× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

پرتال خبری iOS

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 492562
    نام : رضا
    سپاس ها : 6,380
    سپاس از شما 10,496 بار در 1,284 پست
    جزئيات بيشتر

iOS 6.1.2 در راه است

روز گذشته مشکل امنیتی در سیستم عامل iOS 6.1 یافت شد. به طوری که اگر دستگاه شما passcode داشته باشد می توان از آن گذشت و با دستگاه تماس گرفت، ایمیل ارسال کرد، SMS ارسال کرد و به تصاویر دستگاه دسترسی پیدا کرد. روش بسیار ساده است و سایت AllThingsD طبق صحبتی که با اپل داشته است قرار است به زودی این مشکل با یک آپدیت رفع شود. اما امروز منابع مختلف اعلام کرده اند که iOS 6.1.2 خیلی زود به صورت عمومی عرضه خواهد شد. این نسخه برای رفع مشکلات امنیتی و مشکلات سیستم exchange می باشد. طبق این گزارشات باید روز دوشنبه یا سه شنبه منتظر این نسخه باشیم و حتما قبل از ۲ اسفند شاهد این نسخه خواهیم بود. اما نسخه ۶.۱.۱ بتا که هم اکنون برای برنامه نویسان عرضه شده است و حاوی بهبود نقشه های اپل برای ژاپن می باشد در آینده به صورت نسخه 6.1.3 یا 6.2 عرضه خواهد شد.

منبع:9to5mac.com

2. Top | #2

شماره كاربري : 198911
    نام : کاک شاهرخ
    سپاس ها : 21,945
    سپاس از شما 48,006 بار در 7,295 پست
    جزئيات بيشتر

خوب تا 7 بیاد راه داره...این حفره امنیتی روی کل ورژنها 6 جواب میده...

از قضا من هم حفره رو پیدا کردم یه سوراخ کوچولوه توی فریمور دی:

خدا کنه کسی نقش پترس رو اجرا نکنه حفره رو ببنده...چون من میشم دهقان فداکار و گوشیم رو آتیش میزنم !!!

3. 11 كاربر زير از شما S.H.A.H.R.O.K.H عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #3

شماره كاربري : 254889
    نام : AdiB
    سپاس ها : 7,635
    سپاس از شما 5,692 بار در 1,259 پست
    جزئيات بيشتر

این اپل هم خیلی باحاله میاد مثلا ابروشو درست کنه میزنه چششو در میاره :)) اینجور مشکلی توی یه سیستم عامل به این ابهت خیلی ضایس!!! کلا فک کنم داشتن به حفره های امنیتی واسه جلوگیری از جیلبریک فکر میکردن یه تونلی وا گذاشتن واسه ملت

5. 4 كاربر زير از شما A.Plus عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

شماره كاربري : 747136
    نام : alireza
    سپاس ها : 5,342
    سپاس از شما 8,060 بار در 2,108 پست
    جزئيات بيشتر

اره دیگه همینه نمیشینن قبل از انتشار دو ساعت تست کنن و فایل ها رو برسی کنند همین میشه دیگه.
    خب تقصیر خودشه برنانه هاشو پولی نذاره(یا ارزون و قابل خرید از سراسر دنیا) تا مردم به فکر جیل کردن نباشن و اینقدر به فکر بستن حفره های امنیتی دیگه نباشن که اینجوری گندش در بیاد

توضیحاتی درباره این موضوع