• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

آموزش های آیپد(iPad)

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 56803
      سپاس ها : 79
      سپاس از شما 70 بار در 51 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض مشکل شارژ باتری تبلت -(کمک فوری)prestige

دوستان سلام
      ابتداء از مدیران فروم عذرخواهی میکنم اگر سئوالم رو در تاپیک مربوطه ایجاد ننموده ام .
      حدود 10 روز قبل من ی دونه تبلت پرستیژ 10.1 اینچی خریداری کردم .

همه چیز خوبه و ازش راضی ام ولی باتریش باعث شد که من از هر چی تبلت هست زده شدم .
      مشکل زود تموم کردن شارژ باتری رو دارم

یعنی موقعی که باتری رو شارژ میکنم .
      اولاً : هیچ وقت به 100 درصد شارژ کامل نمیرسه ( حداکثر تا 99% شارژ میشه )
      دوما: پس از شارژ حداکثر 1 ساعت شارژش دوام میاره و بایستی دوباره شارژ کنم .
      سوماً : الان 2 روزه که 10 الی 20 دقیقه که باهاش کار میکنم شارژش 40 الی 50 درصد کمه میشه و یهو دستگاه خاموش میشه و باتری کاملاً خالی میشه .
      ( چندین بار این اتفاق افتاده )

از همون روز اول که این تبلت رو گرفتم همین مشکل رو داشته و فرستادم نمایندگی و با استفاده از گارانتی دستگاه باتریش رو برام عوض کردن .
      ولی متاسفانه این باتری دومی هم دقیقاً همین مشکل رو داره .

دوستان لصفاً کمک کنید مشکل بنده حل بشه .
      آیا بنظر شما امکان داره خود شارژ اشکا داشته باشه .
      سئوال بعدی ، دستگاه رو با استفاده از کابل مربوطه به کامپیوتر وصل کردم تا از این روش هم تبلت رو شارژ کنم ( تا خیالم از بابت سالم بودن شارژ اصلی دستگاه راحت بشه ) ولی اصلاً از طریق این کابل و وصل شده به کامپیوتر شارژ نمیشه .واقعاً تبلت رو نمیشه از طریق این کابل شارژ کرد ؟ یا کلاً این تبلت ما از نظر باتری مرخصه؟
      آیا امکان داره مشکل شارژ دزدی و سخت افزاری دیگه باشه و شارژ رو میخوره و زود تموم میشه ؟

شرمنده دوستان سرتون رو درد آوردم .

منتظر راهنمایی ها و کمک های شما دوستان و اساتید ارجمند هستم .
      با تشکر فراوان

2. کسب و کار

3. Top | #2

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : عمومی|تخصصی|نرم افزار و بازی iOS
      شماره كاربري : 722570
      نام : MohammadReza
      سپاس ها : 12,384
      سپاس از شما 17,495 بار در 6,379 پست
      جزئيات بيشتر

عجب مشکلی داره!!

یه ساعته خاموش میشه؟؟

فکرنکنم به کالیبره کردن باطری ربط داشته باشه ولی شما سعی کن باطری و خالی خالی کنی بعد بزن پربشه تست کن

درغیر اینصورت یا باطری دوم هم مشکل داره یا مشکل سخت افزاری یا همون برق دزدی که شما میگی داره

4. كاربران زير از شما I-Mohammad عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط 4915866
      عجب مشکلی داره!!

یه ساعته خاموش میشه؟؟

فکرنکنم به کالیبره کردن باطری ربط داشته باشه ولی شما سعی کن باطری و خالی خالی کنی بعد بزن پربشه تست کن

درغیر اینصورت یا باطری دوم هم مشکل داره یا مشکل سخت افزاری یا همون برق دزدی که شما میگی داره
      مرسی دوست عزیز
      بله واقعاً مشکل عجیبه
      کلاً ما رو از هر چی تبلت متنفر کرده .
      بله ، متاسفانه کمتر از یک ساعت تموم میشه .

روشی هم که فرموید امتحان کردم ( روش شارژ) ولی تاثیری نداشته.

البته یکی دو روز اول بهتربود ( یعنی حدود 1 ساعت دوام داشت ) ولی پس از چند بار شارژ کردن اوضاع بدتر شده و دیگه طوری شده که بعداز 10 الی 20 دقیقه کار کردن با وجود 40 یا 50 درصد شارژ داشتن یهو خاموش میشه و باتری کاملاً تخلیه میشه .( دقیقه مشکل هر دو باتری بهمین صورت بوده )

دوست عزیز در خصوص شارژ با کابل و اتصال به کامپیوتر هم توضیح بفرمائید .
      آیا میشه با اتصال تبلت به کامپیوتر اونو شارژ کرد ؟(میخوام لااقل از سالم بودن شارژ مطمئن بشم )

6. Top | #4

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 34698
      سپاس ها : 186
      سپاس از شما 179 بار در 75 پست
      جزئيات بيشتر

فکر نکنم باطری تبلت با یو اس بی به درستی شارژ بشود چون که باطری تبلت 3000 میلی امپر به بالا است و تبلت شما که 10.1 است باید باطری ان 5000 نیلی امپر به بالا باشد پس شارژ ان با یو اس بی مشکل و در صورت انجام هم کاری نادرست و تبلت چینی هم همین است

7. كاربران زير از شما ehsan75 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan75
      فکر نکنم باطری تبلت با یو اس بی به درستی شارژ بشود چون که باطری تبلت 3000 میلی امپر به بالا است و تبلت شما که 10.1 است باید باطری ان 5000 نیلی امپر به بالا باشد پس شارژ ان با یو اس بی مشکل و در صورت انجام هم کاری نادرست و تبلت چینی هم همین است
      ممنون آقا احسان

بله آمپر تبلت من 7200 هست و با این تفاسیری که شما میفرمائید نباید انتظار شارژ توسط کابل یو اس پی رو ازش داشته باشم .
      در ارتباط با تبلت های چینی هم که فرمودید ، همانطور که همه میدونند الان همه اجناس کشور چینی هست و باید از بین بد و بدتر بریم سراغ بد .
      این تبلتی که من گرفتم نمیدونم چقدر شما و یا دوستان دیگه ازش اطلاع دارید .تاره تو بازار اومده ، جنسش هم درجه 1 چین هستش ، نسبت به قیمت، کارایی و عملکردش هم خوبه ولی خوب چون تو مملکت ما همه چیز شانسیه ما هم اینجا و در خرید تبلت شانس با ما یاری نکرد و باترش اینجوری ما رو داره آزار میده .
      خوب بگذریم وارد بحث سیاسی و متفرقه نشیم بهتره و ...
      ...
      حالا:
      بنظر شما و سایر دوستان، با توجه به اینکه نمایندگی ی بار باتری رو عوض کرده و باتری دوم هم همین مشکل رو داره میتونم ادعای تعویض دستگاه رو از شرکت مربوطه داشته باشم ؟
      آیا زیر بار میرن ؟

توضیحاتی درباره این موضوع