× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25

نرم افزارها

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 31705
    سپاس ها : 23
    سپاس از شما 209 بار در 26 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض بهترین دیکشنری انگلیسی به فارسی(pmd )برای گوشیهای تاچ اسکرین(ورژن2 و تست شده)

سلام دوستان.
    همانطور که اکثر شما میدونین دیکشنری PMD یا همون persian mobile dictionary که توسط دوست خوبمون هومن خان تهیه شده بود مشکلی داشت که با فشار قلم روی LCD گوشیهای تاچ اسکرین ،کیبرد مجازی فعال نمی شد.من در ایمیلی از این دوست عزیز خواستم که این مشکل را حل کند و هومن خان هم نسخه 2 این دیکشنری را برای گوشیهای تاچ اسکرین تهیه کرد و طی ایمیلی من را از ساخت آن مطلع کرد.

در زیر لینک سایت ایشان برای دانلود این نرم افزار را می گذارم.لطفا دانلود کنید و حتی المقدور طی ایمیلی از ایشان تشکر کنید.
    http://persianmobidict.sourceforge.net

2. Top | #2

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 48143
    نام : Meysam_skY
    سپاس ها : 59
    سپاس از شما 960 بار در 322 پست
    جزئيات بيشتر

1 دیکشنری

مرسی از این که این در خواست رو دادی و ایشون زحمت کشیدن ولی به نظر من آپلود بشه برای دانلود کردن راحته و اگر هم لینک به هر دلیلی کار نکنه از اینجا میشه دانلود کرد شما هم منبع رو هم معرفی کردی پس فکر نمی کنم مشکلی باشه دوست خوبم با احترامات!!

3. 2 كاربر زير از شما M.s.H عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #3

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 31705
    سپاس ها : 23
    سپاس از شما 209 بار در 26 پست
    جزئيات بيشتر

دوست عزیز فایلی که آپلود کردید مشکل دارد.لطفا تصحیح کنید.حجم دیکشنری 1.4 مگابایت است.

5. Top | #4

شماره كاربري : 59861
    نام : سیامک
    سپاس ها : 67
    سپاس از شما 774 بار در 275 پست
    جزئيات بيشتر

واقعا برنامه خیلی کاربردی هستش منم از اول با سازندش در تماس بودم تا برنامه رو به صورت تاچ اسکرین در بیاره که بالاخره موفق شد
    البته من یه ایده ای دارم برا دوستانی که برنامه نویسی شون در زمینه جاوا قوی هست از این دست برنا مه ها بیشتر تولید کنن
    یه ایده که همون برنامه fast sms هست که رو بعضی ورژن ها جواب میده با این ایده راحت میشه درستش کرد اگه کیبرد این برنامه رو با برنامه های sms box ترکیب کنیم یه کار فوق العاده ای میشه از اونجام که کیبورد این برنامه اکسترنال هست شاید بشه کاری کرد که باهاش بشه اس ام اس های فارسی هم فرستاد؟
    یه نظر دیگه هم برا اونایی که مثل خودم یه خط ایرانسل هم برا اینترنت دارن البته تا چند وقت دیگه gprs همراه اول را میفته از اونجام که اینترنت رفتن با این گوشی یه صفای دیگه ای داره اگه بشه چند تا برنامه کاربردی مثل یاهو مسنجر push mail &rss reader رو یه جوری طراحی کرد که بتونه از فونت خود برنامه استفاده کنه که فارسی رو ساپورت کنه فکر کنم 70% مشکل فارسی این گوشی حل بشه حالا نمیدونم اطلاعات دینامیک یا استاتیک تو این برنامه تاثیر میذاره یا نه گرچه همه اینا پیشنهاد هستش.
    اگه از دوستان کسی اطلاعاتی در باره برنامه نویسی جاوا داره در اختیار بذاره ممنون میشم من از بعضی دوستان شنیدم زیاد به اون صورت هم سخت نیست یه سری هم چند تا اموزش دیدم ولی گم کردم!!!!!

6. Top | #5

شماره كاربري : 48143
    نام : Meysam_skY
    سپاس ها : 59
    سپاس از شما 960 بار در 322 پست
    جزئيات بيشتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanmoeini
    دوست عزیز فایلی که آپلود کردید مشکل دارد.لطفا تصحیح کنید.حجم دیکشنری 1.4 مگابایت است.
    دوست گرامی من من از لینکی که شما دادین گرفتم و آپلود کردم شما هم لینک رو یک بار تست کنید ممنون میشم مرسی

7. Top | #6

شماره كاربري : 43534
    سپاس ها : 388
    سپاس از شما 235 بار در 154 پست
    جزئيات بيشتر

لینک اصلیش درسته ولی لینک شما اشکال داره M.s.H

8. Top | #7

درجه : مدير بازنشسته
    شماره كاربري : 51516
    سپاس ها : 272
    سپاس از شما 2,052 بار در 516 پست
    جزئيات بيشتر

فايل سالم آپلود و به پست اول اضافه شد....

---------------------------------------------------------

:idea: يسته‌ي فيرم‌ورهاي جديد فارسي! :idea:

9. Top | #8

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 89317
    سپاس ها : 386
    سپاس از شما 497 بار در 140 پست
    جزئيات بيشتر

توي p990 هم كار ميكنه ؟

10. Top | #9

شماره كاربري : 59861
    نام : سیامک
    سپاس ها : 67
    سپاس از شما 774 بار در 275 پست
    جزئيات بيشتر

اره عزیز کار میکنه ولی چون p990 خودش میتونه فارسی رو ساپورت کنه شما میتونی از دیکشنری های دیگه هم استفاده کنی چون a1200 فارسی نداره این برنامه براش ایده ال هستش و گوشی های دیگه که فارسی ندارن

11. Top | #10

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 152150
    سپاس ها : 2
    سپاس از شما 8 بار در 5 پست
    جزئيات بيشتر

حتی اگه A1200 فونت فارسی هم نداشته باشه، این روش کار میکنه؟ مگه نوشته ها به صورت عکس هستند؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع