• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• آموزش نصب اندروید | Alpha5 Gyla | JellyBean 4.1.1 r2 | نیتدروید

آموزش نصب اندروید | Alpha5 Gyla | JellyBean 4.1.1 r2 | نیتدروید آموزش نصب اندروید | Alpha5 Gyla | JellyBean 4.1.1 r2 | نیتدروید
    صفحه 53 از 59 نخستنخست ... 3435152535455 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 521 به 530 از 587

مطالب آموزشی

1. Top | #521

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 816065
      سپاس ها : 40
      سپاس از شما 43 بار در 28 پست
      جزئيات بيشتر

سلام داش حمید رضا و بچه ها
      آقا خبر فوری خواهشا کمکم کنید من گوشیمو دیشب فلش زدم بتمام برنامه هامو پاک کرد ولی برنامه های خود گوشی هست حتی دولوپر مودمم غیر فعال شد الان دوباره دارم برنامه های مورد نیازمو نصب میکنم دولوپر مودمم تازه فعال کردم به نظرتون چرا اینجوری شد؟؟؟؟؟!!!!!!؟؟؟؟
      الان تو ترمینال اون دستورو میزنم بازم زده نرمال الان من چیکار کنم؟؟؟خواهشا کمک کنید

2. 2 كاربر زير از شما sam s عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #522

درجه : سرپرست بخش
      بخش : تخصصی ونرم افزارمیگُ / saillfish / اسلامی
      شماره كاربري : 686386
      نام : حمیدرضا
      سپاس ها : 54,581
      سپاس از شما 8,568 بار در 1,932 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sam s
      سلام داش حمید رضا و بچه ها
      آقا خبر فوری خواهشا کمکم کنید من گوشیمو دیشب فلش زدم بتمام برنامه هامو پاک کرد ولی برنامه های خود گوشی هست حتی دولوپر مودمم غیر فعال شد الان دوباره دارم برنامه های مورد نیازمو نصب میکنم دولوپر مودمم تازه فعال کردم به نظرتون چرا اینجوری شد؟؟؟؟؟!!!!!!؟؟؟؟
      الان تو ترمینال اون دستورو میزنم بازم زده نرمال الان من چیکار کنم؟؟؟خواهشا کمک کنید
      سلام دوست عزیز
      خوب چون گوشی رو کامل فلش کردین. مگه هدف دیگه ای داشتین؟

خلاصه و معمولش دو نوع فلش داریم:
      1) فلش گوشی: که همونی می شه که الان شما گفتین انجام دادین و نتیجه اش هم همونه
      2) فلش کرنل: که همون کاری هست که برای نصب همه این سیستم عامل ها تو هر روشی با میمو فلشر انجام می شه.

خوب چون گوشی رو فلش کامل کردین، عین یه گوشی آک شده. در نتیجه نرمال هست.

حالا باید طبق یکی از آموزش های فلش کرنل، کرنل رو بزنین، به عنوان مثال
      این پست فقط قبلش دستور disclaimer-cal remove View-openmode با رعایت کوچکی و بزرگی حروف رو فراموش نکنین.

موفق باشین :)
      السلام علی مساکن برکت اله و معادن حکمت اله و حفظت سر اله و رحمت اله و برکاته
      لا یَومَ کَیَومَک یا اَباعَبدِالله * اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّدٍ و عَجِّلْ فَرَجَهُمْ* السلام علیک یا قمر بنی هاشم اباالفضل العباس
      اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطمةَ و اَبیها و بَعلِِها وَ بَنیها وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
      حضرت امام رضا(ع)فرموده اند:هیچ چیزباارزش تر ازاخلاق نیکونیست
      «هیچگاه امیدکسی راناامیدنکن،شایدامیدتنها دارایی او باشد.»

به روی دامن پدر سه ساله دیده هرکسی*به دامن سه ساله ای سر پدر ندیده کس

تاپیک جامع معرفی نرم افزارهای ریکاوری کامپیوتر * Active@ UNDELETE|کاملترین بازیاب فایل وپارتیشن بافرمتهای مختلف(حتی لینوکس)
      تاپیک جامعN9برای تمامی عزیزان، علی الخصوص دوستانی که به تازگیN9خریدن * باگ های رفع شده نیتدروید
      ایمیج جدید Sailfish پورت شده برای N9 * روش جدید فعالسازی دولاپر مود و استفاده از مخازن، استور و ... نوکیا
      با کدام روش آموزشی، کدام بوت لودر، کرنل و ... را جهت انواع سیستم عامل ها (نیتدروید،Sailfishو...)نصب نماییم
      آموزش جدید رفع کامل محدودیتN9/N950جهت دسترسی به استورنوکیا،مخازن و...
      ترفندهایی جهت افزایش سرعت لود صفحات
      .: انــجــمــــن گــــونـاگـــــون بخشی متفاوت اما برای همه در موبایلستان :.

5. 6 كاربر زير از شما hrbani عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #523

جزئيات بيشتر

دستتون درد نکنه حمید رضای گل دیشب بدجوری ترسیده و ناراحت بودم پس الان به اون پستی که اشاره کردین مراجعه کنم دوال بوت ok میشه ؟باید اولین کامنتتون رو اجرا کنم ؟یه دومی و سومی هم لازمه؟
      میترسم دوباره برنامه و اطلاعاتم پاک بشه اگه کرنل رو فلش بزنم دیگه برنامه ها پاک نمیشن؟
      مرسی حمید رضا جون

7. كاربران زير از شما sam s عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #524

درجه : مدير بازنشسته
      بخش : تخصصی MeeGo
      شماره كاربري : 738562
      نام : هدایت
      سپاس ها : 354
      سپاس از شما 1,595 بار در 407 پست
      جزئيات بيشتر

اگه طبق راهنما فقط کرنل رو فلش کنید هیچ اطلاعاتی از بین نمیره.

9. 6 كاربر زير از شما hedayatvk عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #525

جزئيات بيشتر

داش هدایت جان و داش حمید رضا جان و بقیه بچه ها واقعا یه دنیا ممنون آندرویدو بالاخره نصب کردم عالی کار میکنه رو n9 فقط یه سوال برام پیش اومده چجوری از طریق سیم کارت تو آندروید برم اینترنت ؟
      ان 9 شاهکار نوکیاست واقعا
      ویرایش توسط hrbani : 07-08-2014 در ساعت 09:14

11. كاربران زير از شما sam s عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #526

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sam s
      داش هدایت جان و داش حمید رضا جان و بقیه بچه ها واقعا یه دنیا ممنون آندرویدو بالاخره نصب کردم عالی کار میکنه رو n9 فقط یه سوال برام پیش اومده چجوری از طریق سیم کارت تو آندروید برم اینترنت ؟
      ان 9 شاهکار نوکیاست واقعا
      سلام دوست عزیز :)
      الحمدلله، مبارک باشه، ایشالا به سلامتی استفاده کنی
      خوب اینجا یک نکته هست که باید بهش توجه داشت (البته این مشکل رو فقط دیده بودم یکی از دوستان گزارش کنن و خودم داشتم و کس دیگه اعلام نکرده بود، یعنی کلاً فقط دو مورد تا حالا دیدم)
      اکثر وقت ها وقتی با نیتدروید میام بالا، گوشی آنتن نداره و پیغام می ده تو حالت آفلاینه که نمی شه از سرویس های شبکه استفاده کرد (یعنی مثل اینکه سیم کارت توش نیست).
      در نتیجه تو این مواقع نمی شه اینترنت سیم کارت رو استفاده کنین.
      در غیر این موارد (یعنی وقتی سیم کارت رو می شناسه) :
      باید برید به Settings->More...->Mobile networks قسمت اول Data enabled رو تیک بزنین (طبق توضیحات دسترسی دیتا از طریق اپراتور براتون فعال می شه) البته این به این شرط هست که به خود شبکه وصل بشین
      لا یَومَ کَیَومَک یا اَباعَبدِالله * اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّدٍ و عَجِّلْ فَرَجَهُمْ* السلام علیک یا قمر بنی هاشم اباالفضل العباس
      اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطمةَ و اَبیها و بَعلِِها وَ بَنیها وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک

تاپیک جامع معرفی نرم افزارهای ریکاوری کامپیوتر * Active@ UNDELETE|کاملترین بازیاب فایل وپارتیشن بافرمتهای مختلف(حتی لینوکس)
      تاپیک جامعN9برای تمامی عزیزان، علی الخصوص دوستانی که به تازگیN9خریدن * باگ های رفع شده نیتدروید
      ایمیج جدید Sailfish پورت شده برای N9 * روش جدید فعالسازی دولاپر مود و استفاده از مخازن، استور و ... نوکیا
      با کدام روش آموزشی، کدام بوت لودر، کرنل و ... را جهت انواع سیستم عامل ها (نیتدروید،Sailfishو...)نصب نماییم

13. 6 كاربر زير از شما hrbani عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #527

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 819612
      سپاس ها : 45
      سپاس از شما 65 بار در 44 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط hrbani
      سلام دوست عزیز :)
      الحمدلله، مبارک باشه، ایشالا به سلامتی استفاده کنی
      خوب اینجا یک نکته هست که باید بهش توجه داشت (البته این مشکل رو فقط دیده بودم یکی از دوستان گزارش کنن و خودم داشتم و کس دیگه اعلام نکرده بود، یعنی کلاً فقط دو مورد تا حالا دیدم)
      اکثر وقت ها وقتی با نیتدروید میام بالا، گوشی آنتن نداره و پیغام می ده تو حالت آفلاینه که نمی شه از سرویس های شبکه استفاده کرد (یعنی مثل اینکه سیم کارت توش نیست).
      در نتیجه تو این مواقع نمی شه اینترنت سیم کارت رو استفاده کنین.
      در غیر این موارد (یعنی وقتی سیم کارت رو می شناسه) :
      باید برید به Settings->More...->Mobile networks قسمت اول Data enabled رو تیک بزنین (طبق توضیحات دسترسی دیتا از طریق اپراتور براتون فعال می شه) البته این به این شرط هست که به خود شبکه وصل بشین

با سلام خدمت سروران گرامی من نه ترمینال دارم نه developer mode فعال میشه
      ابالفضلی یکی کمک کنه
      ویرایش توسط hrbani : 29-11-2014 در ساعت 08:58 دلیل: ترکیب چند پست تکراری

15. كاربران زير از شما zidane21 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #528

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط zidane21
      با سلام خدمت سروران گرامی من نه ترمینال دارم نه developer mode فعال میشه
      ابالفضلی یکی کمک کنه
      @zidane21; @mrsiis;
      سلام دوست عزیز
      ورودتون رو به موبایلستان و جمع MeeGo تبریک می گم
      طبق عرایض
      این پست، در حال حاضر یک روشی که کوتاه ترین راه باشه رو نمی دونم، اما می تونین از یکی از روش های زیر استفاده کنین که به تازگی هم یکی از دوستان استفاده کردن و جواب گرفتن:

1- IRdev v0.0.1 | نسخه گرافیکی برنامه IRdev ریلیز شد ...
      2- فعالسازیDeveloper modeبامخازنSkyDeveloperTM
      3- راحت ترین روش فعال کردن دولوپر مود .. بدون هیچ گونه حرکتی
      4- فعال کردن Developer mode در N9
      5- Developer mode روش جدید دوست عزیزی که زحمت این تاپیک رو کشیدن، در حال آپدیت لینک ها و ... هستند و در این تاریخ این پست قابل استفاده نیست.
      6- فعالسازی دولاپر مود با استفاده از مخازن openrepos.net | فعالسازی دولاپر مود با نرم افزار Warehouse
      7- فعالسازی دولاپر مود | استفاده از مخازن، استور و ... نوکیا | با استفاده از hotspotshield و connectify

در صورت تمایل هم می تونین جهت آشنایی های بیشتر اولیه با N9 و موارد مربوطه به تاپیک مراجعه تاپیک جامعN9برای تمامی عزیزان، علی الخصوص دوستانی که به تازگیN9خریدن نمایین.
      ویرایش توسط hrbani : 29-11-2014 در ساعت 16:23 دلیل: تگ کردن دوستان

17. 4 كاربر زير از شما hrbani عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #529

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 819612
      سپاس ها : 45
      سپاس از شما 65 بار در 44 پست
      جزئيات بيشتر

آقا مخلص مرامتم در بست تونستم

19. كاربران زير از شما zidane21 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

20. Top | #530

درجه : مدير بازنشسته
      بخش : تخصصی MeeGo
      شماره كاربري : 738562
      نام : هدایت
      سپاس ها : 354
      سپاس از شما 1,595 بار در 407 پست
      جزئيات بيشتر

اگه بگین از کدوم راه تونستید خیلی خوبه که بقیه دوستان هم اطلاع داشته باشند که الان کدوم راه‌ها جواب میده.

21. 2 كاربر زير از شما hedayatvk عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 53 از 59 نخستنخست ... 3435152535455 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع