× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 28 از 28

پرتال خبری Android

1. Top | #21

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : صندلی داغ
    شماره كاربري : 759533
    نام : HOSE!N
    سپاس ها : 20,735
    سپاس از شما 24,188 بار در 5,277 پست
    جزئيات بيشتر

به خاطر اینکه یکی از دوتای گلم اس4 داره نمیتونم چیزی بگم
    اصلا اینارو بی خی خی این butterfly s چقدر قویه لامصب
    خدا قسمت کرد با وان کار کردیم گل روی ماهش رو دیدیم خدا قسمت کنه این که میاد یه دونه از این داشته باشم
    اچ تی سی دمت گرم با این باطری//!/!/!///!/!/!/!/!!!
    حال کردم این حرکتشو دیدم
    مثل اینکه یواش یواش اچ تی سی میخواد باطری های 5500mhهم رو کنه
    ماشالله بلندگوهاشو نگاه کن چقد جالبه.....
    نه نه خدا عمرت بده با این گوشی شاخی که زدی
    یکی از بهترین خاطرات مجازیم(صندلی داغ با حضور من!)
    و یادبود صندلی داغم!

از خـــــداونـــد شکــــایـــــت دارمــ...
    که در شــهــری مــتــولــد شــدم
    که ذهــــن مــــردمـــانـــش

بــــوی گـــنـــد شـــهــوت مــیــدهــد...

welcome to dark world

.
    ته خطـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــ

2. 6 كاربر زير از شما * honex * عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #22

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 317295
    نام : Pezhman
    سپاس ها : 891
    سپاس از شما 2,904 بار در 750 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramsanan
    شانسی سه تا گوشی رو گیر نیاورده این یک. پرچمدار سه کمپانی مختلف رو آورده بررسی کرده
    دوم اینکه شما بهتره به جای زیر سوال بردن اون سایت بقول خودتون در پیت برید و خودتون روی وان مثلا most wanted رو نصب کنید. دیگه خوشبختانه اینجا خیلیا وان دارن وحتما اینرو تست کردن
    شما یم بازی یا نرم افزار نام ببرن که پردازنده اس4 که بقول خیلیاتون تبلیغاته نکشه
    شما فیلم اچ دی روی اس4 باز کن و مینیمایز کن و هم زمان برو گالری تا همزمان فیلمای اچ دی رو نشون بده بصورت دموی کوچیک. اینکارو با سی پی یوی سیستمم انجام بدی هنگ میکنه در حالی که اس4 براحتی از پسش بر میاد و اینجاست که باید گفت رو میخواد به این قدرت پردازنده بگی تبلیغات
    همه شاهدن با وجود مشکلاتی که در مصرف باتری اس4 در آپدیت های گذشته وجود داشت اس4 هر دو مدلش بجز سری ریزر مکس موتورولا تموم گوشی هارو پشت سر گذاشتن. تست باتری ها هم توی gsmarena هست. البته اگه پیت ندونیدش
    کیفیت صفحه. همه این ایرادو به سری گذشته صفحه نمایش های amoled وارد میکردن که درسته رنگ ها قشنگه ولی غیر طبیعیه. تو این صفحه هم طراوت رنگ ها حفظ شده و هم اون حالت غیر طبیعی از بین رفته
    حافظه جانبی+درگاه کارت حافظه+پشتیبانی از usb on the go
    پشتیبانی نرم افزاری وحشتناک بالا و عالی در بین تمامی گوشی های آندرویدی بطوری که جالبه هنوز 4.3 روی نکسوزا سوار نشده بصورت غیر رسمی روی اس4 اومده
    انواع سنسورا از همه رقم که خیلیاشون پر کاربردن و ی سری کم کاربرد و شاید برای خیلیا بی کاربرد
    درسته جنس بدنه جالب نیست. اما دیگه بی انصافی نکنید. اون قدر هام که شما میگید بد نیست. جلوش که گوریلا گلسه. پشتشم که پلاستیکه براق. ولی اطرافش کیفیتش چندان جالب نیست و حتما باید گارد بندازید
    من تا جایی که دیدم همه آیفون دار ها و همه اچ تی سی دار ها هم گارد میندازن. با وجود گارد و گوریلا گلس جلو گوشی میشه بگید کجای گوشی بیرونه که شما هی میگیدجنس بدنه نا مرغوبه. هرچند این بهانس و باید جنس بدنرو خوب باشه
    شما هم یکم واقع بینانه گوشی تون رو بررسی کنید و اینجا بزارید. نه مثل اون دوستی که وان داشت و تقریبا اس4 رو له میکرد وقتی حرف میزد و وقتی گوشیش رو عوض کرد الان داره وان رو به هیچ تبدیل میکنه
    متاسفانه سهام دار هیچ یک ازین کمپانی ها نیستیم که دارید سرش اینجوری با هم حرف میزنید
    داداش داری تند میری...کی راجع به صفحه نمایش و جنس بدنه و امکانات دو گوشی حرف زد که شما دارید دفاع میکنید؟؟؟
    بهتره خودت یه وان جور کنی با چشم خودت ببینی most wanted رو اجرا میکنه؟؟؟خو یه سرچ کن.فقط یک apk مخصوص میخواد...
    راجع به ویدیو و همزمان دموی ویدیو های دیگه...سیستمت مال چند قرن پیشه که هنگ میکنه؟؟؟اصلا با چه برنامه ای این کار رو میکنی؟؟؟فکر میکنی خیلی به پردازش احتیاج داره این کار؟؟؟cpu گوشی i9505 با وان فرقی داره که این قدرت رو مزیت میدونی؟؟؟
    کدوم پشتیبانی وحشتناک بالا؟؟؟آندروید 4.3 لیک شده...به این میگی پشتیبانی؟؟؟برای i9500 اومده؟؟؟الان هنوز زیاد هم پایدار نیست...وقتی نسخه رسمی معرفی بشه از طرف گوگل برای one سهله برای desire s من همون آن میاد...
    ضمنا one هم نسخه نکسوزی داره و یعنی پشتیبانی از نسخه نکسوزی one یعنی پشتیبانی از کل one ها...ولی نسخه نکسوز s4 فقط با i9505 مشترکه!!!
    این دوستی که هی داری راجع بهش صحبت میکنی:
    1.یک نفره...اینقدر نگو.وزارت اطلاعات که نیست....
    2.وقتی یکی بدون اطلاعات بره یه چیزی بخره همین میشه...

اولی با دومی چه فرقی داره؟؟؟چه امکاناتی لیست کردی...

......

نظر من اینه که one هیچی از رقباش کم نداره بلکه یه سری امکانات کاربردی بیشتری داره...

4. 7 كاربر زير از شما TONYPB عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #23

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 291145
    نام : hamid
    سپاس ها : 63,708
    سپاس از شما 7,468 بار در 1,973 پست
    جزئيات بيشتر

شانسی سه تا گوشی رو گیر نیاورده این یک. پرچمدار سه کمپانی مختلف رو آورده بررسی کرده
    دوم اینکه شما بهتره به جای زیر سوال بردن اون سایت بقول خودتون در پیت برید و خودتون روی وان مثلا most wanted رو نصب کنید. دیگه خوشبختانه اینجا خیلیا وان دارن وحتما اینرو تست کردن
    شما یم بازی یا نرم افزار نام ببرن که پردازنده اس4 که بقول خیلیاتون تبلیغاته نکشه
    شما فیلم اچ دی روی اس4 باز کن و مینیمایز کن و هم زمان برو گالری تا همزمان فیلمای اچ دی رو نشون بده بصورت دموی کوچیک. اینکارو با سی پی یوی سیستمم انجام بدی هنگ میکنه در حالی که اس4 براحتی از پسش بر میاد و اینجاست که باید گفت رو میخواد به این قدرت پردازنده بگی تبلیغات
    همه شاهدن با وجود مشکلاتی که در مصرف باتری اس4 در آپدیت های گذشته وجود داشت اس4 هر دو مدلش بجز سری ریزر مکس موتورولا تموم گوشی هارو پشت سر گذاشتن. تست باتری ها هم توی gsmarena هست. البته اگه پیت ندونیدش
    کیفیت صفحه. همه این ایرادو به سری گذشته صفحه نمایش های amoled وارد میکردن که درسته رنگ ها قشنگه ولی غیر طبیعیه. تو این صفحه هم طراوت رنگ ها حفظ شده و هم اون حالت غیر طبیعی از بین رفته
    پشتیبانی نرم افزاری وحشتناک بالا و عالی در بین تمامی گوشی های آندرویدی بطوری که جالبه هنوز 4.3 روی نکسوزا سوار نشده بصورت غیر رسمی روی اس4 اومده
    انواع سنسورا از همه رقم که خیلیاشون پر کاربردن و ی سری کم کاربرد و شاید برای خیلیا بی کاربرد
    درسته جنس بدنه جالب نیست. اما دیگه بی انصافی نکنید. اون قدر هام که شما میگید بد نیست. جلوش که گوریلا گلسه. پشتشم که پلاستیکه براق. ولی اطرافش کیفیتش چندان جالب نیست و حتما باید گارد بندازید
    من تا جایی که دیدم همه آیفون دار ها و همه اچ تی سی دار ها هم گارد میندازن. با وجود گارد و گوریلا گلس جلو گوشی میشه بگید کجای گوشی بیرونه که شما هی میگیدجنس بدنه نا مرغوبه. هرچند این بهانس و باید جنس بدنرو خوب باشه
    شما هم یکم واقع بینانه گوشی تون رو بررسی کنید و اینجا بزارید. نه مثل اون دوستی که وان داشت و تقریبا اس4 رو له میکرد وقتی حرف میزد و وقتی گوشیش رو عوض کرد الان داره وان رو به هیچ تبدیل میکنه
    متاسفانه سهام دار هیچ یک ازین کمپانی ها نیستیم که دارید سرش اینجوری با هم حرف میزنید
    فقط در مورد قسمت قرمز یه نکته ای رو می گم

تبلت من با cpu دو هسته ای a9 و کلاک 1.6 این امکان رو دار...... روی رام خودش به صورت دیفالت دار....... در واقع بیشتر تبلت های چینی این امکان رو روی رام های خودشون دارن

یکدونه فیلم FULL HD به صورت کوچیک کنار صفحه می زارم و بازی WM رو اجرا می کنم که بدون هیچ لگی و به راحتی هردوتارو اجرا می کنه

در واقع خواستم بگم این امکانی که سامسونگ روی بهترین گوشیهاش میزاره و اینقدر روش مانور مید بیشتر تبلت های ناشناخته ی چینی دارن

6. 7 كاربر زير از شما shylord عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #24

شماره كاربري : 291145
    نام : hamid
    سپاس ها : 63,708
    سپاس از شما 7,468 بار در 1,973 پست
    جزئيات بيشتر

منم با نظر دوستان موافقم
    دو مدل 9500 و 9505 برای اپراتور های مختلف تولید شدن و اینکه مردم تو ایران میرن و نسخه 9505 رو میخرن اشتباهه. این نسخه چون از نسل4 پشتیبانی میکنه برای اپراتور های آمریکا طراحی شده
    ی نکته باحال. دوستانی که میگن باتر فلای ی فبلته. این کجاش فبلته. اینکه صفحش 5 اینچه. فقط سایز کلی گوشی از اس4 بزرگتره. شما به چی این میگید فبلت. چون سایزش قد ی فبلته و صفحش اندازه ی گوشی اسمشو گذاشتید فبلت؟
    نمیدونم واقعا چطوری ب پردازنده اس4 گیر میدید. اس4 تو تستا دیدید که چطوری بازی های اچ دی رو اجرا کرد و وان فقط صفحه سیاه آورد. من کاری به بنچ مارکا ندارم و حوصله عدد بازی ندارم
    باتریش امیدوارم اینبار خوب از آب در بیاد ک کم زجر بره
    ی دوستی بود که الان خوب نیست اسمشو ببرم قبلا وان داشت کلا اس4 رو میکوبید. الان اس4 خریده داره وان رو اینقد میکوبه که گاهی میخوام از اچ تی سی در مقابل این پسر دفاع کنم
    لطفا منطقی باشید و واقعیتو بگید. به خاطر این که از ی برند گوشی دارید برند دیگرو تخریب نکنید. حقیقت رو بگید تا دوستانی که هنوز نخریدن و قصد خرید دارن بهشون کمک بشه. همین
    وقتی اون کسی که نمی تونه یکدونه بازی روی ONE اجرا کنه چه ربطی به گوشی دار !!!........ حتما می دونید اجرای بازی های اندروید چه مشکلاتی دار...... فایل APK درست...... فایل دیتای مناسب..... اگر بازی کرک شد باشه که دیگه کلی مشکلات دیگه ائم از رد کردن لایسنس و.....
    وقتی بازی اجرا می شه و بسته می شه. اجرا می شه روی مارک گیم لافت می گیره . اجرا می شه ولی صفحه سیاه می شه و.... اینا همه نشونه ی مشکل دیتای بازی با گوشی هست......... اینا هیچکدوم به ضعف گوشی مربوط نیست
    موقع اومدن ONE X هم همه می گفتن بازی ها روی این گوشی لگ می زنند..... خوب هیچکدوم از این بازی ها برای تگرا 3 بهینه نشده بودن

من هیچکدوم از این گوشی هارو ندارم و به دلیل قیمت بالاشون نخواهم گرفت ...... ولی شما حرفای خنده دار می زنید که آدم مجبور می شه جواب بد

8. 7 كاربر زير از شما shylord عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #25

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Pocket PC | بازارچه
    شماره كاربري : 187603
    نام : ویسام
    سپاس ها : 15,326
    سپاس از شما 16,997 بار در 3,426 پست
    کمک مالي به سايت: 300000 ريال
    جزئيات بيشتر

این یاتری و درگاه مموری داره کاری میکنه که بجر نوت 3 به این هم فکر کنم. به همین سادگی
    .
    .
    .
    .
    .
    .

بیایید…….. انسان واقعی باشیم
    دیروز چک باطله است
    فردا چک وعده ای است
    امروز است که تنها نقدینه شماست
    آن را عاقلانه هزینه کنید .

10. 4 كاربر زير از شما wisam عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #26

گروه : مشاوره
    شماره كاربري : 663559
    نام : عادل
    سپاس ها : 32,418
    سپاس از شما 7,167 بار در 1,899 پست
    جزئيات بيشتر

من یه نکته ای رو اینجا یادآور بشم که کسی تو عالی بودن باترفلای اس شکی نداره اما گیر من به این سیاسته غلط HTC هست
    اگه این گوشی همزمان با اس4 تولید میشد و پشتوانه ای مثل سری گلکسی اس تو ارائه محصولاتش داشت با بازه زمانی مشخص،هیچگاه اس4 توی دوماه به رکورد فروش 20 میلیونی نمیرسید
    بجای ارائه این همه پرچمدار در سال، میتونه به آپدیت سریعتر و نرم افزارای کاربردی بیشتر تکیه کنه
    باور کنید همین دو مورد قبلی که گفتم کافیه تا این گوشی توآمار فروش بجای اس4 باشه.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

12. 3 كاربر زير از شما superb boy عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #27

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 177567
    سپاس ها : 164
    سپاس از شما 344 بار در 145 پست
    جزئيات بيشتر

منم با این حرف دوستمون superb boy کمی موافقم وقتی sensation اومد خریدیم شرکت یه گوشی داد Senstaion xe که خداییش شرمنده می شود آدم که این همه امکانات (کلاک بالاتر و هندس قری بیتس و آمپ بیتس )وان ایکس رو زد 6 ماه بعد باز همین کارو کرد که خودم وان ایکس داشتم وان ایکس پلاس رو زد (صدای اسپیکر بیتس و کلاک سی پی یو بالاتر و باطری بهتر که مشکل خیلی ها بود) ولی واقعا سامسونگ وقتی میگه پرجمدار واقعا یه سال سرت بالاس من الان 3 هفته هست رفتم butterfly گرفتم بیا باز دوباره htc زد تو حال یه کاری می کنه یه گوشیت رو به جشم ضعیف نیگا کنی شما ببین سامسونگ هر گوشیش یه هدف داره این همه ورژن از s2 معرفی شد ولی هر کدم یه حدفی دنبال می کرد s2 اصلی هم که مشخص بود

14. 3 كاربر زير از شما Hp_i3 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #28

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 727348
    سپاس ها : 1,836
    سپاس از شما 854 بار در 371 پست
    جزئيات بيشتر

داداش شما اصلا تا حالا وان گرفتی دست اومدی از اس4 طرفداری میکنی؟
    اخه این گوشی یا این قیافه داغونش چی داره خداوکیلی؟
    میگی سی پی یوش بهتره.باشه قبول ولی مگه میخوای چیکار کنی با گوشی؟تو اجرا کردن بازی ها که هیچکدوم کم نمیارن.
    مهم این اعداد تو بنچمارک ها نیس.همه میگن بنچمارکها یه مشت عددن همین و بس.
    ولی مهم کیفیت ساخت یه گوشیه و همینطور طول عمره اون گوشی که همه میدونن وان از لحاظ جنس بدنه خیلی خیلی بهتر از اس4 هست.نگاه به این سایتا نکن هر کدوم طرف یه شرکتن و پول میگیرن واسه تبلیغات شما ببین عقل و منطقت میگه یه اس4 پلاستیکی بگیری که 4تا قابلیت بدردنخور داره و یه قیافه داغون یا یه وان بگیری با بدنه الومینیوم و طراحی منحصر بفرد با اسپیکر هایه بسیار قدرتمند و سنس5؟

16. 2 كاربر زير از شما kasra scorpion عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

توضیحاتی درباره این موضوع