× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

پرتال خبری Android

1. Top | #11

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 521999
    نام : Mostafa=>Mosix11
    سپاس ها : 1,826
    سپاس از شما 1,549 بار در 444 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط fardin17
    دوستان دوستان همه اين شركت ها اين كارا رو ميكنن تا به طبقه سامسونگ برسن وگرنه هيچ هستن
    اين سياست سامسونگه كه فعلا توي هر گوشي كه ميده تغييرات خيلي جزيي ولي چشمگير هستن
    همين سامسونگه كه پردازه قدرتمند اپل رو ميسازه يعني نميتونه واس خودش بسازه
    يعني نميتونه بدنه گوشياشو اهني الومينيومي بكنه
    يعني نميتونه همچين صفحه نمايشي بزنه
    شما يه جست جو بكنين ببين چه چيزاي ساخته ولي به دلايلي توليدشون نكرده چون سامسونگ يعني خانواده چيزي ميسازه و توليد ميكنه كه مردم جذبش بشن و توان استفادشو داشته باشن
    همين دوماه پيش يه تلويزيون فوق باريك ساخته بود كه اونطرف تلويزيون ديده ميشد توي بي بي سي هم توضيح داد واقعيتش بايد بگيم سامسونگ پدر بازارو دراورده و فعلا كسي به پاش نميرسه
    اگربخواد ميتونه يه گوشي بده بيرون كه تا ده سال ديگه اپل نه جد اپل سوني ال جي تو كفش بمونن
    ساپورت فوق العاده عاي سخت افزار عالي دولوپر هاي متخصص شركت و پشتيباني معروف مشهور ديگه چي كم داره
    نه بابا.
    نمیدونم ولی فک کنم چیپهای جدید اپل رو خودش طراحی میکنه و یه شرکت که توسط اپل خریداری شده تولید میکنه.
    این سامسونگ همون سامسونگیه که تا چند سال پیش فقط لباسشویی و یخچال میزد ؟؟ خخخ
    الانم سری گلاستیک رو میزنه ؟؟
    دوست من چرا خودتو گول میزنی.
    فک میکنی سامسونگ اگه تواناییش رو داشته باشه دلش نمیخواد دیوایسی بزنه که تا ده سال دیگه هیچکس بهش نرسه؟؟
    اینقد سطحی نگاه نکن.
    اختراع یه چیز خیلی فاصله داره تا بتونی اون چیزو به سطح کمال و به سطحی برسونی که بتونه با اجزا دیگه بطور کامل تو مجموعش کار کنه.
    و همچنین تولید انبوه.
    هنر رو کسی داره که بتونه علاوه بر ساختن همچین نمایش گری به طور کامل تمومش کنه و به تولید انبوه برسونه و داخل گوشیش به کار ببره.
    وگرنه ساختن یه چیز به صورت ازمایشی که کاری نداره.

2. 3 كاربر زير از شما Mosix11 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #12

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 305130
    سپاس ها : 31,363
    سپاس از شما 44,675 بار در 7,318 پست
    جزئيات بيشتر

دوستان در نوشته هاتون به هیچ برندی توهین نکنید همین مسئله باعث بر هم خوردن جو تاپیک میشه (اینو گفتم که حتی جرقه این حرکت زده نشه) وگرنه تاپیک قفل میشه

4. كاربران زير از شما amirreza_r143 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #13

شماره كاربري : 768794
    نام : حسین
    سپاس ها : 4,761
    سپاس از شما 2,864 بار در 627 پست
    جزئيات بيشتر

اوا خاک عالم...حالا چجوری ازش محافظت میشه گارد ژله ای هم براش جواب میده؟ تو جیب تا نشه یه موقه

6. Top | #14

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Samsung bada OS| نرم افزار | EBOOK
    شماره كاربري : 146009
    نام : @/\/!$
    سپاس ها : 61,511
    سپاس از شما 66,968 بار در 13,530 پست
    جزئيات بيشتر

اگه LG این رو معرفی کنه مطمئن باشین سامسونگ نسل جدید Super AMOLED رو معرفی می کنه که LG .................. البته من LG رو هم با کیفیت می دونم بخصوص تو اندازه های بزرگتر ((بخصوص TV ها ))

7. كاربران زير از شما sina_d900 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #15

شماره كاربري : 715434
    نام : ████████
    سپاس ها : 1,213
    سپاس از شما 1,156 بار در 408 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_d900
    اگه LG این رو معرفی کنه مطمئن باشین سامسونگ نسل جدید Super AMOLED رو معرفی می کنه که LG .................. البته من LG رو هم با کیفیت می دونم بخصوص تو اندازه های بزرگتر ((بخصوص TV ها ))
    آقا سینا لینکی چیزی از این نسل جدید amoled های سامسونگ دارین بدین ؟ کنجکاو شدم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

توضیحاتی درباره این موضوع