• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• ๑۩๑ MeeGo ๑۩๑ | تمامی سوالات خود را پیرامون ☼مطالب آموزشی☼ در این تاپیک مطرح کنید.

๑۩๑ MeeGo ๑۩๑ | تمامی سوالات خود را پیرامون ☼مطالب آموزشی☼ در این تاپیک مطرح کنید. ๑۩๑ MeeGo ๑۩๑ | تمامی سوالات خود را پیرامون ☼مطالب آموزشی☼ در این تاپیک مطرح کنید.
    صفحه 39 از 61 نخستنخست ... 29373839404149 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 381 به 390 از 601

پرسش و پاسخ

1. Top | #381

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 764049
      سپاس ها : 9,341
      سپاس از شما 4,009 بار در 457 پست
      جزئيات بيشتر

شما لازم نیست همه رو نصب کنید بشخصه که هیچ کدومشون رو نصب نکردم بسته به نیازتون و ...
      ترمینال یه نرم افزار که به شما خیلی از امکانات رو میده شما با کمک اون میتونید خیلی شخصی سازی ها انجام بدید بدون نصب نیتروید بازی های اندرویدی که اموزشش تو این پست هست و خیلی کار های دیگه رو انجام بدید بدون ترمینال انگار امکانات n9رو نصف کردی(نظر من)
      شما همین طور میتونید لیست مخازن تون رو توسعه بدید
      با ترمینال میشه ....... راه انداخت مطابق این پست
      و خیلی کار های دیگه که تو تایپیک جامع هست
      البته اگه مشکلی تو پستهام هست شما به بزرگواری خودتون ببخشید با تشکر ازاساتید و بزرگواران که اونها رو اصلاح میکنن

2. 5 كاربر زير از شما _IMMORTAL_ عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #382

شماره كاربري : 221423
      سپاس ها : 149
      سپاس از شما 278 بار در 131 پست
      جزئيات بيشتر

عزیزان شرمنده بازم سوال می پرسم.
      من گوشیم ور با فایل همین سایت فلش زدم. مشکلی نیست. فقط توی دوربین میگه تا زمانی که به کامپیوتر وصل هست نمیتونه فعال بشه این در حالیه که به سیستم وصل نیستم. شارز و زمانی که به سیستم وصل میکنم هیچ مشکلی نداره کامل و درست کار میکنه فقط این ایرور رو توی قسمت دوربین میده.
      دو یا سه بار هم فلش زدم . مموری داخلی رو هم توی فلش وایپ زدم.اما حل نشد.علت چی میتونه باشه.
      وقتی از سیستم جداش میکنم مینویسه usb disconnected یعنی عملا ایرادی از سوکت نیست.
      راه حلی سراغ داشته باشید ممنون میشم راهنمایی کنید. تشکر

5. 2 كاربر زير از شما diako.saleki عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #383

درجه : سرپرست بخش
      بخش : تخصصی ونرم افزارمیگُ / saillfish / اسلامی
      شماره كاربري : 686386
      نام : حمیدرضا
      سپاس ها : 54,581
      سپاس از شما 8,566 بار در 1,932 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط diako.saleki
      عزیزان شرمنده بازم سوال می پرسم.
      من گوشیم ور با فایل همین سایت فلش زدم. مشکلی نیست. فقط توی دوربین میگه تا زمانی که به کامپیوتر وصل هست نمیتونه فعال بشه این در حالیه که به سیستم وصل نیستم. شارز و زمانی که به سیستم وصل میکنم هیچ مشکلی نداره کامل و درست کار میکنه فقط این ایرور رو توی قسمت دوربین میده.
      دو یا سه بار هم فلش زدم . مموری داخلی رو هم توی فلش وایپ زدم.اما حل نشد.علت چی میتونه باشه.
      وقتی از سیستم جداش میکنم مینویسه usb disconnected یعنی عملا ایرادی از سوکت نیست.
      راه حلی سراغ داشته باشید ممنون میشم راهنمایی کنید. تشکر
      سلام دوست عزیز، دشمنت شرمنده باشه
      بنده هم چند روز پیش مجبور شدم فلش کنم :( و با همین مشکل مواجه شدم، یه بار که گوشی رو خاموش و روشن کردم، حل شد :)
      خواهش می کنم
      السلام علی مساکن برکت اله و معادن حکمت اله و حفظت سر اله و رحمت اله و برکاته
      لا یَومَ کَیَومَک یا اَباعَبدِالله * اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّدٍ و عَجِّلْ فَرَجَهُمْ* السلام علیک یا قمر بنی هاشم اباالفضل العباس
      اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطمةَ و اَبیها و بَعلِِها وَ بَنیها وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
      حضرت امام رضا(ع)فرموده اند:هیچ چیزباارزش تر ازاخلاق نیکونیست
      «هیچگاه امیدکسی راناامیدنکن،شایدامیدتنها دارایی او باشد.»

به روی دامن پدر سه ساله دیده هرکسی*به دامن سه ساله ای سر پدر ندیده کس

تاپیک جامع معرفی نرم افزارهای ریکاوری کامپیوتر * Active@ UNDELETE|کاملترین بازیاب فایل وپارتیشن بافرمتهای مختلف(حتی لینوکس)
      تاپیک جامعN9برای تمامی عزیزان، علی الخصوص دوستانی که به تازگیN9خریدن * باگ های رفع شده نیتدروید
      ایمیج جدید Sailfish پورت شده برای N9 * روش جدید فعالسازی دولاپر مود و استفاده از مخازن، استور و ... نوکیا
      با کدام روش آموزشی، کدام بوت لودر، کرنل و ... را جهت انواع سیستم عامل ها (نیتدروید،Sailfishو...)نصب نماییم
      آموزش جدید رفع کامل محدودیتN9/N950جهت دسترسی به استورنوکیا،مخازن و...
      ترفندهایی جهت افزایش سرعت لود صفحات
      .: انــجــمــــن گــــونـاگـــــون بخشی متفاوت اما برای همه در موبایلستان :.

7. 3 كاربر زير از شما hrbani عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #384

جزئيات بيشتر

ممنون از پاسخگویی تون. ولی باز فلش کردم مشکلم حل شد. احتمال میدم مشکل از اونجایی باشه که من فورا بعد از اینکه فلش تموت میشد گوشی رو از سیستم جدا میکردم.
      ولی ایندفعه منتر موندم تا اخرش که گوشی کامل بالا بیاد.

9. 2 كاربر زير از شما diako.saleki عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #385

جزئيات بيشتر

دوستان سلام. من بازم یه سوال دارم. آقا من از هیچکوم از روش های توی سایت نتونستم دولوپر مود و ترمینال رو فعال کنم. اون meego-terminal هم نتونستم از سایت دانلود کنم. اگه دوستان کسی داردش میشه توی سایت آپلود کنه. شدیدا لازمش دارم. شما روشی بدونه نیاز به .... سراغ ندارید که بشه فعالش کرد هم ترمینال رو هم دولوپر مد رو . ممنون پیشاپیش

11. 2 كاربر زير از شما diako.saleki عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #386

جزئيات بيشتر

سلام
      من تازگی پریروز دولوپر مود گوشیم رو فعال کردم از طریق لینک زیر احتمال میدم مشکل شما تو انتخاب ای پی و پورت بوده بنده یه سایت از طرق پ.خ بهتون معرفی میکنم ای پی های خوبی داره فقط باید هواستون باشه پورتhttpsباشه و سرعتش هم بالا باشه . همه چی تو سایته معلومه
      http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=293469

13. 4 كاربر زير از شما _IMMORTAL_ عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #387

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 235099
      سپاس ها : 3
      سپاس از شما 21 بار در 12 پست
      جزئيات بيشتر

یه n9 دارم فقط روشن میشه یه علامت تعجب میاد وWarning ! You Have modified the device software , making.....ETC ... باطری رو در آوردم شارژ کردم هیچ نرم افزار فلشی نمیشناسه گوشی رو یعنی اصلان سیستم هیچ عکس العملی نشون نمیده وقتی وصل می کنم. چه باید کرد؟
      با مائمو فلشر می زنم میگه phone not found گوشی روشن میشه روی همون وارنینگ باز ریست میشه اما هیچ اتفاقی نمیافته .

15. 2 كاربر زير از شما 3287925 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #388

جزئيات بيشتر

سلام دوست عزیز
      خیلی ممنون داداش ولی اون قسمت رو یادت رفت بگی که قبل از اینکه این اتفاق بیفته چیکار کردید؟
      این یه پیغام امنیتی که خود نوکیا گذاشته و به شما اخطار میده که شما امکان داره گوشیتون بریک دد یا.... بشه و کلا گوشی هایی که هنگام بوت این پیغام میدن تو سیستم شون باگ های به وجود اومده به دلایلی. در حقیقت میگه که شما استاندار ( یا ضمانت) نوکیا(گوشیتون) رو منقضی کردید و میگه که بهتره با یه فریم ور اصل نوکیا گوشی رو فلش کنید.
      به عنوان مثال مدتی قبل که با کرنل های قدیمی فلش میزدن گوشی رو برا نصب نیتروید موقع بالا اومدن گوشی این پیغام میومد مدتی رو صفحه میموند ولی بعدش گوشی بالا میومد و.... که حالا با کرنل های جدید و یه دستور که تو ترمینال وارد میکنن این پیغام دیگه نمیاد.
      حالا شما اگه واضح بگید که دقیقا قبلش چی کار باگوشیتون کردید شاید بتونم چیزی پیدا کنم......
      شما با روش cold تو میمو فلشر هم امتحان کردید یا نه؟ اگه نه حتما امتحان کنید؟
      راجع به فریم وری هم که باهاش اقدام به فلش زدن میکنید یه توضیح میتونه کمک کنه
      ویه مورد دیگه اینکه قبلا تجربه فلش زدن گوشی رو دارید یا نه؟
      اگه لطف کنید موارد بالا رو کامل توضیح بدید احتمالا میشه یه کارایی کرد.
      اینکه میپرسم تجربه فلش زدن هم دارید به طور کلی تو خطا های احتمالی مهمه شاید اشتباه تو فلش زدن بوده باشه جزو احتمالاته دیگه .
      درنهایت از توجهتون ممنون انشالا با کمک اساتید و بزرگان این بخش حتما مشکلتون حل میشه (بنده هم هر کاری بتونم میکنم).
      و فک کنم لازم به در اوردن و شارژ باتری از اون طریق نبوده باشه.
      در کل توخیلی از مشکلات حل میشه داداش
      و مورد اخر در این مورد فقط و فقط اختمال میدم مطمئن نیستم ( حدس میزنم)
      احتمال میدم گوشی تون بریک شده باشه و سیستم عامل میگو روش مشکل به هم زده باشه حالا به هر علتی و به طبع pc نمیشناسدش شما همون cold فلش میمو رو امتحان کن . از تو cmd ویندوز دستورات رو بزن.
      ویرایش توسط _IMMORTAL_ : 11-03-2014 در ساعت 22:34 دلیل: اضافه کردن مورد اخر

17. 3 كاربر زير از شما _IMMORTAL_ عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #389

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 235099
      سپاس ها : 3
      سپاس از شما 21 بار در 12 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط kasnikhaz
      سلام دوست عزیز
      خیلی ممنون داداش ولی اون قسمت رو یادت رفت بگی که قبل از اینکه این اتفاق بیفته چیکار کردید؟
      این یه پیغام امنیتی که خود نوکیا گذاشته و به شما اخطار میده که شما امکان داره گوشیتون بریک دد یا.... بشه و کلا گوشی هایی که هنگام بوت این پیغام میدن تو سیستم شون باگ های به وجود اومده به دلایلی. در حقیقت میگه که شما استاندار ( یا ضمانت) نوکیا(گوشیتون) رو منقضی کردید و میگه که بهتره با یه فریم ور اصل نوکیا گوشی رو فلش کنید.
      به عنوان مثال مدتی قبل که با کرنل های قدیمی فلش میزدن گوشی رو برا نصب نیتروید موقع بالا اومدن گوشی این پیغام میومد مدتی رو صفحه میموند ولی بعدش گوشی بالا میومد و.... که حالا با کرنل های جدید و یه دستور که تو ترمینال وارد میکنن این پیغام دیگه نمیاد.
      حالا شما اگه واضح بگید که دقیقا قبلش چی کار باگوشیتون کردید شاید بتونم چیزی پیدا کنم......
      شما با روش cold تو میمو فلشر هم امتحان کردید یا نه؟ اگه نه حتما امتحان کنید؟
      راجع به فریم وری هم که باهاش اقدام به فلش زدن میکنید یه توضیح میتونه کمک کنه
      ویه مورد دیگه اینکه قبلا تجربه فلش زدن گوشی رو دارید یا نه؟
      ...
      ..
      آقا ممنون از اینکه وقت گذاشتی ، والا این گوشی رو اینجور به من رسوندن از قبلش خبر ندارم. من n9 تجربه ندارم اما n900 تا دلت بخواد شاید روزی 20 بار هم فلش کردم و با flasher کاملا آشنام.
      با روش cold هم زدم اما بازم هیچ اتفاقی نیافتاد. با لپ تاپ دفعات اول می زدم یه دیوایس میشناخت اما درایور نمیشناخت بعدش که شارژش کردم و این ارور میاد دیگه رو هیچ حالت سیستم نمیشناسه ، با یه سیستم با ویندوز xp هم زدم.
      فریم ور هم 40 رو که همه توصیه کردن رو می زنم اما فکر نکنم اصلا ربطی بهش داشته باشه آخه هنو به اونجاها نکشید.
      اگر زحمت بکشید راهنمائیم کنید ممنون میشم.

19. 2 كاربر زير از شما 3287925 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

20. Top | #390

جزئيات بيشتر

بازم سلام عزیز.
      خب طبق چیزای که شما گفتید و چیزایی که من میدونم شروع میکنیم از اول همه چی رو میگم تا انشالا مشکلی پیش نیاد و اینکه چیزاهایی که من میگم نظرات و تجربیاتم هست که ممکن مشکلاتی توشون باشه خب شروع کنیم.
      خب یه سوال مطرحه که بعد از شارژ باتری وقتی گوشی خاموشه و شما به pc وصلش میکنید pc هیچی نمیشناسه یا یه دیوایس میشناسه؟ قبل ار شارژ باتری چه طور؟
      اگه هیچی نشناسه که
      به نظرم باید حتما گوشی رو یه فلش کامل به روش کلد فلش بزنی تا ایشالا درست بشه
      اولین کار واسه شروع ، دانلود یه فریم ور مناسب که شما دو راه داری
      1 میتونی فریم ور مخصوص پروداکت گوشیت رو دان کنی که احتمالا فارسی نداره
      2 فریم ور های سایت رو دان کنی که هم توصیه شده است هم فارسی داره
      بنده توصیه میکنم از روش 2 برید اگه نشد بعدش 1 رو امتحان کنید
      حالا برای 1 به این سایت برید خشاب سیم کارتتون رو در بیارید یه کد پشتت هست مثلا ما من 059J245هست اون رو تو سایت بزنید با رعایت بزرگ کوچکی حروف فریم ور مربوط به گوشی تون رو میاره
      اولین سری فایلی که آورد یه فایل با پسوند binهست که حجمش 1.2 یا1.1 گیگ هست دانس کنید یه فایل مشابه هم تو همون سری اول هست که حجمش بالا تره مثلا1.86 گیگ اون لازم نیست.
      خب برای 2 هم میرید به این تایپیک و با توجه به این که گوشی تون چه رنگی و چند گیگ هست فریم ور مناسب رو دان میکنید ( خودتون مختارید میتوند از روش 1 یا 2 استفاده کنید ولی 2 چون فریم ور هاش فارسی دارن توصیه شده هستن)
      خب بعد از دان فایل دوباره یه سر برید تو این تایپیک با صبر روش کلد رو بخونید تو فلش زدن باید صبر و دقت زیاد داشته باشی گاهی یه بی دقتی خیلییییی کوچیک با عث میشه که نشه فلش زد و اعصاب ادم به هم میرزه پس پیشنهاد میکنم صبور و با دقت زیاد چه در دانلود فریم ور وچه در عملیات فلش عمل کنید
      خب بعد از دان فریم ور نصب میمو گوشی رو خاموش کنید برید تو CMD ویندوز همون تو استارت cmd رو سرچ کنید و بازش کنید فریم ور هم انتقال بدید به فایل فلشر و با دقت در حالی که گوشی خاموشه و به pc وصل نیست دستورات رو بزنید بعد به pc وصل کنید گوشی رو حتما موفق میشد انشالا.
      اگه فلشر پیغام داد پیغامش رو بگذارید
      وباز هم میگم باصبر و دقت خیلی کار ها بهتر پیش میرن چون خودم با بی دقتی و بی صبری سر این مسئله اعصابم واقعا داغون شده میگم .اینکه آموزش فلش میمو رو کامل یه بار دیگه با دقت بخونید شاید نکته کوچیک از قلم افتاده باشه .
      طبق چیزایی که گفتید باید از این راه که میگم همه چیز بدون مشکل پیش بره.
      من الله توفیق

21. 3 كاربر زير از شما _IMMORTAL_ عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 39 از 61 نخستنخست ... 29373839404149 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع