• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما درباره مقاله ؟

رأی دهندگان
    68. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • 5 (بهترین نمره)

30 44.12%
    • 4

14 20.59%
    • 3

8 11.76%
    • 2

2 2.94%
    • 1 (بدترین نمره)

9 13.24%
    • نظری ندارم

5 7.35%
    صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 25

مقالات مربوط به ساير تكنولوژی ها

موضوع: 15 روز با Wi-Max

1. Top | #11

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : تبلت
      شماره كاربري : 386921
      سپاس ها : 8,002
      سپاس از شما 12,688 بار در 2,830 پست
      کمک مالي به سايت: 200000 ريال
      جزئيات بيشتر

مقاله خوبی بود سینا جان خسته نباشید میگم..
      اما در نگارش مشکل داشت!

من حدود 3 سال از سرویس های وایمکس استفاده میکردم! احساس میکنم خیلی از وایمکس تعریف کردی مطمن باش لیاقت این همه تعریف رو نداره..

1- قیمت سرویس های وایمکس نسبت به adsl بالاتره و خب منطقی هم هست... شما تجهیزات لازم برای راه اندازی شبکه Wimax تو یک منطقه رو در نظر بگیری خیلی بالا در میاد!

2- هم مودم وایمکس هم Adsl تنظیمات خاص خودشون رو دارن ولی وایمکس رو شرکت قبل تحویل یا هنگام تحویل به مشتری خودش کانفیگ میکنه... در adsl هم تقریبا همه ISP ها در بخش پشتیبانی شما رو برای کانفیگ مودم راهنمایی میکنن! بعضی ها در منزل میان براتون کانفیگ میکنن... پس به نظرم این نکته مثبتی نیست برای Wimax!!!

3-نمیدونم منظورتون از تجهیزات اصلی در adsl چیه!!! تو سرویس های Adsl تنها چیزی که اگه تمدید نکنید غیر فعال میکنن رانژه خط شماست که جمعا 15 تومن هزینه داره! ( من وایمکسم رو 1 ماه شارژ نکردم زنگ زدن گفتن باید 18 تومن بدید تا غیر فعال نشه... دقیقا همون داستان رانژه در adsl... )

ولی در کل خوب کاری کردی... هرچی باشه از سرویس های بی کیفیت و .... مخابرات بهتره...پشتیبانی 0 کیفیت 0 پایداری 0

اما اگر ISP شما خصوصی باشه ( مخابرات نباشه ) و در شرایط یکسان با Wimax مقایسه کنیم %100 adsl پیروز میدان هست از هر نظر... مخصوصا Ping و پایداری...

نمیدونم اب و هوای ارومیه چطور هست ولی اینجا تهران کافی بود تا برفی یا بارونی بشه هوا...به شدت روی انتن دهی Wimax تاثیر میذاشت!

2. 14 كاربر زير از شما ~DrunK عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #12

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 457571
      نام : FarShadGH
      سپاس ها : 1,661
      سپاس از شما 59 بار در 30 پست
      جزئيات بيشتر

مرسی از مقاله ی زیباتون
      من خودم مودم جیبی ایرانسل دارم حدودا 200 پام نشست البت توی ارزونی گرفتم منم فقط هزینه سرویسو دادم مودم مجانی نشست پام
      ازشم راضیم ولی خوب محدودیت هایی هم داره ولی بیشتر واسه قابل حمل بودنش گرفتم و گرنه adsl از پارس آنلاین دارم از هر دوتاشونم راضیم .

5. 6 كاربر زير از شما wave. عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #13

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 685964
      سپاس ها : 7,020
      سپاس از شما 1,283 بار در 438 پست
      جزئيات بيشتر

با درود خدمت دوستان"من هم یک سالی هست از وایمکس استفاده میکنم ولی به هیچ عنوان راضی نیستم از 512 امتحان کردم تا 2 هیچ کدوم راضی کننده نیست"قطی تا دلت بخواد هر موقع هم که تماس میگیرم همش همین حرف رو تکرار میکنن"مشکل زیر ساخت دارم یا داریم زیر ساخت فیلان میکنیم!!!!!برا 512 شما باید 21000 تومن و 1 "52000 و 2 باید 62000 تومن پیاده شی"اونم با این سرعت افتضاح
      احتمالا چند وقت دیگه ADSL بگیریم ولی نمی دونم از چ شرکتی که مثل وایمکس اذیت نکنه
      امیدوارم دوستانی که قصد خرید دارن یخورده بیشتر تحقیق کنن در مورد وایمکس
      اینم سرعت دانلود من با 512 قضاوت با خودتون"موفق باشید

7. 6 كاربر زير از شما ALIreza :) عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #14

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 291145
      نام : hamid
      سپاس ها : 63,708
      سپاس از شما 7,468 بار در 1,973 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza parsa
      با درود خدمت دوستان"من هم یک سالی هست از وایمکس استفاده میکنم ولی به هیچ عنوان راضی نیستم از 512 امتحان کردم تا 2 هیچ کدوم راضی کننده نیست"قطی تا دلت بخواد هر موقع هم که تماس میگیرم همش همین حرف رو تکرار میکنن"مشکل زیر ساخت دارم یا داریم زیر ساخت فیلان میکنیم!!!!!برا 512 شما باید 21000 تومن و 1 "52000 و 2 باید 62000 تومن پیاده شی"اونم با این سرعت افتضاح
      احتمالا چند وقت دیگه adsl بگیریم ولی نمی دونم از چ شرکتی که مثل وایمکس اذیت نکنه
      من با حرفای شما کاملا موافقم
      یک بار مودم مشکل داشت و اصلا به اینترنت وصل نمی شد ( می دونستم مشکل از تنظیمات خود مودم هست ) ...... روز اول زنگ زدم گفتم مودم من به اینترنت وصل نمی شه گفتن ناحیه شما کلا قطع !... روز دوم همین و گفتن... روز سوم با سروصدا کردن گفتن باشه پیگیری می کنیم خبرش و میدیم..... روز چهارم یک نفر زنگ زد گفت سرویس شما درست و مشکل از تنظیمات مودم هست که شمارو می فرستیم به قسمت فکر کنم تعمیرات ( درست یادم نیست چه بخشی گفت ..... حالا من از روز اول می دونستم تنظیمات مودم مشکل دار )...... بالاخره روز پنجم یکی تماس گرفت و راهنمایی کرد که چه جوری تنظیمات مودم رو درست کنم.... ولی از حق نگذریم آخرین دفع که تماس گرفتن حدود 30 دقیقه داشت صحبت می کرد که مشکل من و برطرف کرنه....... می بینید چقدر من و پیچوندن ..... من از همون روز اول می خواستم تنظیمات مودم رو برام توضیح بدن اما 5 روز من و الاف کردن
      وایمکس 128 امتحان کردم سرعت دانلودش از 12 بالاتر نرفت
      موقعی که مودم رو روشن می کنی باید 20 تا 30 دقیقه صبر کنی تا بتونی به اینترنت وصل بشی.... بعضی وقت ها هم دست خداست اصلا وصل نمی شه
      قطی هم زیاد دار
      فکر می کنم به منطقه خیلی بستگی دار..... خیلی ها میگن سرعت وایمکس خیلی خوب و از مخابرات بهتر..... ولی من مخابرات 128 دار که راحت 120 تا دانلود می کنه..... دانلود شبانه اگر لینک مستقیم باشه تا 80 میگیره

9. 5 كاربر زير از شما shylord عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #15

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : Samsung bada OS| نرم افزار | EBOOK
      شماره كاربري : 146009
      نام : @/\/!$
      سپاس ها : 61,511
      سپاس از شما 66,967 بار در 13,530 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط shylord
      وایمکس 128 توی خونه ی یکی از فامیلا امتحان کردم سرعت دانلودش از 12 بالاتر نرفت
      موقعی که مودم رو روشن می کنی باید 20 تا 30 دقیقه صبر کنی تا بتونی به اینترنت وصل بشی.... بعضی وقت ها هم دست خداست اصلا وصل نمی شه
      قطی هم زیاد دار
      فکر می کنم به منطقه خیلی بستگی دار..... خیلی ها تو همین تاپیک گفتن سرعت وایمکس خیلی خوب و از مخابرات بهتر..... ولی من مخابرات 128 دار که راحت 120 تا دانلود می کنه..... دانلود شبانه اگر لینک مستقیم باشه تا 80 میگیره
      دقیقا برعکس منطقه ما هستین منطقه ما پر از آپارتمانه که تلویزیون دیجیتال به سختی می گیره ولی مودم وایمکس در عرض 2 دقیقه کاملا فعال میشه و سرعت مناسبی هم داره

11. 6 كاربر زير از شما sina_d900 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #16

شماره كاربري : 346257
      نام : امین
      سپاس ها : 5,302
      سپاس از شما 4,508 بار در 675 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط shylord
      یک بار مودم مشکل داشت و اصلا به اینترنت وصل نمی شد ( می دونستم مشکل از تنظیمات خود مودم هست ) ...... روز اول زنگ زدم گفتم مودم من به اینترنت وصل نمی شه گفتن ناحیه شما کلا قطع !... روز دوم همین و گفتن... روز سوم با سروصدا کردن گفتن باشه پیگیری می کنیم خبرش و میدیم..... روز چهارم یک نفر زنگ زد گفت سرویس شما درست و مشکل از تنظیمات مودم هست که شمارو می فرستیم به قسمت فکر کنم تعمیرات ( درست یادم نیست چه بخشی گفت ..... حالا من از روز اول می دونستم تنظیمات مودم مشکل دار )...... بالاخره روز پنجم یکی تماس گرفت و راهنمایی کرد که چه جوری تنظیمات مودم رو درست کنم.... ولی از حق نگذریم آخرین دفع که تماس گرفتن حدود 30 دقیقه داشت صحبت می کرد که مشکل من و برطرف کرنه....... می بینید چقدر من و پیچوندن ..... من از همون روز اول می خواستم تنظیمات مودم رو برام توضیح بدن اما 5 روز من و الاف کردن
      وایمکس 128 امتحان کردم سرعت دانلودش از 12 بالاتر نرفت
      قطی هم زیاد دار
      فکر می کنم به منطقه خیلی بستگی دار..... خیلی ها میگن سرعت وایمکس خیلی خوب و از مخابرات بهتر..... ولی من مخابرات 128 دار که راحت 120 تا دانلود می کنه..... دانلود شبانه اگر لینک مستقیم باشه تا 80 میگیره
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza parsa
      احتمالا چند وقت دیگه adsl بگیریم ولی نمی دونم از چ شرکتی که مثل وایمکس اذیت نکنه
      شما از کدوم شرکت سرویس گرفتید؟

13. كاربران زير از شما A M I N S H عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #17

درجه : عضو ممتاز
      شماره كاربري : 669228
      نام : Omid. Jozari
      سپاس ها : 22,467
      سپاس از شما 4,264 بار در 1,026 پست
      جزئيات بيشتر

من هم مبین نت دارم هم adsl که از مبین نت راضی ام سرعت 512 راحت 106 کیلو بایت راحت دانلود میشه. و adsl هم از پارس انلاین گرفتم که خدایی قطعی خیلی خیلی کم داشتم الان 40 رو زه تقریبا سر جمع 2 روز شاید قطع بوده و سرعتشم خیلی خوبه 512 راحت 180 تا 250 میده
      بندرعباس هستم
      یا حق

15. 4 كاربر زير از شما omid.bibak عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #18

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 291145
      نام : hamid
      سپاس ها : 63,708
      سپاس از شما 7,468 بار در 1,973 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_d900
      دقیقا برعکس منطقه ما هستین منطقه ما پر از آپارتمانه که تلویزیون دیجیتال به سختی می گیره ولی مودم وایمکس در عرض 2 دقیقه کاملا فعال میشه و سرعت مناسبی هم داره
      تو منطقه ای که من بودم تلویزیون دیجیتال تو خونه اصلا نمی گیر..... گذاشتم تو حیاط بازم نمی گرفت .... تو تراس هم نگرفت
      نقل قول نوشته اصلی توسط a m i n s h
      من ایرانسل

17. 3 كاربر زير از شما shylord عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #19

شماره كاربري : 685964
      سپاس ها : 7,020
      سپاس از شما 1,283 بار در 438 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط A M I N S H
      از ایرانسل

19. كاربران زير از شما ALIreza :) عزيز، سپاسگزاری كرده اند

20. Top | #20

درجه : مدير ارشد بخش
      بخش : HTC One|Desire|Sensation Family
      شماره كاربري : 767015
      سپاس ها : 10,420
      سپاس از شما 16,768 بار در 3,947 پست
      جزئيات بيشتر

مقاله جالب بود اما :

1) در مودم ADSL ،چه مخابرات و چه فلان ، کلا مودم های حرفه ایی و نیمه حرفه ایی ، تنظیماتی وجود داره که بود نیاز به ساخت کانکشن در ویندوز میتونه بطور اتومات بدون وارد کردن مجدد یوزر و پسورد وصل بشه! ینی فقط یکبار نیاز به تنظیمات داره که برا Wimax هم نیز یکسری تنظیمات اولیه داره!

2) بنده در امور مشترکین سفارش 512 دادم و اومدم بیرون و از خونه باهام تماس گرفتن که از اپراتور تماس گرفتن و اینترنت فعال شده! کمتر از 1 دقیقه!

3) از لحاظ سرعت و ریسپانس و پشتیبانی خوب هستند و سرویس دهیشون خوبه و شخصا چند روز پیش درخواست افزایش پهنای باند دادم و بسیار سریع ریسپانس دادند ینی روز بعد!

3 تا از گل های زده Wimax فک کنم آفساید باشه!

(Sensation (Sold)/Sensation XL
      (Sold)/Desire X (Sold)/One X (Sold)/M7 (Sold)/M8 (Sold)/M9 (Sold)/10 (Sold

(Note 5 (Sold) / S8 (Now

(iPhone 6s (Sold

لطفا سوالات و مشکلاتتون رو در بخش هایی که به این منظور قرار داده شده مطرح کنید

مدیران بخش HTC

MORTEZA | Mozilla Firefox | Farshadvh | LEO | ramtin_26084

برای حمایت از من از لینک های زیر استفاده کنید

بهترین خدمات نرم افزاری : http://shop.parandco.com/index.php/refer_code/35951811

21. 4 كاربر زير از شما Farshadvh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع