• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

انجمن راهنما

1. Top | #1

درجه : مدير كل انجمن ها
      شماره كاربري : 230420
      سپاس ها : 12,857
      سپاس از شما 88,935 بار در 8,018 پست
      جزئيات بيشتر

Post New آموزش تغییر فونت پست های ارسالی در انجمن

.
      سلام / بارها و بارها این سوال پرسیده میشه که آیا میتونیم فونت پست های ارسالی خودمون رو تغییر بدیم یا نه ؟

امروز فرصتی شد که با شرایط فعلی و فونت های پیشفرض روی همین ویبولتین ، آموزش انجام این کار رو خدمت دوستان ارائه کنم.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خب انجام این کار خیلی راحت هست ، به عنوان مثال اگه دو pc داشته باشیم به نام های a , b ، برای نمایش این فونت ها در پست های

ارسالی ، باید فونت مورد نظر در هـر دو سیستم a , b وجود داشته باشه در غیر اینصورت اگه فقط این فونت در یکی از این دو سیستم وجود داشته باشه

در پایان برای یکی نمایش داده میشه و برای دیگری قابل نمایش نیست و به همون حالت پیشفرض نمایش داده خواهد شد.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فونت های فارسی زیادی در نت وجود داره که دوستان میتونن از همه این فونت ها با در نظر گرفتن شرایط بالا استفاده کنند .

من در زیر معمول ترین مجموعه فونت فارسی که همون مجموعه فونت های سری B (برنا رایانه) هست رو قرار میدم / دوستان اگه روی

سیستم خودشون نصب ندارند ، دانلود کنند و به پوشه فونت ویندوز خودشون منتقل کنند.
      C:\WINDOWS\Fonts

بعد از انجام این کار به تاپیک مورد نظر خودتون رفته و به کادر مربوط به ارسال پست میریم .

در نوار ابزار ، آیکونی وجود داره به شکل 123.png که با کلیک بر روی این آیکون حالت ویرایشگر به حالت "سورس کد" برده میشه.

نوشته دلخواه خودتون رو تایپ میکنید و در انتها کل نوشته رو انتخاب میکنید و در آخر با کلیک بر روی لیست کشویی

انتخاب فونت ها واقع در نوار ابزار ویرایشگر متن ، یکی از فونت های انجمن رو انتخاب میکنید.

به عنوان مثال :

[ FONT=Arial ] سایت موبایلستان بزرگترین مرجع موبایل در ایران[ /FONT ]

در ادامه نام یکی از فونت های دلخواه خودمون رو به جای نام" Arial " قرار میدیم

و کلید ارسال پست رو میزنیم / من در اینجا از نام فونت b homa استفاده کردم.

[ FONT=b homa ] سایت موبایلستان بزرگترین مرجع موبایل در ایران [ /FONT ]

-------------------------------------------------------------------------------------

خواهید دید فونت نوشته مورد نظرتون به فونت دلخواهتون تغییر شکل پیدا کرده .

ضمنا ایـــــن روش برای فـــــــونت های انگــــــلیسی هم قابــــــــل اجراست.

شاید کمی طولانی شد ولی سعی کردم بصورت کامل توضیح بدم.

شب و روز همه دوستان بخیرو شادی *

%

2. کسب و کار

توضیحاتی درباره این موضوع