× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 15 از 17 نخستنخست ... 51314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 161

آرشیو انجمن ارتباطات و مخابرات

1. Top | #141

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Nokia S80, Nokia S90, SMS-MMS
    شماره كاربري : 112748
    نام : احسان
    جزئيات بيشتر

این گوشی 3g هم داره؟
    Android operating system is best
    MOBILESTAN

کد:
    هیچ وقت زیر بار پستی و حقارت نرفتم،نمیرم و نخواهم رفت

برهنه ات می کنند تا راحتر شکسته شوی، نترس گردوی کوچک. آنچه سیاه می شود روی تو نیست ، دست انهاست ...!!!

دنیا، آدمهایی دارد که سکوت تو را در برابر ضعفِ ادبشان به پای نفهمی‌ تو می گذارند
    نه بزرگواریت.....!

در زندگي باران نباش كه فكر كنند خودت را با منت به شيشه ميكوبي ؛ ابر باش تا منتظرت باشند كه بيايي

از نظر انســــــــــــان ها ســــــــــــگ ها حیواناتی مفــــــــــــید و با وفا هستند
    اما از نظر گــــــــــــرگ ها، سگ ها گرگ هایی هستند که تن به بردگی داده اند تا در آســــــــــــایش و رفاه زندگی کــــــــــــنند!!

2. Top | #142

درجه : مدیر کل بخش ها
    شماره كاربري : 30734
    نام : رضا
    جزئيات بيشتر

دوستان یه نکته جالب بگم
    این دبلیو 950 که تازه گرفتم از تمامی گوشی هایی که تا حالا داشتم بهتر آنتن می ده
    حتی در مسیر یه جایی بود که 6120 دوستم اصلا آنتن نداشت ولی مال من دو یه دونه خط داشت تازه با اون یه دونه خط زنگ زدم و صحبت کردم
    خود رفیق من که واقعا متعجب مانده بود و صد البته من بیشتر
    چون قبلا که 6120 را داشتم از آنتن اون بسیار راضی بودم ولی این 950 واقعا محشر از آب در اومده
    چرا هیچکس شبیه حرفاش نیست؟
    ==========
    پشت دريا شهري ست
    كه درآن وسعت خورشيد
    به اندازه چشمان سحرخيزان است

3. Top | #143

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 74941
    نام : محمد
    جزئيات بيشتر

دوستان شاید باور نکنید!! چند تا از همکارام که از بچه های علاالدین بودند میگفتند که خارج از شهر 30-40 تا گوشی با خط برده بودن و در نهایت تنها گوشی که تونسته بعد تز رفتن آنتن بقیه بازم آنتن داشته باشه K700 سونی اریکسون بوده!!! فکر کنم بشه باور کرد چون واقعا از همه گوشیهایی که من تست کردم و کم هم نبودن این یه چیز دیگه اس!!!!

4. Top | #144

بخش : بخش Linux
    شماره كاربري : 141545
    نام : سعید
    جزئيات بيشتر

w950 رو نمیدونم ولی k700 رو من دو سال پیش داشتم اونجوری هام که شما میگید نیست تازه بعد از یک مدتی به کلی آنتن دهیش رو از دست میده، این اواخر دهن من و سرویس کرده بود! یک نکته این وسط خیلی جالبه هر کس هر گوشی داره به نظرش بهترین آنتن دهی رو داره ! که البته طبیعی هم هست. اگه بتونیم مقایسه ای کار کنیم بهتره و کیفیت صدا رو هم فراموش نکنیم.

5. Top | #145

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 57116
    جزئيات بيشتر

والا من فکر نمیکنم دیگه رو آنتن دهی گوشی های سونی و نوکیا شکی باشه هر دوتاشون تقریبا در یه سطح هستن..اما من خودم شخصا با کیفیت ترین صدا رو تو P990 شنیدم..خیلی کیفیتش بالاست ..البته بقیه گوشی های جدید هم کیفیت صدای خوبی دارن اما p990 فرقش با بقیه خیلی واضح تره.

6. Top | #146

شماره كاربري : 74941
    نام : محمد
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mobile_market
    w950 رو نمیدونم ولی k700 رو من دو سال پیش داشتم اونجوری هام که شما میگید نیست تازه بعد از یک مدتی به کلی آنتن دهیش رو از دست میده، این اواخر دهن من و سرویس کرده بود! یک نکته این وسط خیلی جالبه هر کس هر گوشی داره به نظرش بهترین آنتن دهی رو داره ! که البته طبیعی هم هست. اگه بتونیم مقایسه ای کار کنیم بهتره و کیفیت صدا رو هم فراموش نکنیم.
    یک گوشی به هیچ وجه به خودی خود از قدرت آنتنش کم نمیشه!!!
    در ضمن من هرگز K700 نداشتم!!! ولی شده که به چند تاش مدتی کار کردم چون کارم تعمیر موبایله!!!
    من نظرم رو گفتم شاید با نظر شما فرق داشته باشه!!

7. Top | #147

بخش : بخش Linux
    شماره كاربري : 141545
    نام : سعید
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط shadanpoor
    یک گوشی به هیچ وجه به خودی خود از قدرت آنتنش کم نمیشه!!!
    در ضمن من هرگز K700 نداشتم!!! ولی شده که به چند تاش مدتی کار کردم چون کارم تعمیر موبایله!!!
    من نظرم رو گفتم شاید با نظر شما فرق داشته باشه!!
    من اصلا منظورم شخص شما نبود دوست من و کلی گفتم. و با نظر شما هم موافقم به هر حال عقاید با هم فرق دارند و تجربیات هم با هم متفاوتند. ولی تا این جا به نظر من یک گوشی که به درد مناطق خارج از شهر و جاده و مسافرت بخوره میشه به 1100 نوکیا و c139 موتورولا اشاره کرد این گوشی ها به غیر از آنتن دهی مناسب و کاربری ساده هم مقاومت بالایی دارند و هم از نطر شارژ باطری که از اهمیت بالایی هم در جاده و مناطق خارج از شهر بر خوردار است ، کمتر رقیبی میشه براشون در نظر گرفت. البته من با تست هر دو گوشی دو مزیت رو برای C139 در نظر میگیرم . وزن کمتر و کیفیت صدای به مراتب بهتر و از اون جایی که 1100 دیگه به بازار عرضه نمیشه فقط میمونه مدل C139 که دوست خوبمون معرفی کردند. دوستان برای مقایسه، گوشی های پیشنهادیشون رو معرفی کنند. و البته در نظر داشته باشید که این جا امکانات مهم نیست و تنها کارایی اولیه یک گوشی یعنی برقراری تماس با بهترین کیفیت و البته مقاومت بالا و زمان شارژ مناسب هم باید مد نظر باشیم.

8. Top | #148

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 152746
    جزئيات بيشتر

بهترين مي دونيد كي بود ؟ Z5 سوني رو يادتون مياد؟

9. Top | #149

بخش : انجمن عمومی موبایل
    شماره كاربري : 38441
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ® MagNetAli
    اولا مدل c139 هستش نه c138. والا خودم که الان ندارم. یکی از دوستام داره. این جوری بگم که ما چون مثلا دانشگاهمون حومه شهره جاهایی که هیچ گوشی ای از پس IR-TCI ما برنمیاد (!) این لوبیا کوچولو موفق می شه تماس برقرار کنه. قیمتش هم ظاهرا 45-40 تومنه.

والا فكر ميكنم اين مدل بود كه يه سريشون قابليت دريافت امواج هاي زيادي رو داشت و كاره بي سيم رو هم ميكرد !
    خب شركت موتورلا تو اين سري موراد تجربه هاي زيادي داره !

10. Top | #150

شماره كاربري : 57153
    نام : علیرضا
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mobile_market
    امروز یکی خریدم آنتن دهیش واقعا محشره (تستش کردم) فقط یک کم دکمه هاش سفته و آهنگای مونوفونیکش چنگی به دل نمی زنه
    نرم میشه ایشالا! ولی دور از شوخی همون آنتن دهیش برای کسی که احتیاجش باشه واقعا می ارزه. ولی حیف زنگهاش مثل قار قار کلاغ می مونه! بی خیال اسب پیشکشو که دندوناشا نمی شمرن! 40 تومن برای یه گوشی ...

صفحه 15 از 17 نخستنخست ... 51314151617 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع