× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

پرسش و پاسخ

1. Top | #1

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 320369
    سپاس ها : 1,044
    سپاس از شما 326 بار در 135 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض بهترین مموری برای hd2

دوستان کمک کنن من یه مموری کلاس 10 پاتریوت 16 گیگ دارم اما وقتی رام سنس دار team blue رو نصب میکنم یا miui که با رم درگیرن یعنی وقتی میری به حافظه ی داخلی نگاه کنی مثلا 2 گیگ فضای ext درست کردی میمونه 1.5 گیگش یعنی روی رم نصب میشن سرعتم خیلی پایینه امروز که رام سنسدار رو نصب کردم هر قسمت که میرم 5 یا6 ثانیه طول میکشه تا باز کنه مثلا گالری یا تلفن و... بنظرتون چه رمی بگیرم که بهترین کارایی رو داشته باشه یا اصلا مشکل از کجاست حتی یه بار وینفون 7 ریخته بودم که تو بار اولی که لود میکرد یه 2 ساعتی زمان میبرد که با راهنمایی یکی از دوستان با انداختی مموری 8 گیگ کلاس 2 خود گوشی مشکل حل شد لطفا کمک کنید

2. كاربران زير از شما scenic عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

شماره كاربري : 78509
    نام : سعید
    سپاس ها : 348
    سپاس از شما 982 بار در 223 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط scenic
    دوستان کمک کنن من یه مموری کلاس 10 پاتریوت 16 گیگ دارم اما وقتی رام سنس دار team blue رو نصب میکنم یا miui که با رم درگیرن یعنی وقتی میری به حافظه ی داخلی نگاه کنی مثلا 2 گیگ فضای ext درست کردی میمونه 1.5 گیگش یعنی روی رم نصب میشن سرعتم خیلی پایینه امروز که رام سنسدار رو نصب کردم هر قسمت که میرم 5 یا6 ثانیه طول میکشه تا باز کنه مثلا گالری یا تلفن و... بنظرتون چه رمی بگیرم که بهترین کارایی رو داشته باشه یا اصلا مشکل از کجاست حتی یه بار وینفون 7 ریخته بودم که تو بار اولی که لود میکرد یه 2 ساعتی زمان میبرد که با راهنمایی یکی از دوستان با انداختی مموری 8 گیگ کلاس 2 خود گوشی مشکل حل شد لطفا کمک کنید

درود

دوست عزیز متاسفانه رم های پاتریوت که به فروش میره 99.99% تقلبی هستن ... حتی در .... همه جا !!!!

تا جای ممکن به هبچ وجه اینترنتی خرید نکنید.

بهترین مارک ها همون هایی هستن که در این سایت هم فروش میره ولی باید از اصل بودن رمتون اطمینان حاصل کنین که به هیچ وجه تا ندیدین نخرین و اگر 100 تا راه وجود داره که جنستون رو گارانتی کنین از این نظر که در صورت مشکل (تقلبی بودن و یا هر چیز دیگه ) فروشنده تمام و کمال پول شمارو برگردونه اون راه هارو انجام بدین... اصولا جاهایی که دوربین دیجیتال و لوازمش رو میفروشن رم های خوبی دارن.
    در آخر باز هم تکرار میکنم اصل بودن مهمه...

4. Top | #3

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed";3276839][b][color="darkgreen
    درود

دوست عزیز متاسفانه رم های پاتریوت که به فروش میره 99.99% تقلبی هستن ... حتی در .... همه جا !!!![/color][/b]

تا جای ممکن به هبچ وجه اینترنتی خرید نکنید.

بهترین مارک ها همون هایی هستن که در این سایت هم فروش میره ولی باید از اصل بودن رمتون اطمینان حاصل کنین که به هیچ وجه تا ندیدین نخرین و اگر 100 تا راه وجود داره که جنستون رو گارانتی کنین از این نظر که در صورت مشکل (تقلبی بودن و یا هر چیز دیگه ) فروشنده تمام و کمال پول شمارو برگردونه اون راه هارو انجام بدین... اصولا جاهایی که دوربین دیجیتال و لوازمش رو میفروشن رم های خوبی دارن.
    در آخر باز هم تکرار میکنم اصل بودن مهمه...
    ولی دوست من مموری رو از همین سایت خریدم و اصل اصل هست و در کپی و پیست سرعت روی رم ریدر البته به 13 یا 14 مگ هم میرسه ولی رو گوشی که میندازم ارسال و دریافت به 1 مگ الان موندم چیکار کنم به این مموری هم حدود 50 تومن پول دادم

5. كاربران زير از شما scenic عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

شماره كاربري : 78509
    نام : سعید
    سپاس ها : 348
    سپاس از شما 982 بار در 223 پست
    جزئيات بيشتر

درود

دوستان زیادی هستن که این مشکل رو دارن ...
    اینکه از این سایت گرفتین دلیل بر اصل بودنش نیست.چون بار ها دیدم که از کیفیت پایین این رم ها خیلی ها گله مندن...
    برای مثال برای استفاده از رم به عنوان حافضه داخلی و یا استفاده از اون برای نصب نرم افزار ها رم فابریکی 8 گیگابایتی بهتر جواب میده .... حالا سوال اینجاست که چرا باید اینطور باشه !
    قبلا برای توجیه این موضوع میگفتن رم کلاس 10 برای HD2 مناسب نیست. ما هم قیول کردیم !

ولی الان رام هایی اومده که از قابلیت جدید Native Sd بهره میبره و باید رم کلاس 10 بهتر جواب بده که نمیده مخصوصا همین مارک پاتریوت ... (شما هم میتونی امتحان کنی.
    حالا سوال اینجاست آیا تا به حال شما از حافظه رمتون به عنوان حافضه داخلی استفاده کردین ؟ آیا بیش از جد با مشکل فورس کلوز مواجه شدین ؟!

7. كاربران زير از شما "SAEED" عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

جزئيات بيشتر

من که این رام tbd رو که تازه اومده نصب کردم نند بود ولی از حافظه ی ext که 2 گیگ بود 500 مگ تقریبا استفاده کرده بود مثل native sd بود ولی خیلی سنگین کار میکرد میزدم دکمه های تلفن بیاد 5 ثانیه ای طول میکشید
    حالا رم که روی رم ریدر عالیه شاید جا رمی هیولامون قدیمی شده باشه و سرعتش پایین باشه و با رمهای جدید مچ نشه حالا خودت چه رمی رو پیشنهاد میکنی .

توضیحاتی درباره این موضوع