× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 37

پرتال خبری iOS

1. Top | #21

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 340214
    سپاس ها : 4,460
    سپاس از شما 6,286 بار در 1,207 پست
    جزئيات بيشتر

به نظر من همینکه اپل پذیرفته ظاهر و رابطه کاربریش خسته کننده شده باز جای شکر داره،امکانات زیادی به ای او اس اضافه شده و هیجان بیشتری به کاربر میده ولی این یعنی اینکه شعار اپل در بکار گیری سخت افزار مثل رم دستخوش تحول خواهد شد.و از این به بعد اپل هم در میدان سخت افزار قرار خواهد گرفت و تعدد هسته ها و افزایش رم..بعید میدونم با رم کم بتونه بدون لگ و کاهش سرعت این ایکنایی رنگارنگ و افکت دار رو مثل قبل باز کنه.ایپد و ایفون بعدی همه ماجرا رو شرح میده.به امید روزای خوب

2. 3 كاربر زير از شما jefri65 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #22

شماره كاربري : 676063
    نام : محمد حسین
    سپاس ها : 18,024
    سپاس از شما 2,424 بار در 705 پست
    جزئيات بيشتر

اول تشکر ویژه دارم بابت معرفی و ترجمه و تدوین ..................دستتون خیلی خیلی درد نکنه .

دوما اپل دیگه داره کم میاره ........ گوشی هاش همش پایین تر از رقابت کنندگان دیگه هست ، از نظر اسمی نمیگم که مثلا این cpu یا رمش 8 و 2 هست ( منظورم s4 بود) و اپل 5 ....... ولی کلا اپل باید یه کاری بکنه و تا حالا که دووم اورده پول اسمش رو خورده وکلاسش ......

4. 5 كاربر زير از شما M o H o M o عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #23

شماره كاربري : 76800
    نام : کوروش کبیر
    سپاس ها : 32,777
    سپاس از شما 22,621 بار در 4,449 پست
    جزئيات بيشتر

ایشالله تا پاییز که ارائه بشه،تحریمها هم برداشته بشه و هم زبان فارسی بطور رسمی بهش اضافه بشه و هم ساپورتش تو ایران فراگیر بشه.
    ولی باز منم با همین محدودیتهاش مشکل دارم.همین که وابستگیش به itunes بیشتر شده.ارتباط بلوتوتش با دیگر دستگاهها نیست.انتقال دیتا و فایل با کامیوتر براحتی و آزادانه نیست.
    مگر اینکه همه دستگاهها و دیوایسهای اطراف آدم و دوستان و آشنایان و اقوام آدم ،همه اپل باشه.
    منم بیشتر اندروید رو ترجیح میدم.

6. 9 كاربر زير از شما Kourosh1348 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #24

شماره كاربري : 323973
    نام : پیمان
    سپاس ها : 2,455
    سپاس از شما 5,435 بار در 1,772 پست
    جزئيات بيشتر

بعضي ها يه جوري اظهار تاسف و ناراحتي ميكنن انگار سال هاي سال مثلا مدير ارشد اپل بودن و مثلا باورشون نميشه اپل به اين روز افتاده باشه خيلي ها هم تو افق محو شدن :))
    دقيقا n تا ديزاينر و مهندس نرم افزار شركت اپل نشستن يه همچين تحولي رو بعد از اين همه مدت به وجود اوردن بعد يه سري هنوز قبل از ديدن اون روي دستگاه متاسف شدن!! :))
    اولا iOs زبان فارسي رو كاملا ساپورت ميكنه فقط اسمش نيست توي ليست يعني همه جا فارسي نمايش داده ميشه و كيبورد هم گچ پژ داره!
    اون دوستمون كه گفتن استيو كجايي صفحه شده ٤!
    محظ اطلاع شما اگه ١ روز با صفحه ٤ ايفون ٥ كار كني ديگه عمرا بتوني به صفحه ٣.٥ آيفون قبلي نگاه كني!
    بعد يه سري هم كه كلا اپل رو نابود شده ميبينن و جالبه ديدم نوشتن اگه دووم آورده اپل به خاطر اسم و كلاسش هست!!!
    فقط ميتونم بزارم به حساب اينكه آيفون تا حالا نداشتن...
    چون امكان نداره همچين بازخوردي بعد يه مدت كار با آيفون!
    يه موقع هست مثلا ميگين يه سري محدوديت داره يا خسته كننده هست نميدونم بلوتوث نداره قابليت شخصي سازي نداره حداقل آدم ميفهمه واقعا طرف ديده از نزديك ولي مثلا سيستم عامل ديگه رو به خاطر اين چيزا ترجيح ميده ولي اينطور حرف ها كاملا معلومه تا حالا نديدن از نزديك و فقط يه چيزي خوندن يا شنيدن كاملا مشخصه...
    نهايتا اينكه صبر كنيد حداقل نسخه فاينال بياد بعد!!!
    از استارتر هم به شدت تشكر ميكنم واقعا زحمت كشيدن ممنونم.

8. 16 كاربر زير از شما Crash_HooHoo عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #25

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : نرم افزار سیمبین | نرم افزار IOS
    شماره كاربري : 250004
    نام : پرویز
    سپاس ها : 16,266
    سپاس از شما 16,542 بار در 2,558 پست
    جزئيات بيشتر

یک کلام: به قول pod2g بدترین نسخه ی iOS تا به امروز...

10. 6 كاربر زير از شما parviz.bahri عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #26

بخش : iOS
    شماره كاربري : 623455
    نام : moein
    سپاس ها : 4,384
    سپاس از شما 33,519 بار در 6,979 پست
    جزئيات بيشتر

عالی و کامل بود ممنون

game center ID:
    I-MOEIN

12. 7 كاربر زير از شما Mic Mic عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #27

شماره كاربري : 647897
    نام : سعید
    سپاس ها : 4,696
    سپاس از شما 8,211 بار در 2,724 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط parviz.bahri
    یک کلام: به قول pod2g بدترین نسخه ی iOS تا به امروز...
    ما هم همینو میگیم اخه چه کسی بزرگتر از pod2g
    وجود داره ؟
    البته surik هم قبلا گفته بود که با این روند ios باید شاهد تحولاتی باشیم که ممکنه ios دارها ازش خوششون نیاد ...'
    .
    البته شک نکنید این پلی هست به سوی ارتقا ....!

14. 5 كاربر زير از شما I-SAEED عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #28

شماره كاربري : 76800
    نام : کوروش کبیر
    سپاس ها : 32,777
    سپاس از شما 22,621 بار در 4,449 پست
    جزئيات بيشتر

روند نزولی سهام اپل رو ببینید.یکی از اقوام نزدیک بنده سهام اپل داره.همین دیشب ازش داشتم میپرسیدم.میگه همینطور در حال نزوله.اینها رو که نمیشه ندید گرفت.اینها علمه و اقتصاده.اینها رقابته و کاسبی.برند مهم نیست.باید قبول کرد مدتیه که عقب مونده.حالا با این ios جدید بتونه یک حرکتی بکنه باید آینده رو دید و اقبال عمومی مردم رو.
    من خودم آیپد دارم.پسرم آیپاد داره.کلی از اطرافیای نزدیکم کل زندگیشون اپله(از لپ تاپ و گوشی و تبلت و اپل تی وی و...) و بنابراین هم دیدم هم کار کردم هم مقایسه ولی محدود کردن آزادی تو کتم نمیره.
    وقتی فیش و میزنی تو گوشی و اونسرشو میزنی تو کامپیوتر و گوشی عین یک هارد برات میاد بالا و هرچی دلت بخواد میریزی و برمیداری و .... این برام مهمه و باهاش حال میکنم.این موضوع رو چند بار گفتم بازم میگم.برادرزاده خانومم فرانسه زندگی میکنه و یک تابستون اومد ایران.آیفون داشت.روش هم رمز داشت.تو یک مهمونی یکسری بچه ها یواشکی گوشیش رو برداشتن و خواستن بازش کنن.جند بار کد اشتباه دادند.تموم.گوشی قفل شد و فقط آیتیونز رو لپ تاپ خودش رو میشناخت.حتی من به آیتیونز خودم وصل کردم بالا نیومد و پیغام میداد که اگر با این آیتیونز بالا بیاد گوشی ریست میشه.
    این بچه دیگه گریش در اومده بود.دو ماه هم میخواست ایران بمونه،لپ تاپش هم همراهش نبود.
    من از اینای اپل خوشم نمیاد وگرنه بارها گفتم،اپل بهترین و روونترین سیستم عامل رو داره و واقعاً هماهنگی سخت افزار و نرم افزارش معرکست.(البته الان تقریباً اندرویید هم داره میرسه).

16. 12 كاربر زير از شما Kourosh1348 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #29

شماره كاربري : 48885
    نام : سعید خان
    سپاس ها : 2,702
    سپاس از شما 11,895 بار در 3,469 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Kourosh1348
    روند نزولی سهام اپل رو ببینید.یکی از اقوام نزدیک بنده سهام اپل داره.همین دیشب ازش داشتم میپرسیدم.میگه همینطور در حال نزوله.اینها رو که نمیشه ندید گرفت.اینها علمه و اقتصاده.اینها رقابته و کاسبی.برند مهم نیست.باید قبول کرد مدتیه که عقب مونده.حالا با این ios جدید بتونه یک حرکتی بکنه باید آینده رو دید و اقبال عمومی مردم رو.
    من خودم آیپد دارم.پسرم آیپاد داره.کلی از اطرافیای نزدیکم کل زندگیشون اپله(از لپ تاپ و گوشی و تبلت و اپل تی وی و...) و بنابراین هم دیدم هم کار کردم هم مقایسه ولی محدود کردن آزادی تو کتم نمیره.
    وقتی فیش و میزنی تو گوشی و اونسرشو میزنی تو کامپیوتر و گوشی عین یک هارد برات میاد بالا و هرچی دلت بخواد میریزی و برمیداری و .... این برام مهمه و باهاش حال میکنم.این موضوع رو چند بار گفتم بازم میگم.برادرزاده خانومم فرانسه زندگی میکنه و یک تابستون اومد ایران.آیفون داشت.روش هم رمز داشت.تو یک مهمونی یکسری بچه ها یواشکی گوشیش رو برداشتن و خواستن بازش کنن.جند بار کد اشتباه دادند.تموم.گوشی قفل شد و فقط آیتیونز رو لپ تاپ خودش رو میشناخت.حتی من به آیتیونز خودم وصل کردم بالا نیومد و پیغام میداد که اگر با این آیتیونز بالا بیاد گوشی ریست میشه.
    این بچه دیگه گریش در اومده بود.دو ماه هم میخواست ایران بمونه،لپ تاپش هم همراهش نبود.
    من از اینای اپل خوشم نمیاد وگرنه بارها گفتم،اپل بهترین و روونترین سیستم عامل رو داره و واقعاً هماهنگی سخت افزار و نرم افزارش معرکست.(البته الان تقریباً اندرویید هم داره میرسه).
    من کاملا موافقم . این محدودیت های اپل خیلی رو مخه . اقال 10 بار تصمیم گرفتم که اپل بخرم ولی هربار با توجه به این محدودیتها و .... پشیمون شدم . وین موب هم الان همین راه رو در پیش گرفته این انحصارها تو این دنیای رو به ترقی فقط برند رو عقب میندازه .

18. 3 كاربر زير از شما saeedfarzi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

19. Top | #30

رتبه :
    بخش : بخش موتورولا
    شماره كاربري : 222937
    نام : مهران
    سپاس ها : 14,628
    سپاس از شما 9,214 بار در 1,888 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Crash_HooHoo
    بعضي ها يه جوري اظهار تاسف و ناراحتي ميكنن انگار سال هاي سال مثلا مدير ارشد اپل بودن و مثلا باورشون نميشه اپل به اين روز افتاده باشه خيلي ها هم تو افق محو شدن :))
    دقيقا n تا ديزاينر و مهندس نرم افزار شركت اپل نشستن يه همچين تحولي رو بعد از اين همه مدت به وجود اوردن بعد يه سري هنوز قبل از ديدن اون روي دستگاه متاسف شدن!! :))
    اولا iOs زبان فارسي رو كاملا ساپورت ميكنه فقط اسمش نيست توي ليست يعني همه جا فارسي نمايش داده ميشه و كيبورد هم گچ پژ داره!
    اون دوستمون كه گفتن استيو كجايي صفحه شده ٤!
    محظ اطلاع شما اگه ١ روز با صفحه ٤ ايفون ٥ كار كني ديگه عمرا بتوني به صفحه ٣.٥ آيفون قبلي نگاه كني!
    بعد يه سري هم كه كلا اپل رو نابود شده ميبينن و جالبه ديدم نوشتن اگه دووم آورده اپل به خاطر اسم و كلاسش هست!!!
    فقط ميتونم بزارم به حساب اينكه آيفون تا حالا نداشتن...
    چون امكان نداره همچين بازخوردي بعد يه مدت كار با آيفون!
    يه موقع هست مثلا ميگين يه سري محدوديت داره يا خسته كننده هست نميدونم بلوتوث نداره قابليت شخصي سازي نداره حداقل آدم ميفهمه واقعا طرف ديده از نزديك ولي مثلا سيستم عامل ديگه رو به خاطر اين چيزا ترجيح ميده ولي اينطور حرف ها كاملا معلومه تا حالا نديدن از نزديك و فقط يه چيزي خوندن يا شنيدن كاملا مشخصه...
    نهايتا اينكه صبر كنيد حداقل نسخه فاينال بياد بعد!!!
    از استارتر هم به شدت تشكر ميكنم واقعا زحمت كشيدن ممنونم.
    کاملا موافقم منم قبل خرید اپل خیلی میترسیدم و میگفتم نمیتونم بدون رام بازی یا و... سر کنم ولی ولی ولی الان حتی یه لحظه با اون کارا نمیتونم کنار بیام وقتی یه گوشی از همه لحاظ کامل داری دیگه چه کاری داری که دستکاریش کنی وقتی میدونی که از این بهتر نمیشه دیگه تو اندروید همش باید به رام برسی ک کمترین باگ رو داشته باشه :|

ممنونم
    Just Yeganeh

20. 7 كاربر زير از شما m2sh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع