• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• [آموزش] بهبود مصرف باطری برای hd2 تست شده

[آموزش] بهبود مصرف باطری برای hd2 تست شده [آموزش] بهبود مصرف باطری برای hd2 تست شده
    صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 34

آرشیو

1. Top | #1
      [آموزش] بهبود مصرف باطری برای hd2 تست شده
      [آموزش] بهبود مصرف باطری برای hd2 تست شده[آموزش] بهبود مصرف باطری برای hd2 تست شده

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 355154
      نام : a3ven -_- Amir
      سپاس ها : 869
      سپاس از شما 1,540 بار در 499 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض [آموزش] بهبود مصرف باطری برای hd2 تست شده

سلام به همه دوستان...
      در اول کلام عرض کنم که این مطلب یک کپی کامل از یک تاپیک تو انجمن DESIRE HD + تجربه شخصی هست...:

منبع

من مدتی بود که باتری گوشیم خیلی اذیتم میکرد...
      تا به طور اتفاقی این تاپیک رو دیدم....
      من با کل کارای نصب و ...کاری نداشتم و فقط مراحل زیر رو رفتم...:

1-بعد از نصب رام برنامه CurrentWidget را نصب کرده و ویجت آن را در دسکتاپ قرار دهید.
      2-بزارید گوشی رو تو شارژ تا پر بشه.اما وقتی پر شد گوشی رو در نیارید.برید ویجت CurrentWidget رو ببینید ببینید میلی آمپرش MAH یا MA روی چنده؟
      اگه روی عدد خاصی بود صبر کنید تا صفر بشه.اگه صفر بود مرحله ی بعد.
      3-برنامه Root Eplorer رو نصب کرده و به آدرس data\system رفته و فایل batterystats.bin را پاک کنید.
      4-به ریکاوری برید و WIPE BATTRY رو انجام بدید.
      5-سپس گوشی رو ریبوت کنید.حال مشاهده میکنید که میلی آمپر گوشیتون روی 3تا8 است.که این خوبه.

بعد از عمل به اینها من در عرض 27و28 ساعت گذشته باتریم از 100 به 60 رسید(با تقریبا 1 ساعت مکالمه،نزدیک به ده تا عکس و حدودا 5 دقیقه پخش آهنگ با اسپیکر گوشی)
      و الان واقعا راضی هستم از باتری(مصرف باتریم در استندبای همش رو 4-7 می چرخه...)

مراحلی که تو اون پست هست:
      آموزش

1-نصب رام به روش بسیار تمیز

1.1-رام را در مموری قرار داده
      1.2-به ریکاوری رفته
      1.3-قسمت های زیر را فرمت کنید
      sytem,data, cache partition
      1.4-اکنون data factory reset کنید.
      -دوستان توجه داشته باشید.وایپ با فرمت فرق میکنه.به خاطر همین گفتم از ریکاوری 4EXT استفاده کنید تا بجای فرمت وایپ نکنید.
      1.5-حالا رام رو نصب کنید
      1.6-ریبوت کنید

2-بعد از نصب رام برنامه CurrentWidget را نصب کرده و ویجت آن را در دسکتاپ قرار دهید.
      3-بزارید گوشی رو تو شارژ تا پر بشه.اما وقتی پر شد گوشی رو در نیارید.برید ویجت CurrentWidget رو ببینید ببینید میلی آمپرش MAH یا MA روی چنده؟
      اگه روی عدد خاصی بود صبر کنید تا صفر بشه.اگه صفر بود مرحله ی بعد.
      4-برنامه Root Eplorer رو نصب کرده و به آدرس data\system رفته و فایل batterystats.bin را پاک کنید.
      5-سپس گوشی رو ریبوت کنید.حال مشاهده میکنید که میلی آمپر گوشیتون روی 3تا8 است.که این خوبه.

2. کسب و کار

3. Top | #2
      [آموزش] بهبود مصرف باطری برای hd2 تست شده[آموزش] بهبود مصرف باطری برای hd2 تست شده[آموزش] بهبود مصرف باطری برای hd2 تست شده

درجه : عضو ممتاز
      شماره كاربري : 135636
      نام : راشد
      سپاس ها : 10,475
      سپاس از شما 3,770 بار در 827 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام دوست عزیز و خسته نباشید ...

باید عرض کنم تمام کارهای بالارو می توان با یه برنامه مثل batterycalibration هم انجام داد ... و نیاز به پاک کردن دستی فایل هم نیست ....و یادمه اکثر رامها موقع نصب یا آپگرید این فایل رو بطور اتومات از رام قبلی حذف میکردند ... و اینکه بطور مثال اگه یه نفر رام رو بصورت clean یعنی از صفر نصب کنه دیگه فایل batterystats ی از رام قبلی باقی نمونده تا پاک بشه ...
      و همچنین اون وایپ توی ریکاوری رو تا جایی که من خوندم باید بعد از زدنش بزاری گوشی کاملا شارِژ خالی کنه و بعد به شارژر متصلش کنی که برعکس این گفته شماست ...
      بازم تشکر ...

4. 18 كاربر زير از شما :.: RA$H!D-K-N :.: عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3
      [آموزش] بهبود مصرف باطری برای hd2 تست شده[آموزش] بهبود مصرف باطری برای hd2 تست شده

جزئيات بيشتر

من رام عوض نکردم و مصرف رام تو همین رام فعلیم(tbd3.7) عوض شده....
      نرم افزارا رو من امتحان نکردم چون این روش برای من جواب داد و معمولا همه با باتری ضعیف HD2 مشکل دارن گفتم تو این انجمنم زارم شاید بدرد بخوره:)

6. 16 كاربر زير از شما a3ven7 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 680538
      نام : فرزاد
      سپاس ها : 706
      سپاس از شما 415 بار در 216 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط :.: RA$H!D-K-N :.:
      با سلام دوست عزیز و خسته نباشید ...

باید عرض کنم تمام کارهای بالارو می توان با یه برنامه مثل batterycalibration هم انجام داد ... و نیاز به پاک کردن دستی فایل هم نیست ....و یادمه اکثر رامها موقع نصب یا آپگرید این فایل رو بطور اتومات از رام قبلی حذف میکردند ... و اینکه بطور مثال اگه یه نفر رام رو بصورت clean یعنی از صفر نصب کنه دیگه فایل batterystats ی از رام قبلی باقی نمونده تا پاک بشه ...
      و همچنین اون وایپ توی ریکاوری رو تا جایی که من خوندم باید بعد از زدنش بزاری گوشی کاملا شارِژ خالی کنه و بعد به شارژر متصلش کنی که برعکس این گفته شماست ...
      بازم تشکر ...

راشید میگم این حرکتو تو رام اسی بریم مشکل پیش میاد؟رفته رو مخم یه تستی بزنم
      Sent from my Desire HD using Tapatalk 2

8. 4 كاربر زير از شما fire.. عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط fire..
      این موضوع ماله رام خاصی نسیت...من از desire hd برداشتم رو tbd 3.7 تو hd2 امتحان کردم...پس رو بقیه رام ها هم امکان جواب دادنش هست....

10. 5 كاربر زير از شما a3ven7 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 346037
      سپاس ها : 88
      سپاس از شما 545 بار در 66 پست
      جزئيات بيشتر

درود
      من اینکار رو انجام دادم، 360 mA اوضاع مصرف باطری م وخیمه؟

12. 2 كاربر زير از شما Pink_Floyd عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #7

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط pink_floyd
      درود
      من اینکار رو انجام دادم، 360 ma اوضاع مصرف باطری م وخیمه؟
      یه 10 دقیقه پس از بوت باتری به وضعیت پایدار میرسه.... وقتی گوشی بالا اومد صفحه گوشیرو خاموش کنین تا ده مین تو استندبای بمونه بعد نگاه کنین....

14. 4 كاربر زير از شما a3ven7 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #8

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 680538
      نام : فرزاد
      سپاس ها : 706
      سپاس از شما 415 بار در 216 پست
      جزئيات بيشتر

ببین من هنوز این روشو پیاده نکردم،ولی از اوضاع باطریم بگم که با همون کارنت ویدجت بعضی وقتا تا ۶۰۰ رو هم نشون میده،خیلی کمم نشون بده ۵ هستش،میری خیلی مصرف داغونه،حالا نظرتون در مورد این وصعیت باطری چیه؟

16. 2 كاربر زير از شما fire.. عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #9

جزئيات بيشتر

ببین من هنوز این روشو پیاده نکردم،ولی از اوضاع باطریم بگم که با همون کارنت ویدجت بعضی وقتا تا ۶۰۰ رو هم نشون میده،خیلی کمم نشون بده ۵ هستش،میری خیلی مصرف داغونه،حالا نظرتون در مورد این وصعیت باطری چیه؟

sent from my desire hd using tapatalk 2
      بله درسته...وقتی از گوشی استفاده می کنین...(مثلا به وای فای وصلین یا حرف می زنین یا بازی یا....)این آمپری که من گفتم برای حالت استندبای باید باشه....یعنی وقتی از گوشی استفاده نمی کنین نباید مصرف باتریتون بالا باشه.....

18. 2 كاربر زير از شما a3ven7 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

19. Top | #10

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 158408
      نام : Essi_baba
      سپاس ها : 555
      سپاس از شما 2,118 بار در 275 پست
      جزئيات بيشتر

Post New

با اجازه باز كننده تاپيك

دوست عزيز شما اگه تاپيك مربوط به رام AndroPlus رو مطالعه كنيد قسمت FAQ رو كه خيلي توصيه كردم حتما مطالعه بشه , به اين سوالتون پاسخ داده شده.

Q 6: How to understand about calibrated battery?

A: With Root Explorer Go to this address /data/data ==> and go to the end off the list ,if file .battery-calibrated is exist ,the battery is calibrated well and there is no need to use other app for calibrate it :D ,

B: if can`t see this file ==> .battery-calibrated ,you must connect your battery charger and wait to created this file

من توي رام خودم اسكريپتي قرار دادم كه بمهض اينكه مقدار mAh باتري 0 شده بصورت اتوماتيك اين فايل رو پاك ميكنه و باتري شما كاليبره ميشه و ديگه نيازي به برنامه خاصي براي اين كار نيست .
      شما بزاريد گوشيتون فول شارژ بشه بعد به اون ادرسي كه گفتم (/data/data ) بريد و اگه فايل مورد نظر وجود داشت خيالتون راحت باشه كه باتري تون بدرستي كاليبره شده.
      ياحق

20. 13 كاربر زير از شما essi_baba عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع