• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

رام

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
      بخش : Sony
      شماره كاربري : 733403
      سپاس ها : 29,847
      سپاس از شما 48,023 بار در 10,094 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض [ICS]كاستوم رام Rom Revolution Xperia Neo L | ورژن 1.0 |تاريخ انتشار 2013/03/07

با سلام

در اين تاپيك كاستوم رام Revolution كه بر اساس رام رسمي ICS مي باشد، معرفي مي گردد.

کد:
      ويژگي ها
      Wifi Hotspot ( look at the screenshots :P ) BT Tethering USB tethering MTP full work MSC full work Auto Brightness GPS Notifaction Lamp Camera ( Video, Photo and Panaroma ) Bravia Engine 2 Xloud Walkman with Clearbass Dlna full work New Xperia T Homelauncher Small Apps Xperia T Lockscreen Xperia T ........ insinde Xperia Superuser ( Pre Rooted ) Storefont ( show only Games ) Full Playstion Certified Statusbar with toogles
      کد:
      تغييرات ورژن 1.0
      -fix xloud lib -new gpu or adreno for xperia S -new style lockscreen(jellybean) -new mms have dual ui -fix some app crash -new libaudio -remove some app -set permassion app on user vendor -xperia app move to vendor -more free system is 98mb -but still not lucky on running app using ram still get laging but only if many app is runing,myb need use task manager

Tip | نکته

نحوه نصب

كرنل NxtNeoL را از Fastboot فلش كنيد.(براي بوتلودر باز)
      رام را دانلود و به مموري منتقل كنيد
      وارد ريكاوري شده و از Mount and Storage تمام system و cache و data را format و mount كنيد و سپس از Advance >>> wipe dalvik cache را انجام دهيد.
      سپس رام را نصب كنيد
      منتظر بمانيد تا گوشي ريستارت شود(ممكن است 2-3 بار ريستارت شود)
      وقتي كه گوشي ريستارت شد، 3 دقيقه صبر كنيد و سپس وارد ريكاوري شويد و فايل FIX را فلش كنيد.
      اگر مشكل وايفاي داشتيد فايل WifiFix را نيز ار ريكاوري نصب كنيد.

منبع
      بسم الله الرحمن الرحیم

الله لا اله إ لاّ هوَ الحیُّ القیُّومُ لا تَا خذُهُ سِنَهٌ وَ لا نَومٌ لَهُ ما فِی السَّماواتِ وَ ما فِی الأَرضِ مَن ذَا الَّذی یَشفَعُ عِندَهُ
      إلا بِإذنِهِ یَعلَمُ ما بَینَ أَیدِیهمِ وَ ما خَلفَهُم وَ لا یُحیطونَ بِشَی ءٍ مِن عِلمِهِ إلا بِما شاءَ وَسِعَ کُرسِیُّهُ السَّماواتِ و الأرض وَ لا یَؤدُهُ حِفظُهُما وَ هوَ العَلیُّ العَظیم* لا إکراهَ فِی الدَّین قَد تَبَیَّنَ الرُّشدُ مِنَ الغَیَّ فَمَن یَکفُر بِالطَّاغوتِ وَ یُؤمِن بِالله فَقَد استَمسَکَ بِالعُروَةِ الوُثقی لاَنفِصامَ لَها و الله سَمِیعٌ عَلِیمٌ* الله وَلِیُّ الَّذین آمَنوا یُخرِجُهُم مِنَ الظُّلُماتِ إِلی النُّور وَ الُّذینَ کَفَروا أولیاؤُهُمُ الطَّاغوتُ یُخرِجُونَهُم مِنَ النُّور إِلَی الظُّلُماتِ أُولئِکَ أصحابُ النَّارِ هُم فِیها خالِدُونَ

خداى یکتا که جز او کسی شایسته ستایش نیست او همیشه زنده ی پا برجای است .
      (پس) هیچ گاه خواب سبک و سنگین او را فرا نمی گیرد . آنچه در آسمان ها و آنچه در زمین است در سیطره مالکیّت و فرمانروایى اوست . مگر می شود کسی شفاعت کند(مردم را) بدون اجازه ی او . ایشان به پیدا و پنهان آگاه است . وایشان ذرّه ای از دانش او را احاطه ندارند مگر به آنچه او بخواهد . دامنه تخت (سلطنت) او آسمانها و زمین است . نگهداری اینها برایش کاری نیست . و او بلند مرتبه ترین و بزرگ مطلق است * در دین اجباری نیست . فرق میان پیشرفت و سقوط بیان شده است . پس آن کس که طغیانگر بود . به خدا ایمان آورد . به بهترین دستاویز نجات (از پرتگاه) رسیده است . که پاره شدنی نیست . و خدا شنوا و دانا است*
      خدا پشتیبان افراد باایمان است . آنها را از تاریکیها بیرون می آورد و به طرف نور می برد . به همان صورت به کسانی که طغیان کردند کمک میکند.
      چنان که آنها را از نور بیرون آورده به درون تاریکی ها می برد . آنهایند اهل آتش جهنّم و همیشه در آن خواهند بود .

2. 5 كاربر زير از شما JIMA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #2

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 726511
      سپاس ها : 0
      سپاس از شما 8 بار در 6 پست
      جزئيات بيشتر

من هر کاری کردم وای فای کار نکرد کلا این رام با وای فای مشکل داره .اگه اصلاح بشه رام زیبا وعالی هستش اگه درست شد تست کنید به ما هم بگید .....
      من سه روز این رام رو داشتم هیچ ایرادی نداشت تا این که نیاز به وای فای داشتم که ..... همه کار کردم حتی فایل بالا رو هم زدم از کرنل های دیگه هم استفاده کردم اما نشد .....

5. Top | #3

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط khalil7777
      من هر کاری کردم وای فای کار نکرد کلا این رام با وای فای مشکل داره .اگه اصلاح بشه رام زیبا وعالی هستش اگه درست شد تست کنید به ما هم بگید .....
      من سه روز این رام رو داشتم هیچ ایرادی نداشت تا این که نیاز به وای فای داشتم که ..... همه کار کردم حتی فایل بالا رو هم زدم از کرنل های دیگه هم استفاده کردم اما نشد .....
      یکبار فکتوری ریست کن
      و بعد فایلهای fix رو هم مجدد نصب کن

*** در حالی که وایفای روشنه، گوشی رو خاموش یا ریستارت نکنید***

***یکبار وایفای رو خاموش و ریستارت کن***
      بسم الله الرحمن الرحیم

الله لا اله إ لاّ هوَ الحیُّ القیُّومُ لا تَا خذُهُ سِنَهٌ وَ لا نَومٌ لَهُ ما فِی السَّماواتِ وَ ما فِی الأَرضِ مَن ذَا الَّذی یَشفَعُ عِندَهُ
      إلا بِإذنِهِ یَعلَمُ ما بَینَ أَیدِیهمِ وَ ما خَلفَهُم وَ لا یُحیطونَ بِشَی ءٍ مِن عِلمِهِ إلا بِما شاءَ وَسِعَ کُرسِیُّهُ السَّماواتِ و الأرض وَ لا یَؤدُهُ حِفظُهُما وَ هوَ العَلیُّ العَظیم* لا إکراهَ فِی الدَّین قَد تَبَیَّنَ الرُّشدُ مِنَ الغَیَّ فَمَن یَکفُر بِالطَّاغوتِ وَ یُؤمِن بِالله فَقَد استَمسَکَ بِالعُروَةِ الوُثقی لاَنفِصامَ لَها و الله سَمِیعٌ عَلِیمٌ* الله وَلِیُّ الَّذین آمَنوا یُخرِجُهُم مِنَ الظُّلُماتِ إِلی النُّور وَ الُّذینَ کَفَروا أولیاؤُهُمُ الطَّاغوتُ یُخرِجُونَهُم مِنَ النُّور إِلَی الظُّلُماتِ أُولئِکَ أصحابُ النَّارِ هُم فِیها خالِدُونَ

(پس) هیچ گاه خواب سبک و سنگین او را فرا نمی گیرد . آنچه در آسمان ها و آنچه در زمین است در سیطره مالکیّت و فرمانروایى اوست . مگر می شود کسی شفاعت کند(مردم را) بدون اجازه ی او . ایشان به پیدا و پنهان آگاه است . وایشان ذرّه ای از دانش او را احاطه ندارند مگر به آنچه او بخواهد . دامنه تخت (سلطنت) او آسمانها و زمین است . نگهداری اینها برایش کاری نیست . و او بلند مرتبه ترین و بزرگ مطلق است * در دین اجباری نیست . فرق میان پیشرفت و سقوط بیان شده است . پس آن کس که طغیانگر بود . به خدا ایمان آورد . به بهترین دستاویز نجات (از پرتگاه) رسیده است . که پاره شدنی نیست . و خدا شنوا و دانا است*
      خدا پشتیبان افراد باایمان است . آنها را از تاریکیها بیرون می آورد و به طرف نور می برد . به همان صورت به کسانی که طغیان کردند کمک میکند.
      چنان که آنها را از نور بیرون آورده به درون تاریکی ها می برد . آنهایند اهل آتش جهنّم و همیشه در آن خواهند بود .

6. 2 كاربر زير از شما JIMA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

شماره كاربري : 726511
      سپاس ها : 0
      سپاس از شما 8 بار در 6 پست
      جزئيات بيشتر

این اصلا وای فای روشن نمیشه این رام رو خودتون امتحان کردین یا نه

8. Top | #5

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط khalil7777
      این اصلا وای فای روشن نمیشه این رام رو خودتون امتحان کردین یا نه
      من این گوشی رو ندارم!
      فایل زیر رو از ریکاوری نصب کنید ببینید درست میشه؟

fix neo l ultimate.zip
      بسم الله الرحمن الرحیم

9. 2 كاربر زير از شما JIMA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

شماره كاربري : 788546
      نام : iMonster
      سپاس ها : 1
      سپاس از شما 0 بار در 0 پست
      جزئيات بيشتر

عزیز اشتباه ترجمه کردید
      بعد اینکه کرنل رو با فلش تولز فلش کردید گوشی رو از پی سی جدا می کنید . باید 3 مین صبر کنید بعدش گوشی رو روشن کنید (اگه همون موقع روشن کنین گوشی همش ریستارت می شه)
      بعدش دیگه هیچی!
      می ری تو ریکاوری و بقیه مراحل

11. Top | #7

شماره كاربري : 773717
      سپاس ها : 4
      سپاس از شما 0 بار در 0 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      خیلی ممنونم ازتون.همیشه دوست داشتم یچیز غیر از حالت اصلی تم گوشیم روش باشه
      بعد از اینکه رام رو نصب کردم دیگه وارد CWM نشد!میخوام وای فایم رو درست کنم .ممنون میشم کمکم کنین..

توضیحاتی درباره این موضوع