• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22

آرشیو

1. Top | #11

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 140610
      نام : امیر مسعود
      سپاس ها : 241
      سپاس از شما 852 بار در 403 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      دلیل این کار شرکت ها تنها تولید گوشی های جدید اما با قدرت کمه.
      وقتی یه گوشی سامسونگ میسازه مثل اس3 مینی.پس باید انتظار داشت پشتیبانی اس2 قطع بشه که فروش اس3 مینی زیاد بشه.(البته فعلا قراره برای اس2 آپدیت بیاد)
      یا سونی وقتی گوشی جدید میسازه که حتی از اکسپریا مینی هم ضعیف تره.تنها روش فروش این گوشی داشتن ساپورته اگر نه همه میرن مینی میخرن.یک سری جدید با ساپورت میگیرن که ضعیف تره.یک سری هم قدیمی میخرن بدونه ساپورت.
      علت آپدیت شدن گوشی های نکسوس و آیفون اینه که گوشی جدید تر که میسازند از نظر سخت افزاری قوی تر از قبلیه هستش.هر کسی میخواد کم تر خرج کنه میره قبلیه را میخره.اگه مثلا اپل هم بیاد گوشی جدید ولی ضعیف بسازه (مثلا بعد 5 بیاد یدونه 4 اینچی بسازه ولی با قدرت 4s ، اگه بخواد این فروش بره باید پشتیبانیه 4s را برداره) دیگه گوشی قبلیش را ساپورت نمیکنه.چون مثلا میخواد کلا 3.5 اینچی را از رده خارج کنه.

2. 2 كاربر زير از شما ps3amir عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #12

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 193341
      نام : امین
      سپاس ها : 708
      سپاس از شما 5,090 بار در 1,718 پست
      جزئيات بيشتر

اخه دوستان می دونید وقتی ما گوشی اندروید کار می کنید احساس می کنید که نیاز به اپدیت داره باگ زیاد داره البته باگ منظورم هنگ نیست بهتر کار کردنه مثلا همه ما ها وقتی اندروید 2.3 رو به 4.04 رفتیم واقا تفاوت رو احساس کردیم با همون سخت افزار اما با چه سرعت و رونی!
      یه مثال دیگه من یه پنتوم 2 داشتم با 128 مگ رم وقتی ویندوز 98 روش بود وحشتناک بود اهنگ پخش می شد یه کاره دیگه می کردی هنگ می کرد!کلیک می کردی هنگ می کرد!اما روی همین سیستم ویندوز اکس پی نصب کردم واقا وحشت زده شدم دیگه از اون صفحه آبی خبری نبود این یعنی لذت خرید!
      اما یه مثال می زنم براتون از موبایل
      سونی یه گوشی داره به نام ارک و یه گوشی جدید زده به نام اکسپریا e
      ارک اس و اکپسریا e هردو رم 512 مگ دارن
      ارک اس 4.2 و رزولیشن استاندارد 854*480 ولی اکسپریا ای 3.5 و 320*480 !
      سی پی یو ارک اس 1.4 ,ولی اکسپریا ای 1
      و جی پی و توی ارک اس از 205 و اکسپریا ای 200

ووووووووووووووووووووووووو
      اکسپریا ای اندروید 4.1 داره!
      ارک اس به 4.1 اپدیت نمی شه!
      --------------------------------------------------
      دوستان دقت کنید که چون خودم سونی دارم مثال می زنم براتون اما مثالهای بیشماری از سامسونگ و ال جی و اچ تی سی هست

و در اخر به نظرم به عنوانی کسی که یه موی سفید کردم
      چه دلیلی به خرید گوشی به جز برند نکسوس هست؟ایا اشتباه نیست که کاربرای حرفه ای تری مثل من یا شما که از موبایل برای همه چی استفاده می کنن چرا باید سمت گالسی اس اس2 اس 3 یا اچ تی سی وان..... برن؟
      من انتخاب بعدیم حتما سری نکسوس خواهد بود .

5. 6 كاربر زير از شما aminjpo عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #13

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 141881
      نام : امیر
      سپاس ها : 600
      سپاس از شما 535 بار در 208 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjpo
      اخه دوستان می دونید وقتی ما گوشی اندروید کار می کنید احساس می کنید که نیاز به اپدیت داره باگ زیاد داره البته باگ منظورم هنگ نیست بهتر کار کردنه مثلا همه ما ها وقتی اندروید 2.3 رو به 4.04 رفتیم واقا تفاوت رو احساس کردیم با همون سخت افزار اما با چه سرعت و رونی!
      یه مثال دیگه من یه پنتوم 2 داشتم با 128 مگ رم وقتی ویندوز 98 روش بود وحشتناک بود اهنگ پخش می شد یه کاره دیگه می کردی هنگ می کرد!کلیک می کردی هنگ می کرد!اما روی همین سیستم ویندوز اکس پی نصب کردم واقا وحشت زده شدم دیگه از اون صفحه آبی خبری نبود این یعنی لذت خرید!

دوستان دقت کنید که چون خودم سونی دارم مثال می زنم براتون اما مثالهای بیشماری از سامسونگ و ال جی و اچ تی سی هست

چه دلیلی به خرید گوشی به جز برند نکسوس هست؟ایا اشتباه نیست که کاربرای حرفه ای تری مثل من یا شما که از موبایل برای همه چی استفاده می کنن چرا باید سمت گالسی اس اس2 اس 3 یا اچ تی سی وان..... برن؟
      باز شما 4 رسمی دارین ما که گلکسی اس پلاس داریم سامسونگ حتی 4 رو هم برا ما نزد !!!! خیلی سیاستش کثیفه
      البته کاستوم رام هستش ولی خوب رام فابریک یه چیزا دیگست از لحاظ باگ و پایداری و ...
      پسر خالم رفته گلکسی نکسوز خریده هی هر چند وقت از طرف گوگل آپدیتت میاد ولی اونم که سامسونگ زده یه سری چیزاش از سری گلکسیش کمتر میزنه که همه نرن سمت نکسوز مثلا رم میکرو اس دی نمیخوره یا دوربین ضعیف تره و ...

7. 4 كاربر زير از شما Amir_dre عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #14

شماره كاربري : 689741
      نام : .:!$Ali$!:.
      سپاس ها : 3,171
      سپاس از شما 19,644 بار در 4,295 پست
      جزئيات بيشتر

اخه کدوم شرکتی میاد یه گوشی با تمام امکانات سخت افزار ونرم افزاری بسازه که مدلای پایین ترشو نخرن هدف این کار فروش بیشتر گوشی به کسایی که دنبال بهترینن که واقعان سیاست کثیفیه

9. 3 كاربر زير از شما L.D.A EX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #15

جزئيات بيشتر

دوستان اکسپریا ای
      Ram :512
      Cpu:1
      320*480. 3.5
      And 4.1
      .....
      اکسپریا ارک
      Ram "512
      Cpu:1.4
      854*480. 4.3
      And 4.4 noon update 4.1!

Sent from my MT11i using Tapatalk 2

11. Top | #16

جزئيات بيشتر

من که بعد از این همه کلاه رفتم سرم گوشی و عدم اپدیت مطمنن گوشی بعدی حتما از سری نکسوس خواهد بود بدون شک

12. Top | #17

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 185215
      سپاس ها : 79
      سپاس از شما 42 بار در 18 پست
      جزئيات بيشتر

هیچ وقت نزار مشتریت از محصولت راضی بمونه.این یه اصل روانشناسی تو تجارته.هر مدلی از هر برندی بخری بعده یه مدت کاری میکنن از چیزی که داری دلسرد بشی و عوضش کنی.قدرت انتخاب زیاد یعنی عدم رضایت از چیزی که میخریم بر عکس انچه هممون فکر میکنیم.

13. 2 كاربر زير از شما 519mehrdad عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #18

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 676738
      نام : سعید ایرانزاد
      سپاس ها : 178
      سپاس از شما 359 بار در 183 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      این سیاست سونی یا سامسونگ نیست. سیاست گوگله.
      من یه سوال دارم. کسانی که گوشی شون را روت کردند میتونند رام رسمی گوشیهای دیگه را بزنند؟
      یعنی مثلاْ سونی لایو که تا 4.04 داره میشه رام سونی xperia c را روش زد؟

15. Top | #19

درجه : مدير بخش
      بخش : تعميرات ، سامسونگ
      شماره كاربري : 729706
      نام : اسماعيل ماهري
      سپاس ها : 22,656
      سپاس از شما 11,605 بار در 2,477 پست
      کمک مالي به سايت: 22222 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIN8282
      دوست خوبم شركت اونوقت چطوري جنسهاي جديدش رو بفروش??
      اين عدم ساپورت هم اكثرا گريبانگير شركتهاي موتورولا و سوني و ال جي هستش.
      موتورولا و سوني كه شورشو در آوردن .
      به نظرم از سامسونگ هاي اند بخري و يا محصول خود گوگل رو بخري تا ٢ الي٣ سال ميتوني گوشيت رو به آخرين ورژن آندروئيد آپگريد كني.
      آره سامسونگم بهترين پرچمدار چند ساله قبلشو كه با اون گوشي سامسونگ شناخته شد رو آپديت نكرد Galaxy S I9000

در كل نو كه مياد به بازار كهنه ميشه دل آزار (سياست همه برندها)

16. 2 كاربر زير از شما REPAIRER عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #20

شماره كاربري : 207464
      سپاس ها : 1,589
      سپاس از شما 3,434 بار در 1,449 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjpo

قضیه اینه که هر شرکتی حداقل یکسال گوشیشو ساپورت میکنه و براش اپدیت میده گاهی شرکتهای مثل اچ تی سی تا دوسال نهایت.مثلامن اینکردیبل داشتم با 2.2 اومد به 2.3و2.5ونهایتا به اندروید چهار هم اپدیت شد.هیچ ربطی هم به قوی یا ضعیف بودن گوشی نداره. علت هم مشخصه اولا همون فروش که گفتید دوم تعدد مدل ها خیلی زیادند و هر مدل هم رام مخصوص خودشو میخواد که باید براساس رابط کاربری اون شرکت خصوصی سازی هم بشه.پس یک تیم پشتیبانی و نیروی عظیمی میخواد که همه مدلهارو پشتیبانی کنه.نکسوس قضیش متفاوته اولا مدلهاش خیلی محدون از هر نسلی یک مدل داره نهایت از ابتدا 4مدل عرضه کرده.بعلاوه نکسوس حالت تست و ازمایش برای اندروید جدید داره.ضمن اونکه اندرویدش خام هست و نیازی به خصوصی سازی کردن نداره باید رو مدلهای مختلف چهار یا دو یا یک هسته ای امتحان بشه.اینه که برای همه مدلهاش اپدیت میده.بهرحال فکر نمیکنم یک کاربر بقول شما حرفه ای بیش از یکی دو سال بخواد گوشی رو نگه داره که اونهم معمولا اپدیت میگیره.ضمنا ادم اگه کاربر حرفه ای باشه خیلی راحت میتونه رامهای کاستوم رو رو گوشیش بریزه.الن برای گوشیهای نسل اول اندروید هم رام چهار هست.پس این خیلی محدودیت بحساب نمیاد که بخاطرش بخوام از لذت داشتن گوشیهای جدید برندهای معروفی چون سونی سامسونگ و اچ تی سی بگذرم.خصوصا که نکسوس تو نکسوس4 خیلی گوشی باکلاس و درجه یکی عرضه نکرد.

Sent from my HTC One using Tapatalk 2

18. كاربران زير از شما arsinnn عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع