× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

آرشیو انجمن مشاوره

موضوع: گوشی تا 700

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 287381
    سپاس ها : 114
    سپاس از شما 45 بار در 34 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض گوشی تا 700

با سلام
    گوشی neo v دارم که تقریبا فروختمش . حالا یه گوشی میخوام تو مایه های خود نئو وی فقط واسه تنوع عوض میکنم . یه جورایی انتظاراتم از گوشی دقیقا مشخصات خود نئو وی هست فقط از یه برند دیگه یا هر برندی . فقط واسه تنوع (گوشی Sony Xperia go چشمو گرفته) اگه عیب خاصی نداره پیشنهاد میکنید؟!!

2. 2 كاربر زير از شما mamyw800 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #11

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 713517
    نام : ali
    سپاس ها : 4,591
    سپاس از شما 5,334 بار در 1,407 پست
    جزئيات بيشتر

گو هم گوشیه خوبیه.ولی تو این رنج سولا از گو بهتره.بازم همونی رو که میخاین بخرین.تنها فرقاشون:
    سولا صفحش 3.7 اینچ 480در 854 پیکسل هست با تراکم پیکسلی 265 ولی گو 3.5 اینچ 320در 480 با تراکم پیکسلی 165 هست که سولا صفحش خیلی با کیفت تره و به همون نسبت صفحه گو بی کیفیت تر.سولا تاچ شناور داره ولی جاش گو استاندارد ip67 داره که همین ضد آب و گرد و غبار هست.سولا nfc داره ولی گو نداره.باتری سولا از گو بیشتره یکم ولی شارژ دهی گو از سولا بیشتره.بخاطر صفحه نمایشش.در آخر هم گو جلی بین رسمی براش میاد ولی سولا نه!بقیه چیزاشونم کاملا یکیه.اگه با کیفیت صفحه گو کنار میاین و ضد آب و گرد و غبار به کارتون میاد، گو رو بگیرین و اگر هم صفحه بزرگتر و طراحی بهتر با nfc و تاچ شناور میخاین سولا رو بگیرین!نمیدونم چرا این کمپانیا یه گوشی که همه چی داشته باشرو نمیسازن!من بودم سولا رو میگرفتم.

4. 2 كاربر زير از شما a.heshmati96 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #12

شماره كاربري : 548021
    نام : saeed
    سپاس ها : 9,737
    سپاس از شما 9,272 بار در 2,607 پست
    کمک مالي به سايت: 70000 ريال
    جزئيات بيشتر

دوست عزیز بنظرم اگه واسه تنوع میخوای عوض کنی دست دو پرادا رو بخر.من که اگه پول داشتم سولامو با پرادا عوض میکردم.حالا برای چی گفتم.احتمال امدن جیلی بین برای پرادا زیاده البته اگه الجی دست بکار بشه.برای سولا هم بطور رسمی نمیاد.پس باید منتظر کاستوم رامش باشی.اما چون گفتی در حد نئو باشه از این نظر فکر نکنم مشکلی داشته باشی.

پرادا سخت افزار قوی تری نسبت به سولا داره و در میان گوشیهای رده بالا قرار میگیره.دوهسته ای با رم 1 گیگ که از این نظر خیلی عالیه.اما سولا رمش 512 مگه که برای اندروید 4 کمه که از این نظر بشخصه خیلی رنج میبرم.دوهسته ای هست و با اینکه سخت افزارش قدرت پخش فول اچ دی رو داره اما فول اچ دی رو پخش نمیکنه اما اچ دی رو براحتی پخش میکنه.که پرادا از این نظر از سولا بهتره.
    دوربین سولا در محیط های بسته و کم نور خوب عکس نمیندازه.درسته 5 مگاپیکسلیه اما کیفیت دوربین 5 مگاپیکسلو نداره.بشخصه اعتقادی به دوربین گوش های سونی ندارم.
    برعکس پرادا 8 مگاپیکسلیه و با اینکه در حد 8 مگاپیکسلهای هم رده خودش نیست(اینو من نمیگم.سایتهایی که بررسیشو گذاشتن,گفتن)اما هر چی باشه از 5 سولا بهتره و فول اچ دی فیلمبرداری میکنه و براحتی هم میتونه پخش کنه.
    هر دو تا شون 8 گیگ حافظه داخلی دارند که از این نظر برابری میکنند.
    به گفته آقا شاهرخ کیفیت صفحش هم خیلی خوبه.کیفیت صفحه سولا هم خوبه اما زیر نور خورشید منو ناامید کرد.البته لمس شناورش باعث شده ریاد به این مساله توجه نکنم.
    باتریهاشون هم فکر کنم برابری کنند.
    هردوشون هم از فناوری ان اف سی بهره می برند.
    اگه من جای شما بودم اگه واسه تنوع میخواستم گوشیمو عوض کنم بجای اینکه سولا بخرم یا گو میرفتم پرادا میخریدم.
    اینم بگم گو رو قبول ندارم چون کیفیت صفحش خوب نیست و رزولوشن پایینی داره.خاصیت ضد آب بودنش یه مزیته اما فکر نکنم زیاد بدردت بخوره.

6. 3 كاربر زير از شما farary11 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #13

شماره كاربري : 561134
    نام : AhMaD
    سپاس ها : 5,408
    سپاس از شما 5,608 بار در 1,592 پست
    جزئيات بيشتر

به نظر منم اکسپریا سولا خودمم دنبالشم تا چند وقت دیگه میگیرمش
    سی پی یو 2 هسته ای, دوربین خوب, باطری خوب , پشتیبانی از تکنولوژی nfc , لمس شناورو صفحه نمایش با کیفیت,
    شک نکن برو بگیرش

8. كاربران زير از شما .:AhMaD:. عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #14

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 674965
    سپاس ها : 126
    سپاس از شما 453 بار در 230 پست
    جزئيات بيشتر

سولا
    سی پی یو دو هسته ای
    لمس شناور
    اندروید 4
    8 گیگ داخلی و اس دی هم میخوره
    دوربینم 5

10. Top | #15

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 287381
    سپاس ها : 114
    سپاس از شما 45 بار در 34 پست
    جزئيات بيشتر

فقط میبخشید یه سوال دیگه
    من قزوین هستم و sony go رو قیمت کردم گقتن 800. با این قیمت ارزش خرید داره آیا؟!!

11. Top | #16

شماره كاربري : 713517
    نام : ali
    سپاس ها : 4,591
    سپاس از شما 5,334 بار در 1,407 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mamyw800
    فقط میبخشید یه سوال دیگه
    من قزوین هستم و sony go رو قیمت کردم گقتن 800. با این قیمت ارزش خرید داره آیا؟!!
    میتونی از فروشگاهای اینترنتی بگیری.ارزون تر میدن

12. كاربران زير از شما a.heshmati96 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #17

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 674965
    سپاس ها : 126
    سپاس از شما 453 بار در 230 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mamyw800
    فقط میبخشید یه سوال دیگه
    به
    همشهری هم هستیم که
    داداش کلا قزوین همینجوریه
    قیمتا فضاییه
    به نظر من اگر خواستید خرید کنید کلا قزوین نخرید تهران بهتره چون قزوین همه از تهران میاد و تو راه 100 تومنم میکشن روش

14. كاربران زير از شما aslany عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

توضیحاتی درباره این موضوع