× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

پرتال خبری iOS

1. Top | #11

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 528224
    سپاس ها : 470
    سپاس از شما 709 بار در 247 پست
    جزئيات بيشتر

به نظر من اپل در طراحی آیفون 5 نسبت طول به عرض رو خیلی بد تعریف کرد... همون نسبت 4s خیلی خوب بود واگه قصد داشت اینکارو بکنه باید به عرض هم به همون نسبت اضافه میکرد ... تنها ایراد 4s به نظر ورودی اون بود که در 5 درگاه لایتینگ اومد و اونو حل کرد به نظر من البته اپل نباید خودشو بندازه تو جریان بزرگتر کردن و سایز و این حرفا .... یه سایز استاندارد جدید برای خودش در نظر بگیره ( برای چند سال ) و بعد رو کیفیت ساخت و خدمات بپردازه

2. كاربران زير از شما mig33 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #12

شماره كاربري : 672517
    سپاس ها : 3,733
    سپاس از شما 1,339 بار در 351 پست
    جزئيات بيشتر

به نظر من اپل دقیقا به دو اندازه آیفون نیاز داره.

4. 2 كاربر زير از شما Hossein-MI عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #13

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 230469
    نام : AmIr
    سپاس ها : 883
    سپاس از شما 361 بار در 147 پست
    جزئيات بيشتر

اول از همه باید کیفیت بدنه رو ببره بالا ایفون 5 رو لمس میکنی گوشه هاش زدگی ایجاد میشه من دیگه نمیدونم چجوری دستم بگیرمش حالا شما حساب کنید یه بار از دست بیوفته فک نکنم چیزیش بمونه هنوزم 4s رو دستم میگیرم لذت میبرم به نظر من همون اندازه صفحه ی 4s عالی بود فقط باید باریکتر و خوشکل ترش میکردن نمیدونم بعضی ها چرا انقدر اسرار دارن صفحه ی ایفون بزرگ بشه به نظر من که بهترین اندازه صفحه همون 4s هستش کاملا تو یک دست مچ میشه .

6. كاربران زير از شما YAHEL-SHERMAN عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #14

شماره كاربري : 694082
    سپاس ها : 603
    سپاس از شما 681 بار در 245 پست
    جزئيات بيشتر

چیزی که مشخه،اینکه آیفون بعدی یعنی 5s ،از نظر ظاهر و ابعاد و طراحی مثل آیفون 5 میمونه و تغییری نمیکنه.همونطور که توی سری های قبل همین بود
    ولی یه سری تغییرات توی پردازنده قوی تر و دوربین بالاتر و تراکم پیکسلی بیشتر حتما" انجام میده!!

8. كاربران زير از شما (Monarch) عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #15

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 406247
    نام : Nima
    سپاس ها : 1,035
    سپاس از شما 388 بار در 111 پست
    جزئيات بيشتر

واقعا نظرات همه ی دوستان صحیح هستش ولی از نظر من اگه اپل بخواد با یک گوشی کله طرفدارانشو و بقیه رو جذب کنه و دوباره به سمت سطر اول برندها بره باید اینبار دوگوشی با ابعاد خاص معرفی کنه بهترین کار برای اپل همنیه که اونم عمرا دست به چنین کاری بزنه البته کار برای اپل خیلی هم سخت شده Samsung Sony Htc با این همه تنوع گوشی و اپل با یک گوشی باید با این همه برند ها ی سرسخت رقابت کنه و این نشون میده اگه اپل تنوع محصولاتش رو زیاد کنه خیلی راحت می تونه از همه ی رقیباش سبقت بگیره ولی خب کسی چه میدونه الان همه ی این ابر غولها برای اینکه بهترین باشند در چه فکری هستند...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

توضیحاتی درباره این موضوع