× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

پرتال خبری iOS

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : اخبار | پرتال |MaemO | MeeGo
    گروه : تخصصی پرتال
    شماره كاربري : 407187
    نام : Farzadi
    سپاس ها : 33,261
    سپاس از شما 80,406 بار در 11,796 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض iTunes را فراموش کنید؛ iTools همه‌ی محدودیت‌ها را می‌شکند

به نظر شما بزرگ‌ترین ایرادی که به محصولات اپل وارد می‌شود چیست؟ کیفیت ساخت، کمبود اپلیکیشن، خیر! تنها و تنها محدودیت. اما به کمک نرم افزار iTools می‌توان بدون مرزهای تعیین شده توسط اپل، به راحتی و توسط هر کامپیوتری و بدون هیچ محدودیتی به انتقال انواع فایل‌ها به ابزارک اپلی‌تان بپردازید. پس با ما در این مقاله همراه باشید تا شما را برای همیشه از محدودیت‌ها رها سازیم.

به کمک این نرم افزار توانمند دیگر نیازی ندارید تا دستگاه خود را تنها با یک کامپیوتر همگام سازی کنید. حتی می‌توانید اپلیکیشن‌های نصب شده بر روی دستگاه را نیز بر روی کامپیوتر خود ذخیره کرده و بعدا روی دیگر ابزارک‌های اپل مورد استفاده قرار دهید. به علاوه برای استفاده از این برنامه نیازی به جیل بریک ندارید. برنامه‌های دریافت شده از ۲۵PP نیز توسط iTools قابل نصب‌اند. به شرطی که همگام سازی اولیه را انجام داده باشید.

این امر در مورد انتقال و استخراج فایل‌های چند رسانه‌ای از قبیل آهنگ، ویدیو و کتاب نیز صادق است و علاوه بر انتقال سریع و راحت تمامی فایل‌های مورد نظر از کامپیوتر به آیفون، فایل‌های موجود بر روی آیفونتان را نیز می‌توانید به راحتی به کامپیوتر انتقال دهید.

جالب است بدانید که اگر فرمت فایل مورد نظرتان توسط iOS پشتیبانی نشود، برنامه به طور خودکار آن را تبدیل خواهد کرد.

در هنگام نصب اپلیکیشن نیز دیگر اپلیکیشن‌های قدیمی‌تان پاک نخواهد شد. البته قابلیت اضافه کردن RingTone، مدیریت مخاطبان و صفحات خانگی، پشتیبان گیری از دستگاه را نباید از یاد برد. در صورتی که قفل دستگاه خود را شکسته‌ و عمل جیل بریک را انجام داده‌اید، می‌توانید با کمک این برنامه به فایل‌های سیستمی و دیتای برنامه‌ها دسترسی داشته باشید. این برنامه بر روی سیستم عامل مک و ویندوز قابل اجرا است.

rayanews

2. 17 كاربر زير از شما FARZAD_B13 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 264162
    نام : حسین
    سپاس ها : 3,838
    سپاس از شما 5,217 بار در 1,582 پست
    جزئيات بيشتر

بابت سواله مبتداینه‌ام از همه عذر می‌خوام ولی‌ ممنون میشم کسی‌ کمکم کنه Sorry for my noob question
    یعنی‌ با این نرم افزار ما می‌تونیم نرم افزار‌های پولی‌ اپل رو که توسط کسه دیگه خریداری شده رو روی گوشیمون بزنیم یا خیر ؟؟؟؟

4. 2 كاربر زير از شما silent_EAgle عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

بخش : ios
    شماره كاربري : 304132
    نام : وحید
    سپاس ها : 5,072
    سپاس از شما 15,001 بار در 4,677 پست
    جزئيات بيشتر

ببینید دوست عزیز خیر شما نمیتونید چنین نرم افزار هایی رو نصب کنید
    شما فقط میتونید با این نرم افزار برنامه های کرک شده رو نصب کنید
    ولی من به عنوان یه کسی که ios رو یه کمی ازش سر در میاره اصلا و به هیچ عنوان استفاده از چنین برنامه هایی رو توصیه نمیکنم
    چون باعث یه سری تغییرات سیستمی در گوشی به صورت ناخواه میشن
    خدایا

من در کلبه حقیرانه خود

چیزی را دارم که تو در عرش کبریائی خود نداری

من چون توئی دارم

و تو چون خودی نداری

6. 5 كاربر زير از شما I-Vahied عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

بخش : عمومی|تخصصی|نرم افزار و بازی iOS
    شماره كاربري : 722570
    نام : MohammadReza