• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• آموزش دانلود رام های لومیا با لینک مستقیم

آموزش دانلود رام های لومیا با لینک مستقیم آموزش دانلود رام های لومیا با لینک مستقیم
    صفحه 52 از 52 نخستنخست ... 242505152
    نمایش نتایج: از 511 به 518 از 518

مطالب آموزشی WP 8 & 10 - پیشرفته

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
      رتبه : آموزش دانلود رام های لومیا با لینک مستقیم
      بخش : Windows Phone
      شماره كاربري : 333821
      نام : امید پوررضائی
      سپاس ها : 35,531
      سپاس از شما 55,337 بار در 8,601 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض آموزش دانلود رام های لومیا با لینک مستقیم

با سلام خدمت دوستان عزیز...
      برای دانلود رام های سری گوشی لومیا باید با استفاده از برنامه ی Nokia Care Suite رام رو دانلود و نصب کنین...
      و برای خیلی از دوستان دانلود رام با این برنامه مشکلاتی از قبیل قطع شدن خیلی زیاد و زمان بسیار زیادی که مجبور میشین بزارین دانلود میشه...
      و بهتره اینجوری بگم که اصلا دانلودش به ادم لذت نمیده و همش ذلته/زلته/ظلته......

خب...میریم سراغ اموزش...

مراحل:

-قبل از هر چیز باید پروداکت کد مخصوص گوشیتون رو پیدا کنین...
      تاپیک زیر لیست کامل پروداکت کدهای لومیا هستش...
      لیست کامل Product Code های سری لومیا

-بعد از پیدا کردن پروداکت کد مورد نظرتون به یکی از سایت های زیر میرید...
      http://www.mrcrab.net/Nokia-Product-Code.html

http://www.lumiafirmware.com

و وب سایتی مشابه عکس زیر نمایش داده میشه(مربوط به mrcrab)...

-حال یکم پایینتر برید تا به این قسمت که توی عکس مشخص کردم برسید...

-پروداکت کد مورد نظر رو تو کادر تصویر بالا وارد کنین و روی دکمه ی GET FW کلیک کنین...

-صفحه ای مثل عکس پایین میبینین...

-تک تک فایل هایی رو که میبینین باید بزارید دانلود...و بعد از تموم شدن دانلود تک تکشون باید تمام فایل ها رو به مسیر C:\ProgramData\Nokia\Packages\Products\rm-XX که XX شماره ی RM گوشیتون هست منتقل کنین و برید برای نصب رام...تاپیک زیر میتونین کامل اموزش نصب رام رو بخونین...(توجه کنین که مراحلی که برای دانلود رام هست رو دیگه لازم نیس طی کنین توی تاپیک زیر و از بخش مرحله فلش گوشی باید شروع کنین...)
      (تاپیک جامع آموزش فلش و نصب رام بر روی گوشی های Lumia)

نکته ی بسیار بسیار مهم:

این نکته خیلی مهمه...وقتی که پروداکت کد گوشی رو توی سایت زدین و صفحه ی دانلود رو دیدین ممکنه براتون چند تا رام نشون بده...تمام این رامها برای پروداکت کد شما هستن ولی با هم فرق دارن...
      فرقشون هم توی نسخه ی ویندوز فون شون هست...مثلا ممکنه یکیش نسخه ی اولیه وین فون 8 باشه و یکیش شامل اپدیت امبر...برای انتخاب رام درست با اخرین اپدیت مراحل زیر رو طی کنین...

-برنامه ی Nokia Care Suite رو باز کنین...
      -روی Product Support Tool For Store کلیک کنین...

-حالت CareSuite External رو انتخاب و گزینه ی Sign in رو بزنین...

-از منوی بالای صفحه گزینه ی Tools و بعد گزینه ی Firmware Download رو بزنین...

-توی کادری که مشاهده میکنین پروداکت کد مورد نظرتون رو بزنین و بعد گزینه ی Check Online رو انتخاب کنین...
      -کمی صبر کنین تا اطلاعات صفحه اش کامل بشه...گزینه ای میبینین به اسم Software Version...اون کد رو یادداشت کنین...

-حالا توی سایت بالا که رفتین و پروداکت کد رو زدین از بین لیست رام هایی که نشونتون میده دنبال این Software Version بگردین تا براتون اخرین اپدیت رو داشته باشه...

با تشکر از دوست عزیزم alireza2af بابت معرفی وب سایت(عکس های بخش نکته ی بسیار بسیار مهم رو هم از تاپیک جامع آموزش فلش و نصب رام بر روی گوشی های Lumia کِش رفتم...واسه همین از EmmaWLove عزیز هم تشکر میکنم......)

تموم......(توجه کنین که من هنوز خودم نتونستم رام های این سایت رو تست کنم...اما مطمئنا اگه رام ها مشکلی داشته باشه خود برنامه ی Nokia Care Suite بهتون میگه...چون قبلش چک میکنه رام ها رو...دوست عزیزمون iHMahmoodi این سایت رو تست کرده و گفته که رام ها درسته...)
      ویرایش توسط EsyMankan : 24-02-2016 در ساعت 14:31

2. Top | #511

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 365486
      سپاس ها : 7,334
      سپاس از شما 948 بار در 228 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط artoor32
      سلام.سایت mrcrab تغییر کرده دوستان و هیچ رامی نمیشه دانلود کرد و همه لینک ها از کار افتادن.کسی منبع جدیدی واسه رام های لومیا سراغ نداره؟
      کار میکنه دوست عزیز
      وارد سایت شدی از سمت راست nokia frimware رو انتخاب کن بعد تو صفحه جدید اطلاعات رامی رو ه میخوای وارد کن اخرین رام رو برات میاره بعد get link بزن تا گزینه دانلود بیاد بعدم دانلود کن

3. 3 كاربر زير از شما hiddnn عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. کسب و کار

5. Top | #512

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 113530
      نام : آرش
      سپاس ها : 5,480
      سپاس از شما 1,042 بار در 404 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط hiddnn
      کار میکنه دوست عزیز
      وارد سایت شدی از سمت راست nokia frimware رو انتخاب کن بعد تو صفحه جدید اطلاعات رامی رو ه میخوای وارد کن اخرین رام رو برات میاره بعد get link بزن تا گزینه دانلود بیاد بعدم دانلود کن
      بله درسته.الان تست کردم لینک داد تا چند روز پیش لینک نمیداد.ولی کلا هاستش عوض شده.

6. Top | #513

درجه : عضو نيمه ممتاز
      بخش : پرسش و پاسخ WP . عمومی WP
      شماره كاربري : 755410
      سپاس ها : 4,742
      سپاس از شما 4,235 بار در 437 پست
      جزئيات بيشتر

برای دانلود رام های لومیا میتونید از سایت http://www.lumiafirmware.com استفاده کنید .

مدیران محترم لطفا لینک رو تو تاپیک اول قرار بدید .

7. 3 كاربر زير از شما h_kh_1367 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #514

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 795809
      سپاس ها : 20
      سپاس از شما 66 بار در 49 پست
      جزئيات بيشتر

سلام.
      دوستان میخاستم یه 525 (RM-998) با پروداکت کد 059V535 رو فلش کنم.تو تاپیک ها خوندم که دانلود با nokia care دردسر داره و اگه میخاین دقیقاً رام مربوط به پروداکت کد گوشی خود را دانلود کنید برین پروداکت کد رو از nokia care بگیرین و تو اون سایتا که گفته بودین بزنین تا رام های گوشی بیاد اما قبل اینکار از داخل nokia care در Product Support Tool For Store قسمت Firmware Download برین Software Version رو چک کنید تا بتونین آخرین ورژن رام رو از اون سایتا دانلود کنید.

حالا مشکل من اینجاست که nokia care و هیچ کودوم از نرم افزاری زیر مجموعش به اینترنت وصل نمیشن در صورتی که اینترنت وصله و همه نرم افزارا استفاده میکنن غیر این nokia care.یعنی موقع sign in مینویسه an eror occured while accessing the network.Please check your network configuration and ..... setting.
      حتی تو کنترل پنل ویندوز قسمت firewall هم رفتم allow دادم.

یه سوال دیگه هم دارم باید یوزر نیم و پسوورد چه اکانتی رو بزنم؟؟؟؟؟؟چون گوشی مال خودم نیس.اکانت نوکیا؟؟؟؟؟
      همچنین از کِشوی Sign in to کدوم گزینه رو انتخاب کنم؟(Frimware respository for Care (NCOM یا (Frimware respository for Care (NOL??????

9. Top | #515

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 121294
      سپاس ها : 28
      سپاس از شما 48 بار در 24 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان
      من لومیا 925 RM-893 دارم حالا برای دسترسی به 4G ایرانسل ( باند 1800 ) میخوام به RM-892 فلشش کنم بنظرتون مشکلی پیش نمیاد براش ؟
      بهترین رام RM-892 چی هستش ؟
      باتشکر
      اشکان اویسی

10. Top | #516

درجه : مدير بازنشسته
      بخش : پرسش و پاسخ Symbian | اختصاصی WP
      شماره كاربري : 187169
      نام : BEHZAD
      سپاس ها : 24,028
      سپاس از شما 45,831 بار در 7,634 پست
      کمک مالي به سايت: 20000 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط paul_van_dyk
      سلام دوستان
      من لومیا 925 RM-893 دارم حالا برای دسترسی به 4G ایرانسل ( باند 1800 ) میخوام به RM-892 فلشش کنم بنظرتون مشکلی پیش نمیاد براش ؟
      بهترین رام RM-892 چی هستش ؟
      باتشکر
      اشکان اویسی
      سلام
      به هیچ عنوان چنین کاری رو بنده پیشنهاد نمی کنم چون امکان مردن گوشیتون وجود داره و ریسک بالایی داره.
      My ID On Skype,Nimbuzz,Instagram,Viber,Whatsapp,Line,Wechat,Vine

gholamrezaarjan

11. Top | #517

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 834642
      سپاس ها : 1
      تعداد 1 تشكر در 1 پست
      جزئيات بيشتر

سلام.
      من برای نصب رام روی لومیا 520 ، 11تا فایل رام رو دانلود کردم و داخل پوشه ای به نام RM-914 ریختم و این پوشه رو هم تو مسیر C:\ProgramData\Nokia\Packages\Products کوپی کردم.( تو آموزش ها گفته شده که اول نام فایل های رام رو که عدد اینا هستن باید حذف کنید، که برای من نمی دونم چرا اون اعداد رو نداشت تا حذف کنم!). طبق اموزش ها، وقتی برنامه (Nokia Care Suite (V: 5.4.119.1432 رو باز می کنم و از منوی File گزینه Open Product و بعد مدل گوشی رو انتخاب می کنم و بعدش هم از طریق گزینه Programming ، گزینه Recovery رو انتخاب می کنم ، متاسفانه رامی رو نشون نمی ده تا استارت رو بزنم. هر کاری کردم نشد که رام رو تو اون صفحه نشونم بده و گوشی رو فلش کنم. لطفا بنده رو راهنمایی کنید. از صبح درگیر این مسله هستم و اعصابم رو به شدت خورد کرده.
      و یه چیزی! در حالت آنلاین وقتی گزینه Tools و بعد Firmware Download رو انتخاب می کتم و product code گوشی رو وارد می کنم و چک رو که میزنم، پایین صفحه می نویسه:
      The remote name could not be resolved: "www.caresuite.nokia.com

12. Top | #518

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 834642
      سپاس ها : 1
      تعداد 1 تشكر در 1 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ssaeed1130
      سلام.
      من برای نصب رام روی لومیا 520 ، 11تا فایل رام رو دانلود کردم و داخل پوشه ای به نام RM-914 ریختم و این پوشه رو هم تو مسیر C:\ProgramData\Nokia\Packages\Products کوپی کردم.( تو آموزش ها گفته شده که اول نام فایل های رام رو که عدد اینا هستن باید حذف کنید، که برای من نمی دونم چرا اون اعداد رو نداشت تا حذف کنم!). طبق اموزش ها، وقتی برنامه (Nokia Care Suite (V: 5.4.119.1432 رو باز می کنم و از منوی File گزینه Open Product و بعد مدل گوشی رو انتخاب می کنم و بعدش هم از طریق گزینه Programming ، گزینه Recovery رو انتخاب می کنم ، متاسفانه رامی رو نشون نمی ده تا استارت رو بزنم. هر کاری کردم نشد که رام رو تو اون صفحه نشونم بده و گوشی رو فلش کنم. لطفا بنده رو راهنمایی کنید. از صبح درگیر این مسله هستم و اعصابم رو به شدت خورد کرده.
      و یه چیزی! در حالت آنلاین وقتی گزینه Tools و بعد Firmware Download رو انتخاب می کتم و product code گوشی رو وارد می کنم و چک رو که میزنم، پایین صفحه می نویسه:
      The remote name could not be resolved: "www.caresuite.nokia.com
      آقا عجب تاپیک فعالی دارید. هیچکس به ما جواب نداد.
      خوشبختانه خودم مشکلم رو حل کردم و رام رو روی گوشی نصب کردم اما متاسفانه مشکل اصلی که بالا نیامدن شبکه (سیم کارت) و ماندن روی حالت هواپیما بود، حل نشد. اگر کسی می‌دونه که چیکار باید بکنم، یا تاپیک مربوطه رو معرفی کنه، خیلی ممنون میشم.

صفحه 52 از 52 نخستنخست ... 242505152

توضیحاتی درباره این موضوع