× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 24 از 24

بخش عمومی

1. Top | #21

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 715880
    نام : saman-sami
    سپاس ها : 1,169
    سپاس از شما 2,028 بار در 674 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض ....

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdihaj
    من از گوشیم در حد معمولی کار میکشم و خیلی در مرام بازی نیستم . ولی همون سمس زدن فارسی و اینترنت رفتن رو هم این زاقارت از من دریغ کرده ! واسه همین دیگه داره زیادی روی اعصابم پاتیناژ میره این عدم ارایه آپدیت !
    اهههههه از اول تاپیک تا حالا داری اعتراض می کنی و ایراد الکی میگیری داش ! من نمی دونم همه چرا اینقدر بر ضد وین فون حرف میزنن!!! ....با ی رام فول آنلاک همه مشکلات حل میشه ! ... تازه اگه همین حالام مایکروسافت رام 7.8 بده بیرون به درد نمیخوره باید مراحل جیلبریک و فول شدنش طی بشه که بازم زمان می بره!

2. 3 كاربر زير از شما saman-sami عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #22

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 354910
    نام : مهدي
    سپاس ها : 3,935
    سپاس از شما 4,330 بار در 1,398 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط JADOGAR-8
    اهههههه از اول تاپیک تا حالا داری اعتراض می کنی و ایراد الکی میگیری داش ! من نمی دونم همه چرا اینقدر بر ضد وین فون حرف میزنن!!! ....با ی رام فول آنلاک همه مشکلات حل میشه ! ... تازه اگه همین حالام مایکروسافت رام 7.8 بده بیرون به درد نمیخوره باید مراحل جیلبریک و فول شدنش طی بشه که بازم زمان می بره!
    نکته دقیقا همینه . من که از گوشیم مثل آتاری استفاده نمی کنم و برای کارای روزمره بهش نیاز دارم صدام درومده !
    چه کاریه که آدم باید رام عوض کنه تا بتونه از یه سیستم عامل استفاده کنه ! درضمن بنده یه 2 سالی هست وینفون دارم . پس به قدمت ارایه وینفون 7 ازش تجربه دارم . بخاطر وعده های بیخودی مایکروسافت این گوشی رو تهیه کردم . الان 7 ماهه ملت رو سر کار گذاشته که یه آپدیت بده بیرون .

4. 2 كاربر زير از شما mahdihaj عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #23

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Windows Phone
    شماره كاربري : 667908
    نام : پویا نوائی
    سپاس ها : 7,026
    سپاس از شما 19,257 بار در 3,600 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdihaj
    نکته دقیقا همینه . من که از گوشیم مثل آتاری استفاده نمی کنم و برای کارای روزمره بهش نیاز دارم صدام درومده !
    چه کاریه که آدم باید رام عوض کنه تا بتونه از یه سیستم عامل استفاده کنه ! درضمن بنده یه 2 سالی هست وینفون دارم . پس به قدمت ارایه وینفون 7 ازش تجربه دارم . بخاطر وعده های بیخودی مایکروسافت این گوشی رو تهیه کردم . الان 7 ماهه ملت رو سر کار گذاشته که یه آپدیت بده بیرون .
    مهدی جان، کلا نه ویندوز فون، بلکه شما اگه بخوای از اندروید و iOS هم استفاده کنی و بعضی از امکانات مهمشو فعال و استفاده کنی باید گوشیتو روت یا جیلبریک کنی.

ببین الان تقریبا همه بچه ها دارن از رام 7.8 ورژن 8858 استفاده می کنن. ۲-۳ هفته پیش هم همین رام روی سرور های نوکیا قرار گرفت. ممکنه اصلا مایکروسافت چند وقت دیگه همین رام رو ریلیز کنه کلا. و برای شما هم فرقی نخواهد کرد از لحاظ کارایی. چون شما داری از رام رسمی استفاده می کنی و رام رسمی یعنی محدودیت.

یه بار دیگم پیشنهاد کردم. از گلد کارت استفاده کنید، ورژن بوتلودرتون رو کاهش بدید. HSPL کنید و رام کوک شده نصب کنید. هم دیگه از این قضیه آپدیت و این چیزا خلاص می شید. هم کلی امکانات ریز و درشت می تونید به سیستم عاملتون اضافه کنید

6. 8 كاربر زير از شما NovaX5 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #24

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 354910
    نام : مهدي
    سپاس ها : 3,935
    سپاس از شما 4,330 بار در 1,398 پست
    جزئيات بيشتر

اوکی، انشالله بعد سفند ماه

8. 3 كاربر زير از شما mahdihaj عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

توضیحاتی درباره این موضوع