• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 1206 از 1206 نخستنخست ... 206706110611561196120412051206
    نمایش نتایج: از 12,051 به 12,055 از 12055

بخش عمومی

1. Top | #12051

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 600928
      سپاس ها : 10
      سپاس از شما 6 بار در 4 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      رام lineage os ریختم رو گوشیم بعد ریست فکتوری کردم که حافظه داخلیم حذف کنه چون خیلی ات و اشغال داخلش بود که نشد
      برای همین مستقیم از twrp قیمت internal storage رو انتخاب کردم که پاک کنه
      منتها الان که میرم داخل حافظم ظاهرا زده هر چی بوده پاک کرده الان حتی اجازه نمیده پوشه بسازم در صورتی که من بارها با رام رسمی ریست فکتوری کردم که فقط فایل ها و پوشه هایی که خودم یا برنامه ها ایجاد کرده بودن پاک میکرد نه این که بزنه از بیخ و بن همه چی پاک کنه
      فقط این که قبل از نصب رام جدید از رام قبلی بک آپ کامل گرفته بودم و گذاشتم رو پی سی
      میخواستم اینو ریکاوری کنم ولی نمیزاره مسیر قبلی رو بسازم که از twrp بتونم ریکاوری کنم
      راهی داره مشکلم حل بشه مثلا با دستورات adb اون بک آپ رو برگردوند ؟

2. كاربران زير از شما YAHYA-PRO عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #12052

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 207464
      سپاس ها : 1,589
      سپاس از شما 3,434 بار در 1,449 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط YAHYA-PRO
      سلام
      رام lineage os ریختم رو گوشیم بعد ریست فکتوری کردم که حافظه داخلیم حذف کنه چون خیلی ات و اشغال داخلش بود که نشد
      برای همین مستقیم از twrp قیمت internal storage رو انتخاب کردم که پاک کنه
      منتها الان که میرم داخل حافظم ظاهرا زده هر چی بوده پاک کرده الان حتی اجازه نمیده پوشه بسازم در صورتی که من بارها با رام رسمی ریست فکتوری کردم که فقط فایل ها و پوشه هایی که خودم یا برنامه ها ایجاد کرده بودن پاک میکرد نه این که بزنه از بیخ و بن همه چی پاک کنه
      فقط این که قبل از نصب رام جدید از رام قبلی بک آپ کامل گرفته بودم و گذاشتم رو پی سی
      میخواستم اینو ریکاوری کنم ولی نمیزاره مسیر قبلی رو بسازم که از twrp بتونم ریکاوری کنم
      راهی داره مشکلم حل بشه مثلا با دستورات adb اون بک آپ رو برگردوند ؟
      درود. شما ابتدا یکبار توسط همین twrp یه بکاپ از رام فعلی بگیر ببین خودش مسیر تشکیل میده از کل رام هم نیاز نیست یه بخش کوچکش کافیه

5. Top | #12053

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 729221
      سپاس ها : 55
      سپاس از شما 37 بار در 15 پست
      جزئيات بيشتر

سلام اساتید. چند وقتیه گوشی بعضی وقت ها هنگ میکنه و بعد از ری استارت کردن، گوشی وارد بوتلودر میشه و هیچ کار دیگه ای نمیشه انجام داد و حتی نمیشه گوشی را خاموش کرد و فقط گوشی رو حالت سیف مود بالا میاد. قبل از این دو بار اینجوری شده بود ولی بعد از اینکه رو حالت سیف مود بالا میومد و ری استارت میکردم، گوشی درست میشد ولی الان فقط رو حالت سیف مود میشه گوشی را بالا آورد. به نظرتون راهکار چیه اساتید؟

6. Top | #12054

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 369098
      نام : امین
      سپاس ها : 4,806
      سپاس از شما 1,300 بار در 421 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان برای بازگشت به رام اصلی فقط فایل RUU را دانلود کنم و مراحل نصبش رو برم کافیه (در حال حاضر کاستوم رام نصب کردم )
      کار خاصی لازم نیست ؟
      ممنون

7. Top | #12055

درجه : مدير ارشد بخش
      بخش : HTC One|Desire|Sensation Family
      شماره كاربري : 767015
      سپاس ها : 10,420
      سپاس از شما 16,768 بار در 3,947 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط en.amin
      سلام دوستان برای بازگشت به رام اصلی فقط فایل RUU را دانلود کنم و مراحل نصبش رو برم کافیه (در حال حاضر کاستوم رام نصب کردم )
      کار خاصی لازم نیست ؟
      ممنون
      سلام

قبلش باید ریکاوری استوک رو نصب کنید و بعد ریلاک کنید تا در مراحل نصب RUU دچار مشکل نشید

(Sensation (Sold)/Sensation XL
      (Sold)/Desire X (Sold)/One X (Sold)/M7 (Sold)/M8 (Sold)/M9 (Sold)/10 (Sold

(Note 5 (Sold) / S8 (Now

(iPhone 6s (Sold

لطفا سوالات و مشکلاتتون رو در بخش هایی که به این منظور قرار داده شده مطرح کنید

مدیران بخش HTC

MORTEZA | Mozilla Firefox | Farshadvh | LEO | ramtin_26084

برای حمایت از من از لینک های زیر استفاده کنید

بهترین خدمات نرم افزاری : http://shop.parandco.com/index.php/refer_code/35951811

8. كاربران زير از شما Farshadvh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع