× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 95 1231151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 941

بخش اختصاصی Lumia 520، 620، 625، 720

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
    شماره كاربري : 133862
    نام : ДЪtєєη
    سپاس ها : 18,547
    سپاس از شما 75,852 بار در 9,855 پست
    خريد از فروشگاه: 3 خريد
    جمع مبلغ خريدها: 4840000 ريال
    جزئيات بيشتر

✔ کلوپ گوشی Nokia™ Lumia 620 ✔

• CPU ؛ Krait 1.0 GHz Dual Core

• GPU ؛ Adreno 305

• RAM؛ 512 MB

• ROM ؛ 512 MB

• حافظه داخلی: 8 گیگ ---- ساپرت از Micro SD تا 64 گیگابایت

• صفحه نمایش ؛ 3.8 اینچ | کیفیت LCD؛ WVGA --- 480 >< 800
      • Multi Touch
      • - ClearBlack display

• نوع و تعداد رنگ صفحه نمایش: | 16 Million Colour

• دوربین ؛ 5 مگاپیکسل

• led flash

• دوربین دوم: VGA

• کیفیت فیلم برداری: 720p HD
      • 30 فریم بر ثانیه

• سیستم عامل: Windows Phone 8

• وزن: 127 گرم

• باتری: 1300 میلی آمپر

• a/b/g/n :Wireless

• A-GPS support and GLONASS ,office , ....... ,
    • Bluetooth 3.0

• Audio:

- 3.5 mm audio jack

• Sensors

• G-Sensor
      • Digital compass
      • Proximity sensor
      • Ambient light sensor

NFC

ویرایش توسط tighoor : 25-02-2013 در ساعت 11:42

tighoor

2015 - 2007
    MOBILESTAN

2. Top | #2

جزئيات بيشتر

این گوشی اواسط ژانویه 2013 وارد بازار ایران میشود با قیمت احتمالی 300 دلار
    ویرایش توسط tighoor : 05-12-2012 در ساعت 18:34

tighoor

2015 - 2007
    MOBILESTAN

3. Top | #3

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 658331
    نام : رسول
    سپاس ها : 33,709
    سپاس از شما 6,584 بار در 1,134 پست
    جزئيات بيشتر

گوشی خوشگلیه ولی حیف که باطریش فقط 1300 میلی آمپره؟!!!

4. 4 كاربر زير از شما Rasoulsilver عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #4

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 662594
    نام : سروش
    سپاس ها : 11,732
    سپاس از شما 827 بار در 136 پست
    جزئيات بيشتر

به نظر من خیلی قشنگه
    با قیمت کم و البته Windows Phone 8
    واسه مایی که $ ... بهترین گزینست

6. 5 كاربر زير از شما ™SoRooSH عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #5

شماره كاربري : 688593
    نام : رضـــــــــا
    سپاس ها : 32,222
    سپاس از شما 24,405 بار در 2,180 پست
    جزئيات بيشتر

دانلود ویدیو hands-on از این گوشی

حجم 16.5MB

دانلود

8. 17 كاربر زير از شما MODERN عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #6

جزئيات بيشتر

Review این گوشی در GSMARENA منتشر شد

http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_620-review-885.php

در کل این گوشی بسیار خوشساخت و خوشدست و دارای قیمتی بسیار خوب هست

اگه مشکلی پیش نیاد خودم شخصا این هفته همین گوشی رو میخرم !
    البته پول lumia 920 هم دارم ! ولی با مدتی فکر کردن پیش خودم گفتم واقعا امکانات lumia 920 در حد 1.5 میلیون تومن از lumia 620 بیشتره ؟ !!!
    واقعا نیست.... 8x هم در حد 700 تومن بهتر از 620 نیست.... واسه همین این گوشی رو مناسب میبینم

tighoor

2015 - 2007
    MOBILESTAN

10. 14 كاربر زير از شما tighoor عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #7

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 343641
    نام : DeRAGON
    سپاس ها : 93
    سپاس از شما 156 بار در 49 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط tighoor

البته پول lumia 920 هم دارم ! ولی با مدتی فکر کردن پیش خودم گفتم واقعا امکانات lumia 920 در حد 1.5 میلیون تومن از lumia 620 بیشتره ؟ !!!
    واقعا نیست.... 8x هم در حد 700 تومن بهتر از 620 نیست.... واسه همین این گوشی رو مناسب میبینم
    به نظر من اگه 8X بگیری خیلی بهتره 4 5 روز 8X دستم بود باهاش زندگی کردم مخصوصا سوپر ال سی دی 2 ش که کیفیتش فوق العادس دوربین هاشم حرف نداره هم جلو هم پشت طراحیشم جوریه که خیلی باریک و خوش دست نشون میده
    620 واس من که خیلی کوچیک و توپول به نظر میاد شاید واس اینکه HD7 دارم اینجوریه ولی تجربه ی خیلی خوبی با 8X داشتم اگه پولشو واس چیز دیگه نمیخوای 8X بگیر
    آها یه چیز دیگه انقدر WP8 روش سریع بود که ازش عقب میموندم

یه عکس از HD7 من کنار 8X ! تفاوت را احساس کنید

12. 12 كاربر زير از شما deragon1 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #8

شماره كاربري : 127940
    نام : M.Shadows
    سپاس ها : 16,746
    سپاس از شما 17,933 بار در 4,984 پست
    جزئيات بيشتر

سلاموعلیکم آبتین جان نمیدونم پست چند روز پیش منو در (( ♦♦♦█▓▒░ مرکز اطلاعات Windows Phone 8 ░▒▓█♦♦+ پرسش و پاسخ )) خوندی یا نه .
    http://forum.mobilestan.net/showpost...&postcount=663

من رفته بودم 8x رو بخرم که بدجوری کوچیکی صفحش و خودش تو ذوقم خورد . راستش زورم اومد 1.700-1.800 بدم یه گوشی ای بخرم که صفحش کوچیک هست و همچنین خود گوشی که انگار هیچی دستت نیست و هک نشده خیلی هم محدودیت داره ( دلیل اصلی نخریدم . تازه من اهل بازی و نرم افزار نیستم اصلا ) .
    ولی در کل خوشم اومد .

حالا چند سئوال دارم .
    شما با اینکه میدونی رم 620 lumia مقدارش 512 هست و ممکنه در اجرای برخی برنامه ها و بازی ها کم بیاره مشکلی نداری ؟
    این وین فون 8 که هک نشده حیف نیست یک و خورده ای بدی یه گوشی ای بگیری که تقریبا هیچ کاری نمیتونی بکنی و معلوم نیست هک بشه یا نه
    ؟
    منم قبل از رفتن برای خرید میگفتم میخرم و مهم نیست ولی وقتی رفتم تا لب مرز خریدن پشیمون شدم . آدم وقتی میخواد پول خرج کنه دوست داره یه حداقل یه چیزی باشه تا یه مدتی براش جذابیت داشته باشه و براش کار کنه نه این که تو ذوق بخوره مثل یکی از دوستانی که میشناسی و 8s داره میخواد بفروشه و کلافه شده از هک نشدن و ناامید به بازی و برنامه جدید .
    تازه من میخواستم 8x ببخرم اینطوری شد چه برسه به 8s و 620 !!!!
    فکر کنم بری برای خرید لحظه ی آخر پشیمون بشی و به خودت بگی حداقل هک بشه بعد بخرم.

انشالله که مثل من نشی و بخری و چرخش برات بچرخه . در کل نظرمو + چند سئوال گفتم امیدوارم سرتو درد نیاورده باشم .

14. 6 كاربر زير از شما mehdimghi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #9

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط deragon1
    به نظر من اگه 8X بگیری خیلی بهتره 4 5 روز 8X دستم بود باهاش زندگی کردم مخصوصا سوپر ال سی دی 2 ش که کیفیتش فوق العادس دوربین هاشم حرف نداره هم جلو هم پشت طراحیشم جوریه که خیلی باریک و خوش دست نشون میده
    620 واس من که خیلی کوچیک و توپول به نظر میاد شاید واس اینکه HD7 دارم اینجوریه ولی تجربه ی خیلی خوبی با 8X داشتم اگه پولشو واس چیز دیگه نمیخوای 8X بگیر
    آها یه چیز دیگه انقدر WP8 روش سریع بود که ازش عقب میموندم

یه عکس از HD7 من کنار 8X ! تفاوت را احساس کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimghi

سلاموعلیکم آبتین جان نمیدونم پست چند روز پیش منو در (( ♦♦♦█▓▒░ مرکز اطلاعات Windows Phone 8 ░▒▓█♦♦+ پرسش و پاسخ )) خوندی یا نه .
    http://forum.mobilestan.net/showpost...&postcount=663

من رفته بودم 8x رو بخرم که بدجوری کوچیکی صفحش و خودش تو ذوقم خورد . راستش زورم اومد 1.700-1.800 بدم یه گوشی ای بخرم که صفحش کوچیک هست و همچنین خود گوشی که انگار هیچی دستت نیست و هک نشده خیلی هم محدودیت داره ( دلیل اصلی نخریدم . تازه من اهل بازی و نرم افزار نیستم اصلا ) .
    ولی در کل خوشم اومد .

حالا چند سئوال دارم .
    شما با اینکه میدونی رم 620 lumia مقدارش 512 هست و ممکنه در اجرای برخی برنامه ها و بازی ها کم بیاره مشکلی نداری ؟
    این وین فون 8 که هک نشده حیف نیست یک و خورده ای بدی یه گوشی ای بگیری که تقریبا هیچ کاری نمیتونی بکنی و معلوم نیست هک بشه یا نه
    ؟
    منم قبل از رفتن برای خرید میگفتم میخرم و مهم نیست ولی وقتی رفتم تا لب مرز خریدن پشیمون شدم . آدم وقتی میخواد پول خرج کنه دوست داره یه حداقل یه چیزی باشه تا یه مدتی براش جذابیت داشته باشه و براش کار کنه نه این که تو ذوق بخوره مثل یکی از دوستانی که میشناسی و 8s داره میخواد بفروشه و کلافه شده از هک نشدن و ناامید به بازی و برنامه جدید .
    تازه من میخواستم 8x ببخرم اینطوری شد چه برسه به 8s و 620 !!!!
    فکر کنم بری برای خرید لحظه ی آخر پشیمون بشی و به خودت بگی حداقل هک بشه بعد بخرم.

انشالله که مثل من نشی و بخری و چرخش برات بچرخه . در کل نظرمو + چند سئوال گفتم امیدوارم سرتو درد نیاورده باشم .

دوستان عزیزم حرف های شما خیلی برام با ارزشه جدی میگم...

آره 8x خیلی خوبه باهاش کار کردم.

حالا استدلال خودم رو میگم میخوام بدونم نظرتون چیه:

فکر میکنم کلا ویندوز فون 8 هنوز یکمی همه گیر نشده. گرچه وضعش از ویندوز فون 7 بهتره ولی کلا اونقدر ها هم خفن نیست
    ولی من این رو شک ندارم که گوشی های جدید که با ویندوز فون 8.5 بیان 5 ماه دیگه فوق الادن و wp8 تا اون موقع از نظر هک و ... هم خیلی پیشرفت کرده.
    چرا خومون رو گول بزنیم در حال حاضر ویندوز فون 8 نه هک شده نه کاری میشه باهاش کرد...
    خب دو راه میمونه دیگه . یا این که میرفتم گوشی اندرویدی میخریدم. که واقعا من یکی که این رو نمیتونم تحمل کنم. 2 این که آخرش یه گوشی ویندوز فون بخرم /////

lumia 920 که واقعا به نظرم 1800 میرزه... نه 2600
    اگه 8x بگیرم که الان 1750ست
    اگه lumia 620 بگیرم. زیر 1100 گیر میاد.

حالا الان اگه lumia 620 بگیرم نسبت به 8x حدود 700 تومن صرفه جویی کردم.

با توجه به نیاز هام که بیشتر از همین امکانات Live و People ش و calendar و office و دوربین و اس ام اس و این چیزا استفاده میکنم + چندین برنامه که اکثرشون هم free هستن.
    فعلا برای همین 5 ماه فکر میکنم همین lumia 620 عالی باشه
    چون یه پولی هم پس انداز کردم نیاز این 5 ماهم هم برطرف شده . بعدم همین گوشی هم میتونم 600 700 بفروشم.
    پس همینطوریش 1400 دستم هست. به هر جال تا 5 ماه دیگه یه چیزیم میتونم بزارم روش :دی
    و فکر میکنم اون موقع گوشی های ویندوز فون 8.5 هممون رو خیلی راضی خواهد کرد...

منظورم رو متوجه شدین؟

همین 3.8 اینچ یعنی 0.3 اینچ از iphone 4s بزرگتر. قابل تحمله برام....

tighoor

2015 - 2007
    MOBILESTAN

16. 13 كاربر زير از شما tighoor عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #10

بخش : Windows Phone
    شماره كاربري : 667908
    نام : پویا نوائی
    سپاس ها : 7,026
    سپاس از شما 19,257 بار در 3,600 پست
    جزئيات بيشتر

دوستان عزیزم حرف های شما خیلی برام با ارزشه جدی میگم...

آره 8x خیلی خوبه باهاش کار کردم.

حالا استدلال خودم رو میگم میخوام بدونم نظرتون چیه:

فکر میکنم کلا ویندوز فون 8 هنوز یکمی همه گیر نشده. گرچه وضعش از ویندوز فون 7 بهتره ولی کلا اونقدر ها هم خفن نیست
    ولی من این رو شک ندارم که گوشی های جدید که با ویندوز فون 8.5 بیان 5 ماه دیگه فوق الادن و wp8 تا اون موقع از نظر هک و ... هم خیلی پیشرفت کرده.
    چرا خومون رو گول بزنیم در حال حاضر ویندوز فون 8 نه هک شده نه کاری میشه باهاش کرد...
    خب دو راه میمونه دیگه . یا این که میرفتم گوشی اندرویدی میخریدم. که واقعا من یکی که این رو نمیتونم تحمل کنم. 2 این که آخرش یه گوشی ویندوز فون بخرم /////

lumia 920 که واقعا به نظرم 1800 میرزه... نه 2600
    اگه 8x بگیرم که الان 1750ست
    اگه lumia 620 بگیرم. زیر 1100 گیر میاد.

حالا الان اگه lumia 620 بگیرم نسبت به 8x حدود 700 تومن صرفه جویی کردم.

با توجه به نیاز هام که بیشتر از همین امکانات Live و People ش و calendar و office و دوربین و اس ام اس و این چیزا استفاده میکنم + چندین برنامه که اکثرشون هم free هستن.
    فعلا برای همین 5 ماه فکر میکنم همین lumia 620 عالی باشه
    چون یه پولی هم پس انداز کردم نیاز این 5 ماهم هم برطرف شده . بعدم همین گوشی هم میتونم 600 700 بفروشم.
    پس همینطوریش 1400 دستم هست. به هر جال تا 5 ماه دیگه یه چیزیم میتونم بزارم روش :دی
    و فکر میکنم اون موقع گوشی های ویندوز فون 8.5 هممون رو خیلی راضی خواهد کرد...

منظورم رو متوجه شدین؟

همین 3.8 اینچ یعنی 0.3 اینچ از iphone 4s بزرگتر. قابل تحمله برام....

والا آبتین جان به نظر من داری اشتباه می کنی.

به چه دلیل دارم بهت می گم. به این دلیل که این گوشی برات ارزش افزوده ایجاد نمی کنه، بلکمم یه ضرر زیادی هم روش می کنی.

تو داری می گی تا 5 ماه دیگه .... یعنی برنامت اینه این گوشی رو ۵ ماه نگه داری و بعد بفروشی. مثلا 600 تا 700

1- ببین اوضاع اقتصادی این مملکت داره هر روز به انحدام کامل نزدیک می شه. تا ۵ ماه دیگه احتمالا دلار از مرز ۵،۵۰۰ می گذره و پولی که تو امروز داری صرف می کنی ۵ ماه دیگه اون ارزش حالا رو نداره. خودتم می دونی که روی قیمت دست دوم اینجور کالاها جای مانور زیادی وجود نداره و تو نمی تونی ۵ ماه دیگه اون ۶۰۰ - ۷۰۰ رو که امروز مد نظرت هست رو از این گوشی به دست بیاری. شاید بتونی ولی ضمانتی براش وجود نداره

2- هیچ ضمانتی وجود نداره که شغل و درآمدی رو که امروز داری فردام داشته باشی در نتیجه، به نظر من، تا زمانیکه کالایی برای آدم واقعا ارزش افزوده نداشته باشه نباید اقدام به خرید کنه. اینو چرا می گم، چون دیگه اون زمان گذشت که آدم ها بر اساس عشق و علاقشون محصولی رو می خریدن. من ۲ سال پیش که HD2 رو فروختم HD7 گرفتم، از عمر گوشیم ۶ ماه بیشتر نگذشته بود رفتم HD7 گرفتم. چرا؟ چون دلار اون موقع بود ۹۰۰ تومن. ..... ها این شکلی وجود نداشت. کارم رونق داشت. خب چون دوست داشتم رفتم گرفتم. ولی الان دیگه این کار رو نمی کنم با این حال که من برای ۹۲۰ یورو گذاشتم کنار. برای اینکه هر چی دارمو گذاشتم برای مایحتاج اساسیم. چرا باز؟ چون می بینم عملا ۸ کاری نکرده. ما دو سال پیش برای ۷ همین موقع دو سه روش جیلبریک داشتیم. همه بچه های بخش فعال بودن. منی که اون موقع کاربر بودم هر روز من سر می زدم یه مطلب جدید بود. الان برا ۸ چی؟ من شنیدم امنیت ۸ فوق العاده بالاست و ممکن هم هست هکر ها با وضعیت موجود ۸ به صرفه نبینن که بخوان انقدر وقت برا هک گوشی هاش تلف کنن. و اگر حرفی رو که من می زنم درست باشه عملا یه تومنتو ریختی دور. ضمن اینکه بازی و نرم افزارای خاصی هم براش نیومده که تو بخوای بابتش انقدر پول بدی. الان جدا ۸ چی داره که ۷ نداره؟

من نظرم اینه که الان این پولتو مقداریشو ارز بخر، یه مقداریشو برو یه تایتان دست دوم تمیز بخر. HSPL کن حالشو ببر تا ۵ ماه دیگه. بعد اگه گوشی نسل دومیا توپ بود اونوقت برو بخر. بذار قضیه هک مشخص بشه. اسمارت فون بدون هک و جیلبریک و روت و فول آنلاک آشغالی بیش نیست

و اما برنامه من:

من متاسفانه سر این ۸ خیلی خرد تو ذوقم. برا همین تا پاییز سال بعد همین تایتانمو نگه می دارم. اگهتا اون موقع ۸ از این لحاظی که گفتم پیشرفت کرد اونوقت یه ۸ می گیرم. اما اگه نکرد حتما می رم یه گوشی شاخ اندرویدی می گیرم. ببین تو خودت می دونی که من اصلا نظر مثبتی رو اندروید ندارم. اصلا به نظر من اندروید یه سیستم عامل بی اصالته و با این حال که بعد وین فون، iOS رو قبول دارم، اما باز به خاطر محدودیت ها و سیاست های اپل نمی رم اونو بگیرم.تو الان خودت ببین گوشی نوت ۲ الان ارزونتر از لومیا ۹۲۰ هست. با اون امکانات. چرا من خودمو از اون امکانات محروم کنم. مگه مایکروسافت دلش به حال من می سوزه که من پولمو برم بریزم تو جیبش تازه هیچ کاری هم نتونم بکنم؟

18. 12 كاربر زير از شما NovaX5 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 95 1231151 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع