× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

پرتال خبری Windows Phone

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 393263
    نام : فرزاد
    سپاس ها : 14
    سپاس از شما 108 بار در 27 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض شروعِ بی فروغِ ویندوز هشت

از زمانی که ویندوز هشت و تبلت ها و موبایلهای مجهز به ویندوز هشت عرضه شده اند، سه هفته میگذرد.فارغ از اینکه شما از ویندوز ۸ خوشتان آمده باشد یا از آن متنفر باشید، احتمالا میزان موفقیتش برایتان جالب توجه است.حالا باید پرسید که آیا ورود ویندوز هشت برای مایکروسافت موفقیت آمیز بوده یا نه؟

پاسخ کوتاه برای این سوال این است که بگوئیم:موفقیتِ ویندور هشت، خیلی کمتر از آن چیزی بود پیش بینی میشد.قبلا مایکروسافت اعلام کرده بود که در هفته اول فروش ویندوز هشت، ۴ میلیون نسخه از آن فروش رفته است.اما در دو هفته اخیر، مطلب یا آمار جدیدی از مایکروسافت عرضه نشده است که همین نشان میدهد مایکروسافت در این مورد چندان هم احساس موفقیت نمیکند.

اما درمورد تبلت سرفیس، موضوع قدری متفاوت است.بر اساس آماری که شرکت adDuplex منتشر کرده،تبلت سرفیس محبوبترین تبلت ویندوزی بوده است.تبلت Surface RT توانسته است ۱۱ درصد از فروش تبلتهای ویندوزی را از آن خود کند.این درحالی است که شرکت HP که بزرگترین سازنده PC است توانسته ۱۸ درصد از بازار تبلتهای ویندوز ۸ را از آن خود کند.پس از این شرکتهای دل و ایسر قرار دارند.

از طرفی،شرکت Solunto که برای نسخه های مختلف ویندوز خدمات ارائه میکند، اعلام کرده است که ۳٫۱۲ درصد از کاربرانش از ویندوز هشت هستند، ۶۹٫۷ درصد از ویندوز۷ و ۱۸٫۷ درصد از ویندوز ایکس پی.در همین گزارش آمده است که ۵۰٫۷ درصد کاربران ویندوز ۸ از کامپیوترهای دسکتاپ،۴۴٫۵ درصد از لپ تاپ و تنها درصد از کاربران از تبلتها بوده اند.

اجازه دهید بین ویندوز هشت و ویندوز هفت مقایسه ای داشته باشیم.در دهم نوامبر سال ۲۰۰۹، سه هفته بعد از عرضه ویندوز ۷، شرکتهای اینترنتی میگفتند که ۴ درصد از کل کاربرانشان ویندوز هفت دارند.همین شرکتها میگویند که در اکتبر سال ۲۰۱۲، تنها ۰٫۳۵ درصد از کاربران شرکتهای اینترنتی با ویندوزهای هشتِ از پیش نصب شده با آنها ارتباط برقرار کرده اند.برای ویندوز هفت، در تاریخ مشابه، این آمار ۲ درصد بود.

به هر حال، نتیجه ای که از این آمارها میتوان گرفت، این است که ویندوز هشت به اندازه ویندوز هفت موفق نخواهد بود.اما در مورد تبلت سرفیس آمارها به نفع مایکروسافت هستند.پیش بینی ها میگویند که فروش تبلت سرفیس در کریسمس افزایش چشمگیری خواهد داشت.

کارشناسان میگویند که پس از یک سال، تعداد کاربران ویندوز هشت، به ۴۰۰ میلیون خواهد رسید.بازار پی سی ها رو به افول است و همین باعث شده است که توجه مایکروسافت به بازار تبلتها معطوف شود.

ویندوز هشت، اخرین نسخه ی ویندوز است که سه هفته پیش توسط مایکروسافت عرضه شده است.مایکروسافت، حتی قبل از اینکه ویندوز هفت عرضه شود، روی ویندوز هشت کار میکرد.ویندوز هشت بسیاری از ویژگی های ویندوز هفت را عوض کرد.ویژگی هایی که تقریبا به عنوان استاندارد شناخته میشدند.مثل منوی استارت یا صفحه دسکتاپ.بنابه همین دلایل است که به ویندوز هشت میگویند که “ویندوز انقلابی”.همانقدر که تغییرات انقلابی میتوانند خوب و مثبت باشند، میتوانند تاثیر منفی هم داشته باشند.شاید به همین دلیل است که کاربران هنوز تمایل جدی به ویندوز هشت از خود نشان نداده اند.خیلی از کاربران به محیط ویندوز عادت کرده و از تغییرات هراسان هستند.به همین دلیل، سازندگان سیستم عامل در مورد تغییرات جدی در سیستم عامل خود خیلی محتاط هستند.

2. Top | #2

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 755557
    سپاس ها : 830
    سپاس از شما 2,239 بار در 359 پست
    جزئيات بيشتر

فکر میکنید چرا مدیر بخش ویندوز ماکروسافت استعفا داد . به خاطر احتمال قطعی شکست ویندوز فون ....

ببینیم چی میشه .....

3. 5 كاربر زير از شما m-535 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #3

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : پرسش و پاسخ WP8
    شماره كاربري : 148850
    سپاس ها : 33,424
    سپاس از شما 14,604 بار در 2,805 پست
    جزئيات بيشتر

مطمعنا ویندوز ۸ و ویندوز فون ۸ موفق میشن. من با ویندوز ۸ و ویندوزفون ۷.۵ کار میکنم واقعا جذابه و کار کردن باهاش اصلا سخت نیست. اوایلی که اندروید اومده بود همه میگفتن وای خیلی سخته خوب نیست الان دست یه بچه بدی زیرو بمشو میریزه بیرون. هر چیزی زمان میبره

5. 9 كاربر زير از شما mortezasp3 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 307253
    سپاس ها : 441
    سپاس از شما 788 بار در 219 پست
    جزئيات بيشتر

شاید بتوان ویندوز 8 را درمقایسه به حجم تبلیغاتش، یکی از ناکام‌ترین ویندوزهای عرضه شده مایکروسافت دانست!

فروش سیستم عامل ویندوز ۸ کمتر از انتظار بوده است.

پائول تاروت به نقل از یک منبع آگاه در مایکروسافت اعلام کرد که فروش سیستم عامل جدید مایکرویافت با نام ویندوز ۸ از برآوردهای اولیه مایکروسافت بسیار کمتر بوده است.

وی تصریح کرد: در درون شرکت مایکروسافت، فروش سیستم عامل ویندوز ۸ را ناامید کننده توصیف می‌کنند.

وی گیج کننده بودن ویندوز ۸ را یکی از دلایل استقبال نه چندان خوب از این سیستم عامل عنوان می‌کند و می‌گوید: ویژگی لمسی بودن و در عین حال کلاسیک بودن ویندوز ۸ یکی از مواردی است که سردرگمی کاربران را به همراه داشته است.

به گزارش سایت خبری Cnet، وی هم‌زمان بودن عرضه ویندوز ۸ با ویندوز ۸ Pro و ویندوز RT را نیز از دیگر دلایل عدم استقبال از این سیستم عامل جدید عنوان کرد.

7. 6 كاربر زير از شما outpost عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 690954
    نام : Mahdi*J*S
    سپاس ها : 3,130
    سپاس از شما 3,375 بار در 546 پست
    جزئيات بيشتر

کافیه یک هفته با وین فون باشید(مخصوصا الان8)اونوقت دیگه حاضر نیستید اونو با هیچ گوشی دیگه ای عوض کنید!!
    من به شخصه همین اتفاق برام افتاد الانم گوشی وین فونی ندارم ولی منتظرم بیاد و قیمت واقعیش برسه بخرم!!
    قبلش کلی آندروید داشتم با اینکه بازی برنامه زیاد داست ولی وقتی گوشی رو تاخرخره پر بازی میکردی گوشی کند میشد و گاهی هم هنگ!! با ios هم چند هفته ای کار کردم تا خرخره هم پر کردم خیلی بهتر از آندروید ولی بهتر از اون وین فون که16 گیگشو پر کردم هیچی فرقی تو زمان بالا اومدن گوشی احساس نکردم انگار که چیزی تو گوشی نریختی!!

تا چیزی رو تجربه نکنید متوجه نمیشید!

9. 12 كاربر زير از شما mjs001 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

بخش : کامپیوتر|Windows Phone
    شماره كاربري : 387111
    نام : ĹØŘĐ
    سپاس ها : 29,876
    سپاس از شما 32,313 بار در 5,227 پست
    خريد از فروشگاه: 1 خريد
    جمع مبلغ خريدها: 355000 ريال
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط m-535
    فکر میکنید چرا مدیر بخش ویندوز ماکروسافت استعفا داد . به خاطر احتمال قطعی شکست ویندوز فون ....

ببینیم چی میشه .....
    میشه بگید کجای این خبر ویندوزفون نوشته شده؟ به منم نشون بدید استفاده کنیم...

11. 15 كاربر زير از شما H.O.S.E.I.N عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #7

بخش : Pocket PC & Windows 7
    شماره كاربري : 200475
    نام : Pe[)r@M
    سپاس ها : 5,755
    سپاس از شما 13,886 بار در 2,945 پست
    جزئيات بيشتر

منم الان با ویندوز 8 دارم کار میکنم . اول 7 نگه داشته بودم اما اینقدر 8 عالیه اون و پاکش کردم و فقط با 8 دارم کار میکنم

13. 10 كاربر زير از شما loverx5 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #8

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 249292
    نام : وحید
    سپاس ها : 18,102
    سپاس از شما 3,752 بار در 756 پست
    جزئيات بيشتر

به نظر من هم ویندوز 8 خیلی بهتر از 7 هست. زیاد به این آمار توجه نکنید، ویندوز 8 نیاز به زمان داره ولی مطمئن باشید موفق میشه.

15. 5 كاربر زير از شما vahid579 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #9

شماره كاربري : 235728
    سپاس ها : 362
    سپاس از شما 453 بار در 121 پست
    جزئيات بيشتر

از دوستانی که از ویندوز 8 استفاده میکنند یک سوال دارم
    من قبلا یکی از ورژن های آزمایشی ویندوز 8 رو نصب کرده بودم و از همه چیزش راضی بودم به جز یک چیز ، اونم این بود که توی اینترنت با سایت هایی که فلش توش بود مشکل داشتم مثل فیسبوککک و یو تیوببب ، به خاطر همین برگشتم روی 7
    حالا می خواستم بدونم که این مشکل بر طرف شده یا همچنان وجود داره

17. Top | #10

شماره كاربري : 676175
    سپاس ها : 45
    سپاس از شما 416 بار در 73 پست
    جزئيات بيشتر

من توی Cnet خوندم فروش ویندوز 8 خیلی بیشتر از حد انتظار بوده ! اکثر سایتا هم از فروش خیلی خوب Windows 8 و Surface و گوشیای ویندوزی خبر دادن !

18. 4 كاربر زير از شما raul793 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع