ماه قبل به صورت اتفاقی پیدا کردم و دومی رو هم دو هفته پیش تو یه گروه مربوط به MaemO و MeeGo دیدم که تا تستش نکرده بودم، اینجا بیان نکردم)

1-
    بازکردن هشدارهای لاک اسکرین: وقتی روی صفحه لاک اسکرینتون یه هشدار نمایش داده می شه (SMS جدید، Missed call و ...) اگر انگشتتون رو روی مستطیل سیاهش بذارین و به هر طرفی (چپ یا راست) بکشین، لاک اسکرین و اون هشدار در خلاف جهت هم حرکت می کنن و به داخل اون هشدار می رید (در راهنما نبود و مثل اندروید و iOS هم حالت فلش و ... که راهنما باشه موجود نبود).

2-
    راه جدید پیدا کردن پروداکت کد گوشی: عزیزانی که نمی دونن پروداکت کد گوشیشون چیه و نمی خوان خشاب سیم کارت رو در بیارن یا خشاب اصلیشون گم یا مخدوش شده، یه فیرم ور با پروداکت کد دیگه رو اشتباهاً فلش کردن و ... می تونن برای پیدا کردن پروداکت کد گوشی به قسمت Settings->About product برن و کد دو بعدی بالا سمت راست رو با نرم افزارهای کدخوان اسکن کنن و پروداکت کد و IMEI گوشی رو دریافت کنن.
    السلام علی مساکن برکت اله و معادن حکمت اله و حفظت سر اله و رحمت اله و برکاته
    لا یَومَ کَیَومَک یا اَباعَبدِالله * اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّدٍ و عَجِّلْ فَرَجَهُمْ* السلام علیک یا قمر بنی هاشم اباالفضل العباس
    اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطمةَ و اَبیها و بَعلِِها وَ بَنیها وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
    حضرت امام رضا(ع)فرموده اند:هیچ چیزباارزش تر ازاخلاق نیکونیست
    «هیچگاه امیدکسی راناامیدنکن،شایدامیدتنها دارایی او باشد.»

به روی دامن پدر سه ساله دیده هرکسی*به دامن سه ساله ای سر پدر ندیده کس

تاپیک جامع معرفی نرم افزارهای ریکاوری کامپیوتر * Active@ UNDELETE|کاملترین بازیاب فایل وپارتیشن بافرمتهای مختلف(حتی لینوکس)
    تاپیک جامعN9برای تمامی عزیزان، علی الخصوص دوستانی که به تازگیN9خریدن * باگ های رفع شده نیتدروید
    ایمیج جدید Sailfish پورت شده برای N9 * روش جدید فعالسازی دولاپر مود و استفاده از مخازن، استور و ... نوکیا
    با کدام روش آموزشی، کدام بوت لودر، کرنل و ... را جهت انواع سیستم عامل ها (نیتدروید،Sailfishو...)نصب نماییم
    آموزش جدید رفع کامل محدودیتN9/N950جهت دسترسی به استورنوکیا،مخازن و...

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234