• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

Tools › نرم افزارهای سیستمی

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 138149
      سپاس ها : 96,819
      سپاس از شما 28,193 بار در 3,748 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض Night Mode v1.0.1 | کاهش نور صفحه نمایش

Night Mode v1.0.1

قابل اجرا بر روی اندروید: وابسته به نوع دستگاه

امتیاز در مارکت: 4.7

هدف اصلی این برنامه کاهش روشنایی صفحه نمایش به پایینتر از حد پیشفرض خود گوشی است

ویژگی ها:

• کاهش روشنایی صفحه نمایش جهت صدمه ندیدن چشم ها
      • قابل استفاده در محیط های کم نور (در تخت خواب، تئاتر، سینما و . . .) جهت مطالعه، مرورگری اینترنت، یادداشت برداری، بازی و . . .
      • غیرفعال کردن نورپس زمینه دکمه های سخت افزاری و نرم افزاری
      • صرفه جویی در مصرف انرژی صفحات AMOLED

تغییرات:

• برطرف شدن ایرادات جزئی در بعضی دستگاه ها

قابلیت های جدید، بزودی: زمان بندی و اطلاع رسانی بهتر

کد:
      Night Mode's main goal is to reduce the brightness of your screen lower than you can achieve with the default settings.This application applies an overlay filter that acts as a dimmer to darken the screen and ensure your eyes don't hurt. 

== Use Cases ==
       - Prevent your eyes from hurting when the screen is too bright
       - Low light (In bed, theatre, cinema, ..) usage for reading, browsing, texting or gaming
       - Disable hardware or soft buttons backlight
       - If you have an AMOLED display, you can also save battery!

== Permissions ==
       - SYSTEM_ALERT_WINDOW: To show the dimmer overlay
       - INTERNET and ACCESS_NETWORK_STATE: To send anonymous statistics and  bug reports (you can disable them completely in the settings) and to  show the ad (yeah, just one :-)

Send me an Email if you have any problem, questions or suggestions!

Keywords:  night mode, nightmode, screen filter, dim screen, screen dimmer, low  light screen, privacy filter, brightness, light, sensor

What's New 
       * Small bug fix for some devices
      New features coming soon: Scheduler and Better Notification
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: unnamed2.jpg
مشاهده: 133
حجم: 66.5 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: unnamed1.png
مشاهده: 130
حجم: 18.9 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: unnamed.png
مشاهده: 132
حجم: 10.0 کیلو بایت  

2. 11 كاربر زير از شما HOSSEIN 7 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #2

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 203356
      سپاس ها : 1,316
      سپاس از شما 6,234 بار در 697 پست
      جزئيات بيشتر

سلام حسین جان،
      یه سوال: من برنامه screendim رو قبلاً تست کرده بودم. دو تا نوار داشت یکی برای نور صفحه، یکی برای کنتراست.
      با نوار اول نور صفحه از مینیموم پیش فرض کم تر نمی شد. اما با نوار دوم نور صفحه خیلی کم می شد که طبق گفته سازنده نوار دوم تاثیری در مصرف باتری نداره.

اما این برنامه فقط یه نوار داره که واقعاً نور صفحه خیلی کم میشه. اما سوال این جاست که آیا روشنایی از یک مقدار کم تر مثل نوار دوم screendim فقط کنتراست کاهش پیدا میکنه و تاثیری رو عمر شارژدهی باتری نداره؟

5. Top | #3

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 138149
      سپاس ها : 96,819
      سپاس از شما 28,193 بار در 3,748 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Akbari694
      سلام حسین جان،
      یه سوال: من برنامه screendim رو قبلاً تست کرده بودم. دو تا نوار داشت یکی برای نور صفحه، یکی برای کنتراست.
      با نوار اول نور صفحه از مینیموم پیش فرض کم تر نمی شد. اما با نوار دوم نور صفحه خیلی کم می شد که طبق گفته سازنده نوار دوم تاثیری در مصرف باتری نداره.

اما این برنامه فقط یه نوار داره که واقعاً نور صفحه خیلی کم میشه. اما سوال این جاست که آیا روشنایی از یک مقدار کم تر مثل نوار دوم screendim فقط کنتراست کاهش پیدا میکنه و تاثیری رو عمر شارژدهی باتری نداره؟
      سلام

من اون برنامه رو الان تست کردم، بنظر من پایین آوردن کنتراست هم باعث کاهش مصرف باتری میشه، اون چیزی که من دیدم خیلی تفاوتی با نوار اول که مربوط به روشناییه نداشت!

بنده اطلاع دقیق ندارم، ولی بنظر من هر کاهشی تو روشنایی صفحه نمایش باعث کاهش مصرف باتری هم میشه، مخصوصا تو گوشی های الان که صفحات بزرگی دارند، حالا چه با نوار کنتراست نور صفحه کم بشه چه با نوار روشنایی؛ به هرحال اون چیزی که ما میبینیم کم شدن روشنایی صفحه هست!!

در مورد برنامه Night Mode همونطور که از اسمش مشخصه برای شب و برای محیط های کم نور ساخته شده و شما اگه حتی روشنایی رو روی 100% هم بزارید باز صفحه خیلی روشن نمیشه، ولی برنامه ScreenDim که شما گفتید اینطوری نیست و اگه دو تا نوار روی 100% تنظیم بشن، روشنایی صفحه خیلی زیاد میشه!!

اون نکته ای هم که شما گفتید، به نقل از لینک گوگل پلی برنامه ScreenDim:
      Some dimmers only filter and lower the contrast, which keeps the black areas unchanged and glowing gray on LCD devices when in the dark and doesn't save battery life (and at least one does it in a way that slows down 2D screen performance by about 30% in my testing). Many other dimmers only change the backlight within the range normally allowed by the OS.
      میگه که برنامه های دیگه فقط کنتراست رو پایین میارن و من هم فکر میکنم درست میگه، حداقل در مورد همین Night Mode اینطور حدس میزنم!!!!

ضمنا میگه که این برنامه ها باعث کاهش مصرف باتری هم نمیشن، که البته اینو بنظرم درست نمیگه (چند خط بالاتر گفتم)!!! :)
      جمله آخرش هم که کاملا درسته!

یه نکته جالب دیگه:
      On OLED devices, there is no backlight, so all adjustment is contrast-adjustment.

اگه اینجوریه برم همون ScreenDim رو معرفی کنم؟!!!! :))

6. 4 كاربر زير از شما HOSSEIN 7 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 203356
      سپاس ها : 1,316
      سپاس از شما 6,234 بار در 697 پست
      جزئيات بيشتر

یه نکته در توضیحات این برنامه موجوده که تصدیق بر مدعای شما و راد بر گفته‌ی سازنده‌ی ScreenDim نوشته شده که:
      - If you have an AMOLED display, you can also save battery!
      فکر کنم بهترین راه تست کردن باشه تا مطمئن بشیم.
      از پاسخ جامعتون متشکرم.

8. 2 كاربر زير از شما Akbari694 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع