× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

پرتال خبری Windows Phone

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : اخبار خارجی
    شماره كاربري : 697938
    نام : Just Clever Master
    سپاس ها : 18,575
    سپاس از شما 82,075 بار در 4,124 پست
    کمک مالي به سايت: 10000 ريال
    جزئيات بيشتر

Good مروری بر خاطرات ؛ N95 در برابر Lumia 1020

مطمئنا خیلی از شماها گوشی N95 را بخاطر دارید ، به جرأت میتونم بگم که با عرضه این گوشی فصل جدیدی در دنیای موبایل رقم خورد ، گوشی که در خود همه چیز داشت بخصوص کیفیت ناب عکاسی و فیلمبرداری ، مرورگری ایده آل ( البته در زمان خودش ) ، کلیدهای پخش موزیک که همراه با جک 3.5 میلیمتری هدست نیاز شما را به موزیک پلیر کاملا رفع میکرد. به این موارد خروجی تلویزیون و ناوبری را هم اضافه کنید .

بدون شک N95 در زمان خودش بهترین گوشی سیمبین بوده است ، وضعیت برای Lumia 1020 نیز تشابه زیادی دارد چرا که این گوشی نیز از بسیاری از جهات در بین رقبای خود دست نیافتنی است نمونه بارزش هم کیفیت ساخت بالا و دوربین فوق العاده اش می باشد . وقتی Lumia 1020 را در دست بگیرید همان حسی که در هنگام در دست گرفتن N95 در گذشته داشتید به شما دست خواهد داد .

عمده تفاوتی که دوره N95 با زمان Lumia 1020 دارد وجود پلتفرمهایی چون iOS و اندروید هست که به شدت بر روی فروش1020 تأثیر میگذارند در حالیکه N95 در زمان عرضه از بهترین سیستم عامل آن زمان یعنی سیمبین بهره می برد . سیستم عامل برای N95 برگ برنده بود در حالیکه برای Lumia 1020 عامل عقب افتادگی شده است .

منبع :
    mynokiablog

2. Top | #11

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 662706
    نام : سعید
    سپاس ها : 5,445
    سپاس از شما 6,204 بار در 1,496 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mido-mido
    شاید بروزر و مدیا پلیر خوب نداشته باشه...(که بنظرم تنها بدی بروزر اینترنت اکسپلورر توی وین فون 8 اینه که چیز پی ان و اینا به سختی روش سوار میشه..ولی واقعا بروزر عالیه خودش...)
    ولی اینکه برنامه های گوگل نداریم مشکل گوگله...خودش گفت که برنامه برای وین فون نمیدم...مشکل وین فون نیس...مشکل گوگله......در ضمن...وقتی برنامه ی نقشه ی نوکیا هست یا نقشه ی bing بنظرم نیاز به نقشه گوگل نداریم...
    گوگل دیگه چه برنامه هایی داره؟؟؟والو گوگل تا اونجا که من میدونم برنامه های بدرد بخورش یکی همین نقشه اش هست و یکی هم کروم...همین......
    برای تقویم هم من یه سری فایل دارم...برای تقویم 92...اون توی اکانت لایو یا هاتمیل یا هرچیزی که هست وارد میکنین و میاد توی تقویم خود گوشی...روی لاک اسکرین نشون میده...خیلی هم خوب و خفنه...

درسته اما نقشه های گوگل کجا نقشه های نوکیا کجا!! تازه ترنسلیت گوگل هم هست که جاش خالیه.

3. 4 كاربر زير از شما Fantome عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #12

شماره كاربري : 305130
    سپاس ها : 31,363
    سپاس از شما 44,675 بار در 7,318 پست
    جزئيات بيشتر

ولی اینکه برنامه های گوگل نداریم مشکل گوگله...خودش گفت که برنامه برای وین فون نمیدم...مشکل وین فون نیس...مشکل گوگله......در ضمن...وقتی برنامه ی نقشه ی نوکیا هست یا نقشه ی bing بنظرم نیاز به نقشه گوگل نداریم...
    گوگل دیگه چه برنامه هایی داره؟؟؟والو گوگل تا اونجا که من میدونم برنامه های بدرد بخورش یکی همین نقشه اش هست و یکی هم کروم...همین......
    برای تقویم هم من یه سری فایل دارم...برای تقویم 92...اون توی اکانت لایو یا هاتمیل یا هرچیزی که هست وارد میکنین و میاد توی تقویم خود گوشی...روی لاک اسکرین نشون میده...خیلی هم خوب و خفنه...
    اینکه برنامه های گوگل رو ویندوزفون نداره کار گوگل هست ولی مطمئنا یک نقطه ضعف برای ویندوزفون به شمار میاد در ضمن نمیشه گفت چون مپ نوکیا هست پس به مپ گوگل نیازی نیست همیشه به شخصه خودم فکر میکردم مپ نوکیا نقشه های کامل تری داره ولی وقتی نقشه های انلاین نوکیا مپ و گوگل مپ رو در منطقه خودم مقایسه کردم با تعجب دیدم که نقشه های گوگل یه سر و گردن کامل تر بود (البته مپ نوکیا مزیت افلاین بودن رو داره که البته گوگل مپ هم داره ولی با کمی مشکلات) میتونم عکس مقایسش رو هم بزارم (قبلا تو یه فروم دیگه برای مقایسه گذاشته بودم) در ضمن اکثریت سرویس های گوگل کاربردی هستند و بسیار پر استفاده از موتور جستجوش (که در اندروید اپلیکیشن اختصاصی داره که فکر میکنم روی تمام گوشی ها پیش فرض نصبه) تا جیمیل (که باز هم در اندروید اپلیکیشن اختصاصی داره که پیش فرضه) تا کروم (که تو یه کلمه میگم سرعتش فوق العادست و امکانات خیلی خوبی هم داره) و مپ و خیلی برنامه های دیگه

5. 6 كاربر زير از شما amirreza_r143 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #13

رتبه :
    بخش : Windows Phone
    شماره كاربري : 333821
    نام : امید پوررضائی
    سپاس ها : 35,531
    سپاس از شما 55,337 بار در 8,601 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza_r143
    اینکه برنامه های گوگل رو ویندوزفون نداره کار گوگل هست ولی مطمئنا یک نقطه ضعف برای ویندوزفون به شمار میاد در ضمن نمیشه گفت چون مپ نوکیا هست پس به مپ گوگل نیازی نیست همیشه به شخصه خودم فکر میکردم مپ نوکیا نقشه های کامل تری داره ولی وقتی نقشه های انلاین نوکیا مپ و گوگل مپ رو در منطقه خودم مقایسه کردم با تعجب دیدم که نقشه های گوگل یه سر و گردن کامل تر بود (البته مپ نوکیا مزیت افلاین بودن رو داره که البته گوگل مپ هم داره ولی با کمی مشکلات) میتونم عکس مقایسش رو هم بزارم (قبلا تو یه فروم دیگه برای مقایسه گذاشته بودم) در ضمن اکثریت سرویس های گوگل کاربردی هستند و بسیار پر استفاده از موتور جستجوش (که در اندروید اپلیکیشن اختصاصی داره که فکر میکنم روی تمام گوشی ها پیش فرض نصبه) تا جیمیل (که باز هم در اندروید اپلیکیشن اختصاصی داره که پیش فرضه) تا کروم (که تو یه کلمه میگم سرعتش فوق العادست و امکانات خیلی خوبی هم داره) و مپ و خیلی برنامه های دیگه
    گوگل مپ توی شهرهای کوچیک خیلی بهتر از نوکیا مپ هستش...توی بعضی شهرهای بزرگ هم بعضی منطقه هاش خیلی بهتره...ولی من خودم به شخصه شهر شیراز رو توی نوکیا مپ بیشتر قبول دارم...
    نقشه یه چیز نسبیه...بستگی به مکان هر کسی داره...شما ممکنه تهران باشی و بگی گوگل مپ کاملتره...یکی مثل من که شیرازه نمیتونه بفهمه توی تهرون کودوم بهتره......
    ولی نمیشه منکر این شد که نقشه نوکیا بده...حالو نقشه ی گوگل نداریم...ولی نقشه نوکیا و بینگ رو که داریم که......

سرویس جستجوی گوگل واقعا عالیه...من خودم ازش استفاده میکنم...ولی خب وقتی بروزر داری میری سایت گوگل و اونجو سرچ میکنی دیگه...لازم نیس یه برنامه جدا داشته باشی که......
    جیمیل با یه ترفند میشه توی وین فون استفاده کرد....که بازم ایمیل یه چیز شخصیه...من خودم هاتمیل و لایو و outlook رو به همه چی ترجیح میدم...بخاطر امنیت عالیش...توی این 3 4 سال که هاتمیل دارم کلا 2 تا ایمیل اسپم برام اومده...که من این رو خیلی دوست داشتم...(گوگل هم توی این اسپما کارش خوبه...ولی خب تعداد اسپم هایی که برای جیمیلم میاد بیشتر از هاتمیلمه...)

تنها چیزی که گوگل بنظرم اگه بتونه برای وین فون بنویسه و بده بیرون همین کروم هستش...من خودم توی ویندوز از کروم استفاده میکنم و بنظرم بهترینه...(حتی جدیدا اپرا هم پایه ی بروزرش رو کرده پایه ی کروم...)

البته یه چیزی هم بگم...خیلی از این برنامه ها و امکانات گوگل به صورت برنامه های غیر رسمی توی استور وین فون 8 هستش...یه سر به لینک زیر بزنین......
    http://www.windowsphone.com/en-us/search?q=google
    برنامه ی گوگل و گوگل مپ و ... هستش...

7. 7 كاربر زير از شما mido-mido عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #14

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 560553
    نام : SAEED
    سپاس ها : 1,987
    سپاس از شما 337 بار در 52 پست
    جزئيات بيشتر

البته یه چیزی هم بگم...خیلی از این برنامه ها و امکانات گوگل به صورت برنامه های غیر رسمی توی استور وین فون 8 هستش...یه سر به لینک زیر بزنین......
    برنامه ی گوگل و گوگل مپ و ... هستش...[/QUOTE]

بله دوستمون درست میگه من چک کردم اکثرا برنامه های مهمه گوگل هستن
    در ضمن نوکیا مپ بهترین نقشه ها رو با کمترین ایراد داره خوده من همیشه استفاده میکنم و همچنین جدیدترین برنامه های ناوبری و بر پایه دوربین تو گوشیای جدیدش داده بیرون

9. 5 كاربر زير از شما zixo 666 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #15

شماره كاربري : 305130
    سپاس ها : 31,363
    سپاس از شما 44,675 بار در 7,318 پست
    جزئيات بيشتر

گوگل مپ توی شهرهای کوچیک خیلی بهتر از نوکیا مپ هستش...توی بعضی شهرهای بزرگ هم بعضی منطقه هاش خیلی بهتره...ولی من خودم به شخصه شهر شیراز رو توی نوکیا مپ بیشتر قبول دارم...
    نقشه یه چیز نسبیه...بستگی به مکان هر کسی داره...شما ممکنه تهران باشی و بگی گوگل مپ کاملتره...یکی مثل من که شیرازه نمیتونه بفهمه توی تهرون کودوم بهتره......
    ولی نمیشه منکر این شد که نقشه نوکیا بده...حالو نقشه ی گوگل نداریم...ولی نقشه نوکیا و بینگ رو که داریم که......

سرویس جستجوی گوگل واقعا عالیه...من خودم ازش استفاده میکنم...ولی خب وقتی بروزر داری میری سایت گوگل و اونجو سرچ میکنی دیگه...لازم نیس یه برنامه جدا داشته باشی که......
    جیمیل با یه ترفند میشه توی وین فون استفاده کرد....که بازم ایمیل یه چیز شخصیه...من خودم هاتمیل و لایو و outlook رو به همه چی ترجیح میدم...بخاطر امنیت عالیش...توی این 3 4 سال که هاتمیل دارم کلا 2 تا ایمیل اسپم برام اومده...که من این رو خیلی دوست داشتم...(گوگل هم توی این اسپما کارش خوبه...ولی خب تعداد اسپم هایی که برای جیمیلم میاد بیشتر از هاتمیلمه...)

تنها چیزی که گوگل بنظرم اگه بتونه برای وین فون بنویسه و بده بیرون همین کروم هستش...من خودم توی ویندوز از کروم استفاده میکنم و بنظرم بهترینه...(حتی جدیدا اپرا هم پایه ی بروزرش رو کرده پایه ی کروم...)

برنامه ی گوگل و گوگل مپ و ... هستش...
    فقط در مورد موتور جستجو بگم که در اندروید بصورت یک ویدجت هست که روی صفحه قرار میگیره و حتی لازم نیست برنامه ای باز کنی و خیلی راحت هر چیزی رو بخوای سرچ میکنی (اینجوری خیلی سریع تره)

11. 2 كاربر زير از شما amirreza_r143 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #16

شماره كاربري : 676958
    نام : محمود
    سپاس ها : 22,497
    سپاس از شما 25,639 بار در 2,681 پست
    جزئيات بيشتر

فقط میخوام بگم الا تازه ویندوز فون 8 اومده نمی شه که با الان اندروید و ای او اس مقایسه کرد به نظر من 1020 هم مثل ان 95 موفق خواهد شد و نکته این که الان بیشترین رم روی گوشی های ویندوزی 1 هست اما رو 1020 2 مگ هست که به احتمال زیاد برای اینده تصمیماتی داره

13. 4 كاربر زير از شما o.n.l.i.n.e عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #17

رتبه :
    بخش : Windows Phone
    شماره كاربري : 333821
    نام : امید پوررضائی
    سپاس ها : 35,531
    سپاس از شما 55,337 بار در 8,601 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza_r143
    فقط در مورد موتور جستجو بگم که در اندروید بصورت یک ویدجت هست که روی صفحه قرار میگیره و حتی لازم نیست برنامه ای باز کنی و خیلی راحت هر چیزی رو بخوای سرچ میکنی (اینجوری خیلی سریع تره)
    خب توی وین فون هم اون دکمه ی سرچ که کنار دکمه ی بک و هوم روی گوشی هست صفحه ی سرچ رو باز میکنه و تا اونجا که یادمه توی وین فون 7 میتونستیم مشخص کنیم که از چه موتور جستجویی استفاده کنه...بینگ...یاهو...گوگل و یه چند تای دیگه......

15. 2 كاربر زير از شما mido-mido عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #18

شماره كاربري : 523054
    نام : mr.GX
    سپاس ها : 4,791
    سپاس از شما 28,154 بار در 4,292 پست
    جزئيات بيشتر

اول که ما مخلص mido-mido جان که برعکس بعضی از دوستان که به خاطر نوکیا طرفدار وین فون شدند(!!!) از ابتدا وین باز بود...

عرض کنم خدمتت که گوگل مپ قابل مقایسه با نوکیا مپ نیست! فکر نکنم کسی حرفی در این داشته باشه که مسیر یابی و نقش گوگل بهترینه! البته با اینترنت ذغالی ما نوکیا مپ مقبولیت پیدا کرده!!!

در مورد سرچ باید بگم مقایسه موتور جستجوی گوگل با بینگ قیاس درستی نیست! نتایج جستجو رو با هم مقایسه کن.

گفتی با وجود اینترنت اکسپلور زیاد مهم نیست که استور مایکروسافت مرورگر نداره!!! الان نگاه به آیکون اینترنت اکسپلور رو دستکتاپ انداختم اشک در چشمام جمع شد چه معصومانه یه گوشه افتاده خخخخ شک ندارم نسخه وینفونش دقیقا به همون بدی نسخه دسکتاپ هست ... اینترنت اکسپلور 12 هم بیاد باز اینترنت اکسپلور هست! (عشق است سلطان رابین هود وب، موزیلا)

فقط اپهای اختصاصی گوگل که نیست، اپهای معروف و مهم مثل اینستاگرام (قول دادند ریلیز بشه) و موزیک پلیرهای معروف و غیره اینها هم در استور یافت نمیشه! این ضعف هست حالا دوستان دنبال رد گم کنی هستند بماند!

اندروید لگ داره درست! شک دارید!؟ اما اینجا تاپیک اندروید هست؟ تاپیک مقایسه os ها است؟
    ضعف استور و کم بودن آزادی عمل این سیستم عامل رو با فرافکنی نادیده نگیرید! حرفهایی مثل لگهای اندروید،گرون بودن اپهای استور اپل،تکراری بودن بیشتر اپهای مارکت اپل و گوگل، سیستم بسته ios و ... ضعفهای وین رو نمی پوشونه!

به وینفون امیدوارم البته نه این وینفون! نه وین فون8 و نه حتی 8.1 اما بعدا رو کسی نمیدونه...
    البته این نظر بنده است و من آزادم در نظر دادن بگو خوب!!!

Send from my Galaxy mini with Taptalk2

17. 7 كاربر زير از شما GenomeX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

توضیحاتی درباره این موضوع