× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

پرتال خبری Android

1. Top | #1

درجه : توقیف شده
    شماره كاربري : 368092
    سپاس ها : 21,082
    سپاس از شما 15,773 بار در 1,233 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض انقلاب ال جی در صفحه نمایش گوشی های هوشمند؛ آیا LG G2 هم از این انقلاب بهرمند می شود؟

ال جی G2 نام پرچمدار آینده گوشی های ال جی است. پردازنده آن حتما اسنپدراگون 800 است و احتمالا رم 3 گیگابایتی دارد. اما همه مشخصات این گوشی یک طرف و نوع صفحه نمایش احتمالی آن هم یک طرف!

ال جی در کنفرانسی مطبوعاتی پانل full HD مخصوص اسمارتفونها را معرفی کرد که واقعا یک جهش بزرگ محسوب می شود.

برخی خصوصیات این پانل به شرح زیر است:

• قطر 5.2 اینچی که نسبت طول به عرض آن همان نسبت مستطیل طلایی است (این نسبت «عدد خدا» هم نامیده می شود)
    • ضخامت بسیار نازک 2.2 میلی متری

• 2.3 میلی متر حاشیه

• ساخته شده بوسیله شیشه های مختص LG Display. دو مدار چاپی انعطاف پذیر با احاطه یک مدار در بین پانل و فیلم لمسی قرار گرفته اند که باعث کم کردن 30 درصد از خطوط شبکه ای پانل می شوند.

• روشنایی بسیار بالا و خیره کننده صفحه نمایش، به طوریکه خوانایی و وضوح بسیار مطلوبی در فضای بیرون دارد (عکس زیر هم همین ادعا را ثابت می کند).

کار بسیار دشواریست که یک صفحه نمایش واقعا شما را شگفت زده کند اما حالا ال جی این امر را محقق ساخته. ضخامت بسیار نازک است. روشنایی بسیار بالاست، نمایش و عمق رنگ ها هم عالی است. یک شاهکار به تمام معنا!

البته هنوز 100 درصد تایید نشده که صفحه نمایش ال جی G2 از همین پانل ساخته شود. اما طبق شنیده هایی که در این چند وقت اخیر از صفحه نمایش این گوشی به گوش رسیده، احتمال استفاده از آن هم بالاست. منتظر بمانید که همه چیز در هفتم آگوست مشخص می شود.

کپی برداری از این مطلب آزاد است

منبع: androidauthority

2. Top | #2

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 198911
    نام : کاک شاهرخ
    سپاس ها : 21,945
    سپاس از شما 48,006 بار در 7,295 پست
    جزئيات بيشتر

اوه مای گاد آر یو کیدینگ می !!!! سامسونگ بره بز بچرونه حالا...مثلا صفحه نمایشه گذاشته روی اس4...خدا وکیلی من که راضی نیستم...حتی حتی سونی یه نوع صفحه نمایش داره سامسونگ رو لوله میکنه...من خودم حاضرم اثباتش کنم...حتی Htc هم در نوع one که 600 نیت باشه از اس4 خیلی بهتره و زیباتره...البته 600 نیتش کمی سخت گیر میاد و اون سونی هم سخت تر گیر میاد ولی باز گیر که میاد...ولی سامسونگ اصلا مدلی نداره که از اینا خوشکلتر باشه....این ال جی چیکار کرده...خدا شاهده فوق العاده ست...20 برابر واقعیت زیبا تر هستش...یعنی در یک کلا ::: تجسم یک رویا :::

3. Top | #3

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 287100
    سپاس ها : 2,139
    سپاس از شما 3,015 بار در 727 پست
    کمک مالي به سايت: 200000 ريال
    جزئيات بيشتر

اگه بشه چی بشه...

واقعاً میشه یه انقلاب.

ولی بنظرم یکم زیادی باریک میشه، البته اونم جای نگرانی نداره، با گارد ژله ای یا کیف لپتاپی حلش میکنیم :دی

4. 5 كاربر زير از شما LiBeRaL عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #4

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Symbian S60
    شماره كاربري : 96909
    سپاس ها : 34,014
    سپاس از شما 43,142 بار در 7,733 پست
    جزئيات بيشتر

رقابت همینه
    یه روز سامسونگ یه چیز میزنه که از همه بهتره ، یه روز HTC و یه روز هم LG و بقیه برندای دیگه !

رقابت باعث میشه مشتری سود کنه

درضمن شاهرخ جان سامسونگ بزاشو قبلا چرونده
    تو که صفحه نمایش اس 4 راضیت نمیکنه LG که هیچی بابای LG هم نمیتونه راضیت کنه

6. Top | #5

بخش : اخبار | HTC HD2
    شماره كاربري : 210412
    نام : ایلیا
    سپاس ها : 16,760
    سپاس از شما 39,084 بار در 5,541 پست
    جزئيات بيشتر

خب من یه مدت همچین طولانی غیبت داشتم.. دلم برا دوستان تنگ شده بود... ولی با نخستین خبر رسما شکه شدم.... الان این ال جیه دیگه؟؟ :دی واقعا دمش گرم... دیگه فکر نمی کنم مانعی برای تولید اسمارت فون های بدون حاشیه وجود داشته باشه! یعنی با 2 میلیمتر حاشیه داشتن می شه یه اسمارت فون تمام صفحه ساخت که به نظر می رسه طراحی گوشی ها رو هم بسیار زیباتر و بهتر بکنه....

مشکل بزرگ دنیا این است که دانایان به گفته های خود باور کاملی ندارند در حالی که نادانان سرشار از یقین اند....

برتنارد راسل

7. 9 كاربر زير از شما ™EXITMOOD عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #6

شماره كاربري : 665213
    نام : A>L>I
    سپاس ها : 2,940
    سپاس از شما 4,244 بار در 1,095 پست
    جزئيات بيشتر

واویلا.....
    اگه این صفحه نمایش روg2بیاد ارزش داره کلیه رو بفروشی گوشی رو بخری.....

9. 3 كاربر زير از شما ALIHALEH عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #7

شماره كاربري : 523054
    نام : mr.GX
    سپاس ها : 4,791
    سپاس از شما 28,154 بار در 4,292 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ™EXITMOOD
    خب من یه مدت همچین طولانی غیبت داشتم.. دلم برا دوستان تنگ شده بود... ولی با نخستین خبر رسما شکه شدم.... الان این ال جیه دیگه؟؟ :دی واقعا دمش گرم... دیگه فکر نمی کنم مانعی برای تولید اسمارت فون های بدون حاشیه وجود داشته باشه! یعنی با 2 میلیمتر حاشیه داشتن می شه یه اسمارت فون تمام صفحه ساخت که به نظر می رسه طراحی گوشی ها رو هم بسیار زیباتر و بهتر بکنه....
    بابا ايليا جان كجايي!؟ من هم مدت يه ماهي مفقود بودم الان يه سه هفته ميشه پيدا شدم مهرزاد و بچه ها هم كه رفتند! راستي در اين مدتي كه نبودي الجي خيلي پيشرفت كرده،خبر داشتي سامي گوشي جديد سري گلكسي رو معرفي كرده!؟ راستي One از htc هم معرفي شده... نسخه جديد iOS هم بيرون اومده... ميگن جالبه كاش بودي و ميديدي!!!
    تازه خبر نداري رئيس جمهور هم عوض شده !!!

اميدوارم اسپم به حساب نياد اين پست... ايليا از دوستان خوب و با دانش در خانواده HTC و تيم Android Dev بوده و هست همچنان ...

11. 6 كاربر زير از شما GenomeX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #8

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 738821
    سپاس ها : 395
    سپاس از شما 1,074 بار در 375 پست
    جزئيات بيشتر

یا خدا این واقعا یه انقلابه.عالی میشه خدا میدونه ال جی چه سودی کنه.....واااااوووو....:-)

13. كاربران زير از شما myk1 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #9

بخش : نرم افزار Symbian OS | بازارچه
    شماره كاربري : 293234
    نام : رضا
    سپاس ها : 17,583
    سپاس از شما 44,916 بار در 8,058 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط علی هاله
    واویلا.....
    اگه این صفحه نمایش روg2بیاد ارزش داره کلیه رو بفروشی گوشی رو بخری.....
    يعنی ديگه تا اين حد !!!

.
    آنان که "فرگوسن" را خدا می پندارند کفرش به کنار، عجب خدایی دارند

15. 4 كاربر زير از شما Reza 7 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #10

شماره كاربري : 661950
    نام : فردین
    سپاس ها : 14,177
    سپاس از شما 8,169 بار در 1,835 پست
    جزئيات بيشتر

دوستان دوستان همه اين شركت ها اين كارا رو ميكنن تا به طبقه سامسونگ برسن وگرنه هيچ هستن
    اين سياست سامسونگه كه فعلا توي هر گوشي كه ميده تغييرات خيلي جزيي ولي چشمگير هستن
    همين سامسونگه كه پردازه قدرتمند اپل رو ميسازه يعني نميتونه واس خودش بسازه
    يعني نميتونه بدنه گوشياشو اهني الومينيومي بكنه
    يعني نميتونه همچين صفحه نمايشي بزنه
    شما يه جست جو بكنين ببين چه چيزاي ساخته ولي به دلايلي توليدشون نكرده چون سامسونگ يعني خانواده چيزي ميسازه و توليد ميكنه كه مردم جذبش بشن و توان استفادشو داشته باشن
    همين دوماه پيش يه تلويزيون فوق باريك ساخته بود كه اونطرف تلويزيون ديده ميشد توي بي بي سي هم توضيح داد واقعيتش بايد بگيم سامسونگ پدر بازارو دراورده و فعلا كسي به پاش نميرسه
    اگربخواد ميتونه يه گوشي بده بيرون كه تا ده سال ديگه اپل نه جد اپل سوني ال جي تو كفش بمونن
    ساپورت فوق العاده عاي سخت افزار عالي دولوپر هاي متخصص شركت و پشتيباني معروف مشهور ديگه چي كم داره

17. 4 كاربر زير از شما fardin17 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع