× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.

بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 1133 از 1204 نخستنخست ... 1336331033108311231131113211331134113511431183 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11,321 به 11,330 از 12035

مقالات آموزشي | سوالات و مشكلات

1. Top | #11321

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 816373
    نام : علیرضا
    سپاس ها : 119
    سپاس از شما 95 بار در 65 پست
    کمک مالي به سايت: 10000 ريال
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2004
    پوشش اینها باید باشه:

clockworkmod
    twrp

یکی از این دو تاس
    پوشه clockwirkmod ساخته شده اما توش خالیه.شک کردم شاید اصلا بک آپی گرفته نشده واسه همین دوباره رفتم ریکاوری ریستور رو زدم دیدم فایل بک آپ گرفته ای هست.پس چرا پوشه خالیه و حجمی نداره؟؟

2. Top | #11322

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Galaxy S Family
    شماره كاربري : 737641
    نام : Ahmad
    سپاس ها : 22,891
    سپاس از شما 19,879 بار در 5,919 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا ملکوتی
    پوشه clockwirkmod ساخته شده اما توش خالیه.شک کردم شاید اصلا بک آپی گرفته نشده واسه همین دوباره رفتم ریکاوری ریستور رو زدم دیدم فایل بک آپ گرفته ای هست.پس چرا پوشه خالیه و حجمی نداره؟؟
    با کدوم ریکاوری بکاپ گرفتید؟
    ​​

3. كاربران زير از شما paprika 1 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #11323

شماره كاربري : 816373
    نام : علیرضا
    سپاس ها : 119
    سپاس از شما 95 بار در 65 پست
    کمک مالي به سايت: 10000 ريال
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط paprika 1
    با کدوم ریکاوری بکاپ گرفتید؟
    اسمش یادم نیست لما فکر کنم twr همچین چیزایی بود.با کدام ریکاوری بگیرم؟لینک بده لطفا

5. Top | #11324

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا ملکوتی
    اسمش یادم نیست لما فکر کنم twr همچین چیزایی بود.با کدام ریکاوری بگیرم؟لینک بده لطفا
    اگه با ریکاوری twrp بکاپ گرفته باشید بکاپش دقیقا ته یه پوشه به همین اسم تو گوشیتونه
    فرقی نداره با کدوم کاستوم ریکاوری بگیرید
    ​​

6. كاربران زير از شما paprika 1 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #11325

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 387683
    نام : سالار
    سپاس ها : 10
    سپاس از شما 4 بار در 2 پست
    جزئيات بيشتر

سلام
    یکی از دوستانم i9500 داره و مشکلی که هست اینه که گاهی اوقات not registered on network میده و به کل آنتن میپره و باید گوشی رو ریستارت کنیم یا شبکه رو به صورت دستی انتخاب کنیم.
    وقتی حالت شبکه دستی باشه، مشکلی نیست، ولی در حالت اتوماتیک، گاهی اوقات این مشکل ایجاد میشه
    آخرین آپدیت ارائه شده توسط سامسونگ هم روش نصبه
    بردیم بیرون واسه تعمیر، گفتند باید Super imei بشه
    حالا سوالم اینه که این کار دقیقا چیکار میکنه و آیا imei رو عوض میکنه؟
    روشی نیست که خودم مشکل رو حل کنم؟
    گوشی رو روت کردم و آخرین ورژن ریکاوری phliz هم نصب کردم

8. Top | #11326

شماره كاربري : 167666
    سپاس ها : 274
    سپاس از شما 473 بار در 198 پست
    جزئيات بيشتر

سلام

دوستان ایا اگه اندروید 5بره این گوشی بیاد ULTRA POWER SAVING هم مثل اس5 بهش اضافه میشه؟؟؟

9. Top | #11327

شماره كاربري : 178050
    نام : saeed
    سپاس ها : 287
    سپاس از شما 1,324 بار در 360 پست
    جزئيات بيشتر

با سلام دوستان من تازه به جمع سامسونگ داران پیوستم . چند تا سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدین

1- من بیس باند xxugnh2 دارم که اندروید 4.4.2 هست و مربوط به امارات و به تاریخ اگوست 2014 .اما نمی تونم فایلش رو از سم فریمور بگیرم چون فوق العاده سرعتش پایینه و وسطش قطع میشه (آیا این امکان وجود داره که من رام با لینک مستقیم از یکی از سایت های همسایه ولی با بیس قدیمی تر که مربوط به فوریه میشه (یعنی 6 ماه قبل از فریمور خودم) و با بیس متفاوتI9500XXUFNB4 والبته همون اندروید 4.4.2 فلش بزنم؟
    برای گوشی مشکلی ایجاد نمیکنه با توجه به اینکه بوتلودر و بیلد نامبرش قدیمی تر هست چون قبلا که سونی داشتم همچین چیزی نداشت ویه رام رو هر دستگاهی میشد فلش زد؟
    2- پوشه efs فقط شامل خود این پوشه میشه یا پوشه های اطرافش هم مهم هستن؟(من ازش بک آپ دارم ولی نمی دونم زمان ریستور چه چیزی ریستور شه)
    3- این فایل pit فقط یه دونه ازش هست ؟ ( یعنی با بیس باندهای مختلف پارتیشن بندی تغییر میکنه یا ثابت میمونه؟)
    4-اگه فایل های فریمور چه csc و چه pda متفاوت فلش زده بشن کلا چه اتفاقی می افته؟
    5- و سوال آخر در چه صورتی گوشی dead میشه ؟( فقط بافلش فریمور اشتباهی یا قطع شدن عملیات فلش هم میتونه منجر به این مشکل بشه؟

ببخشید که زیاد شد و پیشاپیش ممنون از پاسخگویی تون

10. Top | #11328

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط s.bn
    سلام
    یکی از دوستانم i9500 داره و مشکلی که هست اینه که گاهی اوقات not registered on network میده و به کل آنتن میپره و باید گوشی رو ریستارت کنیم یا شبکه رو به صورت دستی انتخاب کنیم.
    وقتی حالت شبکه دستی باشه، مشکلی نیست، ولی در حالت اتوماتیک، گاهی اوقات این مشکل ایجاد میشه
    آخرین آپدیت ارائه شده توسط سامسونگ هم روش نصبه
    بردیم بیرون واسه تعمیر، گفتند باید Super imei بشه
    حالا سوالم اینه که این کار دقیقا چیکار میکنه و آیا imei رو عوض میکنه؟
    روشی نیست که خودم مشکل رو حل کنم؟
    گوشی رو روت کردم و آخرین ورژن ریکاوری phliz هم نصب کردم
    یه رام رسمی جدید نصب کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirkalak8
    سلام

دوستان ایا اگه اندروید 5بره این گوشی بیاد ULTRA POWER SAVING هم مثل اس5 بهش اضافه میشه؟؟؟
    خیر مگر تو کاستوم رامها
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedblack
    با سلام دوستان من تازه به جمع سامسونگ داران پیوستم . چند تا سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدین

1- من بیس باند xxugnh2 دارم که اندروید 4.4.2 هست و مربوط به امارات و به تاریخ اگوست 2014 .اما نمی تونم فایلش رو از سم فریمور بگیرم چون فوق العاده سرعتش پایینه و وسطش قطع میشه (آیا این امکان وجود داره که من رام با لینک مستقیم از یکی از سایت های همسایه ولی با بیس قدیمی تر که مربوط به فوریه میشه (یعنی 6 ماه قبل از فریمور خودم) و با بیس متفاوتI9500XXUFNB4 والبته همون اندروید 4.4.2 فلش بزنم؟
    برای گوشی مشکلی ایجاد نمیکنه با توجه به اینکه بوتلودر و بیلد نامبرش قدیمی تر هست چون قبلا که سونی داشتم همچین چیزی نداشت ویه رام رو هر دستگاهی میشد فلش زد؟
    2- پوشه efs فقط شامل خود این پوشه میشه یا پوشه های اطرافش هم مهم هستن؟(من ازش بک آپ دارم ولی نمی دونم زمان ریستور چه چیزی ریستور شه)
    3- این فایل pit فقط یه دونه ازش هست ؟ ( یعنی با بیس باندهای مختلف پارتیشن بندی تغییر میکنه یا ثابت میمونه؟)
    4-اگه فایل های فریمور چه csc و چه pda متفاوت فلش زده بشن کلا چه اتفاقی می افته؟
    5- و سوال آخر در چه صورتی گوشی dead میشه ؟( فقط بافلش فریمور اشتباهی یا قطع شدن عملیات فلش هم میتونه منجر به این مشکل بشه؟

ببخشید که زیاد شد و پیشاپیش ممنون از پاسخگویی تون
    1- خیر بهتره این کار رو نکنید
    2-فقط پوشه EFS مهمه واسه ریستور کردنش هم باید بگید از کدوم روش بکاپ گرفتید
    3-فایل پیت با ورژن اندروید معمولا تغییر میکنه نه بیس باند
    4-تست نکردم همچین موردی رو هم ندیدم ولی اگه احیانا ادین قبول کنه و فایل فلش شه گوشی بریک میشه
    5-با فلش رام یه گوشی دیگه ولی بهتره بقیه مواردی که خودتون بهشون اشاره کردید تست نشن
    ​​

11. 2 كاربر زير از شما paprika 1 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #11329

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 599043
    سپاس ها : 7
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئيات بيشتر

سلام
    من کلید پاور گوشیم خراب شد مجبور به تعویضش از روی برد شدم از زمانی که کلید پاور گوشیمو عوض کردم بلوتوث و wifi گوشیم کار نمیکنه مشکل سخت افزاری هست پیش همون تعمیرکار هم که بردم گردن نگرفت گفت مربوط به عوض کردن کلید نیست
    ولی من مطمینم به خاطر همین کلید هست
    از اساتیدی که از سخت افزار سر درمیارن خواهش میکنم راهنماییم کنم
    ویرایش توسط rezagolia : 26-01-2015 در ساعت 14:44

13. Top | #11330

شماره كاربري : 178050
    نام : saeed
    سپاس ها : 287
    سپاس از شما 1,324 بار در 360 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط paprika 1

1- خیر بهتره این کار رو نکنید
    2-فقط پوشه EFS مهمه واسه ریستور کردنش هم باید بگید از کدوم روش بکاپ گرفتید
    3-فایل پیت با ورژن اندروید معمولا تغییر میکنه نه بیس باند
    4-تست نکردم همچین موردی رو هم ندیدم ولی اگه احیانا ادین قبول کنه و فایل فلش شه گوشی بریک میشه
    5-با فلش رام یه گوشی دیگه ولی بهتره بقیه مواردی که خودتون بهشون اشاره کردید تست نشن
    خیلی ممنون که سریع پاسخ دادی
    در مورد سوال اول ممکنه یه مقدار توضیح بدین؟ چون ورژن اندروید شون یکیه و من زمانی که گلکسی ایس داشتم به کرات این کار رو انجام می دادم وحتی بیس باند پایه رو هم فلش میکردم و چند جا هم خوندم که این کار مشکلی ایجاد نمیکنه.
    یعنی کاستوم رام ها هم همین وضع رو دارن‌؟
    در مورد سوال سوم یعنی اگه اندروید 5 ارایه بشه یه فایل پیت هم داره و زمان فلش باید تیک ریپارتیشن رو بزنیم؟

توضیحاتی درباره این موضوع