× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

پرتال خبری iOS

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 688593
    نام : رضـــــــــا
    سپاس ها : 32,222
    سپاس از شما 24,405 بار در 2,180 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض آمارها نشان می‌دهد: کاهش رغبت آسیایی‌ها به آیفون اپل

شاید تصور آن کمی سخت باشد اما تا همین چندسال پیش داشتن یک گوشی آیفون، به اصطلاح عامیانه نوعی کلاس محسوب می‌شد اما با ورود گوشی‌های اندرویدی و اخیرا ویندوزفون، شاید داشتن یک گوشی آیفون آنچنان به چشم نیاید.

بر اساس گزارشی که توسط خبرگزاری رویترز منتشرشده، افرادی که درکشورهای تاثیرگذار بر بازار و در آسیا زندگی می‌کنند، تمایل چندانی به داشتن گوشی‌های اپل نشان نمی‌دهند. به عنوان مثال در ژانویه سال ۲۰۱۲ آیفون ۷۲ درصد سهم بازار سنگاپور را در اختیار داشت که این مقدار هم اکنون به ۵۰ درصد رسیده است.

اما جایگزین این دستگاه‌ها، اندرویدی‌های موجود در بازار هستند. البته به طور ویژه از برند سامسونگ. در این گزارش به ویژه چندین بار به گلکسی نوت ۲ اشاره شده و از صفحه نمایش بزرگ و باتری باظرفیت بالا به عنوان مزایای آن یاد شده است.

نویسنده این گزارش در طی سفری که به آسیا داشته، از استفاده گسترده افراد از این دستگاه سخن می‌گوید به گونه ای که ترغیب شده تا یک دستگاه گلکسی نوت ۲ اندروید برای خودش بخرد.

اما آیا اپل می‌تواند به جایگاه خود بازگردد؟ پاسخ به این سوال مشکل است. با توجه به اینکه سیستم عامل اندروید گوگل روز بروز بهبودهای چشمگیری را تجربه می‌کند و از سویی شرکت‌هایی مانند سامسونگ سخت‌افزارهای فوق‌العاده‌ای را با پلتفرم اندروید عرضه می‌کنند به نظر شانس اپل چندان زیاد نیست.

فارنت

2. 12 كاربر زير از شما MODERN عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : عمومی|تخصصی|نرم افزار و بازی iOS
    شماره كاربري : 722570
    نام : MohammadReza
    سپاس ها : 12,384
    سپاس از شما 17,495 بار در 6,379 پست
    جزئيات بيشتر

من که اصلا این خبر رو قبول ندارم

4. Top | #3

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 64631
    نام : اوهوی
    سپاس ها : 6,202
    سپاس از شما 2,228 بار در 839 پست
    جزئيات بيشتر

زماني ( قبل از اندروييد و تا يكي دو سال پيش ) سيستم عامل ايفون و برنامه هاش تو دنياي اسمارت فون ها يكه تازي ميكردن و

اپل هم به خاطر نبود رقيب راحت توليد خودش رو بر اساس انچه كه ميخواست توليد ميكرد ( مثلا صفحه نمايش كوچيكتر علارغم اصرار تعداد زيادي از مشتريانش به توليد صفحه هاي نمايش بزرگتر )

ولي الان با وجود گوشي هاي خيلي خوب و با امكانات بيشتر و سيستم عامل اندروييد قدرتمند ديگه اپل و گوشيش ايفون دارن اون جايگاه قبلي رو از دست ميدن و الانم ميبينيم و خبرهايي ميشنويم در باره ايفون هاي ارزون قيمت و ايفون با صفحه نمايش بزرگتر !!!

چون ديگه بازار رقابتي هستش و اگه من اون چيزي رو كه از گوشي ميخوام تو ايفون نتونم پپيدا كنم ميرم دنبال اندروييد !!

الان ديگه تنوع نرم افزاري خيلي پيشرفت كرده نسبت به دو سال پيش ( تو آندروييد )

5. Top | #4

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : ios
    شماره كاربري : 304132
    نام : وحید
    سپاس ها : 5,072
    سپاس از شما 15,001 بار در 4,677 پست
    جزئيات بيشتر

آره تو ایران که اینجوری بوده
    سامسونگ کپی میزنه و به خورد ما میده
    خدایا

من در کلبه حقیرانه خود