• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
    نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35

مقالات مربوط به ساير تكنولوژی ها

1. Top | #31

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 788899
      نام : امیرمحمد
      سپاس ها : 429
      سپاس از شما 916 بار در 259 پست
      کمک مالي به سايت: 1000 ريال
      جزئيات بيشتر

یبار اومدیم تهران. دیدم اونورتر خط ویژه اتوبوس رانی بود. سریعا وای فای رو روشن کردم تا برم بازار چندتا برنامه دان کنم(به قول داداشمون اینترنت رایگان یه چیز دیگست...)
      اون موقع فقط 14 درصد شارژ داشتم
      اسکن دیوایس رو زدم،دو سه دقیقه منتظر موندم. انگار نه انگار که اینجا از چین پیشرفته تره. خواستم یکم بیشتر سرچ کنم که باتری گوشیم تموم شد. چیزی دستگیرم نشد هیچ، باتری گوشیم هم صدمه دید
      خاطرات غضنفر،جلد 7 ام،ص 305

2. كاربران زير از شما Amir M@med عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #32

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 440502
      نام : بصیر
      سپاس ها : 4,166
      سپاس از شما 1,860 بار در 382 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedram ag
      داداش من از شاتل استفاده میکنم.راضیم ازش.اینترنت256سرعت دان200! هر3گیگ ترافیک15تومن+هدیه میدن.

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 4 Beta
      سرعت اینترنت با واحد بیت فک کنم محاسبه میشه!
      شما 256 kbit گرفتید. سرعت دانلود اصلی شما 32 بایت باید باشه که برای یک دهم ضریب باید تقسیم بر 10 کنید که همین 3 میشه حدودا!
      دوستانی هم که سرویسشون مثلا 256 هست و با سرعت 256 kByte دانلود میکنن به دلیل وجود قابلیت burst هست فک میکنم که مثلا من خودم 128 دارم و دانلودم الان از 16 تا 130 متغیره!!!!!!

در مورد burst مطمئن نیستم ولی اینکه سرعت اینترنت کلا واحدش بیت هست مطمئا هستم
      مثلا به شما میگن سرعتت 256 هست منظورشون همون بیت هستش... شما تقسیم بر 8 کن میشه بایت....

================================
      یک چیز جالب اینه ما نمیتونیم اعتراض کنیم! فقط بحث میکنیم. راه حلم بدیم کسی گوش نمیکنه. به قول خودم کار از اماما گذشته .اگه خدا خودش به ما کمکی کنه!

کرمان منبع بسیار قوی دارم که زیر ساختش قرار بوده فیبر نوری بزنن(چند سال قبل!) بعلاوه چند شهر دیگه که بدلایل خاصی یک سریا گفتن همینا هم زیادشونه! و اصلا رنگ فیبر نوری دیده نشد!
      تهران هم فکر میکنم یک سری از مناطقش فیبر نوریه ولی به دلایلی که بعضیا دوست ندارن دارن از همین اینترنت ضعیف استفاده میکنن.

5. 5 كاربر زير از شما basiiiii عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #33

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 359173
      نام : آرمان
      سپاس ها : 2,557
      سپاس از شما 1,922 بار در 624 پست
      جزئيات بيشتر

یه چیز خنده دار بهتون بگم شاید باور نکنید.
      .
      به خدا فکر کنم اولین منطقه ای که تو ایران فیبر نوری شد ، منطقه ما بود (لرستان - خرم اباد - میدان تیر) که حدودا سه - چهار سال پیش بود که اجرا شد.
      سرعتش تا حدود یکسال خوب بود مثلا من که اینترنت نامحدود 128 رو 10 هزار و 400 تومن خریده بودم سرعت دانلودم همیشه بین 200 تا 250 بود. (طوری بود که یه روزه کال او دیوتی8 رو دانلود کردم)
      .
      .
      شاید بگید خوش به حالم ... ولی واقعا بد به حالم.
      .
      اولا چون محله ما بد بخته ، گفتن این پروژه ممکنه شکست بخوره پس توی این منطقه محروم اجراش کنیم تا اگه شکست خورد مشکلی نباشه.(یعنی ما شدیم وسیله ازمایش اونا)
      نزدیک یه سال هم که اصلا نمیشد اینترنت ای دی اس ال خرید و میگفتن فقط توی این منطقه چون فیبر نوریه نمیشه.
      حالا هم که دوباره به قول خودمون کچ گرفتش و به زور گوگل رو باز میکنه.
      .
      .
      واااااقعا خرم اباد شهر محرومیه مخصوصا منطقه ما محرومترین منطقست.
      طوری که تا پارسال یه شعبه بانک ملی اونجا بود ، امسال اون رو هم بستن و شعبش رو بردن جای دیگه.
      .
      پس خدا رو شکر کنید که مثل ما نیستید.

7. 6 كاربر زير از شما arman0077 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #34

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 804304
      سپاس ها : 21
      سپاس از شما 2 بار در 2 پست
      جزئيات بيشتر

من که هرکاری کردم نتوستم باهاش کانکت شم ، سیگنال و نشون میده ولی پیج باز نمیکنه !!!

9. Top | #35

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 806465
      سپاس ها : 179
      سپاس از شما 57 بار در 38 پست
      جزئيات بيشتر

سلام.خدایش من از پارس انلاین گرفتم نامحدود ۱۲۸تا ترافیک نزدیک به 20gbگاهی سرعت ۱mb میده صبح ها ساعت ۷مم امتحان کردم.همیشه هم سرعت ۱۲۸ تا ۲۵۶ در حالت عادی میده.من تبریز در شهنازم

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

توضیحاتی درباره این موضوع