× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

پرتال خبری iOS

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : اخبار | پرتال |MaemO | MeeGo
    گروه : تخصصی پرتال
    شماره كاربري : 407187
    نام : Farzadi
    سپاس ها : 33,261
    سپاس از شما 80,406 بار در 11,796 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض آيفون 5C آن تلفن ارزان قيمت اپل نيست که همه انتظارش را داشتند !

همه انتظار معرفی آیفون 5s را در مراسم شب گذشته اپل داشتند، اما معرفی آیفون 5c در هاله‌ای از ابهام قرار داشت. حال که اپل پرده از دو محصول جدید خود برداشته و یک نسخه ارزان قیمت از آیفون را نیز عرضه نموده، حس کنجکاوی علاقمندان برای کنکاش در مورد این محصول به اوج خود رسیده است.

در ماه‌های اخیر، تحلیل‌گران بازار از لزوم ورود اپل به دوحوزه‌ی مختلف خبر دادند: ارائه‌ی گوشی‌های تلفن با صفحه‌ی نمایش بزرگ که بازارش در قبضه‌ی محصولات سامسونگ است و همچنین حضور در بازار کشورهای در حال توسعه. اما آیفون 5c ظاهرا هیچ کدام از ویژگی‌های محصولات قابل عرضه در این دو حوزه را ندارد. پس اپل با عرضه‌ی این محصول چه بازاری را هدف قرار داده است؟

مطمئنا بزرگ‌ترین محصول معرفی شده در مراسم روز گذشته اپل، ارائه‌ی آیفون 5c به‌عنوان یک محصول ارزان قیمت بود. این محصول قابلیت کار با تمام اپراتورهای تلفن همراه در اقصی نقاط جهان را داراست. قیمت آن برای نمونه‌ی 16 گیگابایتی بدون قرارداد با اپراتورهای تلفن همراه در ایالات متحده 549 دلار است. لازم به‌ذکر است که قبل از معرفی محصولات جدید اپل، قیمت آیفون 5 در فروشگاه این شرکت 649 دلار بود. به‌بیان دیگر، محصول ارزان قیمت اپل که به‌گفته‌ی سازنده‌ی آن دارای چرخه‌ی تولید ارزان قیمت است و از مواد اولیه ارزانی برای ساخت آن استفاده شده، فقط 16.6 درصد ارزان‌تر از محصولی است که جایگزین آن شده است. یکی از احتمالات مطرح شده برای این کاهش قیمت ناچیز، استفاده از قطعات مرغوب برای ساخت آیفون 5c و استفاده از مواد پلی‌کربنات برای ظاهر این تلفن است که هزینه‌ی کمتری دارد. اما همه بر این باورند که اپل حاشیه سود بسیار بالایی از آیفون 5c خواهد داشت.

براساس نظرات برخی از تحلیل‌گران، اپل با عرضه‌ی آیفون 5c سعی در ساخت محصولی با ظاهر متفاوت و متنوع داشته است چراکه آیفون‌های این شرکت در طی 6 سال گذشته از یک شمای کلی برای طراحی ظاهر پیروی کرده‌اند. اپل قبلا نیز با تولید محصولاتی همچون آیپاد در رنگ‌های متنوع از این سیاست برای جذب مشتری و بالا بردن فروش استفاده کرده بود. لازم به ذکر است که کاورهای رنگی متنوع نیز برای انواع ابزارهای اپلی، توسط این شرکت تولید شده است. اما آیفون 5c برای استفاده‌ی کاربران در بازار‌های در حال توسعه مناسب نیست و حتی مناسب کاربرانی که قصد خرید آیفون 5s را نیز دارند، جذاب نخواهد بود. تولید این محصول را می‌توان یک استراتژی تبلیغاتی برای جلب نظر به سمت اپل عنوان کرد. مطمئنا اپل بیشترین تمرکز خود را در تبلیغات به آیفون 5c اختصاص خواهد داد. اپل در نظر دارد تا این محصول را با دارندگان آیفون 5 بفروشد. در واقع آیفون 5c، مجموعه‌ای از رنگ‌ها و تغییرات ظاهری است که برای متنوع ساختن برند آیفون به بازار آمده است.
    نظر شما در این مورد چیست ؟
    gadgetnews

2. 7 كاربر زير از شما FARZAD_B13 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 747830
    نام : ahura
    سپاس ها : 3,205
    سپاس از شما 8,517 بار در 1,209 پست
    جزئيات بيشتر

واقعل قیمت 5C بالاست یعنی مردم یه جوری میگفتن آیفون ارزان قیمت که انگار قیمتش زیر 300 دلاره !!!!!!!! فک کنم با تفاوت قیمت 100 دلاری همه 5S بگیرن.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این چیه دستته ؟؟ iPhone 5C نیست ؟

آره درسته iPhone 5C هستش.

آه آه آه بدبخت !! یعنی 100 دلار دیگه نداشتی iPhone 5S بگیری !!!!!!!؟؟؟؟

4. 9 كاربر زير از شما krg.0rg عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 400021
    سپاس ها : 1,918
    سپاس از شما 1,043 بار در 345 پست
    جزئيات بيشتر

برخلاف اينكه ميگفتن ٥ سي گوشي ارزان قيمت خواهد بود اصلا اينطوري نبود
    اپل بازم محصول ارزون قيمت نداد
    فكرش چيز ديگري بود شايد راضي كردن مشتري هايي كه دنبال تنوع بيشتر بودن و از طراحي فلز خسته شده بودن
    بيشتر طراحي ٥سي رو به ios7 نزديك كرد
    قبلا هم اپل محصولات رنگارنگ داشته و موفق بوده
    ايمك هاي اولي كه نقطه شروع رشد دوباره اپل بود هم رنگي بود

6. 2 كاربر زير از شما iphone3gs32 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : عمومی|تخصصی|نرم افزار و بازی iOS
    شماره كاربري : 722570
    نام : MohammadReza
    سپاس ها : 12,384
    سپاس از شما 17,495 بار در 6,379 پست
    جزئيات بيشتر

واقعا با این مشخصاتی که ایفون 5سی داره توقع دارید ارزون تر بشه؟؟؟

8. 2 كاربر زير از شما I-Mohammad عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 497836
    سپاس ها : 1,966
    سپاس از شما 152 بار در 41 پست
    جزئيات بيشتر

دلیلش این بود که شایعات همش به آیفون ارزون قیمت اشاره داشتن و خود به خود همه منتظر بودن اپل یه چی ارزون معرفی کنه! البته به نظرم ارزش خرید 5 بیشتر از 5C هست. مخصوصا" که الان قیمت 5 افت خوبی داشته تو ایران! فعلا" که پیش فروش 5S و 5C تو ایران هم شروع شده تو بعضی سایت های معتبر ، تحویلشم 4 هفته!!
    5C : تمامی رنگ ها

16GB - 2180
    32GB - 2580

5S : تمامی رنگ ها

16GB - 2580
    32GB - 2980
    64GB - 3380

البته به نسبت بد هم نمیگه ها! من دوشنبه ( یه روز قبل کنفرانس ) زنگ زده بودم واسه مهتل ، گفتن شما بالای 3 تومن رو در نظر بگیر قیمت 5S و ! گفتم خدا خیرت بده ، یکی دو ماه دیگه می خوای جنسو بیاری تحویل بدی ، اونم 3 تومن 16 گیگشو ؟ من اگه اَ اینجا آژانس بگیرم برم آمریکا یه 5S 16 بگیرم و برگردم کمتر هزینه میشه برام به خدا!

10. 2 كاربر زير از شما hadinba عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط I-Mohammad
    واقعا با این مشخصاتی که ایفون 5سی داره توقع دارید ارزون تر بشه؟؟؟
    پس اقا محمد میشه بگی هدف از تولید این گوشی چی بود ؟؟؟ مثلا خواست چی رو ثابت کنه ؟؟؟ اینکه میتونه گوشی رنگارنگ بزنه که اصا هم بهش نمیاد ؟؟؟ کسی توقع نداشت از این سخت افزار استفاده کنه انتظار این بود سخت افزارو بیاره پایین و از متریال نامرغوب استفاده کنه تا اکثرا توان خریدشو داشته باشن.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

12. 2 كاربر زير از شما krg.0rg عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #7

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 647897
    نام : سعید
    سپاس ها : 4,696
    سپاس از شما 8,211 بار در 2,724 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط krg.0rg
    پس اقا محمد میشه بگی هدف از تولید این گوشی چی بود ؟؟؟ مثلا خواست چی رو ثابت کنه ؟؟؟ اینکه میتونه گوشی رنگارنگ بزنه که اصا هم بهش نمیاد ؟؟؟ کسی توقع نداشت از این سخت افزار استفاده کنه انتظار این بود سخت افزارو بیاره پایین و از متریال نامرغوب استفاده کنه تا اکثرا توان خریدشو داشته باشن.

عزیزم اشتباه گرفتی اون شرکتی که میاد یکسری گوشی میده با مواد سازنده اشغال اپل نیست .../
    کلا اپل اگه بیاد اینکارو بکنه خودشو و مشتریای همیشگی شو زیر سوال میبره به نظر من اپل همین ارایه 5سی رو هم نباید میزد تا بازم تک باشه .../
    کسی که 3 م پول میده حتما دوست داره گوشیش تک باشه دوست نداره یکی بیاد بگه اههههه ایفونه ؟ چقدر خریدیش ؟ 700 ت ؟؟؟
    به نظر من بهتره قیمت ایفون بین 1500 ت تا 2300 باشه تا هرکسی نره بخره اینطوری خیلی بهتره تا اینکه بخاد جنس اشغال بزنه همه دستشون باشه و سر 2 ماه هنگ کنه یا مشکلات دیگه داشته باشه .../

هدف از تولید این میتونه این باشه که فروش 5س بیشتر شه همه میگن 100 دلار اضاف میدیم 5س میگیریم .../
    درضمن اینم بگم بنده مخالف همگانی تر شدن ایفون نیستم ولی به چشم خودم دیدم کسایی که فقط روی چشم و هم چشمی رفتن خودشونو تو قرض انداختن تا ایفون بخرن
    پس بهتره این محصول گرونتر باشه که هرکسی میخاد اینکارو بکنه درست و حسابی ضرر کنه که حوس چشم و هم چشمی نکنه...

این محصول کار مارو بیشتر کرده چون باید یه تاپیک اضافی بزنیم تو بخش ios

14. 2 كاربر زير از شما I-SAEED عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #8

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط I-SAEED
    عزیزم اشتباه گرفتی اون شرکتی که میاد یکسری گوشی میده با مواد سازنده اشغال اپل نیست .../
    کلا اپل اگه بیاد اینکارو بکنه خودشو و مشتریای همیشگی شو زیر سوال میبره به نظر من اپل همین ارایه 5سی رو هم نباید میزد تا بازم تک باشه .../
    کسی که 3 م پول میده حتما دوست داره گوشیش تک باشه دوست نداره یکی بیاد بگه اههههه ایفونه ؟ چقدر خریدیش ؟ 700 ت ؟؟؟
    به نظر من بهتره قیمت ایفون بین 1500 ت تا 2300 باشه تا هرکسی نره بخره اینطوری خیلی بهتره تا اینکه بخاد جنس اشغال بزنه همه دستشون باشه و سر 2 ماه هنگ کنه یا مشکلات دیگه داشته باشه .../

هدف از تولید این میتونه این باشه که فروش 5س بیشتر شه همه میگن 100 دلار اضاف میدیم 5س میگیریم .../
    درضمن اینم بگم بنده مخالف همگانی تر شدن ایفون نیستم ولی به چشم خودم دیدم کسایی که فقط روی چشم و هم چشمی رفتن خودشونو تو قرض انداختن تا ایفون بخرن
    پس بهتره این محصول گرونتر باشه که هرکسی میخاد اینکارو بکنه درست و حسابی ضرر کنه که حوس چشم و هم چشمی نکنه...

این محصول کار مارو بیشتر کرده چون باید یه تاپیک اضافی بزنیم تو بخش ios
    داش سعید ارادت دارم خدمت شما.
    اول اینکه هیچ شکی نیس مواد سازنده ی ایفون و در کل محصولات اپل واقعا عالیه مثلا از الماس برای برش کارهاشون و ضریف کاری هاشون استفاده میکند.کس هم با این مشکلی نداره.اما ایفون 5 سی چی؟ خوب تعصب رو بزار کنار برو هر سایتی میخوای بگرد همه انتقاد کردن از این محصول شرکت.
    قبل ازعرضه شدن مگه قرار نبود ایفون 5سی ایفون ارزان قیمت باشه ؟؟؟ پس چی شد ؟؟؟ و جالب هم بود کل طرفداری اپل اینکارشو تحسین میکردند. 100 دلار واسه خارجیا هیچی نیس .یعنی هیچکس حاظر نیس بخاطر 100 دلار بره 5سی بگیره.
    و دوم اینکه فک نکنم این سیاست خوبی باشه بخاطر فروشی یک محصول شرکت بیاد یک محصول رده پایین دیگه رو هم باهاش بزنه !!!!!!!! اصا با عقل هم جور در نمیاد !!!!

16. كاربران زير از شما krg.0rg عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #9

جزئيات بيشتر

اول اینکه هیچ شکی نیس مواد سازنده ی ایفون و در کل محصولات اپل واقعا عالیه مثلا از الماس برای برش کارهاشون و ضریف کاری هاشون استفاده میکند.کس هم با این مشکلی نداره.اما ایفون 5 سی چی؟ خوب تعصب رو بزار کنار برو هر سایتی میخوای بگرد همه انتقاد کردن از این محصول شرکت.
    قبل ازعرضه شدن مگه قرار نبود ایفون 5سی ایفون ارزان قیمت باشه ؟؟؟ پس چی شد ؟؟؟ و جالب هم بود کل طرفداری اپل اینکارشو تحسین میکردند. 100 دلار واسه خارجیا هیچی نیس .یعنی هیچکس حاظر نیس بخاطر 100 دلار بره 5سی بگیره.
    و دوم اینکه فک نکنم این سیاست خوبی باشه بخاطر فروشی یک محصول شرکت بیاد یک محصول رده پایین دیگه رو هم باهاش بزنه !!!!!!!! اصا با عقل هم جور در نمیاد !!!!

مخلصیم

منم گفتم اپل فقط کار مارو زیاد کرد و هکر ها

من به شخصه اینطوری بودم حاظرم پول خرج کنم ولی چیز درست بخرم
    مثلا
    ۳جی خریدم ۱۳۰۰
    ۳جی اس ۱۰۵۰
    ۴ ۱۲۵۰
    ۴س ۱۷۰۰
    ولی خوشحالم چرا چون پولمو بیرون ننداختم توی این ۵ سال دروغ نگم فقط یکبار بودهه. که ۳جی هنگ کرد اونم بخاطر اینکه خیلی برنامه باز بود و تو برقم بود
    وگرنه نه دیدم هنگ کنه نه چیزی
    تمام گوشی هامم خیلی از دستم افتادن ولی سالما خدارو شکر
    خدایش ادم پول بده یه چیز بخره بدونه تا ۳-۴ سال ساپورت میشه
    گوشی بروزی باشه چرا خرج نکنه ؟؟؟؟

18. كاربران زير از شما I-SAEED عزيز، سپاسگزاری كرده اند

19. Top | #10

جزئيات بيشتر

مخلصیم

منم گفتم اپل فقط کار مارو زیاد کرد و هکر ها

من به شخصه اینطوری بودم حاظرم پول خرج کنم ولی چیز درست بخرم
    مثلا
    ۳جی خریدم ۱۳۰۰
    ۳جی اس ۱۰۵۰
    ۴ ۱۲۵۰
    ۴س ۱۷۰۰
    ولی خوشحالم چرا چون پولمو بیرون ننداختم توی این ۵ سال دروغ نگم فقط یکبار بودهه. که ۳جی هنگ کرد اونم بخاطر اینکه خیلی برنامه باز بود و تو برقم بود
    وگرنه نه دیدم هنگ کنه نه چیزی
    تمام گوشی هامم خیلی از دستم افتادن ولی سالما خدارو شکر
    خدایش ادم پول بده یه چیز بخره بدونه تا ۳-۴ سال ساپورت میشه
    گوشی بروزی باشه چرا خرج نکنه ؟؟؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع