• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18

Productivity › نرم افزار های بهینه ساز و پرکاربرد

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 138149
      سپاس ها : 96,819
      سپاس از شما 28,193 بار در 3,748 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض Hide It Pro v3.0.2 | قویترین و کامل ترین برنامه قفل گذاری و مخفی سازی فایل ها و برنامه ها

Hide It Pro v3.0.2
      قابل اجرا بر روی اندروید 2.0 و بالاتر

Updated
      June 2, 2013

امتیاز مارکت: 4.8

کامل ترین برنامه قفل گذاری و مخفی سازی برنامه ها، اس ام اس ها، تصاویر، ویدئوها، موزیک ها و . . .

این برنامه بطور هوشمندانه ای با نام Audio Manager در لیست برنامه ها قرار میگیرد که به کمک آن میتوان مدیریتی بر روی صداهای دستگاه داشت، اما اگر برای لحظه ای عنوان "Audio Manager" را لمس کنید، برنامه اصلی که همان Hide It Pro میباشد، اجرا خواهد شد!

قابلیت ها:

• پنهان شدن و تغییر قیافه دادن برنامه به برنامه Audio Manager
      • دسته بندی فایل ها در داخل فولدرهای جداگانه به انتخاب شما
      • قابلیت انتخاب چندین فایل بطور همزمان برای مخفی سازی یا آشکارسازی تصاویر
      • حذف، اشتراک، آشکار سازی و انتقال تصاویر بین آلبوم ها
      • چیدمان فایل ها براساس تاریخ، حجم فایل، نام فایل و فولدرها براساس شماره و نام
      • قابلیت های زوم در گالری: نیشگون گرفتن (Pinch)، دوبار لمس صفحه و نگه داشتن یک انگشت و حرکت آن
      • اسلایدشو با افکت های Fade, Zoom, Swipe
      • ارسال و اشتراک تصاویر
      • بهینه سازی ویژه برای دستگاه های سطح پایین
      • قابلیت های ویدئو پلیر: play, pause, forward, rewind, next video, prev video
      • عدم نمایش در لیست برنامه های در حال اجرا
      • دو حالت برای لاک اسکرین: Pin و Password
      • ابزار رمزگذاری داخلی برای حفاظت از فایل های خیلی مهم (رمزگذاری AES 256-Bit)
      • پلاگین هایی برای حفاظت از تماس ها/اس ام اس ها، مرورگری مخفی، قفل کردن برنامه ها
      • و . . .

تغییرات:

• ایجاد یادداشت های محرمانه
      • اضافه شدن گزینه Missing Files به settings > advanced settings برای بازگرداندن فایل های از دست رفته
      • برای مخفی سازی تصاویر از گالری، لوگوی برنامه رو لمس کنید و نگهدارید
      • بازسازی گالری (Photo Viewer)
      • تغییرات جهت بهبود محیط کاربری
      • رفع مشکلات

کد:
      Hide Pictures ,Videos, Applications, Messages , Calls in your phone. COMPLETELY FREE and UNLIMITED version.
      Now in apple AppStore too. Follow the link below or search Hide it Pro in the App Store
      http://itunes.apple.com/us/app/hide-it-pro/id523488488?ls=1&mt=8
      Like us ? Hit the +1 button. 
      -- What our users say. --
      "Wow , nobody can guess where my secret stash is , Thanks hide it pro" - Betty
      "This should come with the phone. Awesome..." - Alex Wright
      "Now i can give my phone to the kids without worrying them seeing something they shouldn't. Must Have App" - Katherine

-- About the app --
      The app is cleverly disguised as "Audio Manager" in the App Drawer.
      Disguises  itself as a Audio Manager app which can be used to turn the volumes up  and down. but if you Long press on the Audio Manager title the actual  Hide It Pro app will launch, which is basically your secret vault of  pics/videos/messages/apps etc.

-- Features in Detail --

1.) App disguised behind a fully functional Audio Manager
      2.) Categorize media into folders of your choice
      3.) Batch(Multi-Select) support for hiding and unhiding pictures
      4.) Delete/Share/Unhide/Move pictures between albums
      5.) Sort files by date/size/name and sort folders by count/name
      6.) Gallery features Pinch to Zoom , Double tap to zoom , One finger hold and move zoom
      7.) Slideshow with Fade, Zoom, Swipe effects
      8.) Send/Share pictures
      9.) Special optimization for low end phones.
      10.) Video player features play/pause/forward/rewind/next video/prev video support
      11.) Disappears from recent apps list
      12.) Two lock screen options viz Pin and Password
      13.) Escape pin/password for times when you get caught
      14.) Built in encryption tool(with military standard 256-bit AES encryption) to secure your most important files
      15.) Plugins for features like Private Messaging / Calls , Private Browsing , Locking Apps.
      etc.
      There  are a lot more features like custom slideshow durations/slideshow  order/effects , custom folder thumbnails etc. but i'll leave some of the  secrets of the app to be discovered by the users ;)
      Complete Help : http://bit.ly/droidit
      Please  email me if you have any issues , If the app doesn't install properly  do a reinstall , that would solve 99% the problems , for rest just shoot  me an email
      Have ideas to improve the app , please do not hesitate to send us your thoughts

Permissions Explained : 
      >> INTERNET , READ_PHONE_STATE - for advertisements
      >> WRITE_EXTERNAL_STORAGE - for functioning of the app
      >> GET_TASKS , KILL_BACKGROUND_TASK -- for hidden apps part
      >> SET_WALLPAPER -- setting wallpaper in gallery

Hide It Pro v3.0.2
      1.20 MB

آمـــوزش کامل برنامه بــزودی!

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: unnamed.png
مشاهده: 1603
حجم: 8.3 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: unnamed.jpg
مشاهده: 1570
حجم: 62.7 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: unnamed2.jpg
مشاهده: 1504
حجم: 62.2 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: unnamed3.jpg
مشاهده: 1523
حجم: 93.9 کیلو بایت  

2. کسب و کار

3. Top | #2

جزئيات بيشتر

دانلــود پلاگین های مــوردنیاز

توجه داشته باشید که نصب کردن این پلاگین ها کاملا اختیاری هست ولی اگه تمایل دارید از حداکثر امکانات برنامه استفاده کنید، پیشنهاد میکنم پلاگین های برنامه رو هم نصب بفرمائید!

SMS and Call Blocker Plugin v1.5.8

پلاگینی برای مخفی کردن اس ام اس ها، بلاک کردن تماس های ورودی و خروجی و . . .

SMS and Call Blocker Plugin v1.5.8
      609 KB

AM Plugin v1.8

پلاگینی برای قفل کردن اپلیکیشن ها، بطوری که با اجرای اپلیکیشن قفل شده پیغام ظاهری و غیر واقعی Force Close رو مشاهده میکنید
      با وارد کردن پسورد میشه از اپلیکشن استفاده کرد

AM Plugin v1.8
      331 KB

Hide It Pro Hide Icon v1.1.1

پلاگینی جهت مخفی کردن آیکن برنامه Hide It Pro از لیست برنامه ها
      با وارد کردن کد XXXXX## در Call میتونید وارد برنامه بشید

XXXXX پسورد منتخب شماست!

Hide It Pro Hide Icon v1.1.1
      73.5 KB

Web UI Plugin v1.0

پلاگینی جهت مرور تصاویر و ویدئوهای قفل شده از طریق کامپیوتر

Web UI Plugin v1.0
      350 KB

VBrowser v2.6.3

پلاگینی جهت مرورگری در اینترنت بدون ذخیره شدن کوکی ها و تاریخچه بازدید سایت ها

VBrowser v2.6.3
      524 KB

این نکته رو هم باید عرض کنم که تمام این پلاگین ها تنها از داخل برنامه Hide It Pro قابل دسترس هستند و هیچگونه آیکنی در لیست برنامه ها ندارند!

مــوفق باشــید ;

. . .
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: unnamed4.png
مشاهده: 1414
حجم: 3.6 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: unnamed3.png
مشاهده: 1433
حجم: 13.7 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: unnamed2.png
مشاهده: 1367
حجم: 4.3 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: unnamed1.png
مشاهده: 1365
حجم: 3.1 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: unnamed.png
مشاهده: 1412
حجم: 7.4 کیلو بایت  

ویرایش توسط HOSSEIN 7 : 07-08-2013 در ساعت 22:33

4. Top | #3

شماره كاربري : 123874
      سپاس ها : 1,587
      سپاس از شما 4,521 بار در 1,308 پست
      جزئيات بيشتر

حسین جان خیلی عالیه این برنامه. ممنون. راستی آموزش کامل چی شد داداش؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

5. كاربران زير از شما ابراهیم پارسایی عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ابراهیم پارسایی
      حسین جان خیلی عالیه این برنامه. ممنون. راستی آموزش کامل چی شد داداش؟

سلام

بله ابراهیم جان
      خیلی برنامه خوب و کاملیه

من این برنامه و برنامه Smart AppLock رو میپسندم و بنظرم این دو تا تمام نیازها رو برآورده میکنند، البته Smart AppLock قابلیت مخفی کردن برنامه ها رو نداره ولی درعوض محیط کاربری جذاب تر و مختصر و مفیدتری داره! (البته خودم در حال حاضر از هیچکدومشون استفاده نمیکنم!)

قرار بود چند روز بعد از زدن تاپیک برنامه، آموزشش رو بزنم ولی بدلایلی فرصت نشد، بعد هم فراموش کردم، تو این دو ماه هم هیچکس یادآوری نکرد و درخواست آموزش نداشت، منم کلا از آموزش برنامه منصرف شدم!
      برنامه اش اونقدرها هم پیچیده نیست، ضمن اینکه Help تقریبا جامع و خوب و واضحی داره که میتونید ازش کمک بگیرید، درکل با یه مقدار کار کردن با برنامه همه چیز دستتون میاد

با توجه به اینکه تو این دو ماه هیچکس یادی از این برنامه نکرد، تصور کردم برنامه مورد قبول دوستان واقع نشده، از طرفی فرصت تنظیم و آماده کردن آموزش هم نداشتم، ولی با این وجود همینجا از همه دوستان معذرت میخوام که بدقولی کردم!
      ایشالا دفعات بعد دیگه اصلا قول نمیدم!!

فقط یه نکته مهم در مورد این برنامه رو میگم که خدای ناکرده دچار مشکل نشید:
      وقتی فایلی رو (صوتی، عکس یا . . .) از طریق این برنامه مخفی میکنید، به هیچ وجه فولدر ProgramData (اگه اشتباه نکرده باشم) داخل مموری گوشی رو پاک نکنید، چون اون فایل هم حذف میشه

یعنی اینکه تمام تغییراتی که داخل برنامه میدید، به این فولدر منتقل میشه و طبیعتا باید مراقب این فولدر باشید!
      اگه این فولدر رو باز کنید، چندین فولدر دیگه میبینید که همگیشون خالی هستند به جز یکی، که فایل های شما هم داخل همون فولدر جمع آوری میشن!!
      درحقیقت با ساخت فولدرهای متعدد و تو در تو خواستند که شخص کنجکاو رو از پیدا کردن فایل شخصی و مخفی شده شما منصرف کنند!!!! (کاری که شاید خیلی ها تو PC هم انجام بدن!)

در کل اگه دنبال دردسر نمیگردید بنظرم همون برنامه Smart AppLock که گفتم رو استفاده کنید، بنوعی این دردسر ها رو نداره، ولی Hide It Pro برنامه کاملتری محسوب میشه

بقیه اش هم چیز خاصی نداره، یکم با برنامه کار کنید متوجه همه چیز میشید، اون نکته بالا رو هم گفتم تا اشتباهی فایل های مخفی شدتون رو پاک نکنید! (بر طبق تجربه شخصی گفتم!! )

باز هم از همه عذر میخوام

موفق باشید ;

7. 14 كاربر زير از شما HOSSEIN 7 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

شماره كاربري : 123874
      سپاس ها : 1,587
      سپاس از شما 4,521 بار در 1,308 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط HOSSEIN 7

سلام

بله ابراهیم جان
      خیلی برنامه خوب و کاملیه

من این برنامه و برنامه Smart AppLock رو میپسندم و بنظرم این دو تا تمام نیازها رو برآورده میکنند، البته Smart AppLock قابلیت مخفی کردن برنامه ها رو نداره ولی درعوض محیط کاربری جذاب تر و مختصر و مفیدتری داره! (البته خودم در حال حاضر از هیچکدومشون استفاده نمیکنم!)

قرار بود چند روز بعد از زدن تاپیک برنامه، آموزشش رو بزنم ولی بدلایلی فرصت نشد، بعد هم فراموش کردم، تو این دو ماه هم هیچکس یادآوری نکرد و درخواست آموزش نداشت، منم کلا از آموزش برنامه منصرف شدم!
      برنامه اش اونقدرها هم پیچیده نیست، ضمن اینکه Help تقریبا جامع و خوب و واضحی داره که میتونید ازش کمک بگیرید، درکل با یه مقدار کار کردن با برنامه همه چیز دستتون میاد

با توجه به اینکه تو این دو ماه هیچکس یادی از این برنامه نکرد، تصور کردم برنامه مورد قبول دوستان واقع نشده، از طرفی فرصت تنظیم و آماده کردن آموزش هم نداشتم، ولی با این وجود همینجا از همه دوستان معذرت میخوام که بدقولی کردم!
      ایشالا دفعات بعد دیگه اصلا قول نمیدم!!

وقتی فایلی رو (صوتی، عکس یا . . .) از طریق این برنامه مخفی میکنید، به هیچ وجه فولدر ProgramData (اگه اشتباه نکرده باشم) داخل مموری گوشی رو پاک نکنید، چون اون فایل هم حذف میشه

یعنی اینکه تمام تغییراتی که داخل برنامه میدید، به این فولدر منتقل میشه و طبیعتا باید مراقب این فولدر باشید!
      اگه این فولدر رو باز کنید، چندین فولدر دیگه میبینید که همگیشون خالی هستند به جز یکی، که فایل های شما هم داخل همون فولدر جمع آوری میشن!!
      درحقیقت با ساخت فولدرهای متعدد و تو در تو خواستند که شخص کنجکاو رو از پیدا کردن فایل شخصی و مخفی شده شما منصرف کنند!!!! (کاری که شاید خیلی ها تو PC هم انجام بدن!)

در کل اگه دنبال دردسر نمیگردید بنظرم همون برنامه Smart AppLock که گفتم رو استفاده کنید، بنوعی این دردسر ها رو نداره، ولی Hide It Pro برنامه کاملتری محسوب میشه

بقیه اش هم چیز خاصی نداره، یکم با برنامه کار کنید متوجه همه چیز میشید، اون نکته بالا رو هم گفتم تا اشتباهی فایل های مخفی شدتون رو پاک نکنید! (بر طبق تجربه شخصی گفتم!! )

باز هم از همه عذر میخوام

موفق باشید ;
      نه بابا، حسین جان این چه حرفیه. خیلی هم لطف داری تو...
      من خودم که توی کار کردن باهاش مشکلی ندارم.تقریبا به همه بخشاش سر زدم و کاربردشون رو متوجه شدم. گفتم شاید نکته ای باشه که از چشمم پنهون مونده باشه و از تو یاد بگیرم . بیشتر اون کلمه "کامل" وسوسم کرد :D:D
      کارکرد این برنامه دقیقا شبیه Rom toolbox هست. نرم افزار هایی که توی رام تول باکس فریز میشه ، از دید این برنامه hide میشه. یعنی در واقع از طریق یکی از این دو برنامه میشه اون یکی رو دور زد.
      ولی رام تول باکس یه کم حرفه ایه و خطرناک و ممکنه کاربرای عادی موقع کارکردن باهاش به مشکل بر بخورن. این ساده تر و بی دردسر تره.
      من خودمم دقیقا مثل تو هر دو برنامه app lock و hide it pro رو نصب دارم ولی از هیچ کدوم استفاده نمی کنم !
      کم کم داره توی کشورمون مساله "شخصی" بودن گوشی جا میفته و دیگه کسی به خودش اجازه نمیده سرزده (یا سرنزده :D ) توی گوشی کسی فضولی کنه !!!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

9. 3 كاربر زير از شما ابراهیم پارسایی عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 97004
      سپاس ها : 134
      سپاس از شما 277 بار در 82 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      این برنامه چرا برنامه هایی رو که مخفی کرده نمی تونه به حالت معمول برگردونه؟ فایل ها هم همینطوره

11. Top | #7

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudk
      سلام
      این برنامه چرا برنامه هایی رو که مخفی کرده نمی تونه به حالت معمول برگردونه؟ فایل ها هم همینطوره
      سلام

شما این تکه از توضیحات من رو مطالعه کردید؟:
      نقل قول نوشته اصلی توسط HOSSEIN 7

فولدر ProgramData داخل مموری رو که پاک نکردید؟!!!

12. 2 كاربر زير از شما HOSSEIN 7 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #8

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 162617
      نام : حسين
      سپاس ها : 273
      سپاس از شما 230 بار در 118 پست
      جزئيات بيشتر

برنامه خوبیه ولی قسمتی که میخواد ایکئم برنامه رو مخفی کنه هرچی سرچ میزنه هیچ برنامه ای نمیاره که بخوام آیکونشو مخفی کنه ولی بیقه قسمتها عالی کار میکنه

14. كاربران زير از شما hossein.hasanpour عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #9

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 88790
      سپاس ها : 1
      سپاس از شما 0 بار در 0 پست
      جزئيات بيشتر

سلام بچه ها....من این نرم افزار خیلی به کارم میاد برا مخفی کردن برنامه های گوشیم...ولی وقتی که میرم تو قسمت هید اپ پیغام روت میده....شما میدونین آیا باید گوشیم رو روت کنم...

16. Top | #10

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط norma
      سلام بچه ها....من این نرم افزار خیلی به کارم میاد برا مخفی کردن برنامه های گوشیم...ولی وقتی که میرم تو قسمت هید اپ پیغام روت میده....شما میدونین آیا باید گوشیم رو روت کنم...
      سلام

بله! برای مخفی کردن آیکن برنامه ها باید گوشیتون روت باشه

بعضی از لانچرها هم قابلیت مخفی کردن آیکن برنامه ها رو دارند، مثل Apex Launcher که نیازی هم به روت بودن گوشی ندارند!

17. 3 كاربر زير از شما HOSSEIN 7 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع