• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

پرتال خبری Windows Phone

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 560553
      نام : SAEED
      سپاس ها : 1,985
      سپاس از شما 337 بار در 52 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض گوشی‌های آینده نوکیا خودشارژ هستند

شرکت نوکیا در حال توسعه گوشی‌های تلفن همراهی است که بتوانند بدون نیاز به اتصال به منبع الکتریسیته شارژ شوند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از آی تی آنالایز، نوکیا درصدد است از حالت آماده‌باش گوشی‌های موبایل استفاده کرده و امکان شارژ را در این حالت برای دستگاه‌های تلفن همراه فراهم کند.
      فایل پیوست 893607

نمونه اولیه سیستم شارژ که توسط نوکیا توسعه داده شده، این امکان را دارد که از امواج منتشر شده در محیط همچون سیگنال‌های تلویزیون، رادیو و تلفن همراه برای شارژ موبایل استفاده ‌کند.

به گزارش موبنا، اگرچه میزان انرژی که به این شکل در فضا منتشر شده ناچیز است اما برای گوشی‌های موبایل منبع خوب و مناسبی است که بدون نیاز به اتصال به برق می‌تواند از این منابع استفاده کند.

بر اساس گزارش مرکز تحقیقات نوکیا در دانشگاه کمبریج، انتقال بی‌سیم انرژی از سال ۱۸۹۳ مطرح شد و هم‌اکنون نوکیا قصد دارد از این انرژی برای شارژ گوشی‌های تلفن همراه بهره ببرد.

2. Top | #11

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 131611
      نام : پویا
      سپاس ها : 155
      سپاس از شما 2,069 بار در 313 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط 132222
      برادر عزیز من نماینده هیچ کجا و کس نیستم شما آمار گرایش مردم به آندروید و سهم اون از بازار رو ببین بعد نگاه کن ببین حتی خود برند ها هم دارن از ویندوز فون فاصله میگیرن به نظر سما چرا؟؟؟؟
      کامل پست من رو خوندید ؟
      اولا که ویندوزفون قرار نیست همه بازار رو بگیره ! معلومه اندروید سهمش زیاده ، بایدم باشه ، دلیلش اینه که شما هم میتونه بری دانلود کنی یه گوشی باهاش بسازی ( دیمو و GLX مثلا.. ) بازار هدف و کلا نوع طراحی و اکو سیستم اندروید فرق داره
      چه ربطی داره ؟ جون اندروید سهمش بالاست وینفون خوب نیست ؟ عجیبه!! :دی من دارم از رشد یه اکو سیستم نوپا حرف میزنم
      مگه همه شرکت ها وینفون میزدن الان گفتن نمیزنیم ؟ فقط یه نوکیا بود که به طور جدی ویندوزفون میزد هنوزم میزنه ، سامسونگ که نونش از اندروید میخوره نمیاد صد سال خراب کنه کارشو ( هرچند گویا امسال هم پرچم دار از سری Ativ داره ! ) HTC که اوضاعش وخیمه نه تو وینفون چیزی برا گفتن داره نه اندروید باید تکلیفش رو با خودش معلوم کنه !

به هر حال ، تاپیک در باره چیز دیگه ایه...
      الان پست های شما حالتی پیدا کرده که مثلا من میام درباره سیب کلی حرف میزنم بعد شما میای در جواب اون همه حرف من میگی اصلا اون چوب بالاش چرا کجه :| ( چه مثالی زدم :))) )

3. 5 كاربر زير از شما saphire عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. کسب و کار

5. Top | #12

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 781718
      سپاس ها : 805
      سپاس از شما 741 بار در 204 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط saphire
      کامل پست من رو خوندید ؟
      اولا که ویندوزفون قرار نیست همه بازار رو بگیره ! معلومه اندروید سهمش زیاده ، بایدم باشه ، دلیلش اینه که شما هم میتونه بری دانلود کنی یه گوشی باهاش بسازی ( دیمو و GLX مثلا.. ) بازار هدف و کلا نوع طراحی و اکو سیستم اندروید فرق داره
      چه ربطی داره ؟ جون اندروید سهمش بالاست وینفون خوب نیست ؟ عجیبه!! :دی من دارم از رشد یه اکو سیستم نوپا حرف میزنم
      مگه همه شرکت ها وینفون میزدن الان گفتن نمیزنیم ؟ فقط یه نوکیا بود که به طور جدی ویندوزفون میزد هنوزم میزنه ، سامسونگ که نونش از اندروید میخوره نمیاد صد سال خراب کنه کارشو ( هرچند گویا امسال هم پرچم دار از سری Ativ داره ! ) HTC که اوضاعش وخیمه نه تو وینفون چیزی برا گفتن داره نه اندروید باید تکلیفش رو با خودش معلوم کنه !

به هر حال ، تاپیک در باره چیز دیگه ایه...
      الان پست های شما حالتی پیدا کرده که مثلا من میام درباره سیب کلی حرف میزنم بعد شما میای در جواب اون همه حرف من میگی اصلا اون چوب بالاش چرا کجه :| ( چه مثالی زدم :))) )
      دوست عزیز بنده پست های شما رو خوندم و تا حدودی قبول دارم. ولی به نظر من ایده های جدید و نو همیشه هم خوب نیستند ، ایده ی نو و جدید وقتی خوب هست که واقعا حرفی برای گفتن داشته باشه ؛ نه اینکه اسم نو اوری رو به دوش بکشه. بعضی وقت ها یک تقلید خوب و استفاده از چندین ایده ی قدیمی خیلی بهتر از نوآوری های توخالی هست. ( مثلا شما تصور کن سیستم عاملی باشه که روان بودن iOS ، ازادی Android ، امنیت Windows Phone رو داشته باشه! )
      شما دقت کن قبل از اندروید هم ویندوز موبایل بود ( قبول دارم زمین تا اسمون فرق کرده ویندوز ). به نظر من اندروید یک نوآوری واقعی بود ، سیستم عاملی که واقعا حرفی برای گفتن داشت و همین هم باعث رشد سریعش شد. خوب حالا شما شروع اندروید و ویندوز رو اگه با هم مقایسه کنید متوجه میشید پی میبرید کدومشون نسبت به زمان خودشون نوآوری محسوب میشدند.

6. 3 كاربر زير از شما G0STAHAM عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #13

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 131611
      نام : پویا
      سپاس ها : 155
      سپاس از شما 2,069 بار در 313 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط SomeoneLonely
      دوست عزیز بنده پست های شما رو خوندم و تا حدودی قبول دارم. ولی به نظر من ایده های جدید و نو همیشه هم خوب نیستند ، ایده ی نو و جدید وقتی خوب هست که واقعا حرفی برای گفتن داشته باشه ؛ نه اینکه اسم نو اوری رو به دوش بکشه. بعضی وقت ها یک تقلید خوب و استفاده از چندین ایده ی قدیمی خیلی بهتر از نوآوری های توخالی هست. ( مثلا شما تصور کن سیستم عاملی باشه که روان بودن iOS ، ازادی Android ، امنیت Windows Phone رو داشته باشه! )
      شما دقت کن قبل از اندروید هم ویندوز موبایل بود ( قبول دارم زمین تا اسمون فرق کرده ویندوز ). به نظر من اندروید یک نوآوری واقعی بود ، سیستم عاملی که واقعا حرفی برای گفتن داشت و همین هم باعث رشد سریعش شد. خوب حالا شما شروع اندروید و ویندوز رو اگه با هم مقایسه کنید متوجه میشید پی میبرید کدومشون نسبت به زمان خودشون نوآوری محسوب میشدند.
      درسته ، توی یکی از پست هام هم اشاره کردم که متاسفانه نمیدونم چرا اما وینفون 8 از صفر نوشته شداز نقطه صفر شروع کرد ، دلیلش رو نمیدونم ، شاید چون کرنل NT رو به موبایل اوردن کمی سخت بود ، کمبود وقت داشتن یا هرچی نمیدونم واقعا ، اما میتونست با ایده گرفتن حتی از وینفون7 خودش ، حتی از ویندوز موبایل خودش خیلی از این مشکلات رو نداشته باشه ! اما به هر حال مشکل اساسی انچنان نداره که نشه حل شه ، مایکرو میتونه توی یکی دوتا اپدیت خیلیاشو حل کنه ، به نظر من ویندوزفون رو از 8.1 به بعد باید تازه جدی گرفت

آزادی اگه به معنای چیزی که توی اندروید هست بخواد باشه خود به خود اون دو مورد دیگه رو نغز میکنه ، یه بالانسی برقرار شه کافیه ، با همین استرارژی شاسی بره جلو اما سیستم عامل باز تر شه خوب میشه
      البته 2شماره اول اندروید هم کم از فاجعه نداشتن ، خیلی وامدار ios و سیمبین خدابیامرز هست ، از لحاظ ظاهری که نه اما خوب از لحاظ داخلی بله نوآوری داشت موقع ورودش ، نظر من اینه که اگر زمان ورودش سیستم عامل رقیب قوی وجود داشت انقدر نمیتونست پیشرفت کنه ، مثلا همون زمان اگه نوکیا میگو رو بست میداد و سریع تر نسخه سیمبین رو میپیچید...

8. 3 كاربر زير از شما saphire عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #14

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : عمومی|تخصصی|نرم افزار و بازی iOS
      شماره كاربري : 722570
      نام : MohammadReza
      سپاس ها : 12,384
      سپاس از شما 17,495 بار در 6,379 پست
      جزئيات بيشتر

به نظر من الان دیگه تو این دور و زمونه کل کل سر سرعت و کیفیت صفحه و هسته فایده نداره

شرکت ها باید سر باطری باهم کل بندازن

خیلی ستمه 2 میلیون پول گوشی بدی یه صبح تا بعدازظهر شارژ نگه داره

10. 4 كاربر زير از شما I-Mohammad عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

توضیحاتی درباره این موضوع