• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• اینترنت اتوبوسی

اینترنت اتوبوسی اینترنت اتوبوسی
    صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 21 به 30 از 35

مقالات مربوط به ساير تكنولوژی ها

1. Top | #21
      اینترنت اتوبوسی
      اینترنت اتوبوسی

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 784703
      نام : شروين
      سپاس ها : 76
      سپاس از شما 54 بار در 20 پست
      کمک مالي به سايت: 200000 ريال
      جزئيات بيشتر

واقعا جالبه
      طرح به جای اینکه از اماکن عمومی استارت بخوره از اتوبوس و قطار شروع میشه و اونم با این وضعیت سرعت

2. 2 كاربر زير از شما sherman.pir عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #22
      اینترنت اتوبوسی
      اینترنت اتوبوسیاینترنت اتوبوسی

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 704033
      نام : hadi
      سپاس ها : 1,181
      سپاس از شما 1,778 بار در 447 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام تی بی زی جان عزیز...
      از مدتی پیش که پیغامهایی برام میاد از کاربرا که لطفا مشاهده بفرمایید با مقاله نویسیتون آشنا شدم . قلم شیوایی دارین اما...
      دوست عزیز یکسری از طنزها یجورایی دیگه داره کلیشه میشه مث مچکریم .........تروخدا شما که به این شیوایی مقاله مینویسی این قضیه رو هی نیار تو نوشتت از بلاغت و شیوایی نوشتت کم میشه.
      مورد دووم در مورد اون مورد طنزتون در مورد راننده ی اتوبوس...نمیخوام بگم که خدای ناکرده توهینی بشه ولی نوشته تون جهت دار بود...یه هموطن آذریت من حتما باید امل نشونمون بدین؟چرا دچار صدا سیما زدگی میشید که همه ی سوپوره ها رو آذری نشون میده؟سوپوره بودن عیب نیست نگاه تحقیر آمیز ما بهش اونو عیب میکنه...چرا همه ی املهای این مملکت تو قانون نانوشته برخی دوستان عزیز آذری هستن؟
      حالا جدای اینکه لهجه یک آذری زبان رو به سخره گرفتین...یک پاراگراف از حرفاتون بنظرم باعث شد کل ارزش متنتون بیاد پایین...
      اینکه ایس ام ایس (بقول شما که واقعا بنظرم چیزی بجز سخره نبود) منتها به زن گرفتن بشه یجورایی بصورت ریشه ای و عمیق میزنه به اینکه این شخص از اس ام اس دادن به جی فک میکنه...(دوستانی که روانشناسی پاس کردن میدونن چی میگم) که باید بگم اصلا با تعصبم (چه بجا چه نابجا) جور در نمیاد که اینجوری زیر سوال بریم...
      این متن واقعا خوب نگارش شده و بار معنایی و محتوایی زیادی در حوزه خودش (مبحث اینترنت در اتوبوس نه مبحث راننده ی اتوبوسی که از اینترنت و ایس ام اس چیری نمیدانست) داره اما از اصل خودش در بعضی جاها دور شده...این اصالت متن رو کم میکنه و تعهد نویسنده به عنوان مطلب کمرنگ میشه...
      دوست خوبم ه زحمت زیادی برای این مقالات میکشید دستتونو به گرمی میفشارم و خیلی علاقه مند به مقاله ها و دستنوشته هاتون هستم امیدوارم موفق و موید باشید و روزبروز برامون بیشتر بنویسید...یا علی

5. 4 كاربر زير از شما solidadeva عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #23
      اینترنت اتوبوسی
      اینترنت اتوبوسیاینترنت اتوبوسیاینترنت اتوبوسیاینترنت اتوبوسی

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 188627
      نام : میلاد
      سپاس ها : 16,757
      سپاس از شما 11,177 بار در 2,355 پست
      جزئيات بيشتر

تاپیک به دلیل استقبال زیاد مهم شد...

7. 14 كاربر زير از شما Milo.Metallboy عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #24
      اینترنت اتوبوسی

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 781551
      نام : سناتور حامد
      سپاس ها : 1,384
      سپاس از شما 6,203 بار در 573 پست
      کمک مالي به سايت: 1810000 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط solidadeva
      با سلام تی بی زی جان عزیز...
      از مدتی پیش که پیغامهایی برام میاد از کاربرا که لطفا مشاهده بفرمایید با مقاله نویسیتون آشنا شدم . قلم شیوایی دارین اما...
      دوست عزیز یکسری از طنزها یجورایی دیگه داره کلیشه میشه مث مچکریم .........تروخدا شما که به این شیوایی مقاله مینویسی این قضیه رو هی نیار تو نوشتت از بلاغت و شیوایی نوشتت کم میشه.
      مورد دووم در مورد اون مورد طنزتون در مورد راننده ی اتوبوس...نمیخوام بگم که خدای ناکرده توهینی بشه ولی نوشته تون جهت دار بود...یه هموطن آذریت من حتما باید امل نشونمون بدین؟چرا دچار صدا سیما زدگی میشید که همه ی سوپوره ها رو آذری نشون میده؟سوپوره بودن عیب نیست نگاه تحقیر آمیز ما بهش اونو عیب میکنه...چرا همه ی املهای این مملکت تو قانون نانوشته برخی دوستان عزیز آذری هستن؟
      حالا جدای اینکه لهجه یک آذری زبان رو به سخره گرفتین...یک پاراگراف از حرفاتون بنظرم باعث شد کل ارزش متنتون بیاد پایین...
      اینکه ایس ام ایس (بقول شما که واقعا بنظرم چیزی بجز سخره نبود) منتها به زن گرفتن بشه یجورایی بصورت ریشه ای و عمیق میزنه به اینکه این شخص از اس ام اس دادن به جی فک میکنه...(دوستانی که روانشناسی پاس کردن میدونن چی میگم) که باید بگم اصلا با تعصبم (چه بجا چه نابجا) جور در نمیاد که اینجوری زیر سوال بریم...
      این متن واقعا خوب نگارش شده و بار معنایی و محتوایی زیادی در حوزه خودش (مبحث اینترنت در اتوبوس نه مبحث راننده ی اتوبوسی که از اینترنت و ایس ام اس چیری نمیدانست) داره اما از اصل خودش در بعضی جاها دور شده...این اصالت متن رو کم میکنه و تعهد نویسنده به عنوان مطلب کمرنگ میشه...
      دوست خوبم ه زحمت زیادی برای این مقالات میکشید دستتونو به گرمی میفشارم و خیلی علاقه مند به مقاله ها و دستنوشته هاتون هستم امیدوارم موفق و موید باشید و روزبروز برامون بیشتر بنویسید...یا علی
      اقا هادی
      خیلی مخلصیم
      اولا که فقط تراختور این برای اینکه حسن نیتمو ثابت کنم. استقلالی سه آتیشم اما وقتی پای تراختور وسط باشه میشم قرمز نه بخاطر بازیشون فقط بخاطر تعصبشون.
      این مقاله میتونست خیلی عادی و معمولی پیش بره و در حد یه خبر باشه اما من معمولا تو نوشته هام سعی میکنم از یه طنز بخصوصی استفاده کنم وقت کردی یه نگاه به این مقاله هم بنداز http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=293579 با موضوع ایمیل بهتر است یا ثروت
      از همه فک و فامیل خودم گرفته تا دور رو بریهام رو به سخره گرفتم همشونم غیر آذرین فکر کنم الان همه فارسها باید با دو لول دنبالم بیوفتن تو همین مقاله هم اون دوتا آقا که دعوا میکردن غیر آذری بودن اما هیچکس اعتراض نکرد. من فقط هدفم این بود یه کم حال و هوای دوستان عوض بشه و خدای نکرده قصد توهین به هیچ ملیتی ندارم. ضمنا دوست عزیزم یه چیزی رو در نظر داشته باش. ما همه ایرونی هستیم. ترک و فارس و لر نداره. هممون مال یه کشوریم و تعصب شما هم تحسین برانگیزه اما درصورتی وارده که قصد توهین و مسخره کردن در کار باشه و بعنوان نویسنده متن فوق خدمتتون عرض میکنم چنین مسئله نبوده. اون راننده محترم می تونست مال هر قومیتی باشه قصد اصلی من به سخره گرفتن طراحان این طرح بود و ولاغیر.
      در مورد صدا و سیما هم که چه عرض کنم. حق با شماست و مسئله خیلی فراتر از این تاپیکه.
      موفق و پایدار باشید.

9. 10 كاربر زير از شما T.B.Z عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #25
      اینترنت اتوبوسی

شماره كاربري : 704033
      نام : hadi
      سپاس ها : 1,181
      سپاس از شما 1,778 بار در 447 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط T.B.Z
      اقا هادی
      خیلی مخلصیم
      اولا که فقط تراختور این برای اینکه حسن نیتمو ثابت کنم. استقلالی سه آتیشم اما وقتی پای تراختور وسط باشه میشم قرمز نه بخاطر بازیشون فقط بخاطر تعصبشون.
      این مقاله میتونست خیلی عادی و معمولی پیش بره و در حد یه خبر باشه اما من معمولا تو نوشته هام سعی میکنم از یه طنز بخصوصی استفاده کنم وقت کردی یه نگاه به این مقاله هم بنداز http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=293579 با موضوع ایمیل بهتر است یا ثروت
      از همه فک و فامیل خودم گرفته تا دور رو بریهام رو به سخره گرفتم همشونم غیر آذرین فکر کنم الان همه فارسها باید با دو لول دنبالم بیوفتن تو همین مقاله هم اون دوتا آقا که دعوا میکردن غیر آذری بودن اما هیچکس اعتراض نکرد. من فقط هدفم این بود یه کم حال و هوای دوستان عوض بشه و خدای نکرده قصد توهین به هیچ ملیتی ندارم. ضمنا دوست عزیزم یه چیزی رو در نظر داشته باش. ما همه ایرونی هستیم. ترک و فارس و لر نداره. هممون مال یه کشوریم و تعصب شما هم تحسین برانگیزه اما درصورتی وارده که قصد توهین و مسخره کردن در کار باشه و بعنوان نویسنده متن فوق خدمتتون عرض میکنم چنین مسئله نبوده. اون راننده محترم می تونست مال هر قومیتی باشه قصد اصلی من به سخره گرفتن طراحان این طرح بود و ولاغیر.
      در مورد صدا و سیما هم که چه عرض کنم. حق با شماست و مسئله خیلی فراتر از این تاپیکه.
      موفق و پایدار باشید.
      با سلام دوباره...نه دوست عزیزم من که نه جنگ و نه دعوا و نه قصدی دارم از گفتن این ... اتفاقا من از نوشته هاتون خوشم میاد...فقط احساس کردم یه نیشگونی تلنگری لازمه ... چون ما نمیتونیم از حقمون در قبال صدا و سیما دفاع کنین متاسفم برای رسانه ملی یک کشور که سوپوره های تو فیلماش ترکن سربازای ساده ( زبونم لال:احمق) لر باشن و ... بقیشو نمیگم که حساسیت نشه ... ولی مطمئنا میدونین چی میگم...اینا زخمه بعضی جاها مث این تاپیک سر باز میکنه و ... بگذرییییییم .فقط گفتم تا خدای نکرده بین بچه های ساده و مخلص موبایلستان صدا سیما زدگی پیش نیاد ...دم شما گرم...بله ابرونی بودنمون که بلهههههه...ولی این اتحاد بین ایرونیا با رعایت ادبمون بهمه که پابرجاست و روزبروز قویتر میشه...همونطور که گفتم من اون مقالتون رو هم چون علاقه به نوشته هاتون دارم خوندم...ببینید اونجا به شخصی اشاره شده که نه بخاطر لهجش بلکه بخاطر جهلش به تمسخر گرفته شده و طنز راجبش بکار رفته میبینید تفاوت جهلش با لهجش در چینش حروفشونه اما زمین تا آسمون متفاوت از همن...اما در این نوشته قضیه متفاوته...حالاااا مهم نیس که چی بوده و نوشته مهم اینه که شما برادر و دوست عزیزم شیوایی و زیبایی قلمت رو با این مسائل کندش نکنی...
      بازم از قلم پرمغز شما تمجید میکنم...بگو خب...(گفتم تمجید اردلان یادم افتاد....) یا علی

11. 2 كاربر زير از شما solidadeva عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #26
      اینترنت اتوبوسی

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 510611
      نام : مهرداد
      سپاس ها : 1,799
      سپاس از شما 503 بار در 164 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Lord Death Angel
      خسته نباشید داداش
      جزو معدود مقالاتی بود که خوندم
      باحال بود
      این درحالیه که هنوز بعضی وقتها اینترنت مخابرات به دلایلی که نمیدونم بعضی روز ها قطع میشه و 2828 هم در اون روز مشغوله و نمیشه گزارش داد
      و همینطور برق هم هنوز چند ساعتی میره اونم تو استان تهران
      و گرونی که همشه روند صعودی داره و وقتی کمی اومد پایین داره خیز میگیره بیشتر بره بالا
      تو کرجم 5 روزه هر روز داره برق میره

(O_o)

Sent from my Nokia 1100 using Tapatalk 2

13. كاربران زير از شما Mehrdad995 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #27
      اینترنت اتوبوسی

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 781551
      نام : سناتور حامد
      سپاس ها : 1,384
      سپاس از شما 6,203 بار در 573 پست
      کمک مالي به سايت: 1810000 ريال
      جزئيات بيشتر

زیاد نگران برق رفتن و گرونی و ..... نباشید
      یکشنبه مراسم تحلیف برگزار میشه
      ناراحت نباشید دوستان
      روزهای خوب هم میاد فقط دادیم چین برامون بسازه
      ضمنا خیلی هم نگران اینترنت اتوبوسها نباشید.
      چون لیگ برتر از هفته پیش شروع شد
      هفته هشتم بازی استقلال و پرسپولیسه
      مودمهای اتوبوسها هر مشکلی داشته باشه تماشاگران محترم اونروز همشونو سرویس میکنن. حالا خوب شد یا بیشتر توضیح بدم؟

15. 10 كاربر زير از شما T.B.Z عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #28
      اینترنت اتوبوسی

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 794428
      سپاس ها : 140
      سپاس از شما 17 بار در 3 پست
      جزئيات بيشتر

تی بی زد گرامی
      خیلی قشنگ و زیبا بود
      جای چنین مقاله هایی توی سایت خالی بود
      من فقط همین قدر بگم که اغلب فامیلهای ما خارج از کشور زندگی میکنند. اروپاییها با اینهمه دک و پوزشون چنین طرحی رو اجرا نکردن. حالا من موندم که ما میخوایم ازشون جلو بزنیم؟؟
      طنز بکار رفته خیلی با حال بود. دستت درد نکنه

17. 7 كاربر زير از شما sogol.kh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #29
      اینترنت اتوبوسی
      اینترنت اتوبوسیاینترنت اتوبوسیاینترنت اتوبوسیاینترنت اتوبوسی

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 544305
      نام : http://chargemob.ir
      سپاس ها : 3,954
      سپاس از شما 2,394 بار در 1,073 پست
      جزئيات بيشتر

خیلی جالب نوشتی.دمت گرم.بعد مدتها بود یه مقاله رو تا اخر خوندم. اولو وسطو اخرش یه خط نبود فقط

19. 3 كاربر زير از شما mmohsenm عزيز، سپاسگزاری كرده اند

20. Top | #30
      اینترنت اتوبوسی

شماره كاربري : 788899
      نام : امیرمحمد
      سپاس ها : 429
      سپاس از شما 916 بار در 259 پست
      کمک مالي به سايت: 1000 ريال
      جزئيات بيشتر

دمت جیز داداش... واقعا گل کاشتی
      اینجاشو حال کردم

یه پسر خاله دارم یه روز رفتم خونشون همسایه طبقه پایینشون یه دختر دانشجو داشتن که تازه ای دی اس ال گرفته بودن. دیدم چهارتا صفحه آ چهار رو برداشته با یه مداد ریز از اول شروع کرده نوشته رویا چهارتا صفر – رویا چهار تا یک - ...... رویا 1369 – رویا 1370 – و ........ بعد تا صفحه سوم هم دیدم بغل هر کدومشون یه ضبدر زده و هنوز یه صفحه دیگه مونده ( یعنی گرفتین که داشته چیکار میکرده – پسر خاله ست داریم ما)

چون زمانی ما هم اینکاره بودیم

اینترنتم مخابراته.یه بار فایلی دان میکردم دیدم سرعت زده 600 بایت بر ثانیه.گفتم خدایا ... این اینترنته داریممممم

21. 3 كاربر زير از شما Amir M@med عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع