× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 379333
    سپاس ها : 131
    سپاس از شما 89 بار در 42 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض راهنمایی برای خرید مناسب ترین اسمارت فون اندروئیدی

سلام دوستان.
    میخواستم من رو توی خرید مناسب ترین اسمارت فون اندروئیدی راهنمایی کنید.
    این که از واژه مناسب ترین استفاده کردم برای این بود که تقریبا محدودیت قیمتی وجود نداره ولی اینکه گوشی نهایی ارزش واقعی قیمت پرداختی رو داشته باشه خیلی برام مهمه. بهترین امکانات کاربردی با بهترین قیمت.
    اما انتظارات:
    (موارد شامل انتظارات دوستم میشن و مواردی که به خاطر اشنایی کم ایشون من خودم اضافه کردم)

-مهمترین مورد اینکه گوشی توی وظایف اصلیش عالی کار کنه. انتن دهی، کیفیت مکالمه، شماره گیری، اتصال تماس و...
    (یکی از دوستام نوت یک داشت وقتی زنگ میخورد و وصل تماس رو میزد گاهی سریع وصل نمیشد...!!!)

-کیفیت صفحه نمایش به عنوان ویترین گوشی. سایز صفجه نمایش 4 با بالا باشه.

-نداشتن مشکلات اساسی. مشکلاتی که براشون این جملات به کار میره:
    اگه با فلان چیزش مشکل نداری خیلی عالیه...!

-باطری خیلی مهمه.
    اگر قرار باشه کسی اسمارت فون بگیره و مجبور باشه نور صفحه رو کمه کم کنه و استفاده نکنه که 2 روز روشن بمونه و همیشه وقتی بیرونی و کار داری ترس داشته باشی دیگه...!!! بهترین گوشی اگه توی دست من خاموش باشه برام فایده ای نداره. علاوه بر اینکه شرایط مشغله کاری و تماس های مکرر دلیل اصلیه.

-روان بودن گوشی. بدون لگ بدون هنگ...

-

-دوربین خیلی مهم نیست. اگرچه اگر خوب باشه بهتر.

-تعدد هسته ها اصلا مهم نیست.

-برند غیر از ال جی اصلا مهم نیست.

-آپدیت.

-یکسری مواردی هم هست که باشن خوب بهتره:
    زیبایی و کیفیت ساخت، افت کم قیمت (چون حداکثر احتمال میدم مهمون 6 ماهه باشه)، موجود بودن رنگ سفید و...

یه خواهشی هم دارم دوستانی که لطف میکنن و من رو راهنمایی میکنن اگر با مدل مورد نظرشون کار کردن یا دارنش ذکر کنن چون برام خیلی مهمه. راهنمایی براساس ویژگی های روی کاغذ خیلی کاربردی نیست.

s3، onex+ ، xperia T & TX ، one x ، نوت 2 رو هم واقعا نمیدونم میتونه با ابعادش کنار بیاد یا نه خیلی قطعی اسم نمیارم. و گزینه های دیگه که اگر انتظارات رو براورده میکنه اصلا مهم نیست ارزون قیمت تر باشه.

2. 5 كاربر زير از شما mastaneh8080 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #11

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 749092
    نام : دانیال
    سپاس ها : 2,643
    سپاس از شما 3,171 بار در 979 پست
    جزئيات بيشتر

از نظر من اکسپریا تی اکس میتونه بهترین گزینه باشه نه صفحه نمایشش خیلی بزرگه نه خیلی کوچیکه خیلی عالیه
    میتونید وان ایکس بگیرید که بسیار عالی هستش هیچی کم نداره
    میتونید گلکسی اس 3 بگیرید که اون هم از نظر سخت ابزاری هیچ محدودیتی نداره
    بهتره تی اکس بگیرید

4. 3 كاربر زير از شما .:DRACULA:. عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #12

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiword
    xperia z
    خدای باطریه
    البته اگه بتونی یکم صبر کنی...
    مشخصه چقدر باید صیر کنم؟
    اخه بعدش میترسم دوباره بگم صبر کنم تا اس4 یا...
    اصن این بازار گوشی موبایل هیچیش معلوم نیست.

6. كاربران زير از شما mastaneh8080 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #13

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط aslany
    سلام دوستان. سلام علیکم
    این که از واژه مناسب ترین استفاده کردم برای این بود که تقریبا محدودیت قیمتی وجود نداره ولی اینکه گوشی نهایی ارزش واقعی قیمت پرداختی رو داشته باشه خیلی برام مهمه. بهترین امکانات کاربردی با بهترین قیمت.= ای جان اولین کسی هستید که دقیقا حرف منو زد دمت گرم
    اما انتظارات:
    (موارد شامل انتظارات دوستم میشن و مواردی که به خاطر اشنایی کم ایشون من خودم اضافه کردم)

-مهمترین مورد اینکه گوشی توی وظایف اصلیش عالی کار کنه. انتن دهی، کیفیت مکالمه، شماره گیری، اتصال تماس و...
    (یکی از دوستام نوت یک داشت وقتی زنگ میخورد و وصل تماس رو میزد گاهی سریع وصل نمیشد...!!!)

-کیفیت صفحه نمایش به عنوان ویترین گوشی. سایز صفجه نمایش 4 با بالا باشه. ایکسپریا تی ایکس تا اینجا همینططوره و 4.55 اینچ جوری طراحی شده که بایک دست کار کنه

-نداشتن مشکلات اساسی. مشکلاتی که براشون این جملات به کار میره:
    اگه با فلان چیزش مشکل نداری خیلی عالیه...! من که همچین جمله ای ندیدم

-باطری خیلی مهمه.= باطریش به موتورلا نمیرسه ولی باز خیلی خوبه
    اگر قرار باشه کسی اسمارت فون بگیره و مجبور باشه نور صفحه رو کمه کم کنه و استفاده نکنه که 2 روز روشن بمونه و همیشه وقتی بیرونی و کار داری ترس داشته باشی دیگه...!!! بهترین گوشی اگه توی دست من خاموش باشه برام فایده ای نداره. علاوه بر اینکه شرایط مشغله کاری و تماس های مکرر دلیل اصلیه.اینجوری براتون راحت کار میکنه

-روان بودن گوشی. بدون لگ بدون هنگ... بله این موردم نداره چون سی پی یو قدرتمندی داره واندرویده

-

-دوربین خیلی مهم نیست. اگرچه اگر خوب باشه بهتر.13 مگاپیکسل خوبه :دی

-تعدد هسته ها اصلا مهم نیست.2 هسته کریت چی اونم خوبه دیگه

-برند غیر از ال جی اصلا مهم نیست. سونی

-آپدیت. 4.1 فعلا اومده براش

-یکسری مواردی هم هست که باشن خوب بهتره:
    زیبایی و کیفیت ساخت، افت کم قیمت (چون حداکثر احتمال میدم مهمون 6 ماهه باشه)، موجود بودن رنگ سفید و... دقیقا همه موارد رو دارا میباشد

یه خواهشی هم دارم دوستانی که لطف میکنن و من رو راهنمایی میکنن اگر با مدل مورد نظرشون کار کردن یا دارنش ذکر کنن چون برام خیلی مهمه. راهنمایی براساس ویژگی های روی کاغذ خیلی کاربردی نیست.دروغ چرا ندارمش اما خیلی بررسی و ویدیو ازش دیدم شاید خودمونم خریدیم

s3، onex+ ، xperia t & tx ، one x ، نوت 2 رو هم واقعا نمیدونم میتونه با ابعادش کنار بیاد یا نه خیلی قطعی اسم نمیارم. و گزینه های دیگه که اگر انتظارات رو براورده میکنه اصلا مهم نیست ارزون قیمت تر باشه

دقیقا همون چیزی که من پیشنهاد کردم رو شما هم مد نظر داشتید xperia tx
    این پست فوق العاده بود. مرسی که وقت گذاشتی.

8. كاربران زير از شما mastaneh8080 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #14

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 238401
    سپاس ها : 1,316
    سپاس از شما 556 بار در 306 پست
    جزئيات بيشتر

من خودم تبلت 7 پلاس سامسونگ دارم، البته نمیگم تبلت بگیریا، اما چند تا نکته رو خواستم بگم شاید به دردت بخوره:
    1- چون هم گوشی ال-جی دیدم و هم htc ، توصیه میکنم اصلا سمت ال-جی تو اسمارت فون نری، htc هم اگه فارسی برات مهمه همینطور، اصلا نرو
    2- تو محصولات سامسونگ همه جور ساپورتش خوبه، تنها میمونه اندازه، که اگه اینترنت واست مهمه که باید بزرگ باشه اما ازونجا که هرچقدر بزرگ باشه باز برای اینترنت کمه، من خودم باز اگه pc دم دست باشه یا لبتاب، سمت تبلت نمیرم] پس بهتره بری سمت اندازه های نرمال مثل s3
    3- راستی الان نمیدونم بازار چجوریه، اما قبلا سامسونگ دیگه همون گارانتی بین المللش تو ایران هم جواب میده و الکی پول گارانتی و .. نمیدی، اما محصولات دیگه این مشکل رو دارند و انواع گارانتی هایی که معلوم نیست جوابگو باشند دارن.
    کلا برای تماس زیاد هم بهتره یه هندزفیری بلوتوث داشت، البته اگه با سیم هم باشه که بهتر، بخاطر امواج و سردرد

10. كاربران زير از شما parsejavid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #15

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : مشاوره برای خرید
    شماره كاربري : 397565
    سپاس ها : 41,215
    سپاس از شما 48,114 بار در 13,703 پست
    جزئيات بيشتر

به نظر من قویترین و بهترین گوشی آالی نوت ۲ هست

از نظر ال‌سی‌دی و تراکم پیکسل عالی‌ هست

بسیا سبک و خوش دست هست

شارژ خیلی‌ عالی‌ داره

از نظر سخت افزاری هم اصلا کم نمیاره با وجود رم ۲ گیگ

فروش تمام پكيج هاى

((( آندرويد و سيمبيان و بادا و ايفون و ايپد و tongbu و 25pp )))

كامل و آپديت روزانه با قيمت هاى باور نكردنى بر روى بهترين dvd خام هاى موجود همراه با تخفيفات و هداياى ويژه براى كاربران مختلف ، قيمت ها را مقايسه كنين ، قابل دريافت تمام آپديت ها پس از ١٥ يا ١ ماه يا هر زمان ديگر بدون نياز به خريد پكيج دوباره به صورت كامل

12. 2 كاربر زير از شما s.mina.1369 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #16

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط s.mina.1369
    به نظر من قویترین و بهترین گوشی آالی نوت ۲ هست

از نظر ال‌سی‌دی و تراکم پیکسل عالی‌ هست

بسیا سبک و خوش دست هست

شارژ خیلی‌ عالی‌ داره

از نظر سخت افزاری هم اصلا کم نمیاره با وجود رم ۲ گیگ

مرسی
    ولی نوت دیگه خیلی ابعادش بزرگه.

فکر میکنم الان اس3 و وان ایکس و tx موندن. البته اگر tx رو به t ترجیح بدیم.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

توضیحاتی درباره این موضوع