× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 97 از 120 نخستنخست ... 47879596979899107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 961 به 970 از 1194

سوالات و مشکلات آیتونز (iTunes)

1. Top | #961

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 293974
    سپاس ها : 14,942
    سپاس از شما 36,635 بار در 5,667 پست
    جزئيات بيشتر

برای جیلبریک اپید مینی 4 باید چه کار کنم ؟نسخه 9 هست

2. كاربران زير از شما MISAGH عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #962

درجه : سرپرست بخش
    بخش : بخش iOS
    شماره كاربري : 390878
    سپاس ها : 5,076
    سپاس از شما 5,153 بار در 1,844 پست
    جزئيات بيشتر

Post New Blue

نقل قول نوشته اصلی توسط MISAGH
    برای جیلبریک اپید مینی 4 باید چه کار کنم ؟نسخه 9 هست
    اگر قبل از ورژن 9.1 هستید از امضای من کمک بگیرید واسه جیلبریک و بخش آموزش جیلبریک
    ویرایش توسط i-Masoud : 11-11-2015 در ساعت 06:08

4. 4 كاربر زير از شما i-Masoud عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #963

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 102823
    سپاس ها : 207
    سپاس از شما 807 بار در 159 پست
    جزئيات بيشتر

برنامه هایی که از طریق اپ استور روی گوشی دانلود و نصب می کنم، آیا امکانش هست که بتونم روی آیتونز کامپیوتر اونا رو آپدیت یا حتی ریموو کنم؟
    چون حتی وقتی گوشی رو با آیتونز هم سینک می کنم، اون برنامه هایی که با گوشی نصب کردم رو نمی تونم تو صفحه ی my iphone apps ببینم.

6. كاربران زير از شما SP€€DY عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #964

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : تخصصی iOS
    شماره كاربري : 344471
    سپاس ها : 3,714
    سپاس از شما 2,280 بار در 927 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط SP€€DY
    برنامه هایی که از طریق اپ استور روی گوشی دانلود و نصب می کنم، آیا امکانش هست که بتونم روی آیتونز کامپیوتر اونا رو آپدیت یا حتی ریموو کنم؟
    چون حتی وقتی گوشی رو با آیتونز هم سینک می کنم، اون برنامه هایی که با گوشی نصب کردم رو نمی تونم تو صفحه ی my iphone apps ببینم.
    اگه ورژن گوشيت ٩ به بالا هستش خير نميشه

رسالت سازمانی موسسه خیریه بهنام دهش پور

ارائه خدمات درمانی و حمایتی ، در سطح بین المللی ، به بیماران مبتلا به سرطان و خانواده آنان بدون محدودیت سنی ، ملیتی ، مذهبی ، جنسی ، نوع و مرحله بیماری سرطان و تجهیز بیمارستان های دانشگاهی

www.behnamcharity.org.ir

دستی که کمک می کند، از دستانی که برای دعا بالا می روند مقدس تر است

8. 4 كاربر زير از شما siavashina عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #965

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 359183
    سپاس ها : 405
    سپاس از شما 582 بار در 229 پست
    جزئيات بيشتر

نه دوست عزیز متاسفانه تو ios 9 به بعد کلن جلوی بکاپ گیری از برنامه ها و ریستور کردن مسیج و خیلی چیزای دیگه گرفته شده
    و فعلن که با هیچ برنامه ایی نمیشه مشکل رو حل کرد. از itools گرفته تا tongbu وiexplorer و .......
    اپل تو این مورد خیلی ضعیف عمل میکنه و شورشو در اورده..

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadopera
    سلام
    1) قبلا که ios 8 داشتم با itunes از appها بک آپ میگرفت و با فرمت ipa ذخیره میکرد. وقتی با خود گوشی به ios 9.1 آپدیت کردم، دیگه با itunes از appها Backup نمیگیره.چطوری از appها پشتیبان بگیرم؟
    2) با icloud وقتی گزینه backup اش روشن باشه وقتی گوشیمو عوض کردم appهامو restore میکنه؟
    3) آیا روشی برای reset شدن app ها هست؟

10. 2 كاربر زير از شما wilivandi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #966

شماره كاربري : 369520
    نام : Vahme
    سپاس ها : 1,171
    سپاس از شما 872 بار در 497 پست
    جزئيات بيشتر

سلام دوستان یدونه آیفون 6 مشتری آورده که بعد از ریستور شدن روی اپل آیدی گیر کرده که باید بهش اپل آی دی داد تا اکتیویت بشه، بنده خدا میگه من اصلا آیکلودشو برداشتم بعد ریستور کردم ،حال در هر حال داره اپل آی دی خودشو میزنه قبول نمیکنه ،من با یکی از بچه ها که کارش همینه گفتم گفتش 60 تومن بریز به حسابم من بعد از 3 روز بهت میگم دقیقا چه اپل آی دی روی گوشی هست منم ریختم به حسابش ،بگذریم که 3 روز شد حدودا 20 روز، امروز طرف یه عکس برام فرستاده که میگه از طرف اپل هستش که سریال گوشیرو زده و زیرشم یه اپل آی دی داده که با حرف b شروع میشه و سرویس Hotmail هستش، در حالی که توی گوشی سرویس ایمیلی که میخواد Yahoo هست و با حرف y شروع میشه دقیقا اینجوری :
    کد:
    y...... @yahoo.com

من به این آشنایی که گفتم ، توضیح دادم که توی گوشی یه ایمیل دیگه درخواست میکنه ولی ایشون میگن باید همونی که هات میل هست و با بی شروع میشه رو بزنی در حالی که اپل آی دی که هات میل هست مال صاحب گوشیه و بنده خدا رمزشو هم بلده من تو سایت زدم درسته و باز میکنه ولی تو گوشی که میزنم قبول نمیکنه چون یه ایمیل دیگه میخواد الان باید چیکار کرد؟

12. كاربران زير از شما matador5550 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #967

بخش : عمومی و تخصصی iOS
    شماره كاربري : 644554
    سپاس ها : 827
    سپاس از شما 3,257 بار در 1,361 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط matador5550
    سلام دوستان یدونه آیفون 6 مشتری آورده که بعد از ریستور شدن روی اپل آیدی گیر کرده که باید بهش اپل آی دی داد تا اکتیویت بشه، بنده خدا میگه من اصلا آیکلودشو برداشتم بعد ریستور کردم ،حال در هر حال داره اپل آی دی خودشو میزنه قبول نمیکنه ،من با یکی از بچه ها که کارش همینه گفتم گفتش 60 تومن بریز به حسابم من بعد از 3 روز بهت میگم دقیقا چه اپل آی دی روی گوشی هست منم ریختم به حسابش ،بگذریم که 3 روز شد حدودا 20 روز، امروز طرف یه عکس برام فرستاده که میگه از طرف اپل هستش که سریال گوشیرو زده و زیرشم یه اپل آی دی داده که با حرف b شروع میشه و سرویس Hotmail هستش، در حالی که توی گوشی سرویس ایمیلی که میخواد Yahoo هست و با حرف y شروع میشه دقیقا اینجوری :
    کد:
    y...... @yahoo.com

من به این آشنایی که گفتم ، توضیح دادم که توی گوشی یه ایمیل دیگه درخواست میکنه ولی ایشون میگن باید همونی که هات میل هست و با بی شروع میشه رو بزنی در حالی که اپل آی دی که هات میل هست مال صاحب گوشیه و بنده خدا رمزشو هم بلده من تو سایت زدم درسته و باز میکنه ولی تو گوشی که میزنم قبول نمیکنه چون یه ایمیل دیگه میخواد الان باید چیکار کرد؟
    کار خودتون درست بوده توی گوشی باید ایمیل بزنید که با y شروع شده باشه
    ازفکرگناه پاک بودن عشق است
    ازهجرتوسینه چاک بودن عشق است
    آن لحظه که راه می روی آقاجان
    زیرقدم تو خاک بودن عشق است

دوستان گلم در موقع خرید محصولات دست دوم اپل حتما ایکلود رو چک کنید که خاموش باشد

14. 4 كاربر زير از شما saeeid24 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #968

جزئيات بيشتر

خب من به اون شخص اطمینان دارم اونم تاکید میکنه این ایمیل از طرف اپل اومده در ضمن اون این هاتمیل منو اصلا نداشت، الان این هاتمیلی که برام فرستاده دقیقا هاتمیل صاحب گوشی هست ولی تو گوشی یاهو میخواد خیلی عجیبه

16. كاربران زير از شما matador5550 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #969

جزئيات بيشتر

دوستان عکس اولی مربوط به گوشی هست و دومی همونیه که بابتش 60 تومن پرداخت کردم و طرف میگه همین اپل آی دی هست، من چک کردم IMEI هم یکیه ولی توی گوشی یاهو میخواد، مگه ممکنه آخه؟ :

;

;

18. كاربران زير از شما matador5550 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

19. Top | #970

بخش : عمومی و تخصصی iOS
    شماره كاربري : 644554
    سپاس ها : 827
    سپاس از شما 3,257 بار در 1,361 پست
    جزئيات بيشتر

[QUOTE=matador5550;4686124]دوستان عکس اولی مربوط به گوشی هست و دومی همونیه که بابتش 60 تومن پرداخت کردم و طرف میگه همین اپل آی دی هست، من چک کردم IMEI هم یکیه ولی توی گوشی یاهو میخواد، مگه ممکنه آخه؟ :

شما باید یاهو رو برا فعال کردن پیدا کنید
    هاتمیل که یه شما داده برای این هست که باهاش برنامه دانلود کرده نه ایکلود رو فعال کرده
    ازفکرگناه پاک بودن عشق است
    ازهجرتوسینه چاک بودن عشق است
    آن لحظه که راه می روی آقاجان
    زیرقدم تو خاک بودن عشق است

دوستان گلم در موقع خرید محصولات دست دوم اپل حتما ایکلود رو چک کنید که خاموش باشد

20. 2 كاربر زير از شما saeeid24 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 97 از 120 نخستنخست ... 47879596979899107 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع