× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 374385
    سپاس ها : 244
    سپاس از شما 90 بار در 44 پست
    جزئيات بيشتر

Quest Kindle Fire Vs. Samsung

سلام
    من هر موقع که خواستم یک گجت بگیرم در موبایلستان از دوستان کمک خواستم و هر دفعه که Smart Phone گرفتم عالی بوده و هیچ مشکلی با آن نداشتم.
    الان هم می خوام اگه بشه تبلت بگیرم. من بیشتر می خوام با تبلت PDF بخونم و استفاده از اینترنت و موسیقی با تبلت گوش کنم. اول می خواستم Ipad بگیرم که قیمتش وحشتناک بالا رفت و منصرف شدم. سوالم اینجاست آیا برای کاری که من می خوام با تبلت بکنم کیندل خوبه و از کجا می شه خرید؟؟
    اگر کیندل به صرفه نیست کدام مدل از تبلت های سامسونگ مناسب است؟؟
    برای PDF چه سایزی از نمایشگر مناسب است؟؟
    بودجه هم تا ۲ میلیون هستش.
    با تشکر.

2. Top | #2

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 686455
    نام : مرتضی
    سپاس ها : 347
    سپاس از شما 436 بار در 214 پست
    جزئيات بيشتر

خب با این بودجتون و این انتظاراتتون(همه تبلت ها اعم از چینی و...............)از پسش بر می اد به نظر من سایز 10 اینچ برای گشت و گذار در اینترنت و خوندن کتاب مناسب تره موسیقی هم که دیگه به سایز نیست
    تو 10 اینچی هام به نظر من اگه می خواین از همه بودجتون استفاده کنین گزینه اول نوت 10.1 هست صفحه نمایش خوب سخت افزار قوی و قلم کاربردی که واسه ویرایش و....فایل ها و pdf مناسبه ......گزینه دوم tf700 صفحه نمایش عالی سخت افزار قوی + داک کیبورد جهت تایپ اسان
    اگه می خواین کمتر هزینه کنید تب 2 سخت افزار مناسب صفحه نمایش خوب و قیمت مناسب یا tf300 سخت افزار قوی به همرا ه داک
    اگه 7 اینچی می خواین به نظر من برین سراغ ایپد مینی یا ایسوس 7 که هردو هم صفحه نمایش خوبی دارند هم سخت افزار مناسب
    کیندل ساخته شده برای کتاب خوانی البته کیفیت صفحه نمایشش پایین تره و خیلی خوش قیافه هم نیست و کاربرد گزینه های بالا رو نداره

3. 2 كاربر زير از شما Moty.kichoo عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #3

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 367598
    سپاس ها : 179
    سپاس از شما 367 بار در 160 پست
    جزئيات بيشتر

کیندل فایر اچ دی ۷ اینچ. به نظرم ۱۰ اینچ نگیر چون تو جابجایی اذیتت میکنه. بیشترین سایز رو ۸.۹ کیندل فایر در نظر بگیر، سایز بیشتر از اون رو نگیر. ببین وقتی سایز اکثر ایبوک ریدر ها رو واسه مطالعه ۷ میزنن همین نشون میده که سایز ۷ سایز استانداردی برای مطالعست. در مورد دوستانی هم که راجع به کیفیت صفحه نمایش این تبلت نظر میدن باید پیشنهاد داد یه سری به سایت خود آمازون بزنن تا ببینن کیندل اچ دی جدید چیه ( احتمالا اولین محصول آمازون ، کیندل فایر ، تو ذهنشون بوده! ). به نظرم کیندل راحت انتظاراتت رو برآورده میکنه. زیبا و فوق العاده اقتصادی.

5. Top | #4

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : انجمن ارتباطات و مخابرات
    شماره كاربري : 6349
    نام : Душдфыр ПЫЬ
    سپاس ها : 37,918
    سپاس از شما 33,094 بار در 6,890 پست
    جزئيات بيشتر

توضیحاتی درباره این موضوع