× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.

بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 1 از 226 1231151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 2256

one family

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : اخبار | HTC HD2
    شماره كاربري : 210412
    نام : ایلیا
    سپاس ها : 16,760
    سپاس از شما 39,084 بار در 5,541 پست
    جزئيات بيشتر

تاپیک جامع مباحث مربوط به آپدیت رسمی اندروید 4.1.1 برای HTC ONE X

دوستان عزیزم از این پس تمامی مباحث مربوط به آپدیت رسمی آندروید 4.1 اعم از اخبار، آموزش و حواشی اون در این تایپک پیگیری خواهند شد. بر همین اساس سایر تاپیک های مرتبط به زودی مسدود و آرشیو می شن. بنابراین از تمامی دوستان تقاضا دارم از زدن پست و مطرح کردن مشکلاتشون در این رابطه، در سایر تاپیک ها جدا پرهیز کنند. بدیهی هست که پس از این در صورت عدم همکاری لازم از سمت هر کدام از کاربران گرامی، طبق قوانین برخورد خواهد شد. لطفا این امر رو در نظر بگیرید که رعایت نظم و جلوگیری از سردرگمی مراجعه کنندگان، نیاز به همکاری همه ی شما عزیزان داره و هر تمهیدی که در نظر گرفته می شه برای بهبود مسائل انجمن و راحتی و کارایی بیشتر این بخش هست. پس ضمن ارادت و تشکر از تمامی شما که تجربیات خودتون رو با سایر دوستان به اشتراک قرار می دید، خواهش می کنم در صورتی که پستی در رابطه با آپدیت جلی بین در تاپیک های دیگه مشاهده کردید بدون دادن پاسخ تنها لینک این تاپیک رو به فرد مورد نظر بدید و از پیگیری مبحث در اون مکان خودداری کنید تا این نظم نهادینه بشه...

با سپاس از تمامی دوستانی که نظم انجمنشون رو بیش از پیش رعایت می کنند.

لیست آخرین آپدیت ها بر اساس بیلد نامبر:
    کد:
    3.14.709.20
    3.14.720.xx
    3.14.707.xx
    3.14.751.20
    3.14.401.xx
    3.14.708.x
    3.14.161.xx
    3.14.163.xx
    3.14.166.x
    3.14.61.x
    3.14.118.x
    3.14.112.x
    3.14.206.x 
    3.14.862.x
    3.14.111.x
    3.14.415.xx

هر کدوم از دوستان که آپدیت برای مناطقشون ارائه شد لطفا اطلاع رسانی کنن تا به لیست اضافه بشه.
    ویرایش توسط Sandroid : 16-01-2013 در ساعت 20:11

مشکل بزرگ دنیا این است که دانایان به گفته های خود باور کاملی ندارند در حالی که نادانان سرشار از یقین اند....

برتنارد راسل

2. Top | #2

جزئيات بيشتر

پیش فرض راهنمای دریافت آپدیت رسمی و ارتقا به جلی بین

Information | اطلاعات

من در همین ابتدا عرض کنم ما ابزار و روش هایی رو برای کار در محیط بوت لودر وان ایکس داریم که تاپیک های مختلفی براش زده شده پس من فرض رو بر این می زارم که شما اون تاپیک ها رو خوندید و با مفاهیمی مانند cid، سافت یا بیلد نامبر، لاک کردن، ریلاک کردن، فلش کردن، فست بوت، hBOOT و .... آشنایی دارید:

نحوه کار با All in one

نحوه کار با فست بوت

تمام آموزش های اولیه HTC ONE X

از این پس هر کجا که در این تاپیک با عبارت "در فست بوت این دستور رو وارد کن" مواجه شدید، منظور اینکه که طبق آموزش کار با فست بوت شما دستور مورد نظر رو در محیط cmd کامپیوتر که در پوشه فست بوت باز کردید، تایپ و اینتر کنید.
    همچنین برای رفتن به بوت لودر از کلید های پاور و ولوم پایین استفاده کنید و برای ورود به ریکاوری استوک هم در محیط ریکاوری از پاور و ولوم آپ.

WARNING | اخطار

اخطارهای مهم:
    1 - قبل از هر کار از گوشیتون بک آپ بگیرید. در کمال احترام من هیچ مسئولیتی رو در قبال اطلاعات شما، سلامت گوشی شما، مسائل فرا طبیعی، له شدن اعصاب شما، کوبیدن گوشی به دیوار و ..... نمی پذیرم.)
    2- در صورتی که علاقه مند به ارتقا دستی hBOOT و نصب کاستوم رامهای جلی بین و یا آپدیت آفلاین هستید، آگاه باشید که در صورت عدم بک آپ نند از رام رسمیتون، هیچ راهی برای بازگشت وجود نداره یا دستکم بسیار مشکل هست و شما تا زمانی که رام رسمی جلی بین برای CID تون به صورت RUU منتشر نشه و یا کسی از دوستان بک آپ رام جلی بین cid شما رو در اختیارتون نزاره، امکان نصب رام رسمی رو نخواهید داشت. پس قبل از هر چیزی بک آپ نند از آخرین نسخه رام رسمی تون رو فراموش نکنید.
    3- همیشه قبل از هر نوع اقدامی در مورد نصب رام و یا کار با بوت لودر گوشی از پر بودن شارژ گوشی (دستکم بالای 50 درصد) مطمئن باشید.

روش های عمومی دریافت آپدیت های رسمی:

گروه نخست ـ رام رسمی بدون هیچ گونه دستکاری در گوشی:

شما به بخش settings > about رفته و با سرچ بر روی آیکون آپدیت برای آپدیت اقدام کنید. (اگر نمی دونید ریکاوری کاستوم چیه و یا چطور می شه ریکاوری رو فلش کرد بخش پرسشهای رایچ رو ببینید)

گروه دوم ـ رام رسمی + ریکاوری کاستوم، آنلاک و روت:

شما تنها ریکاوری استوک مخصوص به گوشیتون رو فلش کرده و به settings > about رفته و برای دریافت آپدیت اقدام کنید. در نظر داشته باشید که به آنروت و ریلاک نیازی نیست. (اگر نمی دونید ریکاوری کاستوم چیه و یا چطور می شه ریکاوری رو فلش کرد بخش پرسشهای رایچ رو ببینید)

گروه سوم ـ رام کاستوم + ریکاوری کاستوم، آنلاک و روت:

1 - نخستین کاری که برای دریافت آپدیت نیاز هست اینه که شما منطقه گوشی خودتون رو شناسایی کنید. بعد از اون می تونید پیگری کنید که آپدیت برای منطقه شما اومده یا خیر.

لیست CID های مناطق مختلف

برای تشخیص CID این دستور رو در فست بوت بزنید:

fastboot getvar cid

اگر cid: None داد این دستور رو بزنید:

fastboot oem readcid

بعد از تشخیص CID نیاز هست بیلد نامبر رو پیدا کنید.
    برای این کار این دستور رو در فست بوت بزنید:

fastboot getvar version-main

2 - نصب رام اصلی قسمت نخست: (در این مورد تاپیک هایی در بخش آموزش موجودند اما من صرفا برای یکجا جمع شدن مطلب، اون رو در اینجا تکرار می کنم)

توجه:
    حتما گوشیتون بالای 50% شارژ داشته باشه
    (ترجیحا فول شارژ باشه)

بر اساس بیلد نامبرتون رامی رو انتخاب کنید. (اگر از آخرین رام رسمیتون بک آپ دارید می تونید همون رو ریستور کنید و دیگه نیازی به نصب رام رسمی نیست)
    گوشی رو به فست بوت ببرید و ریکاوری استوک متناسب با CID گوشیتون رو نصب کنید (بهترین کار اینه که signed_recovery.img رو از ruu رسمی خودتون خارج و با فست بوت فلش کنید. برای این کار نخست باید رام رو از ruu رو خارج کنید. به این روش که فایل ruu رو اجرا کنید بعد و اجازه بدید تا مرحله ای که نخستین دکمه update رو نشون می ده پیش بره، حالا در run ویندوز عبارت %temp% رو تایپ کنید و فولدر temp رو باز کنید. حالا در این فولدر عبارت rom.zip رو سرچ کنید. این رام شماست. حالا اون رو با وین رر یا سون زیپ باز کنید و این فایلها رو ازش بیرون بکشید: فایلی که عبارت boot در اون هست و فایلی که عبارت recovery رو در اون می بینید.)
    خب حالا این دو فایل رو به پوشه فست بوتتون روی کامپیوتر منتقل کنید. اگر گوشی در حالت فست بوت نیست، اون رو به فست بوت ببرید و با کابل به Pc وصل کنید و در cmd فست بوت کامپیوتر این دستورات رو اجرا کنید:

fastboot flash recovery signed_recovery.img

بعد از اجرا شدن این دستور، دستور زیر رو هم اجرا کنید:

fastboot flash boot boot.img

(نکته مهم نخست: دقت کنید که اون قسمت ها که قرمز رنگ هستند باید عیننا مشابه نام فایلهایی باشن که از رامتون خارج و به پوشه فست بوت منتقل کردید)
    (نکته مهم دوم: این کار حتی اگر می خواید بک آپ رامتون رو ریستور کنید هم نیاز هست در غیر اینصورت ممکنه رام شما بعد از ریستور بوت نشه)

حالا این دستور رو در فست بوت اجرا کنید:

fastboot erase cache

و حالا با این دستور ریلاک کنید: (دقت کنید که برای آنلاک دوباره باید فایل Unlock_code.bin رو داشته باشید و اگر ندارید باید با کمک برنامه all in one اون رو دریافت کنید. نگید نگفتی!)

fastboot oem lock

از حالت فست بوت در گوشی خارج شید و بوت لودر رو ریبوت کنید.

حالا باید عبارت relocked رو در بالای بوت لودر ببنید.

3 - نصب رام اصلی قسمت دوم:

خب پس از این مراحل حالا نوبت به فلش فایل ruu رو بر روی گوشی هست:

نرم افزار HTC SYNC رو اگر قبلا نصب نکردید دانلود و نصب کنید (اگر درایور Htc رو نصب کردید نیازی با نصب htc sync نیست.. درایور Htc از راه نرم افزار all in one قابل نصب هست)
    در حالی که گوشی رو به فست بوت بردید و کماکان با کابل به کامپیوتر وصله، در کامپیوتر روی رام RUU که با فرمت EXE هست، دابل کلیک کنید تا پس از چند لحظه شروع به اجرا شدن کنه... حالا چند صفحه پست سر هم میاد، شما تیک بزنید و NEXT رو انتخاب کنید، سپس ورژن بیلد نامبر گوشیتون رو نشون میده، شما Update رو بزنید و همچنان Next کنید تا گوشی به صفحه مشکی با لگوی سبز htc بره و رام شروع به فلش شدن کنه... در انتها گوشی ریست می شه...

4 -
    بعد از بالا اومدن رام به settings > about برید و آپ دیت رو دریافت کنید.

--------------------------------------------------------------------------------------

دریافت آپدیت های رسمی از راه ریستور بک آپ:

1 - حتما برای شما هم پیش اومده که به رام رسمی گوشیتون دسترسی ندارید و یا از رام رسمیتون بک آپ دارید. در این صورت مانند توضیحات بالا فایل boot.img رو از داخل پوشه یک آپ رامتون در فست بوت کپی و فلش کرده و سپس رام رو از راه ریکاوری لمسی ریستور می کنید. سپس ریکاوری استوک رو فلش کرده (نیازی به ریلاک نیست) و پس از بالا اومدن رام به settings > about و برای آپدیت اقدام کنید.

2 - شما می تونید مستقیم بک آپ رام جلی بین رو هم ریستور کنید. برای اینکار پس از ارتقا Hboot همانند روش قبلی می تونید برای ریستور رام جلی بین اقدام کنید. (در انتهای این پست می تونید نحوه آپدیت به جلی بین در این روش رو مشاهده کنید)

تاپیک جامع مباحث مربوط به آپدیت رسمی اندروید 4.1.1 برای HTC ONE XTip | نکته

فقط قابل توجه دوستانی که cid اونها htc__621 تایوان هست:

بک آپ رام رسمی 3.14.709.16

اگر شما هم اشتباها firmware رو آپگرید کردید و راهی برای بازگشت ندارید و یا رام رسمی تون رو برای نصب و دریافت آپدیت پیدا نکردید، می تونید از این بک آپ برای نصب جلی بین رسمی استفاده کنید... اما همیشه همه اینقدر خوش شانس نیستند... پس سایر دوستان لطفا به این موارد و داشتن بک آپ نند از رامشون دقت کنند. این فایل با زحمت تهیه شده و باید از دوست خوبم ClydeB1 در xda تشکر کنم که از خلاف خیلی از هموطن هام ، کمک شایانی کرد برای تهیه ی این بک آپ.

(توجه: نیاز به هیچ پیش نیازی نیست، نه آنروت نه آنلاک نه نصب ریکاوری استوک. فقط باید firmware آپدیت شده باشه)

اگر ریکاوری کاستوم رو ندارید اون رو نصب کنید. این فایل رو با حجم 648 مگ از اینجا دریافت کنید. (بعد از اکسترکت حدود 1.07 گیگ می شه) . حالا در مموری sd در پوشه clockworkmod (اگر این پوشه رو ندارید خودتون بسازید) فولدری رو با عنوان backup بسازید و دوباره درون این پوشه، فولدر دیگه ای با عنوان 2012-10-28.23.33.42 بسازید و محتویات فایل فشرده دانلود شده رو به پوشه ی 2012-10-28.23.33.42 بر روی sd مموری، اکسترکت کنید. حالا از درون محتویات اکسترکت شده فایل boot.img رو پیدا و ازش کپی گرفته و در پوشه ی فست بوت روی کامپیوترتون پیست کنید. حالا طبق آموزش بالا این فایل رو از راه فست بوت فلش کنید و سپس به ریکاوری برید و از قسمت backup and restore پوشه ی 2012-10-28.23.33.42 رو ریستور کنید. اگر با پیام MD5sum mismatch مواجه شدید این فایل رو دریافت و محتوی اش رو به جای فایل مشابه در پوشه ی 2012-10-28.23.33.42 جایگزین و دوباره برای ریستور اقدام کنید. بعد از اینکه ریستور تموم شد دستگاه رو ریست کنید تا رام بالا بیاد. حالا از رام رسمی JB با آندروید 4.1.1 و بیلد نامبر 3.14.709.16 لذت ببرید و دیگه بک آپ گرفتن رو فراموش نکنید. در ضمن بعد از بالا اومدن رام حتما یک بار از داخل تنظیمات رام فکتوری ریست کنید. این مورد رو هم یاداوری کنم که بدیهی هست برای دریافت آپدیت های ota جدید (مثلا آپدیت 19 مگا بایتی اخیر) بعد از ریستو رام شما باید ریکاوری استوک جلی بین مخصوص cid 621 رو فلش کنید، در غیر این صورت قادر به آپدیت نخواهید بود.

دریافت آپدیت رسمی به صورت آفلاین:

اگر سرعت دریافت آپدیت برای شما کند هست و یا به هر دلیلی ترجیح می دید آپدیت رو از سورس های متفرقه که توسط کاربرها آپلود می شه، برروی pc دانلود و سپس نصب کنید، باید نخست Hboot رو ارتقا بدید. برای اینکار می تونید از ابزاری که در پست سوم اومده استفاده کنید. نکته مهم در این مورد این هست که این کار رو حتما بر روی رام رسمی انجام بدید. همچنین در این شیوه شما باید ریکاوری کاستوم رو بر روی گوشی داشته باشید. در ضمن نیازی به آنروت و آنلاک ندارید و وجود رام رسمی کافی هست.
    پس از ارتقا hboot فایل update.zip مربوط به آپدیت ota خودتون رو که قبلا دریافت کردید، به مموری انتقال داده و به ریکاوری رفته از راه ریکاوری کاستوم و انتخاب update from sd card و یا گزینه های مشابه (در ریکاوری ها مختلف ممکنه اندکی متفاوت باشه) اقدام به نصب آپدیت کنید. توجه داشته باشید که ارتقا Hboot تنها یک بار و برای آپدیت جلی بین مورد نیاز هست و در سایر آپدیت ها نیازی به این کار نیست.

روت کردن جلی بین پس از آپدیت:

دوستان لازم به ذکر هست که پس از آپدیت روت از بین نمی ره.. اما برخی مواقع ممکنه این اتفاق بیافته.. مثلا برای خود من در آپدیت نخست مشکلی پیش نیومد اما در آپدیت 19 مگابایتی دوم روت رو از دست دادم و با فایل های موجود نتونسم روت کنم تا اینکه این پچ رو ساختم که برای من جواب داد. در هر صورت شما هم اگر مشکلی در این مورد داشتید می تونید برای روت فایل فشرده زیر رو دریافت و از راه ریکاوری لمسی فلش کنید. توجه داشته باشید که این فایل با سایر فایل های روت موجود در انجمن متفاوت بوده و با آخرین آپدیت جلی بین ONE X سازگار هست.

Download

--------------------------------------------------------------------------------------

لطفا از خلاقیت و هوشتون برای این کار استفاده کنید.. اگر مشکلی در این مورد دارید جستجو کنید و یا در این تاپیک مطرح کنید. دوباره تقاضا می کنم لطفا کامل مطالب رو بخونید و از ذهنتون کمک بگیرید. اگر واقعا مطلبی گنگ هست و یا مشکلی دارید که براتون مجهوله و در این تاپیک و یا تاپیکهای آموزشی دیگه نتونستید پاسخش رو پیدا کنید، در اینجا مطرح کنید تا در اسرع وقت بررسی بشه. در ضمن قبل از مطرح کردن هر پرسشی حتما بخش پرسشهای رایج رو مطالعه کنید.
    با سپاس و احترام

ایلیا

ویرایش توسط Sandroid : 03-12-2012 در ساعت 12:24

مشکل بزرگ دنیا این است که دانایان به گفته های خود باور کاملی ندارند در حالی که نادانان سرشار از یقین اند....

برتنارد راسل

3. Top | #3

جزئيات بيشتر

پیش فرض ارتقا frimware و نصب کاستوم رام جلی بین

همونطور که مطلع هستید Htc برای آپدیت های اصلی خودش، firmware رو ارتقا می ده که لازمه ی اصلی نصب رام با ورژن بالاتر هست.. در مورد جلی بین هم این مورد کاملا برقراره و شما برای نصب حتی کاستوم رامهای سنس جلی بین نیازمند به ارتقا Hboot هستید. یاداوی می کنم در آپدیت ota این عمل به صورت آتومات انجام می شه اما در صورتی که شما به روش هایی غیر از دریافت آپدیت ota می خواید به جلی بین ارتقا پیدا کنید باید قبل از هر اقدامی firmware رو ارتقا بدید... البته باید در نظر بگیرید که همونطور که در پست قبل اشاره شد آپدیت firmware رو باید با آگاهی انجام داد. به این دلیل که شما پس از آپدیت firmware سافت نامبر گوشی رو هم ارتقا می دید و به دلیلی عدم S-OFF گوشی تا این تا این لحظه، دیگه قادر به نصب رام رسمی با ورژن پایینتر از این سافت نامبر نخواهید بود.. لذا همونطور که در بالا هم اشاره شد امکان آپدیت به رام رسمی تنها از راه ریستور بک آپ و یا فلش رام ruu هم نسخه با firmware شما امکان پذیر هست. بنابراین اگر فکر می کنید که به این موارد دست رسی دارید می تونید با آسودگی firmware رو ارتقا داده و از رام کاستوم جلی بین استفاده کنید. همچنین دوستانی که cid 621 هستند می تونن با آپدیت firmware و ریستور بک آپ رام رسمی که در انتهای پست بالا قرار داده شده به جیلی بین ارتقا پیدا کنن. ضمنا از دوستان عزیزمون aminclick68 و A Mi R و همچنین Sandroid عزیز که قبلا تاپیکهای رو در انجمن برای این مورد ایجاد کردند سپاسگزارم.

ابزار ارتقا hboot به 1.31 برای cid های:

کد:
    HTC__001
    HTC__E11
    HTC__203
    HTC__102
    HTC__405
    HTC__Y13
    HTC__A07
    HTC__304
    HTC__M27
    HTC__032
    HTC__016
    HTC__J15

ارتقای Hboot به 1.33 برای cid:

کد:
    HTC__621

ارتقای Hboot به 1.36 برای cid:

کد:
    HTC__038
    HTC__044

حقوق این ابزار برای stuart0001 محفوظه...
    سایت منبع

پس از دانلود محتویات فایل فشرده رو در پوشه ای بر روی کامپیوتر اکسترکت کرده و سپس فایل unlock_code.bin ای که گوشیتون باهاش آنلاک شده رو داخل این پوشه، قرار بدید (اگر نمی دونید این فایل چیه بخش آموزش آنلاک کردن رو ببینید) حالا گوشی رو به فست بوت برده و با usb به کامپیوتر متصل و فایل JBFWFlasher.bat رو روی کامپیوتر اجرا کنید. خودش راهنماییتون می کنه و Hboot رو ارتقا می ده. بازهم تاکید می کنم قبل از هر اقدامی از اطلاعات مهمتون بک آپ تهیه کنید و از پر بودن شارژ گوشی مطمئن باشید. در ضمن برای استفاده از این ابزار گوشی باید آنلاک باشه...
    ویرایش توسط Sandroid : 27-11-2012 در ساعت 15:11

برتنارد راسل

4. Top | #4

جزئيات بيشتر

پیش فرض رفع اشکالات عمومی

پرسش های رایج:

ـ آپدیت 4.1.1 هست و یا 4.1.2؟
    4.1.1

ـ در حال حاضر آپدیت رسمی بهتره یا کاستوم رام های جلی بین؟
    ـ آپدیت رسمی به نظر من روون تر و بهتر از تمام رامهای کاستومی که فعلا از روی وان ایکس پلاس پورت شدند داره کار می کنه. این تجربه ی من بعد از دو روز کار با هر دوی اینهاست. مگر اینکه تا چند روزه آینده رامهای کاستوم خود One x منتشر بشن تا بتونیم تست کنیم.

ـ من نمی تونم ruu رو فلش کنم با ارور 140 مواجه می شم

ـ دلیل اینه که نسخه ی ruu شما از بیلد نامبر فعلی گوشیتون پایینتره.

ـ من نمی تونم ruu رو فلش کنم

ـ رام شما با cid گوشی تطابق نداره.

ـ رام من بوت نمی شه

ـ شما Boot.img رو فلش نکردید

ـ من رام استوک دارم، گوشیم آنلاک هست، آیا برای آپدیت نیاز هست که گوشی رو ریلاک کنم؟
    ـ خیر

ـ من رام استوک دارم، گوشیم روت هست، آیا برای دریافت آپدیت باید آنروت کنم؟
    ـ خیر

ـ من رام استوک دارم، پس برای دریافت آپدیت باید چه کنم؟!!
    ـ تنها باید ریکاوری استوک بیلد نامبرتون رو نصب کنید. به همون روش که در بالا توضیح داده شده این کار رو انجام بدید.

ـ من آپدیت رو به صورت آفلاین می خوام نصب کنم، چه کار کنم؟
    ـ اگر آپدیتی که دریافت کردید مربوط به CID شما هست، می تونید بعد از نصب رام استوک، اون رو از راه ریکاوری استوک روی گوشی فلش کنید.

ـ من فریمور گوشیم رو ارتقا دادم، حالا می تونم رام استوک نصب کنم؟
    ـ اگر رامی که دارید مربوط به فریمور قبلی هست متاسفانه خیر

ـ پس من چه کنم؟! آپدیت رسمی رو می خوام!
    ـ تنها راهش فعلا استفاده از بک آپ رام رسمی قبلیتون هست. اگر اون رو ندارید فعلا کاری نمی شه کرد، پس خونسرد باشید و از رام کاستومتون لذت ببرید. البته اگر کد 401 هستید می تونید از کاستوم رام 401 که odex هست و امکان آپدیت رو داره، استفاده کنید شاید بتونید به آپدیت رسمی برید. در هر صورت اگر راهی پیدا شد قرار داده می شه. همچنین اگر cid شما Htc__621 هست یه سورپرایز براتون در انتهای این پست وجود داره که می تونید ببینید.

ـ من کد 401 هستم، رام Odex جناب مایک رو نصب کردم که امکان آپدیت داره.. آیا می شه یا همین آپدیت کنم؟
    ـ بله. امتحان کنید

ـ من نمی دونم برای cid من آپدیت اومده یا خیر. از کجا بفهمم؟

ـ تمام مناطق نهایتا در طول 3 هفته ی آینده آپدیت می شن.. بهترین کار اینه که رام رسمی رو نصب کنید و هر از گاهی آپدیت رو چک کنید. لطفا از مطرح کردن دائم این مورد در تاپیک ها خودداری کنید!

ـ تفاوت آپدیت OTA با آپدیت فریمور چیه؟
    ـ آپدیت فریمور تنها hBOOT گوشی شما رو ارتقا می ده که لازمه ی اولیه ی نصب آندروید 4.1 هست و رامی رو بر روی گوشی شما نصب نمی کنه. اما آپدیت OTA علاوه برا آپدیت hBOOT ، گوشی شما رو هم به صورت رسمی به آندروید 4.1 مجهز می کنه.

ـ من می خوام فریمور رو ارتقا بدم تا رام کاستوم جلی بین نصب کنم.. مشکلی برام پیش نمی یاد؟
    ـ حتما از رام رسمی گوشیتون با hBOOT فعلی بک آپ بگیرید تا بعدا به مشکل بر نخورید. چون در صورت ارتقا فریمور فعلا رام رسمی نمی تونید نصب کنید تا رام های RUU جلی بین منتشر بشن.

ـ اگر رام فعلی من روت باشه، بعد از آپدیت روت از بین می ره؟
    ـ خیر

ـ اگر من رام رو بعد از آپدیت ota روت کنم آپدیت از بین می ره؟
    ـ خیر

ـ من رام رسمی دارم و ریکاوری استوک و کلا گوشیم هیچ مشکلی نداره! اما هرچقدر check update رو می زنم آپدتبتی برام موجود نیست!
    ـ شما باید منظر باشید تا آپدیت برای منطقه شما ارائه بشه. همین!

ـ این سه نقطه که هنوز هست! چطور می شه حذفش کرد؟
    ـ به مسیر settings > display, gestures & buttons برید و تیک recent apps button رو روی حالت دوم قرار بدید

ـ من بک آپ رو ریستور کردم، الان آپدیت جدیدی برام اومده اما بعد از دریافت نصب نمی کنه، چه کنم؟
    ـ همونطور که اشاره شد شما برای نصب آپدیت جدید باید ریکاوری استوکی که لینکش قرار داده شده رو فلش کنید.
    ویرایش توسط ™EXITMOOD : 17-11-2012 در ساعت 23:36

برتنارد راسل

5. Top | #5

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 646626
    نام : امیر
    سپاس ها : 1,591
    سپاس از شما 2,785 بار در 965 پست
    جزئيات بيشتر

واقعا لازم بود ....
    مخصوصا این چند روزه که میگن قراره آپدیت بیاد

6. 7 كاربر زير از شما A Mi R عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #6

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 333653
    نام : بهنام (BeNa)
    سپاس ها : 2,600
    سپاس از شما 3,426 بار در 1,007 پست
    جزئيات بيشتر

بالاخره این تایپیک راه افتاد عالیه
    دستتون درد نکنه
    ظاهرا از 12 ام یعنی امروز اپدیتای مناطق دیگه تا 15 رلیز میشه البته اگه واقعیت داشته باشه
    بالفرض حقیقت داره پس امروز 7به بعد منتظر اپدیت مناطق جدید باشیم

Sent from my HTC One X

8. 8 كاربر زير از شما B*3*N*A عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #7

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 499457
    نام : mehdi777
    سپاس ها : 10,786
    سپاس از شما 9,699 بار در 2,524 پست
    جزئيات بيشتر

ممنون ایلیا جان جای همچین تاپیکی واقعا خالی بود
    اولین سوال؟دوستان کسی میدونه این لوبیای ژله ایدقیقا کی میاد واسه سی ای دی شومhtc_044

10. 6 كاربر زير از شما s.e.v.e.n.k.h.a.n عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #8

شماره كاربري : 183657
    نام : سعید
    سپاس ها : 6,844
    سپاس از شما 7,319 بار در 1,143 پست
    جزئيات بيشتر

خبر دیگه از اپدیت :

برای cid : htc__e11

اندرویید 4.1 در تاریخ 19 نوامبر ریلیز میشود..

12. 6 كاربر زير از شما SAEED.S.i.S عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #9

شماره كاربري : 670834
    نام : علی
    سپاس ها : 12,446
    سپاس از شما 4,255 بار در 817 پست
    جزئيات بيشتر

2 ای ول

سلام
    آقا ایلیا دستت طلا . امیدوارم مثل بخش رامها نباشه و بازم تو بخش پرسش و پاسخ one x نیان بگن ؛ آپدیت کی میاد
    با این وضع , آقا آپدیت برای 401 کی میاد ؟ با خیالی آسوده

در ضمن , از این جامع تر ندیدم . یعنی در حد بارسلونا کامل

14. 4 كاربر زير از شما yaqi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #10

جزئيات بيشتر

ممنونم از تمامی دوستان.. علی جان چه شما چه آقا سعید چه آقا مهدی چه آقا بهنام یا امیر آقا و هر کدوم از دوستان دیگه، چنین پست های رو مشاهده کردید لطفا آدرس این تاپیک رو بدید تا بحث در اونجا خاتمه پیدا کنه.. فعلا با ساسان هماهنگ کردیم تاپیک های متفرقه رو جمع آوری کنیم تا ببینیم کار چطور پیش می ره... قطعا به زودی انجمن تحول خوبی رو تجربه می کنه...

با سپاس

برتنارد راسل

16. 14 كاربر زير از شما ™EXITMOOD عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 226 1231151101 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع