• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 762 از 762 نخستنخست ... 262662712752760761762
    نمایش نتایج: از 7,611 به 7,613 از 7613

پرسش و پاسخ

1. Top | #7611

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 756500
      نام : مهدی
      سپاس ها : 170
      سپاس از شما 85 بار در 52 پست
      جزئيات بيشتر

سلام به همه عزیزان
      من یه ایکس پریازدC6602دارم که متاسفانه باورودآب به داخلش خاموش شده واحتمالا هاردبریک شده.چندروزپیش باطری یه گوشی دیگه روبهش وصل کردم ولی بازهم هیچکدوم ازکلیدهاش عمل نمیکرد.ولی وقتی اتفاقی گوشی روبه کامپیوتروصل کردم ال ای دی قرمزرنگی روشن شد.باچندنسخه ازفلش تولزمثل نسخه۹.۱۰،نسخه۹.۱۱،نسخه۹.۱۴ نسخه۹.۱۸امتحان کردم ولی بااینکه فلش تولزرودرست نصب کرده ام وفایل هاروتشخیص میده ولی غیرازروشن شدن ال ای دی قرمزهیچ عکس العملی ازگوشی درنمیاد.وقتی کلیدفلش برنامه فلش تولزرومیزنم پیام اتصال کابل به گوشی میادولی هرچی کلیدکاهش صدارونگه میدارم واردمحیط فلش تولزنمیشه گوشی،وپیام اتصال کابل به گوشی هم همینجورادامه داره.ازطریق فست بوت ونصب فایلهای باپسوند.sinهم سعی کردم ولی باکلیدافزایش صداهم به محیط فست بوت نمیره.کلا غیرازال ای دی قرمزهیچ علامتی نداره گوشی،نه بوت لوپ،نه لوگو،نه الی ای دی سبز،نه ال ای دی آبی،نه....
      لطفاکسی میتونه راهنمایی ام کنه که چکارمیتونم کنم؟این گوشی قبل ازخراب شدن رام رسمی خودش روداشت وروت هم نشده بود.
      سپاس

2. کسب و کار

3. Top | #7612

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط henra
      سلام.گزینه دولوپر لازم نیس.
      شما کنار درگاه سیمکارت یه کلید off هست با سوزن کلیدو بزن تا خاموش بشه.
      بعد اقدام به فلش کن
      سلام میبخشیدلطفایه عکس ازاین کلیدآف کناردرگاه سیمکارت میگیرید؟منم همچین دکمه یاکلیدی کناردرگاه سیمکارت گوشیم نمیبینم.ممنون میشم

4. Top | #7613

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ICE-MAN
      سلام بر دوستان گوشی من زد هست

من مدیته با اینستا مشکل دارم،اولا ک اصلا وصل نمیشه و میگه نتت مشکل داره دوما فقط با فیلتر شکن وصل میشه سوما اکانتهای دیگه با همین نت و اکانت خودم با گوشی ها دیگه راحت وصل میشه چهارما به توصیه یه نفر کلا پاک کردم برنامه رو و بازم نصب کردم و اولش درست بود ولی شده بود شکل قبلش ولی وقتی دوباره اپدیتش کردم همون مشکل قبل داشت و الانم با شکل سابق ابی سفیدش بازم همین مشکل رو داره!!!!

دومین مشکلم با قسمت امنیتی گوشیمه که یه مدته وقتی میخوام قفل صحفه رو عوض کنم دو گزینه اول خاموش و هر کاریش میکنم درست نمیشه!!!

خواستم ببینم مشکل کجاست و چیکار باید بکنم؟؟؟
      سلام درموردمشکل دوم تون که گفتیدگزینه های اول ودوم همیشه خاموشن اگه منظورتون گزینه هایNoneوSlideهست،به این خاطره که قبلا خودتون به یه کاربرددیگه یابه یه اکانت دیگه که یحتمل مال خودتونه(مثل اکانت گوگل تون)این دسترسی روداده ایدکه اگه گوشی تون گم شدیاسرقتیده شد،گوگل محتویات حافظه اش روپاک کنه یامحل گوشی روپیداکنه یا....به هرحال یابایداون ا اجازه هه روکنسل کنید(ازطریق تنظمات اکانت تون)یااینکه گزینهClear Credentialsوپاک کردن گواهی هاواجازه های دسترسی گوشی تون روپاک کنید.این گزینه توهمون قسمت امنیت گوشی تونه

5. كاربران زير از شما yakhchaledagh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع