× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 47 از 47

X series

1. Top | #41

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : نرم افزار ها، بازی ها و گرافیک WP
    شماره كاربري : 155950
    نام : سپهر پارسي
    سپاس ها : 33,338
    سپاس از شما 66,910 بار در 8,248 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط THE KING OF WORLD
    با سلام خدمت دوست عزیزم

دوست عزیز اگر داری از ایران این کارو میکنی بی خودی تلاش نکن که من اصلا pc suite م نمیتونم sign in بشم ارور میده میگه نمیتونه وصل شه حالا تو داری نرم فزار میبین باید بری ذوق کنی حالا راستی بعضی موقع ها تو همون نوکیا سویت هم بعضی از برنامه ها نصفه دانلود میشن این عیب نمیدونم از چیه این کارو خود نوکیا میکنه یا هر چی کامل دانلود شده ولی گیر میده اذیت میکنه ولی حالا در کل نرم افزاری دیگری که از این سایت یا هر سایت دیگری که دانلود کردی رو با نوکیا سویت نصب کن ببین جواب میده اگر جواب دادا بدون نوکیا سویت برنامه ها رو نصفه دانلود کرده اگر جواب نداد عیب از فریموره ولی عیب از فریمور باشه نرم افزار پیغامی مثل component is built in یا یه همچین چیزی یا فایل کاراپتد میده حالا لطف کن پیغامشو دقیق بگو تا بتونیم دقیق تر دوستان راهنمایی کنن.

موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط matador5550
    مرسی داداش ولی دقیقا اینکارو انجام دادم، مموری را فرمت کردم بعدشم گوشی رو با همون کد رسیت کردم ولی بعد که بالا میاد دوباره تا میخوام از بازار PC Suite برنامه ای رو نصب بکنم دانلود میشه ولی موقع اینستال ارور میده، تو گوشی هم همزمان همون ارور میده ،فکر بکنم با تغییر فریمور درست بشه دیگه نمیدونم ،شما اساتید چی میفرمایین؟ مرسی
    ممنون از علیرضا جان. ولی کی گفته نوکیا سئویت به اکانتش وصل نمیشه؟ من همین الان وصل هستم و راحت نرم افزار دانلود میکنم. خدا وکیلی به راحتی دارم این کارو انجام میدم. برنامه های نوکیا سوئیت به صورت آنلاین هستند. یعنی شما وقتی دانلود کردی گوشیت باید به اینترنت وصل باشه تا نصب کامل بشه. شاید سرعت دانلود های ما پائین باشه ولی هیچ وقت ناقص دانلود نشده نهایتا Resume داره و میتونی دانلود کنی. تقریبا 90% برنامه های نوکیا استور آنلاین نصب کامل میشه. شما اینبار تست کن متوجه میشی. ولی بهت پیشنهاد میکنم نرم افزار هارا از این سایت دانلود کن هم آفلاینه و هم دردسر نداره. بیشتر برنامه ها هم جدیدا با Qt نوشته میشن و به خاطر عدم این RunTime در گوشی موقع نصب به این ارور بر میخوری. انشاالله که تونسته باشم بهت کمک کنم. موفق باشی

2. 2 كاربر زير از شما Noob Saibot عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #42

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 369520
    نام : Vahme
    سپاس ها : 1,171
    سپاس از شما 872 بار در 497 پست
    جزئيات بيشتر

ممنون از هر دو دوست بزرگوار، ببینین من همیشه از PC Suite و از مارکتش برنامه هامو نصب میکنم چون هم دقیقا برای همون مدل گوشی برنامه رو میاره و مشکل سایز و نشناختن نداره، این اولین بار هستش که چنین مشکلی برام پیش اومده خلاصه ببینم چی میشه مرسی، ولی اگر میشد لینک آخرین فریمورشو برام قرار بدین ممنون میشدم.

ببینین الان Whatsapp رو از سیستمم نصب کردم و نصب شد ولی Wechat را برای امتحان از مارکت دانلود کردم تو سیستم ارور داد که نصب نشده و تو گوشی ارور پایین رو میده :
    Disk Error - cannot complete write Retry or data will be lost
    که 2 تا گزینه هم داره :
    Stop
    و
    Retry
    نمیشه همین برنامه هایی که با PC Suite داره دانلود میشه توی سیستم نگه داشت؟ آخه برای هر گوشی ورژن خاص خودشو میگیره و آدم میدونه که برای نصبش مشکلی پیش نمیاد، توی سایت خودش که میخوام دانلود بکنم 2 تا گزینه داره یکیش میگه دانلود روی PC و دومیش میگه روی گوشی که البته هیچکدومشون کار نمیکنه تا میزنم روشون میگه مدل گوشیتو مشخص کن که من همچنان گوشیم به سیستم وصله و مدل گوشیمم نوشته.
    راستی یادم رفت بگم من از چیز شکن برای دانلود استفاده میکنم و مطمئنم مشکل چیلترینگ ندارم.
    اینم عکس ارور توی سیستم :

ویرایش توسط matador5550 : 24-04-2013 در ساعت 20:24

4. كاربران زير از شما matador5550 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #43

درجه : سرپرست انجمن ها
    بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
    شماره كاربري : 722706
    نام : علیرضا
    سپاس ها : 27,365
    سپاس از شما 38,193 بار در 8,574 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط matador5550
    ممنون از هر دو دوست بزرگوار، ببینین من همیشه از PC Suite و از مارکتش برنامه هامو نصب میکنم چون هم دقیقا برای همون مدل گوشی برنامه رو میاره و مشکل سایز و نشناختن نداره، این اولین بار هستش که چنین مشکلی برام پیش اومده خلاصه ببینم چی میشه مرسی، ولی اگر میشد لینک آخرین فریمورشو برام قرار بدین ممنون میشدم.

ببینین الان Whatsapp رو از سیستمم نصب کردم و نصب شد ولی Wechat را برای امتحان از مارکت دانلود کردم تو سیستم ارور داد که نصب نشده و تو گوشی ارور پایین رو میده :
    Disk Error - cannot complete write Retry or data will be lost
    که 2 تا گزینه هم داره :
    Stop
    و
    Retry
    نمیشه همین برنامه هایی که با PC Suite داره دانلود میشه توی سیستم نگه داشت؟ آخه برای هر گوشی ورژن خاص خودشو میگیره و آدم میدونه که برای نصبش مشکلی پیش نمیاد، توی سایت خودش که میخوام دانلود بکنم 2 تا گزینه داره یکیش میگه دانلود روی PC و دومیش میگه روی گوشی که البته هیچکدومشون کار نمیکنه تا میزنم روشون میگه مدل گوشیتو مشخص کن که من همچنان گوشیم به سیستم وصله و مدل گوشیمم نوشته.
    راستی یادم رفت بگم من از چیز شکن برای دانلود استفاده میکنم و مطمئنم مشکل چیلترینگ ندارم.
    اینم عکس ارور توی سیستم :

دوست من این خو مشکل نداره باید این کارو کنی:
    تاریختو و روز گوشیتو به میلادی تبدیل کن تا نصب شه درسته بعضی از نرم افزار های نوکیا هنگام نصب میخوان که گوشی رو به میلادی تبدیل کنی منظورم تاریخش هست حالا مثلا نرم افزار hello ox میخواد که این کارو کنی باید برای نصبش حتما تاریخ گوشیت میلادی باشه حالا تاریخ این گوشیتو میلادی کن به امید این که اذیت نکنه و نصب شه.

موفق باشید.
    Ididn't fall . I Attacked the Floor

6. 3 كاربر زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #44

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 369520
    نام : Vahme
    سپاس ها : 1,171
    سپاس از شما 872 بار در 497 پست
    جزئيات بيشتر

مرسی دوست من ولی من اونموقع که گوشی رو رسیت کردم موقعی که بالا اومد تاریخشو درست کردم ولی بازم مشکل پابرجا بود، من مموری 8 گیگ رو درآوردم مشکلم حل شد فکر کنم مشکل از مموری بود به هر حال مرسی

8. Top | #45

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 398977
    سپاس ها : 1
    سپاس از شما 7 بار در 5 پست
    جزئيات بيشتر

سلام و خسته نباشید.
    ببخشید میخواستم بپرسم اگه در حالت dead فلش کنم مشکلی پیش نمیاد واسه گوشی.
    و رو گوشی پسورد هست..پسوردش هم دیگه از بین میره ؟؟؟؟

9. Top | #46

درجه : سرپرست انجمن ها
    بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
    شماره كاربري : 722706
    نام : علیرضا
    سپاس ها : 27,365
    سپاس از شما 38,193 بار در 8,574 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط akmoir
    سلام و خسته نباشید.
    ببخشید میخواستم بپرسم اگه در حالت dead فلش کنم مشکلی پیش نمیاد واسه گوشی.
    و رو گوشی پسورد هست..پسوردش هم دیگه از بین میره ؟؟؟؟
    نه دوست عزیز ، با فونیک رو dead فلش کنید ، پسورد هم میپره.
    Ididn't fall . I Attacked the Floor

10. 3 كاربر زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #47

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 398977
    سپاس ها : 1
    سپاس از شما 7 بار در 5 پست
    جزئيات بيشتر

مرسی دادش گلم..
    زحمت کشیدی..

12. 2 كاربر زير از شما akmoir عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345