× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21

پرتال خبری Android

1. Top | #11

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 761488
    نام : kaskali
    سپاس ها : 1,826
    سپاس از شما 3,117 بار در 860 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Fantome
    گوگل با حذف درگاه کارت حافظه می خواد ذخیره اطلاعات رو ببره رو سرویس های آنلاین که خوب برای خودشون خوبه! با اون سرعت اینترنتشون. تازه گوشی های گوگل از طریق پلی با قیمت های خیلی خوب فروخته می شن که بازم به درد خودشون می خوره!!
    مگه بازی و اپ هم میشه روی فضای ابری نصب کرد؟

2. Top | #12

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 662706
    نام : سعید
    سپاس ها : 5,445
    سپاس از شما 6,204 بار در 1,496 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط supermax1
    مگه بازی و اپ هم میشه روی فضای ابری نصب کرد؟
    نه! اما 16 گیگ برای بازی و اینا کافیه دیگه! همیشه که نیازی نیست کلی بازی گرافیکی نصب باشه! تازه این جا بحث قیمت این گوشی ها هم هست. شما قیمت Nexus4 رو با اون مشخصاتش تو پلی استور با بقیه هم رده هاش مقایسه کن. البته فقط قیمتش در پلی استور نه بازار آزاد!

3. 2 كاربر زير از شما Fantome عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #13

گروه : مشاوره
    شماره كاربري : 663559
    نام : عادل
    سپاس ها : 32,418
    سپاس از شما 7,167 بار در 1,899 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Fantome
    نه! اما 16 گیگ برای بازی و اینا کافیه دیگه! همیشه که نیازی نیست کلی بازی گرافیکی نصب باشه! تازه این جا بحث قیمت این گوشی ها هم هست. شما قیمت Nexus4 رو با اون مشخصاتش تو پلی استور با بقیه هم رده هاش مقایسه کن. البته فقط قیمتش در پلی استور نه بازار آزاد!
    من الان با 16 گیگ که فقط دیتای نرم افزارا و بازیام روشه کمبود حافظه داخلی دارم،بازیام هم اونقدر زیاد نیست.
    به هر دلیلی اگه درگاه sd نمیزاره حداقل حافظه داخلی رو 32 و 64 بزنه و پولشم بکشه روش...من که خیلی دلم میخواد از نکسوس استفاده کنم اما همین مورد خیلی مزاحممه
    درضمن مگه میشه گوشی ای با این قدرت و کانفیگ بالا بخری بعد بازی و نرم افزار با گرافیک خوب روش نصب نکنی؟!!!
    اگه میخواستم بازی و... نصب نکنم دیگه چه نیازی به این پردازنده غول و صفحه با کیفیت عالی دارم؟!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

5. 5 كاربر زير از شما superb boy عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #14

شماره كاربري : 723725
    نام : پرهـــــــام
    سپاس ها : 4,646
    سپاس از شما 3,367 بار در 798 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad200.
    والا اندروید از 4.1 به بعد روی نکسوس ها دیگه هیچ باگی نداره
    اتفاقا همین اندرویدی که الان هست ۴.۲.۲ بر روی گلکسی نکسوس نسبت به ۴.۱.۱ به شدت افت سرعت داره
    من ۴.۱.۱ داشتم وقتی ۴.۲.۲ ریختم باورم نشد اینقدر سرعت اومده پایین ! یه جوری بود دوست داشتی که گوشیو بکوبی به دیوار حالا باید ببینیم اندروید ۵ چی داره ؟!!

7. Top | #15

شماره كاربري : 756468
    نام : علی
    سپاس ها : 2,936
    سپاس از شما 1,685 بار در 538 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط superb boy
    من الان با 16 گیگ که فقط دیتای نرم افزارا و بازیام روشه کمبود حافظه داخلی دارم،بازیام هم اونقدر زیاد نیست.
    به هر دلیلی اگه درگاه sd نمیزاره حداقل حافظه داخلی رو 32 و 64 بزنه و پولشم بکشه روش...من که خیلی دلم میخواد از نکسوس استفاده کنم اما همین مورد خیلی مزاحممه
    درضمن مگه میشه گوشی ای با این قدرت و کانفیگ بالا بخری بعد بازی و نرم افزار با گرافیک خوب روش نصب نکنی؟!!!
    اگه میخواستم بازی و... نصب نکنم دیگه چه نیازی به این پردازنده غول و صفحه با کیفیت عالی دارم؟!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
    خوب اگه با حافظه 132 و 64 بده میشه رقیب پرچم دارهای شرکتای دیگه که گوگل نمی خواد این طوری بشه...

8. 4 كاربر زير از شما A.L.I عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #16

شماره كاربري : 138149
    سپاس ها : 96,819
    سپاس از شما 28,193 بار در 3,748 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط PA.R.H.AM
    اتفاقا همین اندرویدی که الان هست ۴.۲.۲ بر روی گلکسی نکسوس نسبت به ۴.۱.۱ به شدت افت سرعت داره
    من ۴.۱.۱ داشتم وقتی ۴.۲.۲ ریختم باورم نشد اینقدر سرعت اومده پایین ! یه جوری بود دوست داشتی که گوشیو بکوبی به دیوار حالا باید ببینیم اندروید ۵ چی داره ؟!!
    دوست عزیز چرا جو سازی میکنی؟!!

والا ما هم 4.2.2 داریم ولی کوچکترین باگ و لگی نمی بینیم!!
    مطمئن باشید بهتر نشده باشه، بدتر نشده!

شما احتمالا رامتون درست و حسابی نبوده!!
    خوبه حالا هردو نکسوسی هستیم، شما رام Carbon رو تست بفرمائید، اونوقت حرفتون رو پس میگیرید!

الان هم منتظر ارائه اندروید 4.3 و اگه خدا بخواد، اندروید 5 هستیم! (من و Carbon)

خدا کنه هر بلایی سر گوشی میارن، صفحه رو از 4.7 اینچ بزرگتر نکنند، میترسم نکسوس فون های بعدی دیگه رسما بشند تبلت!!
    شیار مموری کارت رو هم فراموش نکنند!
    تنها نقص گلکسی نکسوس فقط نداشتن شیار مموری کارت هست و بس!

حالا مگه قراره نکسوس بعدی رو هم ال جی بزنه؟؟؟!!!

10. 6 كاربر زير از شما HOSSEIN 7 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #17

شماره كاربري : 723725
    نام : پرهـــــــام
    سپاس ها : 4,646
    سپاس از شما 3,367 بار در 798 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط HOSSEIN 7
    دوست عزیز چرا جو سازی میکنی؟!!

والا ما هم 4.2.2 داریم ولی کوچکترین باگ و لگی نمی بینیم!!
    مطمئن باشید بهتر نشده باشه، بدتر نشده!

شما احتمالا رامتون درست و حسابی نبوده!!
    خوبه حالا هردو نکسوسی هستیم، شما رام Carbon رو تست بفرمائید، اونوقت حرفتون رو پس میگیرید!

الان هم منتظر ارائه اندروید 4.3 و اگه خدا بخواد، اندروید 5 هستیم! (من و Carbon)

خدا کنه هر بلایی سر گوشی میارن، صفحه رو از 4.7 اینچ بزرگتر نکنند، میترسم نکسوس فون های بعدی دیگه رسما بشند تبلت!!
    شیار مموری کارت رو هم فراموش نکنند!
    تنها نقص گلکسی نکسوس فقط نداشتن شیار مموری کارت هست و بس!

حالا مگه قراره نکسوس بعدی رو هم ال جی بزنه؟؟؟!!!
    دادا جون جو سازی نی که آخه من ۳.۴ تا رام ۴.۲.۲ هم تست کردم همین مشکل رو داشتم فکر کردم وایپ ها رو اشتباه انجام دادم دیدم نه کلا مشکل از خود رام هست ببین دوست من چند تا مشکل من دیدم توی ۴.۱.۱ وقتی lock screen رو میزنی سریع بدون مکث صفحه خاموش میشه ولی ۴.۲.۲ اینطور نیس یکم تاخیر داره و موقعی که میخوای صفحه رو هم روشن کنی تاخیر داره . دکمه منو رو میزنی تاخیر داره . موقع کار با اس ام اس یه جوریه کنده این ها رو نسبت به ۴.۱.۱ میگم والا مگه من از نسحه جدید بدم میاد؟! در ضمن من رامم رسمی بود سیانوژن . xylon رو هم تست کردم همین گونه بودند رام شما رو هم تست میکنم

12. كاربران زير از شما PA.R.H.AM عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #18

شماره كاربري : 755585
    سپاس ها : 1,122
    سپاس از شما 1,482 بار در 618 پست
    جزئيات بيشتر

این تاخیری که میگی آره درسته ولی فقط واسه گالکسی نکسوس هست !
    4.2.2 که روی نکسوس 4 دارم هیچ جا کوچک ترین لگ - یاگ - یا تاخیری نداره

14. 2 كاربر زير از شما mohammad200. عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #19

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 770649
    نام : Pedram
    سپاس ها : 5,823
    سپاس از شما 1,894 بار در 596 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط PA.R.H.AM
    دادا جون جو سازی نی که آخه من ۳.۴ تا رام ۴.۲.۲ هم تست کردم همین مشکل رو داشتم فکر کردم وایپ ها رو اشتباه انجام دادم دیدم نه کلا مشکل از خود رام هست ببین دوست من چند تا مشکل من دیدم توی ۴.۱.۱ وقتی lock screen رو میزنی سریع بدون مکث صفحه خاموش میشه ولی ۴.۲.۲ اینطور نیس یکم تاخیر داره و موقعی که میخوای صفحه رو هم روشن کنی تاخیر داره . دکمه منو رو میزنی تاخیر داره . موقع کار با اس ام اس یه جوریه کنده این ها رو نسبت به ۴.۱.۱ میگم والا مگه من از نسحه جدید بدم میاد؟! در ضمن من رامم رسمی بود سیانوژن . xylon رو هم تست کردم همین گونه بودند رام شما رو هم تست میکنم
    من رو همین گوشی کاستوم سیانوژن4.2.2 ریختم و هیچ کندی هم نداشت و تازه توی بنچمارک ها هم ترکوند و رکورد زد! تازه کاستومش این بوده رسمیش چه بشه!

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 4 Beta

16. كاربران زير از شما Pedram ag عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #20

شماره كاربري : 378373
    نام : هومن
    سپاس ها : 3,415
    سپاس از شما 5,571 بار در 1,434 پست
    جزئيات بيشتر

اگر 5 بده خیلی نامردیه. الان سامسونگ هنو 4.2 رو برا گوشیاش نداده. 4.3 هم که میخواد بیاد ، اگر گوگل زودی 5 رو برا خودش برداره و 4.3 رو برا بقیه بزاره ،
    تنها یه معنی میتونه بده اونم اینه که اگه اندروید بدردبخور میخواین بیان از خودمون(موتورولا) بخرید!!

18. 2 كاربر زير از شما Jeyran عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع